Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2013., 13:04   #1
Biste li bili s osobom koja je izrazito neobrazovana?

Dakle, osoba vam je fizički privlačna, ali s druge strane je izrazito neobrazovana i nema neku elementarnu opću kulturu. U početku niste to mogli znati jer ste se upoznali uz trešteću muziku i hektolitre alkohola. Uopće nema pojma šta se događa. Ništa ju ne zanima osim možda života selebritija. Recimo ne zna tko je predsjednik Hrvatske ili koji je glavni grad Bugarske. Zadnja knjiga koju je ta osoba pročitala je Sportski život letećeg Martina u 7. razredu osnovne škole i to vjerojatno kratki sadržaj. Dakle, kako bi postupili u toj situaciji?
Gojko 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:06   #2
Quote:
Gojko 2 kaže: Pogledaj post
Dakle, osoba vam je fizički privlačna, ali s druge strane je izrazito neobrazovana i nema neku elementarnu osobnu kulturu. Uopće nema pojma šta se događa. Ništa ju ne zanima osim možda života selebritija. Recimo ne zna tko je predsjednik Hrvatske ili koji je glavni grad Bugarske. Zadnja knjiga koju je ta osoba pročita je Sportski život letećeg Martina u 7. razredu osnovne škole i to vjerojatno kratki sadržaj. Dakle, kako bi postupili u toj situaciji?
obzirom da patiš od nejebice jer si previše lijep
mislim da ti obrazovanje ne bi trebao biti problem
Haela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:10   #3
a da napraviš rupu u ekciklopediji i probaš to pofukati?
nusha1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:13   #4
Neozbiljni ste, a situacija je itekako realna. Jedan frend je bio u vezi s takvom osobom i na kraju je morao prekinuti jer nisu imali nikakvu temu za razgovor.
Gojko 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:13   #5
Quote:
Gojko 2 kaže: Pogledaj post
Dakle, osoba vam je fizički privlačna, ali s druge strane je izrazito neobrazovana i nema neku elementarnu opću kulturu. U početku niste to mogli znati jer ste se upoznali uz trešteću muziku i hektolitre alkohola. Uopće nema pojma šta se događa. Ništa ju ne zanima osim možda života selebritija. Recimo ne zna tko je predsjednik Hrvatske ili koji je glavni grad Bugarske. Zadnja knjiga koju je ta osoba pročitala je Sportski život letećeg Martina u 7. razredu osnovne škole i to vjerojatno kratki sadržaj. Dakle, kako bi postupili u toj situaciji?
ako je lijepa skoro kao ti, onda ne vidim u čemu je problem
__________________
Good decisions come from experience. And experience is often a result of bad choices :)
anica766 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:17   #6
obzirom na tvoja dosadašnja pitanja nemaš kaj izgubit

osim ako ti se sviđa prijedlog sa encikopedijom
onda neeee nikako, neobrazovana
Haela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:17   #7
nebitno o situaciji,ako ti osoba po bilo čemu ne odgovara, ideš dalje i bok.
tebi je osoba glupa, nekom drugom neće bit...
nusha1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:20   #8
Dobro, ali govorim o osobi koja je objektivno neobrazovana. Možda nekome neće smetati je ima svakakvih budala.
Gojko 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:21   #9
uvijek me nanovo zadivljuje kad netko pita za frenda, frendicu savjet

ne, ne bi mogla biti s izrazito neobrazovanom osobom. znam, jer sam bila i naučila lekciju.

p.s. zadnju knjigu pročitala u 7 osnovne, pa to nije IZRAZITO neobrazovana osoba
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:23   #10
obrazovanje nema veze sa inteligencijom i komunikacijom prema tome ne kužim u čemu je problem....
osim ako ti ne znaš pričat o ničem drugom osim o svom super obrazovanju...

mislim da je ideja sa enciklopedijom ipak najbolja za tebe
Haela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:24   #11
Ma ne pitam ja za nekoga, nego recimo na iskrici nailazim na takve osobe i to me odmah odbije.
Gojko 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:26   #12
Pa ima veze obrazovanje s inteligencijom jer će vjerojatno svaka imalo inteligentna osoba primjećivati stvari oko sebe i nešto će ju valjda zanimati. Na iskrici ima takvih žena koje niti imaju ikakve hobije, niti ih išta zanima. Ne znam šta rade onda, valjda leže na kauču i gledaju sapunice cijeli dan.
Gojko 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:27   #13
Quote:
Gojko 2 kaže: Pogledaj post
Dobro, ali govorim o osobi koja je objektivno neobrazovana. Možda nekome neće smetati je ima svakakvih budala.
imala sam dečka koji mi je na prvu bio super, privukao me totalno.
i kako je vrijeme išlo,kako sam ja njega bolje upoznavala, shvatila sam da nemam s njim o čemu pričati. jedino što je njega zanimalo je njegov auto, njegovi prijatelji i opet njegov auto.
nikakve dnevne novine, ni iole interesa,ak niš drugo, bar horoskop pročitati.
ohladila sam se brzinom munje jer sve teme koje sam htjela započeti, od hrane,ljudskog zdravlja, tsunamija, bilo čega što je u tom trenutku bilo aktualno po medijima, frajer je uspio okrenuti na svoj auto.
a ja ko za vraga, ne znam ništa o njegovom autu jer me VW nimalo ne zanima
i onda kad je skužio da me to smara, prešao je na svoje prijatelje...
ono, stari, bmk za tvoje frendove
i niš, dala sam mu nogu.
čak je plakao nakon toga, ali za tjedan dana je već imao novu curu
nusha1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:29   #14
Quote:
Gojko 2 kaže: Pogledaj post
U početku niste to mogli znati jer ste se upoznali uz trešteću muziku i hektolitre
Eto razloga zbog kojeg ne treba piti i bariti.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:29   #15
Quote:
Haela kaže: Pogledaj post
obrazovanje nema veze sa inteligencijom i komunikacijom prema tome ne kužim u čemu je problem....
osim ako ti ne znaš pričat o ničem drugom osim o svom super obrazovanju...

mislim da je ideja sa enciklopedijom ipak najbolja za tebe
floskula!
netko tko je inteligentan, poželjet će nešto naučiti, a time se obrazuje. bar na jednom području. netko voli umjetnost, netko tehniku, netko prirodu, ali mora o nečem nešto znati više od prosjeka.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:32   #16
Quote:
Gojko 2 kaže: Pogledaj post
Ma ne pitam ja za nekoga, nego recimo na iskrici nailazim na takve osobe i to me odmah odbije.
pa ne traze se zenske na iskrici hahahhah
anonimac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:33   #17
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
floskula!
netko tko je inteligentan, poželjet će nešto naučiti, a time se obrazuje. bar na jednom području. netko voli umjetnost, netko tehniku, netko prirodu, ali mora o nečem nešto znati više od prosjeka.
ma jel??
po njegovom pitanju se da zaključit da ako osoba nema tipa završen faks da manje vrijedi???

ne bih rekla ljudi imaju razne interese i nisu svi ludi za obrazovanjem u smislu diplome i razbnoraznih zvanja

btw da ne bi bilo da sam neobrazovana završila sam sve što se da osim doktorata
Haela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:34   #18
Izasao sam sa curom koja me pitala znam li koliko je 8x6, a kada sam ju upitao koliko je 7x6 ona je rekla da njoj to u zivotu ne treba. Nisam znao da li da upucam sebe ili nju, uglavnom ustao sam , platio pice i pobjegao glavom bez obzira.
__________________
Courage is what it takes to stand up and speak; courage is also what it takes to sit down and listen.
obelix90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:35   #19
Ne.

Ali ne radi predrasude ikakvog tipa, nego bi mi takva osoba u startu bila i seksualno i emocionalno neprivlačna.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:36   #20
Ja uopće nisam spomenuo formalno obrazovanje. Naprotiv, moguće je da ga osoba i ima, pa svejedno ju ništa ne zanima osim tog, ako i to.
Gojko 2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger