Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2014., 12:07   #21
Quote:
Helena Vera kaže: Pogledaj post
Možda ja sve umišljam ali zašto se onda ovako osjećam i uvijek nešto sumnjam? Možda mi ne možete vi dati konkretan odgovor ali barem neke smjernice, nešto.

Ja nisam na FB i sličnim stranicama, volim privatnost, partnerica jest.. Dugo vremena mi nije bilo ugodno da naše slike kači tamo. Gadljivo mi je da drugi ljudi lajkaju i komentiraju naše slike.. gdje si je sama neka stavlja što god želi.. Isto vrijedi za provokativne slike koje izazivaju provokativne komentare, zauzeta si ponašaj se pristojno.. valjda na ulici ne pokazuješ sise i guzice..
Mislim ako ti smetaju neke stvari kod dečka, a normalno je da smetaju i toga ćeš imati more, sjedi i pričaj akko se ti osječaš poradit toga. Nešto što te jako brine trebali bi moći rješiti. Ovaj postupak sa njegovim frendom nije bio u redu, nemoj da se to ponavlja, iskrenost je ključ kvalitetne veze..
Veze na daljinu su teške, mislim da olako shvaćaš situaciju i trud koji treba uložiti da takva veza uspije, prvenstveno po pitanju komunikacije i izražavanja osjećaja...
za protiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 12:21   #22
A joj... a ja misla da sam ja u kurcu

E jel obajvlejno na fejsu da ste u vezi ili samo ne stavlja vaše slike?

Jesi upoznala njegove roditelje ?
Ako jesi onda ne vjerujem da vodi dvstruki život
Ili su mu straci frikovi koji ga pokrivaju. Nadaju se unucima

To što gasi mob nakon radnog vremena mi je tako poznato. Ja bih ga ugasila samo da smijem

Ne možeš ništa znati dok mu ne postaviš pitanja koja si postavila nama
I ne odgađaj... nećeš jojš dugo moći stavljat provokativne fotke na fb

E da, koji vam je kurac s tim fejsom. Samo blejite u fejs i gledate tko šta piše i kakve slike stavlja.
Ti lijepo na fejs stavi da si s njim u vezi, nakelji hrpetinu vaših slika. Što prsnije to bolje.... označi ga na svakoj fotografiji(jel se to tako kaže ) ako je muljao s nekom nešto ... kad se to pročuje na fejsu....

Daj uozbilji se. Ugasi svoj telefon nakon 23 sata i imaj miran san.
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 12:23   #23
Napravi kompromis:
Stavi provokativne fotke na forum
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 12:24   #24
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Ti lijepo na fejs stavi da si s njim u vezi, nakelji hrpetinu vaših slika. Što prsnije to bolje.... označi ga na svakoj fotografiji(jel se to tako kaže )
Nakon ovog pošalji Friend request svima na njegovoj listi.
simezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 12:36   #25
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Ti lijepo na fejs stavi da si s njim u vezi, nakelji hrpetinu vaših slika. Što prsnije to bolje.... označi ga na svakoj fotografiji(jel se to tako kaže ) ako je muljao s nekom nešto ... kad se to pročuje na fejsu....
Quote:
simezg kaže: Pogledaj post
Nakon ovog pošalji Friend request svima na njegovoj listi.
I ne zaboravi svakodnevno lijepiti mu na fejs neka srčeka, mačkice, i ostala pinky sranja s nježnim porukama.

Svoje sam ti rekla, Bjež od toga. I uostalom, ako nije tajna, koliko godina imaš?
Sanj-Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 12:39   #26
Quote:
Sanj-Chi kaže: Pogledaj post
I ne zaboravi svakodnevno lijepiti mu na fejs neka srčeka, mačkice, i ostala pinky sranja s nježnim porukama.
Mislim da se to ne smije
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 12:41   #27
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Mislim da se to ne smije
hahahhaha Ma nek' proba.
Sanj-Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 14:08   #28
Quote:
Helena Vera kaže: Pogledaj post
Ono što mene muči je što većinom nakon radnog vremena (a to je oko 22-23h) isključuje telefon.

I javi se tek oko 03, 04 ujutro.
....

I naravno pomirili smo se ali je sve ostalo na tome. Njegov izgovor je da se uvijek svatko miješa gdje mu nije mjesto, uvijek će netko pokušati da nas rastavi i to je odprilike njegov razlog zašto je tako postupio.

To što smo skupa nije nikakva tajna. I njegovi i moji znaju za nas, ja poznajem njegovo društvo kao i on moje i svi znaju da smo zajedno.

Treća stvar koja mi je donekle prelila čašu je njegov zadnji dolazak (došao je sa kolegom sa posla) i pitao me ako imam neku prijateljicu za njegovog kolegu pa smo jednom izašli u četvoro. Lik se cijelo vrijeme upucavao mojoj prijateljici, dakle simpatizirao ju je, a poslije sam preko fb doznala da je u vezi već duže vrijeme.
Njegov kolega mene apsolutno ne interesira, no, jesam li ja luda ako mi smeta ili me iznenadi zašto moj dečko to meni nije rekao nego je predložio moju prijateljicu za njega?
Odmah si stvaram sliku u glavi da i on može (ili radi) to isto meni iza leđa. Ili možda griješim ali nemam pojma kako da bilo šta doznam kad smo daleko.

Ja ne mogu staviti neku provokativniju sliku na fb, njemu to smeta i posvađamo se odmah i ajde, da se ne svađamo ja to skinem sa fb jer eto, po njegovom mišljenju ne trebaju mi takve slike kad već imam momka.

Možda ja sve umišljam ali zašto se onda ovako osjećam i uvijek nešto sumnjam? Možda mi ne možete vi dati konkretan odgovor ali barem neke smjernice, nešto.
meni to izgleda koa symptom totlanog playera i iz razloga gore boldanog.

pogotoov to zadnje, previse je sumnjicav jer i sam te mozebitno vara to je vec vjerojantio klasika.

ti si mu vjerna? e pa ne prihvacaj nista manje od onoga sto dajes i iza cega stojis. mene decko da prevari bi bio kraj u jednoj sekundi i on to zna (mada on nije neki common komplexas pa bi se trebao 'dokazivati' na takav nacin, niti bi iti bila sa takvim nekim) .

mislim da bi bila dobra ideja mu reci koje su tvoje granice i gdje povlacis crtu... ako ne, daljina cini svoje, I guess.
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 14:49   #29
Quote:
Helena Vera kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna ima li tema o znacima prevare ali nadam se da mi možete dati neke primjere iz svog života na koje znakove treba obratiti pažnju, jer ja se osjećam jako izgubljeno u ovom trenutku.
U pitanju je veza na daljinu, vidimo se svako dva mjeseca jer nismo u mogućnosti drugačije. Ja radim, on radi i onda ta prokleta daljina. Uvijek je on dolazio k meni svakih dva mjeseca i tako već godinu odprilike a prije par dana me jako iznenadio kad se pojavio potpuno neočekivano jer smo se zadnji put vidjeli prije mjesec dana.
Mojoj sreći nije bilo kraja. Bio je tu par dana koliko je imao slobodno, svo vrijeme smo provodili zajedno i svaki put kad se vidimo neopisivo sam sretna s njim.
Ono što mene muči je što većinom nakon radnog vremena (a to je oko 22-23h) isključuje telefon.
I javi se tek oko 03, 04 ujutro. To nije uvijek tako, ne mogu sad reći da je on bezobrazni idiot koji me nikada ne zove ili ne piše. Naprotiv, stalno smo u kontaktu i uvijek barem odprilike znam gdje je i s kim ali ponekad me to jako iritira zašto zaboga isključuje tel i javlja se tek u sitne sate kada bih ja rado spavala a ponekad i ne mogu jer sam glupo žensko koje razmišlja zbog čega se ovo dešava.
Druga stvar koja me kopka je što smo u vezi i svaki put kad dolazi da se vidimo uvijek se slikamo a ni jednu fotku ne stavi na svoj fb i zbog toga ni ja to ne radim. Jedne prilike je stavio sliku gdje smo on i ja zajedno a mene je potpuno izrezao sa slike. Velika svađa je izašla iz svega toga a on je inače impulsivna osoba koja se brzo naljuti a još brže odljuti pa se ispričava kad zna da je pretjerao.
I naravno pomirili smo se ali je sve ostalo na tome. Njegov izgovor je da se uvijek svatko miješa gdje mu nije mjesto, uvijek će netko pokušati da nas rastavi i to je odprilike njegov razlog zašto je tako postupio.
To što smo skupa nije nikakva tajna. I njegovi i moji znaju za nas, ja poznajem njegovo društvo kao i on moje i svi znaju da smo zajedno.
Treća stvar koja mi je donekle prelila čašu je njegov zadnji dolazak (došao je sa kolegom sa posla) i pitao me ako imam neku prijateljicu za njegovog kolegu pa smo jednom izašli u četvoro. Lik se cijelo vrijeme upucavao mojoj prijateljici, dakle simpatizirao ju je, a poslije sam preko fb doznala da je u vezi već duže vrijeme.
Njegov kolega mene apsolutno ne interesira, no, jesam li ja luda ako mi smeta ili me iznenadi zašto moj dečko to meni nije rekao nego je predložio moju prijateljicu za njega?
Odmah si stvaram sliku u glavi da i on može (ili radi) to isto meni iza leđa. Ili možda griješim ali nemam pojma kako da bilo šta doznam kad smo daleko.
Ja ne mogu staviti neku provokativniju sliku na fb, njemu to smeta i posvađamo se odmah i ajde, da se ne svađamo ja to skinem sa fb jer eto, po njegovom mišljenju ne trebaju mi takve slike kad već imam momka.
Možda ja sve umišljam ali zašto se onda ovako osjećam i uvijek nešto sumnjam? Možda mi ne možete vi dati konkretan odgovor ali barem neke smjernice, nešto.
Kad sumnjam da nisam jedini dotičnoj osobi, ušutim. Smanjim komunikaciju na neko vrijeme da vidim reakciju.

Na dalje, sve dvosmisleno zapišem. Lakše je analizirati.

Ali na kraju, uvijek razgovaram.

Razgovaraj s njim. Reci mu što te tišti, ali ne način da ga optužuješ.

Inače, sve predispozicije da te vara su tu, nažalost.
unerWartet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 14:56   #30
Quote:
unerWartet kaže: Pogledaj post
Kad sumnjam da nisam jedini dotičnoj osobi, ušutim. Smanjim komunikaciju na neko vrijeme da vidim reakciju.

Na dalje, sve dvosmisleno zapišem. Lakše je analizirati.

Ali na kraju, uvijek razgovaram.

Razgovaraj s njim. Reci mu što te tišti, ali ne način da ga optužuješ.

Inače, sve predispozicije da te vara su tu, nažalost.
Ja bih rekla da ona njemu uopće nije cura, nego ljubavnica, ali ju namjerno drži u uvjerenju da su u vezi, jer mu odgovara da je na raspolaganju kad se njemu malo prijebe sa strane. Pa svakih mjesec-dva on svojoj curi/ženi s kojom živi proda pričicu da ide na "poslovni put", a dođe se kod nje malo jebavat. Zato je i vodio poslovnog kolegu sa sobom taj jedan put - taj ga vjerojatno pokriva pred ženom/curom. A javlja ti se u gluho doba noći, kad namiri svoju ženicu doma i ona zaspi snom pravednika, ne sluteći da kraj sebe cijelo vrijeme ima lažljivog gada. Ono, situacija je jasna kao dan.

Jebote, da mi se dečko ne javlja na telefon nakon posla, ono wtf?!? To nisam tolerirala ni kad sam bila ljubavnica.
Jebeš takvu vezu gdje si ti njemu na raspolaganju kad mu se sprdne, a on tebi samo jednom mjesečno, a telefonom samo za radnog vremena.
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:05   #31
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Ja bih rekla da ona njemu uopće nije cura, nego ljubavnica, ali ju namjerno drži u uvjerenju da su u vezi, jer mu odgovara da je na raspolaganju kad se njemu malo prijebe sa strane. Pa svakih mjesec-dva on svojoj curi/ženi s kojom živi proda pričicu da ide na "poslovni put", a dođe se kod nje malo jebavat. Zato je i vodio poslovnog kolegu sa sobom taj jedan put - taj ga vjerojatno pokriva pred ženom/curom. A javlja ti se u gluho doba noći, kad namiri svoju ženicu doma i ona zaspi snom pravednika, ne sluteći da kraj sebe cijelo vrijeme ima lažljivog gada. Ono, situacija je jasna kao dan.

Jebote, da mi se dečko ne javlja na telefon nakon posla, ono wtf?!? To nisam tolerirala ni kad sam bila ljubavnica.
Jebeš takvu vezu gdje si ti njemu na raspolaganju kad mu se sprdne, a on tebi samo jednom mjesečno, a telefonom samo za radnog vremena.
Namjerno to nisam htio napisati, ali da.

A da?
unerWartet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:08   #32
ma on ziher ima slabu bateriju na mobu koju mora puniti do 4 ujutro da se moze javiti najdrazoj. i nema para za novu jer trosi lovu na putovanja. ah ljubav







__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:35   #33
To što je prijatelju koji je u vezi namjestio curu,znači da mu to uopće nije ništa čudno.Ne znači da te vara,ali mogućnost da te vara je veća od uobičajne.
To što ne želi zajedničke slike u javnosti također povećava mogućnost da te vara,jer tako sebe riješi tereta objašnjavanja curama s kojima te vara.Većina cura ne žele petljati s zauzetim dečkima.
To što redovito gasi mobitel u sitne sata(baš u ono vrijeme kad se izlazi,ili jebe) također povećava mogućnost da te vara.
To što ste u vezi na daljinu(i to da se viđate svako mjesec-dva,što uopće ne sliči na vezu),olakšava mu potencijalno varanje,jer ćeš puno teže doći do vijesti(ne poznaješ ljude u njegovom mjestu,niti oni tebe,prijatelji ga neće izdat)-povećana mogućnost za prevaru.

Na temelju svih ovih činjenica,i tvog opisa situacija,ON TE VRLO VJEROJATNO VARA.

Zadnje uređivanje yoitsme : 07.11.2014. at 15:41.
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:54   #34
To što mu znaš starce ne znači apsolutno ništa.
To što je zauzetom frendu tražio curu već znači puno toga.

Glupo je da mi sad donosimo zaključke, to je vaša veza i vaša stvar. Ako te i vara, vjeruj mi da to nećeš uspjet izvući iz njega. Zato ti kažem, ti sama moraš dobro porazmisliti, odvagnuti sve i onda donjeti odluku.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 16:21   #35
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Ja bih rekla da ona njemu uopće nije cura, nego ljubavnica, ali ju namjerno drži u uvjerenju da su u vezi, jer mu odgovara da je na raspolaganju kad se njemu malo prijebe sa strane. Pa svakih mjesec-dva on svojoj curi/ženi s kojom živi proda pričicu da ide na "poslovni put", a dođe se kod nje malo jebavat. Zato je i vodio poslovnog kolegu sa sobom taj jedan put - taj ga vjerojatno pokriva pred ženom/curom. A javlja ti se u gluho doba noći, kad namiri svoju ženicu doma i ona zaspi snom pravednika, ne sluteći da kraj sebe cijelo vrijeme ima lažljivog gada. Ono, situacija je jasna kao dan.

Jebote, da mi se dečko ne javlja na telefon nakon posla, ono wtf?!? To nisam tolerirala ni kad sam bila ljubavnica.Jebeš takvu vezu gdje si ti njemu na raspolaganju kad mu se sprdne, a on tebi samo jednom mjesečno, a telefonom samo za radnog vremena.
ah, ti izgleda projiciras svoje neko isustvo

jer kako moze biti 'ljubavnica' ako je on slobodan -autorica to naziva 'vezom na daljinu'. i ocito da je veza kompetna i veza.



*

Zadnje uređivanje Grazia : 07.11.2014. at 16:52.
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 16:41   #36
Moze biti da projiciram do neke mjere. Fali jos informacija o tom njihovom odnosu, a autorice nam sad nema.

Zanima me je li ona u tih godinu dana ikada bila kod njega. Ako nije - zašto ne?
Kad kaže da njezini i njegovi znaju za njih, znači li to da je on nju upoznao sa svojim roditeljima i predstavio ju kao curu ili joj je samo rekao da priča mami o njoj, da ju mama pozdravlja i tak to.
Kad već spominje facebook profil - stoji li na njemu da su njih dvoje u vezi ili ne?

To što ona s njim puno komunicira i u svakom trenu "zna gdje je i s kim" može objesiti mačku o rep, jer imaš takvih lažaca da ti pamet stane.

Zadnje uređivanje Lucid Mynx : 07.11.2014. at 16:56.
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 16:58   #37
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Moze biti da projiciram do neke mjere. Fali jos informacija o tom njihovom odnosu, a autorice nam sad nema.

Zanima me je li ona u tih godinu dana ikada bila kod njega. Ako nije - zašto ne?
Kad kaže da njezini i njegovi znaju za njih, znači li to da je on nju upoznao sa svojim roditeljima i predstavio ju kao curu ili joj je samo rekao da priča mami o njoj, da ju mama pozdravlja i tak to.
Kad već spominje facebook profil - stoji li na njemu da su njih dvoje u vezi ili ne?

To što ona s njim puno komunicira i u svakom trenu "zna gdje je i s kim" može objesiti mačku o rep, jer imaš takvih lažaca da ti pamet stane.
a to da.

sad cak nekako postaje i sporedno da li ju vara ili ne- jer da ju fakat pravi budalom u to izgleda nema sumnje.

da li je smatra curom - cini se da da, ali opet.... vrag ce ga znati
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 19:37   #38
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Moze biti da projiciram do neke mjere. Fali jos informacija o tom njihovom odnosu, a autorice nam sad nema.

Zanima me je li ona u tih godinu dana ikada bila kod njega. Ako nije - zašto ne?
Kad kaže da njezini i njegovi znaju za njih, znači li to da je on nju upoznao sa svojim roditeljima i predstavio ju kao curu ili joj je samo rekao da priča mami o njoj, da ju mama pozdravlja i tak to.
Kad već spominje facebook profil - stoji li na njemu da su njih dvoje u vezi ili ne?

To što ona s njim puno komunicira i u svakom trenu "zna gdje je i s kim" može objesiti mačku o rep, jer imaš takvih lažaca da ti pamet stane.
Ja nisam bila kod njega nikada jer nisam to mogla financijski a iskreno u početku nisam pristala na varijantu da mi on plaća putne troškove i slično.
Ovoga puta ja trebam ići kod njega nekoliko dana po prvi put tako da ono, nema šanse da je oženjen ali da ima "neku" sa strane ta mogućnost uvijek na žalost postoji.
Možda sam cijelo vrijeme ja ta druga osoba u njegovom životu.
Sa starcima me zvanično upoznao, dakle znaju njegovi da smo mi u vezi i većinu njegovih jako bliskih prijatelja ja poznajem. Zapravo mogu reći da više ja poznajem njegovu stranu nego on moju.
Taj fb nebi trebao ništa da znači ali gle situaciju : on sam kroz jedan od razgovora daje prijedlog da nakon nekog izvjesnog vremena stavimo i ozvaničimo vezu na fb i ok, sve pet.
Poslije kad ja to predložim jer je očito proslo neko vrijeme iz toga nastaje žučna rasprava kako i zbog čega, drugi će nam se petljat i tako dalje.
Ja ostajem u blagom šoku jer ono.. sam mi je to predložio i sad se kao protivi tome.
Ponekad me u sred razgovora ostavi bez odgovora, samo pročita poruku i nema ga i na sve to je njegov izgovor da ima previše posla i trči na sto strana. To i jeste donekle tačno ali ne štima mi to baš.
Uvijek sam se vodila za onim ako osjećam da nešto nije u redu onda sigurno nešto nije u redu jer se ispostavi na kraju baš kako sam mislila.
Nije mi ok ako mi traži prijateljicu za kolegu a kolega u dužoj vezi i ne spominje mi da je u vezi. Kolega me ne interesira ali istog momenta pomišljam da on radi istu stvar ili je radio ili mu nebi teško palo kad bi se i on sam našao u istoj situaciji.
Nešto što još nisam dodala u prvom postu je što ja imam (ajmo reći) neku vrstu traume koju nosim već par godina. Bila sam napastovana od nekih manijaka na ulici pokušali su me silovati. Nije hvala Bogu uspjelo pobjegla sam ali ostao je u meni neki strah. Da me netko pogrešno ne shvati, nisam istraumirana do te mjere da se plašim muškarca nego recimo ne podnosim svađe, ne podnosim bilo kakvu grubost, ne spavam sa ugašenim svjetlom i tako dalje. Ja sam mu to sve ispričala baš zato što smo se svađali jedno vrijeme i shvatio me, utješio i fakat sam mislila da će biti malo blaži. I nakon toga i jeste dosta pažljiviji ali ta neka sumnja je ostala i ponekad vidim da bi se rado istresao na mene kad mu nešto smeta ali vidim mu po reakciji da se suzdrži, otpuše pa nastavi normalnu priču.
Ali mislim da bi svakome išlo na živac ovakvo nešto što on meni radi. Ja njega ne varam niti želim. Vjerna sam uvijek. Svaka moja prijateljica ima isto mišljenje kao većina forumaša a to je da nema šanse da mi ostane vjeran.
I sad neznam što dalje.
Sinoć me je zvao pa sam mu nakon toga ja nešto napisala a on onako hladno pročita i ništa ne odgovara. Kao neka igra tko će duže izdržati da se prvi javi bar mi tako izgleda.
Helena Vera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 22:06   #39
Quote:
Helena Vera kaže: Pogledaj post
Ja nisam bila kod njega nikada jer nisam to mogla financijski a iskreno u početku nisam pristala na varijantu da mi on plaća putne troškove i slično.
Ovoga puta ja trebam ići kod njega nekoliko dana po prvi put tako da ono, nema šanse da je oženjen ali da ima "neku" sa strane ta mogućnost uvijek na žalost postoji.
Možda sam cijelo vrijeme ja ta druga osoba u njegovom životu.
Sa starcima me zvanično upoznao, dakle znaju njegovi da smo mi u vezi i većinu njegovih jako bliskih prijatelja ja poznajem. Zapravo mogu reći da više ja poznajem njegovu stranu nego on moju.
Taj fb nebi trebao ništa da znači ali gle situaciju : on sam kroz jedan od razgovora daje prijedlog da nakon nekog izvjesnog vremena stavimo i ozvaničimo vezu na fb i ok, sve pet.
Poslije kad ja to predložim jer je očito proslo neko vrijeme iz toga nastaje žučna rasprava kako i zbog čega, drugi će nam se petljat i tako dalje.
Ja ostajem u blagom šoku jer ono.. sam mi je to predložio i sad se kao protivi tome.
Ponekad me u sred razgovora ostavi bez odgovora, samo pročita poruku i nema ga i na sve to je njegov izgovor da ima previše posla i trči na sto strana. To i jeste donekle tačno ali ne štima mi to baš.
Uvijek sam se vodila za onim ako osjećam da nešto nije u redu onda sigurno nešto nije u redu jer se ispostavi na kraju baš kako sam mislila.
Nije mi ok ako mi traži prijateljicu za kolegu a kolega u dužoj vezi i ne spominje mi da je u vezi. Kolega me ne interesira ali istog momenta pomišljam da on radi istu stvar ili je radio ili mu nebi teško palo kad bi se i on sam našao u istoj situaciji.
Nešto što još nisam dodala u prvom postu je što ja imam (ajmo reći) neku vrstu traume koju nosim već par godina. Bila sam napastovana od nekih manijaka na ulici pokušali su me silovati. Nije hvala Bogu uspjelo pobjegla sam ali ostao je u meni neki strah. Da me netko pogrešno ne shvati, nisam istraumirana do te mjere da se plašim muškarca nego recimo ne podnosim svađe, ne podnosim bilo kakvu grubost, ne spavam sa ugašenim svjetlom i tako dalje. Ja sam mu to sve ispričala baš zato što smo se svađali jedno vrijeme i shvatio me, utješio i fakat sam mislila da će biti malo blaži. I nakon toga i jeste dosta pažljiviji ali ta neka sumnja je ostala i ponekad vidim da bi se rado istresao na mene kad mu nešto smeta ali vidim mu po reakciji da se suzdrži, otpuše pa nastavi normalnu priču.
Ali mislim da bi svakome išlo na živac ovakvo nešto što on meni radi. Ja njega ne varam niti želim. Vjerna sam uvijek. Svaka moja prijateljica ima isto mišljenje kao većina forumaša a to je da nema šanse da mi ostane vjeran.
I sad neznam što dalje.
Sinoć me je zvao pa sam mu nakon toga ja nešto napisala a on onako hladno pročita i ništa ne odgovara. Kao neka igra tko će duže izdržati da se prvi javi bar mi tako izgleda.
Dali je on zgodan,i još važnije,dali je jebač(šarmer,dali može lako curu osvojiti)?
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 22:30   #40
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Dali je on zgodan,i još važnije,dali je jebač(šarmer,dali može lako curu osvojiti)?
Pa zgodan je, šarmer je. Sa druge strane svatko tko nas poznaje uvijek komentira da sam ja mnogo bolja od njega fizički. Netko opet kaže da je to snob koji me i ne zaslužuje, radi šta hoće i javi se kad hoće.
Helena Vera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger