Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2014., 01:56   #21
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
izrazih sucut na covjekovoj perspektivi. to sto odredeni dio zena ima takvih problema, ne znaci da ih je morao imati i on sa zenama sa kojima je imao kontakte. sad, jel do odabira partnerica ili neceg drugog, ne bih se igrao vidovitog milana.

slobodno sada moze paljba po meni osobno ili da se kurcim sa necim.
vidis da je on sav iskusan po tome koliko poznaje vlastiti orgazam, a to sto misli da zene bas i ne svrsavaju... jebiga nije do njega nego si ti mlad.

kao kad ja kazem da mi je svaka partnerica kojoj sam se posvetio vaginalno svrsavala, onda nije da vecina zena moze tako svrsiti ako se opuste i partner se potrudi oko njih, nego ma sigurno su glumile.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 10:15   #22
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
izrazih sucut na covjekovoj perspektivi. to sto odredeni dio zena ima takvih problema, ne znaci da ih je morao imati i on sa zenama sa kojima je imao kontakte. sad, jel do odabira partnerica ili neceg drugog, ne bih se igrao vidovitog milana.

slobodno sada moze paljba po meni osobno ili da se kurcim sa necim.
Ajooooj... Čuj, neiskustvo ti nije izgovor za neinformiranost.

No u državi gdje se velika većina brakova sklapa jer "se zalomilo", a ima i onih koji misle da žena neće zatrudnjeti ako se popiša nakon seksa te većina ne zna na koji način metoda "vadi ga van" može biti učinkovita u sprečavanju trudnoće - ništa me ne čudi.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 11:23   #23
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
izrazih sucut na covjekovoj perspektivi. to sto odredeni dio zena ima takvih problema, ne znaci da ih je morao imati i on sa zenama sa kojima je imao kontakte. sad, jel do odabira partnerica ili neceg drugog, ne bih se igrao vidovitog milana.

slobodno sada moze paljba po meni osobno ili da se kurcim sa necim.
Ma samo pizdiš pizdarije, a ja svaki puta ljudima ovdje moram izvlačiti nekakve statistike i krivulje normalne razdiobe jer nisu u stanju izvesti logičan zaključak..
Pa hajmo crtati..
Prema nekim procjenama 50-75 posto žena ne može doživjeti vaginalni orgazam, nisu ga nikada doživjele, nikada a ševile su se sa kurcima i dužima i kraćima. Mlade cure imaju velikih problema sa postizanjem orgazma, naročito ako su konzervativno odgajane i imaju zatvorenu sexualnost. Jednostavno slabo poznaju svoje tijelo, odnosno upoznaju ga u zrelijoj životnoj dobi.
Kad imaš sreću ili nesreću da se krećeš u društvu "pristojnijih" djevojaka, mlađih djevojaka.. statistika ti ne ide u prilog, na negativnoj si strani skale. To znači da imaš malu vjerojatnost završiti sa ženom koja klitoralno svršava kao blesava i vaginalni joj je sasvim prirodna stvar. Ukoliko imaš sreće pa završiš sa curama otvorene sexualnosti koje vole istraživati i eksperimentirati, to znači da imaš velike šanse upoznati iskusnjaru...

Da rezimiram, vaginalni je veliki tabu većini žena. Vidiš i po pitanju autorice da je i klitoralni velika nepoznanica. Moja partnerica može klitoralno svršiti 10 puta ako treba, no vaginalno jednostavno ne ide.. bez obzira koliko jako i duboko nabijao, bez obzira u kojoj pozi bila, bez obzira na činjenicu da stenje i uživa kao prase, osjećaj je fenomenalan ali taj vaginalni je jednostavno nedostižan. Čak što više nju to uopće ne opterećuje, niti ima želju pokušati sa dildačem (iako bih volio da eksperimentira) i to je to..
Rekoh ti komentar ti je glup jer nisi u stanju gledati u širinu te stavljaš u ladice...
za protiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 11:35   #24
Dobro, je li tema ženski orgazam ili osuđivanje ljudi koji nisu dovoljno informisani? Bolje je i priznati da se ne zna nego glumiti mangupe i mačke pa onda ići na abortuse i slično.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 11:51   #25
čitam i ne vjerujem.
samo za vaginalni znam, do malog mozga dođe i ošamuti
može i bez ičega, dovoljna mi... mašta
kaj se mene tiče, sve je u glavi, i pomalo u hormonima

i molim bez glupih komentara da sam osuđena samo na maštu
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 13:51   #26
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Ajooooj... Čuj, neiskustvo* ti nije izgovor za neinformiranost#.
slusam i tu teoriju. i za jedno(*) i za drugo(#)

Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
No u državi gdje se velika većina brakova sklapa jer "se zalomilo", a ima i onih koji misle da žena neće zatrudnjeti ako se popiša nakon seksa te većina ne zna na koji način metoda "vadi ga van" može biti učinkovita u sprečavanju trudnoće - ništa me ne čudi.
razumijem te u potpunosti. evo niti mene ne cudi da me se pogresno shvati a jos manje da mi se ne vjeruje.


Quote:
za protiv kaže: Pogledaj post
Ma samo pizdiš pizdarije, a ja svaki puta ljudima ovdje moram izvlačiti nekakve statistike i krivulje normalne razdiobe jer nisu u stanju izvesti logičan zaključak..
Pa hajmo crtati..
Prema nekim procjenama 50-75 posto žena ne može doživjeti vaginalni orgazam, nisu ga nikada doživjele, nikada a ševile su se sa kurcima i dužima i kraćima. Mlade cure imaju velikih problema sa postizanjem orgazma, naročito ako su konzervativno odgajane i imaju zatvorenu sexualnost. Jednostavno slabo poznaju svoje tijelo, odnosno upoznaju ga u zrelijoj životnoj dobi.
Kad imaš sreću ili nesreću da se krećeš u društvu "pristojnijih" djevojaka, mlađih djevojaka.. statistika ti ne ide u prilog, na negativnoj si strani skale. To znači da imaš malu vjerojatnost završiti sa ženom koja klitoralno svršava kao blesava i vaginalni joj je sasvim prirodna stvar. Ukoliko imaš sreće pa završiš sa curama otvorene sexualnosti koje vole istraživati i eksperimentirati, to znači da imaš velike šanse upoznati iskusnjaru...

Da rezimiram, vaginalni je veliki tabu većini žena. Vidiš i po pitanju autorice da je i klitoralni velika nepoznanica. Moja partnerica može klitoralno svršiti 10 puta ako treba, no vaginalno jednostavno ne ide.. bez obzira koliko jako i duboko nabijao, bez obzira u kojoj pozi bila, bez obzira na činjenicu da stenje i uživa kao prase, osjećaj je fenomenalan ali taj vaginalni je jednostavno nedostižan. Čak što više nju to uopće ne opterećuje, niti ima želju pokušati sa dildačem (iako bih volio da eksperimentira) i to je to..
Rekoh ti komentar ti je glup jer nisi u stanju gledati u širinu te stavljaš u ladice...
ako bas moram crtati u sirinu, zatrollah te komentarom zbog nesretno konstruirane izjave. nisam tvrdio da sve zene svrsavaju kao prasice sa svakim. zaprcnuh te jer "iz tvoje perspektive" mnoge ne mogu svrsiti nikako a pogotovo vaginalno.

pustimo sada grafove i statistiku, mene niti ne zanima vecina zena, nego specificna jedinka sa kojom se sevim. i tu zbilja nisam primjetio neku korelaciju nepristojnosti (), jer to samo po sebi nije uvjet za orgazme. takodjer, nema niti veze sa time da li je djevojka "iskusnjara" kako si ti to nazvao, vec sa time kakav ima odnos prema sexu, zivotu, da li je opustena, da li je ti cinis opustenom i da li je sa tobom prepustena. ne kazem da musko treba imati certifikat za donaciju orgazama, ali defintivino je nedostizanje istih podosta povezano sa glavom... a tu pak moram ustvrditi, da mozda za neke ljude nije sex dok se sami ne dogovore sa sobom sto im sex i sa kime predstavlja. ako ce se netko seviti iz obaveze, reda, ili necega slicnog sa dobrom ili prikladnom ili pak samo dostupnom osobom, ne cudi da moze biti problema.

i za kraj - statistika je fina znanost, nema se tu mnogo sta reci, ali opet, ispada da uvijek isti zavrsavaju sa zenama koje nemaju problema ili ih brzo rijese. zasto je to tako, mozda nije tema ovdje.

p.s. kao sto rece tjuner, ovdje je dosta napisati da ti partnerica svrsava pa ce te napasti svi redom, a najprije zene. napast ce takve postove pa makar to napisala i sama zena.

eto, toliko od mene. za sada.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 15:39   #27
Quote:
za protiv kaže: Pogledaj post
Ma samo pizdiš pizdarije, a ja svaki puta ljudima ovdje moram izvlačiti nekakve statistike i krivulje normalne razdiobe jer nisu u stanju izvesti logičan zaključak..
Pa hajmo crtati..
Prema nekim procjenama 50-75 posto žena ne može doživjeti vaginalni orgazam, nisu ga nikada doživjele, nikada a ševile su se sa kurcima i dužima i kraćima. Mlade cure imaju velikih problema sa postizanjem orgazma, naročito ako su konzervativno odgajane i imaju zatvorenu sexualnost. Jednostavno slabo poznaju svoje tijelo, odnosno upoznaju ga u zrelijoj životnoj dobi.
Kad imaš sreću ili nesreću da se krećeš u društvu "pristojnijih" djevojaka, mlađih djevojaka.. statistika ti ne ide u prilog, na negativnoj si strani skale. To znači da imaš malu vjerojatnost završiti sa ženom koja klitoralno svršava kao blesava i vaginalni joj je sasvim prirodna stvar. Ukoliko imaš sreće pa završiš sa curama otvorene sexualnosti koje vole istraživati i eksperimentirati, to znači da imaš velike šanse upoznati iskusnjaru...

Da rezimiram, vaginalni je veliki tabu većini žena. Vidiš i po pitanju autorice da je i klitoralni velika nepoznanica. Moja partnerica može klitoralno svršiti 10 puta ako treba, no vaginalno jednostavno ne ide.. bez obzira koliko jako i duboko nabijao, bez obzira u kojoj pozi bila, bez obzira na činjenicu da stenje i uživa kao prase, osjećaj je fenomenalan ali taj vaginalni je jednostavno nedostižan. Čak što više nju to uopće ne opterećuje, niti ima želju pokušati sa dildačem (iako bih volio da eksperimentira) i to je to..
Rekoh ti komentar ti je glup jer nisi u stanju gledati u širinu te stavljaš u ladice...
Nakon tvog prvog upisa sam se suzdržala ali sad moram...

Kao prvo, izjaviti da "pristojne" ili čak konzervativne djevojke ne svršavaju je blesavo. Ja ne znam što ti smatraš pristojnim ali tvrditi da samo "iskusnjare" mogu postići orgazam je notorna glupost. Želja za eksperimentiranjem i istraživanjem svoga tijela ne obilježava samo promiskuitetne jedinke.

Dalje, mišljenja sam da svaka žena bez nekih psiholoških kočnica ili trauma može vaginalno svršiti, naravno, ako je opuštena, vjeruje svom partneru, osjeća se s njim ugodno i oni su kompatibilni. I koliko god to nekima bilo teško čuti i prihvtiti - da, problem je najčešće u partneru, i veliki alat tu nije dovoljan.
Znam po sebi, s bivšim dečkom nisam svršila niti jednom. Naravno, to ne znači da neku drugu ne dovodi do vrhunca svakodnevno. S partnerom koji je došao nakon njega - doslovno svaki put. A ja se nisam nešto puno promijenila.

Tako da govoriti samo iz vlastitog iskustva i sve gledati prema svojoj ženi i ostalim partnericama te na temelju toga donositi procjene o svima smatram jednostavno pogrešnim.

Zadnje uređivanje SpringMaiden : 14.11.2014. at 15:49.
SpringMaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 16:02   #28
Ljudi moji bezveze se opterecujete. Za pravljenje djece zenski orgazm je nebitan dovoljan je samo muski i to je to.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 18:40   #29
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Ljudi moji bezveze se opterecujete. Za pravljenje djece zenski orgazm je nebitan dovoljan je samo muski i to je to.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
U se, na se i poda se. Bravo majstore
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 18:48   #30
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Ljudi moji bezveze se opterecujete. Za pravljenje djece zenski orgazm je nebitan dovoljan je samo muski i to je to.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
Kažu da kad žena doživi orgazam da se rodi curica
Pizdraije..isto kao i ovo što muškarci raspravljaju o ženskom orgazmu.

Bolje da pričamo o tome da li vi kužite kad mi glumimo.
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 18:48   #31
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Ljudi moji bezveze se opterecujete. Za pravljenje djece zenski orgazm je nebitan dovoljan je samo muski i to je to.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
sta ce ti muski orgazam za pravljenje djece? pa dosta je da ejakulira.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 19:34   #32
Orgazam je izmišljen kao zamka, tj. hrana za reptile iz 4. denziteta, stoga kad se seksate privlačite reptile, autor David Icke.
ForumkoX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 20:20   #33
Quote:
cikcak-sandra kaže: Pogledaj post
vaginalni je gotovo nevjerojatno dozivjeti samozadovoljavanjem .
Valjda moze sa dildom ko zna znanje
__________________
...Your satisfaction lies in your illusions, but your delusions are yours and not mine...
Odessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 21:10   #34
Quote:
SpringMaiden kaže: Pogledaj post
Nakon tvog prvog upisa sam se suzdržala ali sad moram...

Kao prvo, izjaviti da "pristojne" ili čak konzervativne djevojke ne svršavaju je blesavo. Ja ne znam što ti smatraš pristojnim ali tvrditi da samo "iskusnjare" mogu postići orgazam je notorna glupost. Želja za eksperimentiranjem i istraživanjem svoga tijela ne obilježava samo promiskuitetne jedinke.

Dalje, mišljenja sam da svaka žena bez nekih psiholoških kočnica ili trauma može vaginalno svršiti, naravno, ako je opuštena, vjeruje svom partneru, osjeća se s njim ugodno i oni su kompatibilni. I koliko god to nekima bilo teško čuti i prihvtiti - da, problem je najčešće u partneru, i veliki alat tu nije dovoljan.
Znam po sebi, s bivšim dečkom nisam svršila niti jednom. Naravno, to ne znači da neku drugu ne dovodi do vrhunca svakodnevno. S partnerom koji je došao nakon njega - doslovno svaki put. A ja se nisam nešto puno promijenila.
Tako da govoriti samo iz vlastitog iskustva i sve gledati prema svojoj ženi i ostalim partnericama te na temelju toga donositi procjene o svima smatram jednostavno pogrešnim.
Molim detaljan odgovor zašto na boldirano? U čemu je razlika, u kurcu, privlačnosti, načinu na koji te ševi ili te jednostavno bolje kuži ili nešto treće?
Da pojasnim, pod iskusnjare nisam mislio na promiskuitetne žene već na žene, cure, dame koje vole istraživati sebe, svoju sexualnost, svoje tijelo, nesputane su, opuštene i znaju brzo doći do orgazma.. Moja iskustva su uglavnom bila vezana za jako mlade djevojke, i to je bilo prije nekih 10-15 godina, da li se što promjenilo u međuvremenu ne znam.. I potvrda kolegi, mnogi ljudi u vezu ulaze zbog xy stvari, neka ograničenja u sexu naravno postoje kod velike većine ljudi.. od tuda i ova statistika od 50-70% žena koje ne mogu svršiti vaginalno...
za protiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 23:55   #35
Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
U se, na se i poda se. Bravo majstore
Ja sam bubnuo i ostao ziv e to je muzevno, a ne sutjeti i paziti sta govoris u mraku ko papak od moguce zenske reakcije !




Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Kažu da kad žena doživi orgazam da se rodi curica
Pizdraije..isto kao i ovo što muškarci raspravljaju o ženskom orgazmu.

Bolje da pričamo o tome da li vi kužite kad mi glumimo.
Zena si pa imas mogucnosti isprobati par puta u praksi da vidis jel ima istine u tome oce biti decko ili cura sve do menopauze.

A to jel zene glume ili ne to je nebitno tijekom odnosa jer je moguce i poslije primjetiti/provijeriti da je zena nesta nervozna, histericna i svadljiva jer nije dobila svoju porciju orgazma. No kad dobi svoju porciju orgazma onda je umiljata ko mackica.




Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
sta ce ti muski orgazam za pravljenje djece? pa dosta je da ejakulira.
Steca da kod muskarca moze ici zajedno pa nemas brige.




Quote:
ForumkoX kaže: Pogledaj post
Orgazam je izmišljen kao zamka, tj. hrana za reptile iz 4. denziteta, stoga kad se seksate privlačite reptile, autor David Icke.
Evo jos jednog razloga sto ga je naveo sjedokosi zasto nebi trebali trcati za orgazmima !


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 01:52   #36
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Bolje da pričamo o tome da li vi kužite kad mi glumimo.
Ako glumis, nit ne zasluzujes bolje, tako da je tvojm frajerima bolje da uopce ne znaju razliku

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 02:11   #37
realno, necu skuziti ako glumi, obzirom da se orgazmi javljaju u raznim oblicima, intenzitetima i stupnjevima zamjetljivosti. ali ovo sta forfan kaze, ne vidim poantu glume.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 02:16   #38
Quote:
TAE KWON DO kaže: Pogledaj post
Javi se baji na PM pa češ osjetiti oba dva istovremeno....
ako ne...plaćam večeru
Znaci ti si car!! :klap:

Jel se javila koja?
__________________
Vidiš...Godine nas obrade različito..Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi....
miss-magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 02:26   #39
Žene imam ja pitanje.

Jeste kada squirtale? I što je potrebno da žena doživi takav orgazam da squirta?
Johnathan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 02:27   #40
Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
čitam i ne vjerujem.
samo za vaginalni znam, do malog mozga dođe i ošamuti
može i bez ičega, dovoljna mi... mašta
kaj se mene tiče, sve je u glavi, i pomalo u hormonima


Quote:
i molim bez glupih komentara da sam osuđena samo na maštu
mmm masta
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger