Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2004., 22:21   #61
Afro i Dora (i ostali koje zanima), pogledajte link, pls.
Sve tamo pise.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:25   #62
Eh, da, Dora, ja sam zadovoljna razultatom. Ja nisam isla zbog bora, al sam imala neke blackheads i unevenness i sad mi se sve cini bolje iako mi je lice jos pink i malo scabby, a i prvi tretman je tek. No, razlike su vidljive.
To sam zapravo prvi put vidjela kod jedne svoje iz Kolumbije prosle godine. Ona je isla na kemijski peel kod plas. kirurga i lice joj je nakon toga bilo nevjerovatno. Ona je onda imala 25 godina. Tako...mislim da nema veze kolko godina imas i to, nego ako imas neke fleke, akne, akne scarring, male borice, sun damage....bilo sta tako, da ce lice poslije izgledat puno bolje.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:42   #63
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chemical peels

Quote:
dora kaže:

Inace, nisu mi jasne 'reakcije' ekipe. Ako vam se ne svida, ne radi to, ne biste niti u ludilu, bla, bla, bla... koji qurac komentirate?
:dubokinaklon:

Ispričavam se, milostiva, što nisam unaprijed zatražila Vaše dopuštenje. Evo šaljem pismenu zamolbu u tri primjerka. Kol'ko biljega mi treba, ponizno molim?

Bilježim se s štovanjem.



dlazidubokonaklonjena:
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 23:40   #64
Quote:
Kiki kaže:
Eh, da, Dora, ja sam zadovoljna razultatom. Ja nisam isla zbog bora, al sam imala neke blackheads i unevenness i sad mi se sve cini bolje iako mi je lice jos pink i malo scabby, a i prvi tretman je tek. No, razlike su vidljive.
To sam zapravo prvi put vidjela kod jedne svoje iz Kolumbije prosle godine. Ona je isla na kemijski peel kod plas. kirurga i lice joj je nakon toga bilo nevjerovatno. Ona je onda imala 25 godina. Tako...mislim da nema veze kolko godina imas i to, nego ako imas neke fleke, akne, akne scarring, male borice, sun damage....bilo sta tako, da ce lice poslije izgledat puno bolje.
A tako doduse, nemam problema koje si navela, od akna, oziljaka i slicno, ali borice imam, doduse oko ociju al jebiga sad imam ih od 16e nekak mi ih se zao odreci

Neeegooo, bas cu pitat mog plasticara radi li on ovakve radnje?

Nego, na kolko ces tretmana ic i u kojem razmaku?
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 23:46   #65
Ja apsolutno niš ne kužim o čem se radi na ovom topicu? Jesam li ja normalan?
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 23:49   #66
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chemical peels

Quote:
kem kaže:
:dubokinaklon:

Ispričavam se, milostiva, što nisam unaprijed zatražila Vaše dopuštenje. Evo šaljem pismenu zamolbu u tri primjerka. Kol'ko biljega mi treba, ponizno molim?

Bilježim se s štovanjem.



dlazidubokonaklonjena:
Deep jebote.


Velim, tema je tu, kazes svoje misljenje, odlicno. Al dalje komentiranje (ma da je bar to) na 2 stranice nekih kvazi duhovitih postica... jel ima smisla? A tebi ocito da. Meni bas i ne.

Isto kao sto ti sebi dozvoljavas brijanje na 2 stranice, tako i ja sebi dozvoljavam komentiranje istog, no naravno da se netko osjeti uvrijedenim time sto njegovo tlapljenje smatras bespotrebnim. Zanimljivo. Pa nije vrag da misis suprotno? No, evo moje ponizne isprike. Tvoji postovi su nadasve potrebni i samo razvi chat, bar na jos 5 strana. Go girl!!!



Tema je meni (osobno) zanimljiva. I kao sto vec rekoh, zanima me iskustvo Kiki, sto je bilo, nije, kako je ispalo.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 01:01   #67
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chemical peels

Quote:
dora kaže:
Tema je meni (osobno) zanimljiva. I kao sto vec rekoh, zanima me iskustvo Kiki, sto je bilo, nije, kako je ispalo.
onda pitaj sad sve sto te zanima, posto Kiki brzo zaboravlja na kojim tretmanima je bila tj. pisala o njima po forumu
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 01:44   #68
Quote:
Kiki kaže:
Afro i Dora (i ostali koje zanima), pogledajte link, pls.
Sve tamo pise.
jesam kiki,no svejedno ne mjenja fact da se to tu radi na nacin na koji se radi igdje se radi.jebiga...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 03:25   #69
Quote:
Paragalactic kaže:
Ja apsolutno niš ne kužim o čem se radi na ovom topicu? Jesam li ja normalan?
bas zelis odgovor?
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 04:52   #70
Quote:
AFRODITA69 kaže:
jesam kiki,no svejedno ne mjenja fact da se to tu radi na nacin na koji se radi igdje se radi.jebiga...
Ne kuzim ovu recenicu. BTW, link je od drustva AMERICKIH plasticnjaka tako da stoji za drzavu u kojoj si ti. Kao sto vec rekoh. pilinzi koje vi radite su vjerojatno oni prvi navedeni na linku. Sve drugo mora radit doktor.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 14:05   #71
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chemical peels

Quote:
sergio kaže:
onda pitaj sad sve sto te zanima, posto Kiki brzo zaboravlja na kojim tretmanima je bila tj. pisala o njima po forumu
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 16:39   #72
Quote:
Kiki kaže:
Ne kuzim ovu recenicu. BTW, link je od drustva AMERICKIH plasticnjaka tako da stoji za drzavu u kojoj si ti. Kao sto vec rekoh. pilinzi koje vi radite su vjerojatno oni prvi navedeni na linku. Sve drugo mora radit doktor.
ovisno o mjestu na kome radis!pa nede bas sve po zakonu!

nego,cure,najbolja stvar za bore vam je n-lite laser...to ja isto radim.doktor bi trebao,ali ne radi..dok ih neko ne tuzi.(e o tome se kiki radi!)uglavnom n-lite je za bore.neko probao?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 17:02   #73
Quote:
AFRODITA69 kaže:
sjecam se prije mjesec dana opet mcd masina nije radila,a ja sam svejedno radila mcd i naplacivala rulji po dve glave ama za nis.a oni su bili sretni kaj smo im dali super tretman i kak im koza vec nakon prvog tretmana blista...
Dobra reklama za to radno mjesto
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 17:29   #74
Ma Afrodita, ti pričaš o pilingu glikolnim kiselinama, to možeš obavit u bilo kojem kozmetičkom ili dermatološkom salonu svugdi pa tako i po Zagrebu, pisalo se i ovdi dosta o tome, i to su tretmani koji se ponavljaju kroz određeni peroid (npr. jednom tjedno, nekoliko tjedana).
I to nema veze s ovim o čemu Kiki priča, ovo je kemijski piling, ono kad ti zguli cilu kožu lica, pa ti triba par dana da se lice oporavi.

Evo ti i sa linka:
Alphahydroxy acids (AHAs), such as glycolic, lactic, or fruit acids are the mildest of the peel formulas and produce light peels. These types of peels can provide smoother, brighter-looking skin for people who can't spare the time to recover from a phenol or TCA peel
Ella E is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 17:34   #75
Quote:
smjeskica kaže:
Dobra reklama za to radno mjesto
a tek da znas kolko takvih ima....oni za koje bi najmanje mislio da bi tak nekaj napravili.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 17:37   #76
Quote:
Ella E kaže:
Ma Afrodita, ti pričaš o pilingu glikolnim kiselinama, to možeš obavit u bilo kojem kozmetičkom ili dermatološkom salonu svugdi pa tako i po Zagrebu, pisalo se i ovdi dosta o tome, i to su tretmani koji se ponavljaju kroz određeni peroid (npr. jednom tjedno, nekoliko tjedana).
I to nema veze s ovim o čemu Kiki priča, ovo je kemijski piling, ono kad ti zguli cilu kožu lica, pa ti triba par dana da se lice oporavi.

Evo ti i sa linka:
Alphahydroxy acids (AHAs), such as glycolic, lactic, or fruit acids are the mildest of the peel formulas and produce light peels. These types of peels can provide smoother, brighter-looking skin for people who can't spare the time to recover from a phenol or TCA peel
nas zguli kozu isto.ali mi upotrebljavamo losion posle koga nisi crven ni izguljen.ti o kojima ti pricas(glikolni)su ti za po doma o kojima ja govorim da su zdravi za stalno!
premasone je losion..a dobis ga i za doma.i da ides na posao..jer to je amerika-tu da umires moras ici na posel!off the record.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 22:25   #77
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ovisno o mjestu na kome radis!pa nede bas sve po zakonu!

nego,cure,najbolja stvar za bore vam je n-lite laser...to ja isto radim.doktor bi trebao,ali ne radi..dok ih neko ne tuzi.(e o tome se kiki radi!)uglavnom n-lite je za bore.neko probao?
Eh, ja sam cula za N-lite laser. Da je dobar za bore i za akne. Nisam probala.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 01:55   #78
Quote:
Kiki kaže:
Jebo vas, koji vam je?
Ovdje uredno svi idu na peelinge, mikrodermabrazije, etc...
Koji svi?

kak ja nikad ne upoznam TE SVE?
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 14:39   #79
Kiki ak si još tu negdje gdje si radila TCA peel i koja je bila koncentracija tj. postotak?

Zna li netko gdje se takav malo jači peeling kao što je TCA može napraviti kod nas?

Ja sam bila kod dermatologa na jednom kemijskom peelingu, koža se ljuštila par dana i izgorena je bila, ali su ožiljci od akni ostali, samo je otišao površinski sloj
Oyster is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 09:45   #80
Kemijski piling

Ima li netko da je isao na kemijski piling lica? Kakva su iskustva? Isplati li se otici na to?
bicbic is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.