Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2014., 15:59   #81
ne vjerujem u bezuvjetnu ljubav, osim mozda u nesto sto joj slici u slucaju ljubavi roditelja prema djeci. primjetiti da sam napisao roditelja, a ne majke ili oca.

susretao sam se kroz zivot s ljudima koji su mudro iz iskustva tvrdili da uvijek muskarac iskrenije voli, kao i s onima koji su govorili (govorile) da uvijek zena iskrenije voli. serem se u usta i jednima i drugima.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 16:07   #82
Ne vjerujem u bezuvjetnu ljubav među partnerima.
Što bi učinila ? Ne znam
Zvoncica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 16:10   #83
Ljubav jest savršena i bezuvjetna.
Ljudi ne vole savršeno jer osim ljubavi posjeduju i druge ljudske osjećaje.
I nije smak svijeta priznati da ne volimo bezuvjetno, ljudi smo.
Čak i čovjek iz prvog posta sasvim sigurno ima neki svoj uvjet, samo što bolest nije bila jedan od njih.

Ja vjerujem da ni meni uvjet ne bi bilo ništa što nam 'život' priredi i teškoće kojima nas 'život' napadne, to je ono zlo koje sam obećala u zavjetima (gubici posla, bolesti i razno razne druge nedaće, ne daj bože).
Ali mi je uvjet nešto loše što bi proizašlo iz mog partnera. Nisam na to mislila pri 'u dobru i zlu' (njegovo maltretiranje, nepoštivanje, zanemarivanje, zlostavljanje i ino). Dakle, uvjet imam.

Kažu da je bezuvjetna ljubav prema djeci, ali to još ne znam.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 16:14   #84
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Ne več upravo suprotno, ljubav ako je prava ona je neuvjetovana jer čim sa nečime uvjetuješ racionalizira zašto nekoga voliš.
Ljubav je vrlo često neobjašnjiv iracionalan osjećaj.
Mislim da nisi shvatila. Zašto ne voliš sve mame svijeta već samo svoju? Zašto ne voliš svu djecu svijeta već samo svoju? Zašto ne voliš sve muškarce svijeta već samo svog dragog?

Da je ljubav bezuvjetna, voljela bi sve muškarce, žene i djecu - cjelokupno čovječanstvo.
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 16:32   #85
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi shvatila. Zašto ne voliš sve mame svijeta već samo svoju? Zašto ne voliš svu djecu svijeta već samo svoju? Zašto ne voliš sve muškarce svijeta već samo svog dragog?

Da je ljubav bezuvjetna, voljela bi sve muškarce, žene i djecu - cjelokupno čovječanstvo.
Hm mislim da ti nisi shvatila da sam ja onaj koji ima nešto drugo izmedju nogu.

Ovdje raspravljamo o bezuvjetnoj ljubavi prema partneru a ne covjecanstvu,mislim da brkas te pojmove.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 16:37   #86
U fazi kad vjerujem da ljubav ne postoji, a bezuvjetna ljubav mi izgleda manje ostvariva od teleportacije.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 16:59   #87
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
U fazi kad vjerujem da ljubav ne postoji, a bezuvjetna ljubav mi izgleda manje ostvariva od teleportacije.
Drži se ti kurca, on je stvaran, opipljiv, uvjek znaš na čemu si...
za protiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 17:03   #88
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Ljubav jest savršena i bezuvjetna.
Ljudi ne vole savršeno jer osim ljubavi posjeduju i druge ljudske osjećaje.
I nije smak svijeta priznati da ne volimo bezuvjetno, ljudi smo.
Čak i čovjek iz prvog posta sasvim sigurno ima neki svoj uvjet, samo što bolest nije bila jedan od njih.

Ja vjerujem da ni meni uvjet ne bi bilo ništa što nam 'život' priredi i teškoće kojima nas 'život' napadne, to je ono zlo koje sam obećala u zavjetima (gubici posla, bolesti i razno razne druge nedaće, ne daj bože).
Ali mi je uvjet nešto loše što bi proizašlo iz mog partnera. Nisam na to mislila pri 'u dobru i zlu' (njegovo maltretiranje, nepoštivanje, zanemarivanje, zlostavljanje i ino). Dakle, uvjet imam.
Kažu da je bezuvjetna ljubav prema djeci, ali to još ne znam.

Ja X uzimam tebe, Y, za svoju ženu.. Voljet ću te i poštovati u sve dane živoza svojega. Pa ide i ona.. u dobru i u zlu, u zdravlju i bolesti, dok nas smrt ne rastavi.
Voljeti i poštovati...
za protiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 17:03   #89
Quote:
za protiv kaže: Pogledaj post
Drži se ti kurca, on je stvaran, opipljiv, uvjek znaš na čemu si...
Ionako znam na cemu sam. Drzim se ja logike.

A sto cu se drzati za kurac kad je obicno tako kratko dignut
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 17:08   #90
Quote:
za protiv kaže: Pogledaj post
Ja X uzimam tebe, Y, za svoju ženu.. Voljet ću te i poštovati u sve dane živoza svojega. Pa ide i ona.. u dobru i u zlu, u zdravlju i bolesti, dok nas smrt ne rastavi.
Voljeti i poštovati...
Da i?
Ja govorim o svojoj strani.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 17:08   #91
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ionako znam na cemu sam. Drzim se ja logike.

A sto cu se drzati za kurac kad je obicno tako kratko dignut
Da malo je nezgodno što je kratko vremena dignut.
Ali rekoh bar po dizanju možeš vidjeti koliko tu potencijala ima.. kad se na tebe prestane dizati znaš na čemu si.. Ako ti takav "logički" tretman odgovara ja te podržavam u tome...
za protiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 17:12   #92
Quote:
za protiv kaže: Pogledaj post
Da malo je nezgodno što je kratko vremena dignut.
Ali rekoh bar po dizanju možeš vidjeti koliko tu potencijala ima.. kad se na tebe prestane dizati znaš na čemu si.. Ako ti takav "logički" tretman odgovara ja te podržavam u tome...
Nedostatak muske potentnosti ne smatram svojom greskom.

A nije ni u vezi s ljubavi.
Mozda malo je u vezi s egom.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 17:17   #93
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Da i?
Ja govorim o svojoj strani.
Po meni je to obećanje -dogovor, ukoliko jedna strane prekine dogovor, tada dogovor ne važi. Ne možeš se jednostrano držati dogovora i jednostrano voljeti, život u takvoj zajednici nema smisla zar ne. Partnera možeš voljeti i dalje no iz te zajednice teško može nastati nešto produktivno. A što se tiče roditeljske ljubavi, vjeruj mi za nju vrijede međuljudski odnosi i pravila kao i sa svima drugima, majka voli svoje dijete jer je to njena krv i biološka funkcija.. no narušavanjem odnosa ta ljubav blijedi. Moja mater mene ne voli, to je pokazala mnogo puta, tako da i ta teorija pada u vodu...
Ljubav se gradi kao i sve ostalo u životu, može biti i bezuvjetna ukoliko je sačiniš takvom.. i to je odgovor zašto netko to ima, a netko ne.. ništa u životu ne pada sa grane!
za protiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 17:21   #94
Danas jako malo ima bezuvjetne ljubavi... ne kazem da nema, ima ali u jako malim kolicinama. Imao sam vezu, trajala je 4 godine, ta djevojka je sve napravila za mene, bas ono cista bezuvjetna ljubav... na kraju te price doslo je do razotkrivanja... Volim te radi sebe, zato sto je to meni ugodno a ne radi tebe, radi toga sto ti jesi, radi toga kakvi si itd. To je u najboljem slucaju ljudske ljubavi.
__________________
Da bi postigao što drugi ne mogu, moraš raditi što drugi neće raditi.
Hagot is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 17:22   #95
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Nedostatak muske potentnosti ne smatram svojom greskom.

A nije ni u vezi s ljubavi.
Mozda malo je u vezi s egom.
Možda je nedostatak te muške potentnosti u vezi sa tvojim godinama.. ne možeš blistati za vječno...a vječno se ni kita ne diže..
Ta ispraznost danas mi je općenito grozna..ljubav je temelj svih naših odnosa od posla s kojim se baviš, prijatelja, roditelja, sredine u kojoj živiš, odnosa prema sebi... ljude koji ljubavi ne daju nikakav značaj ne smatram mnogo vrijednima...iako je to malo čudno, vidiš voliš sebe a do ljubavi ti nije...
za protiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 17:23   #96
Quote:
za protiv kaže: Pogledaj post
Po meni je to obećanje -dogovor, ukoliko jedna strane prekine dogovor, tada dogovor ne važi. Ne možeš se jednostrano držati dogovora i jednostrano voljeti, život u takvoj zajednici nema smisla zar ne. Partnera možeš voljeti i dalje no iz te zajednice teško može nastati nešto produktivno. A što se tiče roditeljske ljubavi, vjeruj mi za nju vrijede međuljudski odnosi i pravila kao i sa svima drugima, majka voli svoje dijete jer je to njena krv i biološka funkcija.. no narušavanjem odnosa ta ljubav blijedi. Moja mater mene ne voli, to je pokazala mnogo puta, tako da i ta teorija pada u vodu...
Ljubav se gradi kao i sve ostalo u životu, može biti i bezuvjetna ukoliko je sačiniš takvom.. i to je odgovor zašto netko to ima, a netko ne.. ništa u životu ne pada sa grane!
Gle, ja i govorim da sigurno ne bih bezuvjetno voljela čovjeka koji mene maltretira. Kada bi bezuvjetna ljubav postojala s moje strane, on bi mogao biti najveći monstrum, ali ja bih ga voljela. A znam da ne bih.

Mislim da nitko nema bezuvjetnu ljubav, ali to je moj stav.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 17:35   #97
Mislim da tema ima pogrešan naslov
papricica2015 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 17:38   #98
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi shvatila. Zašto ne voliš sve mame svijeta već samo svoju? Zašto ne voliš svu djecu svijeta već samo svoju? Zašto ne voliš sve muškarce svijeta već samo svog dragog?

Da je ljubav bezuvjetna, voljela bi sve muškarce, žene i djecu - cjelokupno čovječanstvo.
Potpisujem jer je istina
sestra jacki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 17:39   #99
Quote:
za protiv kaže: Pogledaj post
Možda je nedostatak te muške potentnosti u vezi sa tvojim godinama.. ne možeš blistati za vječno...a vječno se ni kita ne diže..
Ta ispraznost danas mi je općenito grozna..ljubav je temelj svih naših odnosa od posla s kojim se baviš, prijatelja, roditelja, sredine u kojoj živiš, odnosa prema sebi... ljude koji ljubavi ne daju nikakav značaj ne smatram mnogo vrijednima...iako je to malo čudno, vidiš voliš sebe a do ljubavi ti nije...
Izgleda kao da imas nesto osobno protiv mene pa bi.se kao ja trebala sad opravdavati

Neda mi se
Misli sto hoces.

Ako koga veseli nek vjeruje u letece konje, vile, bezuvjetnu ljubav.

Ja sam prizemnija, vjerovat cu kad dozivim.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 17:42   #100
Quote:
Zvoncica44 kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem u bezuvjetnu ljubav među partnerima.
Što bi učinila ? Ne znam
Poanta prave ljubavi jest baš u tome da ona jest - bezuvjetna. Rekli bismo benignim riječima - slijepa. Potpuno slijepa.

Ako imaš uvjete za ljubav.. ti ustvari i ne tražiš ljubav. Već nekakav drugačiji odnos. Prijateljski rekao bih.

Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
A sto cu se drzati za kurac kad je obicno tako kratko dignut
Možeš se držat za ramena u međuvremenu


Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Gle, ja i govorim da sigurno ne bih bezuvjetno voljela čovjeka koji mene maltretira. Kada bi bezuvjetna ljubav postojala s moje strane, on bi mogao biti najveći monstrum, ali ja bih ga voljela. A znam da ne bih.

Mislim da nitko nema bezuvjetnu ljubav, ali to je moj stav.
Malo prerelativan primjer, ali postoje žene koje vole monstrume. Je li je monstruoznost njihov preduvjet za ljubav?

Nije. Možda je to osjećaj, strast, ludilo, psihoza, ne znam.

Nitko od nas ne zna točno što je "okidač" za nj ljubav. Pravu ljubav. Žene će često navesti hrpu nebuloza što su njihovi preduvjeti za ljubav, ali puno puta u životu siguran sam, istinski su voljele/vole sasvim drugačiju "ljubav".

Meni kad cura govori "trebao bi bit ovo i ono" da bi me voljela.. znam da priča bezvezarije. Ima preduvjete, o da naravno, ali ne one za - pravu ljubav.
__________________
J.S.B. - 4some, 3some, 2some - handsome :DDD
ExHandsome is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger