Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Smatram se
Hipergamnom 17 40.48%
Nije bitno, ljubav prije svega 23 54.76%
Hipogamnom 2 4.76%
Glasovatelji: 42. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2014., 12:45   #61
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post

Znam ih ja dosta koji su SSS pa su skroz super normalni, zabavni i pametni. Pa? Neki trendovi postoje bez obzira na pojedinacne slucajeve.
naravno, znam ih više među SSS takvih...
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 12:47   #62
u mom starom kvartu znam 10 tipova što su bili ekipa, svi su SSS, svi su oženili žene s fakultetima (ekonomistice, pravnice, profesorice itd). slučajnost, kompleksi, ili nešto treće, ne znam.

oni su: zidari, mehaničari, radnici na benzinskoj itd

ps. a ima li u uvodnom "sposoban", pošto to nema veze ni sa SSS ni sa VŠS
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 12:51   #63
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
u mom starom kvartu znam 10 tipova što su bili ekipa, svi su SSS, svi su oženili žene s fakultetima (ekonomistice, pravnice, profesorice itd). slučajnost, kompleksi, ili nešto treće, ne znam.

oni su: zidari, mehaničari, radnici na benzinskoj itd

ps. a ima li u uvodnom "sposoban", pošto to nema veze ni sa SSS ni sa VŠS
nema izrodilo se

__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 12:54   #64
Nisu hipergamične u onom osnovnom biološkom smislu, al da su pragmatičnije u vezama i stavljaju sebe na prvo mjesto, to da. Muškarac koji se veže emocionalno za neku osobu čak će trpit sranja, a žena će ukoliko su joj se "osjećaji promjenili" ili su naišli na neku nevolju razorit i brak i obitelj ( naravno pod izlikom da je to bolje za dijete ). Žene su selektivan spol i meni hipergamija ima smisla. Da je taj proces tako random rađali bi retaje i defektne članove društva (iako kako se godine pomiču prema gore zapravo imamo sve više defekata). Ima nekog smisla da će selektivni spol birat najbolji materijal koji joj je dostupan. Možda kod nekih izaziva nelagodu zbog utiskanog morala, al to je sasvim prirodno sa biološke strane. Nemali broj puta bi se začudio kako bi cure komentirale neke muškarce na TV-u kako "zrače" ili su "zgodni", "slatki", a da ih vide na ulici ne bi ih ni primjetili. Muškarci kad npr. idu u "lov na žene" rasprše se dok kod žena svaka se nada da će "top muškarac" baš nju izabrat. Kad gledaš sa logične strane ima smisla. Samo isto tako sa logične strane nije da se top muškarac veže samo za jednu. Uglavnom muškarci zbog jake seksualne želje jel mogu zanemarit sve samo da je sex-a i to dobrog iako osoba po osobnosti može bit smeće dok kod žena je to sve natjecanje. Koja će imati muža koji najviše zarađuje, da li će biti doktor ili kakav socijalni status što je meni djetinjasto i smješno, al ima smisla.
nerdfucker2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 12:55   #65
Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
Zeli reci da zene imaju drugacije kriterije ukoliko te zele pojebat u odnosu na ako te zele za muza.
Upoznao sam jednu dobrostojeću blizu 40-ih, rastavljena, klinci, kaže kriterije ne snižava, želi dobrostojećeg za partnera no u međuvremenu dok ga ne nađe, 'zafrkava' se s nekim klincem.

Quote:
Nemali broj puta bi se začudio kako bi cure komentirale neke muškarce na TV-u kako "zrače" ili su "zgodni", "slatki", a da ih vide na ulici ne bi ih ni primjetili.
Zamisli Putina da je neki viličar obični, imao bi teškoća smotat i neku raspuštenicu.

'Social approval' pali više od izgleda i novca zajedno.
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 12:57   #66
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post
....radi tu i tu X godina i nije se makao s mjesta...onda donosenje zakljucka na temelju toga nije nimalo idiotsko.
I koji bi bio zaključak za nekoga koji je na istom radnom mjestu X godina ako je:
a)x=5,
b)x=10,
c)x=16.2?
NewOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 12:57   #67
ja znam puno više muških koji bi odgovarali definiciji "sponzoruše", ima hrpa primjera u mom okruženju.

pa znate li koliko je madonna platila ričiju na razvodu? oko 90 milijuna funti. tip je prevari s mlađom, napravi istoj dijete, i za to dobije 90 mil. ma bravo
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 12:59   #68
Quote:
nerdfucker2 kaže: Pogledaj post
Muškarac koji se veže emocionalno za neku osobu čak će trpit sranja, a žena će ukoliko su joj se "osjećaji promjenili" ili su naišli na neku nevolju razorit i brak i obitelj ( naravno pod izlikom da je to bolje za dijete ).
Koja glupost, ja ne vjerujem...
De si procitaj malo ovu temu.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 13:00   #69
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Koja glupost, ja ne vjerujem...
De si procitaj malo ovu temu.
muškarci su u braku potpuno pragmatični. doduše ima ih svakakvih, to se odmah vidi kakav je koji, ko hoće da vidi
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 13:00   #70
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
u mom starom kvartu znam 10 tipova što su bili ekipa, svi su SSS, svi su oženili žene s fakultetima (ekonomistice, pravnice, profesorice itd). slučajnost, kompleksi, ili nešto treće, ne znam.
Ocito im nije falilo socioseksualnog statusa u drustvu.

Quote:
nerdfucker2 kaže: Pogledaj post
Nisu hipergamične u onom osnovnom biološkom smislu, al da su pragmatičnije u vezama i stavljaju sebe na prvo mjesto, to da.
Da hipergamija ne postoji, trenutno nas ne bi bilo 7 milijardi.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 13:02   #71
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
ja znam puno više muških koji bi odgovarali definiciji "sponzoruše", ima hrpa primjera u mom okruženju.

pa znate li koliko je madonna platila ričiju na razvodu? oko 90 milijuna funti. tip je prevari s mlađom, napravi istoj dijete, i za to dobije 90 mil. ma bravo
Hehe to je taj smiješni američki pravni sistem. Da su uloge zamjenjene bilo bi isto.
nerdfucker2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 13:03   #72
od moje frendice stari ima svoja poduzeća i njen momak se tako uvalio u tu familiju ženidbom da je to nevjerojatno. tretiraju ga ko cara a bio je prije obični konobarčić

sad ima stanova, kuća, bmw-ova za mijenjat ko čarape

što je najgore cura je zgodna i ništa joj nije falilo
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 13:04   #73
Quote:
nerdfucker2 kaže: Pogledaj post
Hehe to je taj smiješni američki pravni sistem. Da su uloge zamjenjene bilo bi isto.
pa prije da je bilo da ju je on uslovio tim ugovorom da bi ju oženio i s njom napravio dijete. sve novčane transakcije u povijesti su obavljene u emocionalnom ludilu i sljepilu, na ovaj ili onaj način. na tome ti je i politika zasnovana
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 13:07   #74
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
pa prije da je bilo da ju je on uslovio tim ugovorom da bi ju oženio i s njom napravio dijete. sve novčane transakcije u povijesti su obavljene u emocionalnom ludilu i sljepilu, na ovaj ili onaj način. na tome ti je i politika zasnovana
Jer njemu je falilo para, jelda? Radio je lose filmove, koji nikako nisu kult.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 13:08   #75
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
od moje frendice stari ima svoja poduzeća i njen momak se tako uvalio u tu familiju ženidbom da je to nevjerojatno. tretiraju ga ko cara a bio je prije obični konobarčić

sad ima stanova, kuća, bmw-ova za mijenjat ko čarape
Zanimljivo kako istraživanja u UK govore da se žene u 90% "marry up" što znači da ih je 10% sa onim ispod sebe ili jednakog socioekonomskog statusa. Uzmeš li to na uzorku od 64,105,654 to nešto govori. 9 puta je veća šansa da ćeš vidit muškarca sa ženom manjeg socio-ekonomskog statusa nego obratno ( 9 puta ).
nerdfucker2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 13:09   #76
Nije bitno, ljubav prije svega
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 13:09   #77
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Jer njemu je falilo para, jelda? Radio je lose filmove, koji nikako nisu kult.
pa ne znam u tom smislu, al madonna je bila jača po zaradi to je sigurno....
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 13:10   #78
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Jer njemu je falilo para, jelda? Radio je lose filmove, koji nikako nisu kult.
Ne pratim te baš selbritije, pa tko je taj bivši muž dotične?

Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
pa ne znam u tom smislu, al madonna je bila jača po zaradi to je sigurno....
Što opet znači da su oboje mogli odvojeno živit kao kraljevi. To ipak nije baš slučaj da se ona udala za nekog relativno siromašnog modela ili nešto tako.
nerdfucker2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 13:10   #79
Quote:
nerdfucker2 kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako istraživanja u UK govore da se žene u 90% "marry up" što znači da ih je 10% sa onim ispod sebe ili jednakog socioekonomskog statusa. Uzmeš li to na uzorku od 64,105,654 to nešto govori. 9 puta je veća šansa da ćeš vidit muškarca sa ženom manjeg socio-ekonomskog statusa nego obratno ( 9 puta ).
a znaš da kod njih od mlade roditelji plaćaju komplet svadbu? isto je iz tradicije kao pošto će ona nakon što se uda sve će joj muž plaćati

pa kod njih se žene nešto ne trgaju da uče škole, više vole izlaziti i oblokavati se
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 13:12   #80
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
od moje frendice stari ima svoja poduzeća i njen momak se tako uvalio u tu familiju ženidbom da je to nevjerojatno. tretiraju ga ko cara a bio je prije obični konobarčić

sad ima stanova, kuća, bmw-ova za mijenjat ko čarape

što je najgore cura je zgodna i ništa joj nije falilo
falila joj je ljubav
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger