Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2014., 13:34   #1
Odjeb za odjebom

Evo ovako, sad za vikend sam bio vani dva puta i sveukupno sam pokupio 10-12 odjeba od cura. Vani sam u klubu sa frendovima i kako mi se svidi koja cura ja dođem do nje i počnem spiku. Nit sam pijan ko deva pa da sam naporan, nit sam najružniji lik na svijetu, nemam treće oko, ne smrdim itd tako da te razloge možemo ignorirati. Znam da ok izgledam jer evo prije par vikenda sam pricao s jednom koja kaze da je u vezi ali da sam joj jako zgodan i sad se ona grize jer kad je bila sama nitko joj nije prilazio i malo joj se tko svidao a sad kad ima lika ja sam joj napet. Eto to sam spomenuo samo da vidite da licim na nesto. Ali jednostavno je bio takav vikend da mi nista nije polazilo za rukom tako da sam se prilicno izbedirao i sad trenutno imam odvratno misljenje o sebi jer kako da imam dobro nakon tuceta odjeba?

U svojoj povijesti sam znao zbariti curu vani, ili odma tu večer zabrijemo ili dobijem broj. Ali ovo sada ovaj vikend što mi se dogodilo totalno me bacilo u očaj, toliko sam se izbedirao da mislim da ću sad sljedećih par izlazaka doslovno bježati od ikakvog kontakta sa suprotnim spolom. Znam da je totalno normalno dobiti odjeb vani i da može biti obeshrabrujuće za neki sljedeći ulet u smislu da odma počneš misliti da će te i ta odjebati ali meni se to nije dogodilo, što se i vidi iz toga da sam probao 12 puta ali onda sebi postavljam pitanje pa koliko uleta moram odraditi da bi dobio neki stiskavac ili bar broj? Nakon 12 sam se izbedirao i rekao necu se vise blamirati, sam sebe zalim.

Dakle, htio sam samo zabrijati s nekom, ne da mi se uopce sad sat dva se truditi oko cure, nit je mjesto za neki razgovor jer je glasno u kaficu i mracno pa odma kroz par minuta dodjem na temu jel ima decka. I tako, njih 5-6 je u vezi pa zato nista a od ovog ostatka 3 odjeba su bila gruba u smislu odjebi i tako, jedan je bio nakon sto smo pricali 5 min i upoznali se, ona odlazi na wc i kaze vratit cu se i naravno ne vrati se. Jedna cak i nije bila u vezi i tako nakon price od 20 min, pola sata pitam ju jel ima decka, kaze da nema, i onda ju pitam za broj, a ona nece dati jel joj se trenutno ne da itd.

Dakle moje pitanje je kako prepoznati i zbariti zensku kojoj na celu pise "slobodna sam i zelim se malo povatati nocas" jer cini mi se da takvih nema ama bas niti jedna. Neznam stvarno, inace nije tako ali ovaj vikend me bacio u ocaj da pocinjem misliti da ona izreka "plati joj cugu i tvoja je" ne drzi vodu. To uopce nije tako. Ili ja izlazim na kriva mjesta ili negdje grijesim?
Prometey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 14:57   #2
čekaj fajrunt...one koje ostanu zadnje, kad se svjetla polako gase, a po podu ima staklovinja i nitko više nema ni jednu cigaru, ti uleti s punom kutijom i "baci spiku", jer takve "fajruntašice" očajno čekaju zadnju priliku da ih netko pokupi i više ne biraju...samo pazi, u to vrijeme su svi pijani i agresivni, tako da malo se razgledaj oko sebe da vidiš ima li netko nešto protiv tvojih namjera
BeerMan is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 15:02   #3
Prvo ti je greska sto te takve stvari bacaju u ocaj.
Eto sam si rekao da si prije imao uspjeha, tako odmah da ti kazem da si bolji u tome od barem 70% muskaraca ako ne i vise, jer dosta ih niti smije prici nepoznatoj curi, niti znaju zbariti nepoznatu curu ako i pridju.
To sto ti se sad zadesilo da si dobio zaredom 12 odjeba nije nista strasno, ono sto ne valja je koliko si ti opsjednut tim nekim ciljem da moras zbariti pa zato sto se to nije desilo to te baca u ocaj.
Promjeni taj nacin razmisljanja, nemoj toliko biti opsjednut time da moras zbariti, opusti se, i rezultati ce biti bolji.
Cure mogu osjetiti ako je neko previse ocajan, opsjednut da mora zbariti itd...

Takodjer, ne vidim zbog cega pitas cure da li imaju decka. Sta ces time postici ? Reci ce ti same ako misle da to trebaju spomenuti.

I nije valjda da si svih 12 puta prisao na istom mjestu ? Onda su to cure vidjele, da prilazis svakoj, i to ti je onda odmah minus prije nego i pridjes...

Ako si vec tako odlucio da prilazis istu vecer sve dok ne bude nekog razultata, onda ti je moj savjet cesto mijenjanje lokala tokom veceri

Zadnje uređivanje orhidej107 : 21.09.2014. at 15:09.
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 15:14   #4
Ma i meni je tako, jednom, imah tada 22e taman se vratih iz sezone s mora, odlučim ja čvrsto, prilaziti curama dok ne uhvatim koju, mislim da sam taj dan imao preko 20 pušiona. Promjenilo se tu par lokacija, išlo se od od cajki do rocka, od kreme do selđuka! Ali jednostavno pušiona za pušionom. Prilazio sam klinkama koju se netom krenule u srednju,(a možda su i osmašice) , a bogami prišao sam i jednoj imala je oko pet banki(kasnije mi rekoše da je profesorica glazbenog) a ja ko seljačina u bijeloj potkošulji.
Ta me glat odjebala.
Prodajem ja njoj spiku,a ona će meni "plešem sada, ne mogu pričati s tobom", ja snalažljivo njoj" a do kada ćeš plesati?", da bi ona meni nonšalanto rekla"do kraja!" da bi ja njoj mrtav ladan rekao"dobro, čekat ću onda do kraja" i prešaltao se za stol gdje joj je bila prijateljica...da ne gubim vrijeme probam ja prijateljici uvalit ulet, a ona odmah sklopila oči lagano zakrenula glavu, i stavila ruku ispred sebe kao da sam bacio na nju mlaz ladne vode, neinteres kakav pokazuješ za trgovačke putnike...
Vidjeh da tu nema šta se proda, u stilu tgovačkog putnika koji nije prodao nijedan artikl, bacim look po punoj dvorani i locirah odmah potenciijalne žrtve. Odradih još par pušiona i vratih se za stol gdje mi je bilo i društvo.
Ka junak večeri i kao predmet šprdnje svoga društva. Bila bi to još jedna poražavajuća noć za moj ego i moju mišićnu masu, da mi nisu prišle dvije cure u želji da se slikam s njima,ajmeee, kakav prevrat večeri, poput nagrade za uzaludan trud, a ja sav zbunjen, jer ipak sam ja lovac koji incira, a sad ove dvije slatke cure...maa odradih s njima taj photosesion i izmjenih par riječi, poplašen poput slona kad vidi miša, izgubih se pema svom društvu, sa blago kaubojskim hodom(dobro više mistebinovski) ponosan sam na sebe, sitog ega, uzdignute glave....
Do kraja večeri uživao sam sa priglupim smješkom na licu u ljubomornim obzervacijama pune zavisti svojih prijatelja!
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 15:17   #5
Kao prvo bezveze se sekiraš.
Kao drugo, očito imaš krivi pristup. Jer nije da je njih 10 nenormalno a ti imaš dobar ulet. Znači razmisli malo na koji način i kako prilaziš.
Nemoj da te to izbedira, pa šta ako su te odjabale.
Tko to uopće broji.

Ne znam , kako im prilaziš. Šta im kažeš , kako ide komunikacija.

Evo ja sam sad u nekom klubu. Pijem cugu i stojim kraj stola.Šta ti?
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 15:38   #6
Pa ja ne znam što se sekiraš a uljećeš bez problema..
Statistika otprilike kaže 10/1, tako da u ovoj turi si istina popušio, ali zato u sljedećoj garant imaš dvije... nikad ne odustaj..
I birar tajming kao što je jedan već rekao, na kraju večeri ostanu neispunjena očekivanja pa žene u očaju zbog potencijalno propale večeri drastično snižavaju kriterije...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 16:29   #7
part one
Even the most competent men will agree that the art of picking up women is a challenging one. It requires the widest array of human social skills, running the full gamut of emotion and reaction, and one must have both confidence and a steady hand. All this being true, why should we complicate things? Why overextend ourselves? Every pickup situation is different, which leaves us with the logical deduction that certain situations are easier than others. The entire flirting dynamic can change depending on the environment and type of woman you approach, so in order to lessen the load, it only makes sense to seek out the simple, easy hookups. We’re talking about the ones that are unhindered by particularly intimidating, outstanding factors, like the exceedingly difficult “impenetrable female group.”
On the other hand, there’s a lot more to this piece than the lowbrow “get ‘er drunk, then nail ‘er” philosophy. Here, you will remain a courteous gentleman, and best of all, you won’t even have to struggle to obtain the desired results because, as I mentioned, these are easy hookups.

http://www.easycaresheep.com/Content..._lambs_pen.jpg


__________________
love or hate
Will Traveler is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 16:55   #8
Quote:
Prometey kaže: Pogledaj post
Evo ovako, sad za vikend sam bio vani dva puta i sveukupno sam pokupio 10-12 odjeba od cura. Vani sam u klubu sa frendovima i kako mi se svidi koja cura ja dođem do nje i počnem spiku. Nit sam pijan ko deva pa da sam naporan, nit sam najružniji lik na svijetu, nemam treće oko, ne smrdim itd tako da te razloge možemo ignorirati. Znam da ok izgledam jer evo prije par vikenda sam pricao s jednom koja kaze da je u vezi ali da sam joj jako zgodan i sad se ona grize jer kad je bila sama nitko joj nije prilazio i malo joj se tko svidao a sad kad ima lika ja sam joj napet. Eto to sam spomenuo samo da vidite da licim na nesto. Ali jednostavno je bio takav vikend da mi nista nije polazilo za rukom tako da sam se prilicno izbedirao i sad trenutno imam odvratno misljenje o sebi jer kako da imam dobro nakon tuceta odjeba?

U svojoj povijesti sam znao zbariti curu vani, ili odma tu večer zabrijemo ili dobijem broj. Ali ovo sada ovaj vikend što mi se dogodilo totalno me bacilo u očaj, toliko sam se izbedirao da mislim da ću sad sljedećih par izlazaka doslovno bježati od ikakvog kontakta sa suprotnim spolom. Znam da je totalno normalno dobiti odjeb vani i da može biti obeshrabrujuće za neki sljedeći ulet u smislu da odma počneš misliti da će te i ta odjebati ali meni se to nije dogodilo, što se i vidi iz toga da sam probao 12 puta ali onda sebi postavljam pitanje pa koliko uleta moram odraditi da bi dobio neki stiskavac ili bar broj? Nakon 12 sam se izbedirao i rekao necu se vise blamirati, sam sebe zalim.

Dakle, htio sam samo zabrijati s nekom, ne da mi se uopce sad sat dva se truditi oko cure, nit je mjesto za neki razgovor jer je glasno u kaficu i mracno pa odma kroz par minuta dodjem na temu jel ima decka. I tako, njih 5-6 je u vezi pa zato nista a od ovog ostatka 3 odjeba su bila gruba u smislu odjebi i tako, jedan je bio nakon sto smo pricali 5 min i upoznali se, ona odlazi na wc i kaze vratit cu se i naravno ne vrati se. Jedna cak i nije bila u vezi i tako nakon price od 20 min, pola sata pitam ju jel ima decka, kaze da nema, i onda ju pitam za broj, a ona nece dati jel joj se trenutno ne da itd.

Dakle moje pitanje je kako prepoznati i zbariti zensku kojoj na celu pise "slobodna sam i zelim se malo povatati nocas" jer cini mi se da takvih nema ama bas niti jedna. Neznam stvarno, inace nije tako ali ovaj vikend me bacio u ocaj da pocinjem misliti da ona izreka "plati joj cugu i tvoja je" ne drzi vodu. To uopce nije tako. Ili ja izlazim na kriva mjesta ili negdje grijesim?
Ma ne griješiš ti nikako.. Jednostavno si imao takav dan.. Nekad je bolje, nekad lošije

Nemoj se dati obeshrabriti radi jedne neuspjele noći.. Svi smo mi imali takve izlaske.. Ne možemo svi imati spiku kao dalmatinci(galebi ), da izgledamo kao Johnny Deep, tijelo James Bonda. Naravno da bi tada od 12 uleta, uspjelo 10.. Ali statistika je ta koja govori.. 1 od 10 ce uspijeti..Može ti se dogoditi da imaš 50 uleta koji neće završiti dobro, ali nakon toga ti se desi 5 dobrih jedan za drugim.. Nemoj razmišljati o svojem neuspjehu.. Jbg, zaboli kada te ženska odbije, a ti se trudiš ono 1 sat oko nje, ali u tome je bit.. Zapravo treniraš da u budućnosti budeš još bolji, naučiš nešto novo.. Najlakše je reći ja odustajem.. Kakve sam sreće ja gotovo svaki puta se zakačim za zauzetu .. Ja sam magnet za zauzete.. Sve krene lijepo, a onda kada bih nešto želio ona samo kaže joj ma ne smijem.. nemoj se ljutiti.. Ja ju pogledam i kažem sve je ok i nasmijem se(a u sebi budalo opet zauzetu bariš ), ali tako je to..

U zadnje vrijeme kada izađem van itekako detektiram cure koje su očajne.. Nekima na čelu piše dođi do mene, ali ja jednostavno takvima ne prilazim jer se na njima vidi da su očajne.. A najbolje su mi one koje me gledaju i onda kao dok prolaze me doslovno fizički pipkaju samo da ih primjetim, ali ja onako ladno kao da se ništa nije dogodilo .. I pitanje za cure .. Puno puta mi se to događa da se cure kada prolaze pored mene doslovno zalete(onako gledamo se duže vrijeme, ja se osmijehnem, i kada prolazi baš se zaleti laktom ). Jel to kada vam je netko napet ili ste počele igrati američki nogomet?
mladenos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:13   #9
Ma mogao bi ja uvatiti nekog gabora, to uopće nije problem ali neću ja njih niti takve što ostaju do kraja, pa to je sve neko groblje od žena. A i ako ostane kakva pička, koja izgleda ko avion, do fajrunta nije tamo jer je očajna i u nadi da joj uleti neko. Ona ostane jer se želi zgaziti do kraja i izgurati izlazak do fajrunta. Nju bi već neko zbario tokom večeri da ju to zanima. Znate i sami što se nudi na kraju i znamo da nije problem dobiti ih. Imam toliko samopoštovanja pa njih izbjegavam. Nisam ja sad naporan da idem od cure do cure već odem samo do one koja mi se svidi. Ali eto imam taj bad luck da u 60% slučajeva naletim na zauzetu. Naravno da bi u 5 ujutro uletio nekoj pijanoj i ne baš tako zgodnoj pa bi dobio barem malo jezika. Ali ne, to nije to.

Napaljen sam ovih dana pa sam eto izašao baš sa tim ciljem da nešto pokupim i istina da onda možda tako zračim i to možda one prepoznaju pa to izgleda jadno i odbijajuće. Jbg naravno da sam se izbedirao kad izađem s jednim jedinim ciljem i od toliko žena ne bude ništa. Nije tako svaki izlazak, nekad izađem i to me uopće ne zanima, želim se samo napiti i ništa ni ne pokušavam i onda kad dođem u to stanje kad trebam nešto - ne bude ništa. Prve tri - četiri su mi same spomenule da su u vezi bez da sam ja pitao, onako one to kažu nakon što nakon određenog vremena komunikacije ja kažem da bi mogli popiti kavu pa one to spomenu, ili ja bacim neki komentar onako u smislu da nije moguće da takva cure nema dečka. A znam i vidim da bi ju mogao odvesti na cugu da je sama. I tako onda poučen tim iskustvom sam sa svakom sljedećom kojoj sam prišao ispipao teren tako da onako usput, indirektno pitam, ustvari nastojim izvući informaciju od nje jel ima lika. Da odma vidim na čemu smo jel neda mi se ni zajebavati i gubiti vrijeme s njom ako je zauzeta.

I ne, nisam svima prišao na istom mjestu. To je bilo kroz dvije večeri na tri lokacije. A spika ko spika, imam par opcija. Ili dođem pa bacim neku foru ili joj dam neki kompliment pa započnem razgovor vezano uz to, ili ak sam malo pod gasom počnem malo onalo laganini plesati kod nje. I tako eto, uzmimo da ih je bilo 12, 6-7 je u vezi, tri su me odjebale u smislu ''odjebi'' , bez da me pogleda. Za njih je izvjesno da im se ne sviđam. Al dobro, ne možeš se svima ni sviđati. A ove dvije što su ostale, kažem jedna nije dala broj nego da ju dodam na fejs a ja ga nemam. A ova jedna je otišla i nije se vratila. Za nju je očigledno da joj nisam sjeo i da sam joj odbojan. Iako smo pričali 5-10 min, sve super, onako o fasku i tako. Neznam, bio je takav vikend, bit će bolje.
Prometey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:18   #10
Ja msilim da tebe već cijeli klub zna pa stoga nisi nikome zanimljiv.
Nemoj misliti da su žene slijepe i glupe.One i te kako prate ekipu i tko se kome upucava sa kojim uspjehom.
Nekako mi ličiš na lokalnog luzera ne zato što loše izgledaš nego zato jer su te već sve prokužile. Ideš od jedne do druge i doslovce moliš za p...ku!
Ok, vježbaj ti i dalje svoje zavodničke sposobnosti, ima žena, naletit češ na neku no zapamti ovo, Ti nikad nečeš imati ženu koju poželiš!
Ti nisi tip koji zna osvojit ženu i uvijek češ pokupit lokalne radodajke.Prave žene idu pravim zavodnicima a ne lokalnim potrčkalima!
malinamalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:22   #11
Quote:
malinamalina kaže: Pogledaj post
Ja msilim da tebe već cijeli klub zna pa stoga nisi nikome zanimljiv.
Nemoj misliti da su žene slijepe i glupe.One i te kako prate ekipu i tko se kome upucava sa kojim uspjehom.
Nekako mi ličiš na lokalnog luzera ne zato što loše izgledaš nego zato jer su te već sve prokužile. Ideš od jedne do druge i doslovce moliš za p...ku!
Ok, vježbaj ti i dalje svoje zavodničke sposobnosti, ima žena, naletit češ na neku no zapamti ovo, Ti nikad nečeš imati ženu koju poželiš!
Ti nisi tip koji zna osvojit ženu i uvijek češ pokupit lokalne radodajke.Prave žene idu pravim zavodnicima a ne lokalnim potrčkalima!
Hvala ti na mišljenju ali totalno si me krivo procijenila. Ja nisam taj tip. Na dvije od tri lokacije sam bio prvi puta u životu.
Prometey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:26   #12
a jbt. jesi prvo gledao uopće odmjeravaju li te cure? sviđaš li im se.

normalno da će te odjebat ako ulijećeš bezveze. zamisli da ti uleti cura koja ti se ne sviđa i laprda gluposti.

i ne ''prodaje se spika''...to ti je nešto najguplje, spika ovo, spika ono.
ako si curi napet već će ona prodavat tebi ''spiku'', ispitivat te.

ma ustvari zaboravi.

Rvati pričaju lovačke priče o barenjima pa onda naivci koji se ulove - popuše.

ne postoji spika - ili se curi sviđaš ili se ne sviđaš. ako se sviđaš onda možeš laprdat šta god hoćeš, a Rvati misle aaaa kakvu sam spiku prodao maloj.
dok naivčine piju pivo i upijaju te glupe priče.
JustOnPaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:31   #13
Bitno je da on izlazi, zabavlja se i traži. Čovijek je emocionalno slobodan i želi biti dostupan i naći curu kojoj će se svidjeti. Traži ti i dalje već ćeš naići na neku koja će dati. Nakon što pokucaš na stotinu vrata, jedna će ti se ipak otvoriti, ...otprilike!
malinamalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:31   #14
Quote:
JustOnPaper kaže: Pogledaj post
a jbt. jesi prvo gledao uopće odmjeravaju li te cure? sviđaš li im se.

...
To. Prije pokušaja treba postojati nešto, neki preduvjet.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:34   #15
Quote:
malinamalina kaže: Pogledaj post
Ja msilim da tebe već cijeli klub zna pa stoga nisi nikome zanimljiv.
Nemoj misliti da su žene slijepe i glupe.One i te kako prate ekipu i tko se kome upucava sa kojim uspjehom.
Nekako mi ličiš na lokalnog luzera ne zato što loše izgledaš nego zato jer su te već sve prokužile. Ideš od jedne do druge i doslovce moliš za p...ku!
Ok, vježbaj ti i dalje svoje zavodničke sposobnosti, ima žena, naletit češ na neku no zapamti ovo, Ti nikad nečeš imati ženu koju poželiš!
Ti nisi tip koji zna osvojit ženu i uvijek češ pokupit lokalne radodajke.Prave žene idu pravim zavodnicima a ne lokalnim potrčkalima!
a ti nisi zena koju zele pravi zavodnici

dojma sam da je autor u suficitu sa samo-
pouzdanjem.. a ti mu odmazes sa ovakvim
stavom

Written on my yotaphone - please ignore typos
__________________
love or hate
Will Traveler is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:35   #16
Quote:
JustOnPaper kaže: Pogledaj post
a jbt. jesi prvo gledao uopće odmjeravaju li te cure? sviđaš li im se.

normalno da će te odjebat ako ulijećeš bezveze. zamisli da ti uleti cura koja ti se ne sviđa i laprda gluposti.

i ne ''prodaje se spika''...to ti je nešto najguplje, spika ovo, spika ono.
ako si curi napet već će ona prodavat tebi ''spiku'', ispitivat te.

ma ustvari zaboravi.

Rvati pričaju lovačke priče o barenjima pa onda naivci koji se ulove - popuše.

ne postoji spika - ili se curi sviđaš ili se ne sviđaš. ako se sviđaš onda možeš laprdat šta god hoćeš, a Rvati misle aaaa kakvu sam spiku prodao maloj.
dok naivčine piju pivo i upijaju te glupe priče.
Ne.

Ja ne znam jel se ja sviđam njoj ali znam da se ona meni sviđa. Ne zanima me to i ne zamaram se time. Priđem curi koja se sviđa meni a ne kojoj se ja sviđam. Nisam od onih koji gledaju po klubu da vide jel ih koja gleda. Ja njoj priđem s ciljem da joj se pokušam svidjeti. A i da mi uleti jebeno najružnija cura u klubu koja ima tri oka ne bi ju grubo odjebao kao što žene nekad rade. To je nekulturno i seljački. Zamisli, priđe ti netko kome se sviđaš a ti daš odvratno demoralizirajući odjeb. Pa kakvi su to ljudi? Ok ako dođe naporna seljačina onda razumijem. Ali ja nisam takav.
Prometey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:37   #17
Nije bitno koja se tebi sviđa.

Bitno je kojoj se ti sviđaš.

Evo kako će ti proći 80 % ''uleta''.
Eliminiraj sve one kojima se ne sviđaš.
Nikakva spika ti neće pomoći ako joj se ne sviđaš, možeš se i na trepavice postavit, nisi njen tip i doviđenja.

Možda imaš šansu za LTR, ali ne za jednu noć.
JustOnPaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:37   #18
Quote:
malinamalina kaže: Pogledaj post
Bitno je da on izlazi, zabavlja se i traži. Čovijek je emocionalno slobodan i želi biti dostupan i naći curu kojoj će se svidjeti. Traži ti i dalje već ćeš naići na neku koja će dati. Nakon što pokucaš na stotinu vrata, jedna će ti se ipak otvoriti, ...otprilike!
To je odgovor koji sam tražio. malinamalina, hvala ti
Prometey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:40   #19
a jel barem radiš onaj pogled u oči pa u usne prije nego što ''uletiš''?
JustOnPaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:46   #20
Quote:
JustOnPaper kaže: Pogledaj post
Nije bitno koja se tebi sviđa.

Bitno je kojoj se ti sviđaš.

Evo kako će ti proći 80 % ''uleta''.
Eliminiraj sve one kojima se ne sviđaš.
Nikakva spika ti neće pomoći ako joj se ne sviđaš, možeš se i na trepavice postavit, nisi njen tip i doviđenja.

Možda imaš šansu za LTR, ali ne za jednu noć.
Da se razumijemo, nisam bred pit, solidno izgledam ali ima puno boljih primjeraka mužjaka od mene vani. I onda da promatram i čekam da vidim jel me neka primjetila? Možda ne bi nijedna. Ili jedna. Ili deset. Nije bitno. Ne radim tako. Više sam spontani tip. Nisam sad za vikend tražio curu, nisam nikakve filozofije prodavao već sam htio samo za tu noć naći koju. Pa gdje je ona laka konjica od žena koju osvojiš pićem? Naravno ja nemogu naletiti na nju. Nema tu neke prevelike spike kao što kažeš, ja bi ono malo zajebancije s njom, smijeh i to, i da je ona tvoja. Ali ja nemogu naići na takvu.
Prometey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger