Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2011., 23:45   #41
"Bateriju puniti kad kapacitet padne na 30%"

na to se odnosio dio. a malo bolje procitaj moj post, pa ce ti bit jasan dio o "rušenju napona". I mene ne moraš učit što se nalazi u toj "crnoj kutijici" kaj ide u zid. Nitko ti nije reko da si ista izmislil, nego sam napisao da je to s 30% netočna tvrdnja!

USB standard je na kompu takav, dakle max 500mA. Zidni punjač može davat i 5A, nikom niš, sustav punjenja baterije će počupat struje kolko treba.
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 03:21   #42
Quote:
kyur kaže: Pogledaj post
Prijatelju, otvori app ''Ljudi'' (što su na HTC-ovom kontakti, hehe) i kada se pojave imena stisni onu touch tipku tri vodoravne crtice pokraj kućice i tamo imaš tipku ''Izbriši''. Vidiš po ikonici koja je SIM, a koja je PHONE, staviš kvačicu i brišeš.


Jel zna netko da li se može za Widfire S kupiti bolja tj. jača baterija??
I tako jednog po jednog 200 kontakata?
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 06:54   #43
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
I tako jednog po jednog 200 kontakata?
People-menu-import/export-stavi kvacicu samo na sim,vrati se nazad,odi u menu-delete-menu-select all-clean/delete...

wildfire via tapatalk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 09:16   #44
Quote:
Bobby1 kaže: Pogledaj post
People-menu-import/export-stavi kvacicu samo na sim,vrati se nazad,odi u menu-delete-menu-select all-clean/delete...

wildfire via tapatalk

Ili poslušaj Bobby-ja ili na moj način, pa selektiraš, tj. staviš kvačice na brojeve koje želiš da ti se izbrišu.
Bobby-jev način ti je jednostavniji...


Živio!
kyur is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 09:40   #45
Quote:
cickova kaže: Pogledaj post
"Bateriju puniti kad kapacitet padne na 30%"

na to se odnosio dio. a malo bolje procitaj moj post, pa ce ti bit jasan dio o "rušenju napona". I mene ne moraš učit što se nalazi u toj "crnoj kutijici" kaj ide u zid. Nitko ti nije reko da si ista izmislil, nego sam napisao da je to s 30% netočna tvrdnja!

USB standard je na kompu takav, dakle max 500mA. Zidni punjač može davat i 5A, nikom niš, sustav punjenja baterije će počupat struje kolko treba.
Nisam te odmah shvatio na što misliš. Da, točno, neće se ništa dogoditi ako se baterija prazni do kraja jer baterija ima elektroniku koja brine da u njoj ostane rezidualni kapacitet, što znači da se normalnim putem ni ne može isprazniti do kraja. Ja imam naviku puniti ju kad padne na 30% kapaciteta jer ne volim hodati okolo s baterijom na izdahu.

Mislim da još nešto u prvom postu nije točno jer sam isprobavao... Probao sam umjesto na 2G na standby-u biti cijelo vrijeme na 3G i ne vidim razliku. Kad je na 2G/3G kombinirano onda se doista brže prazni.
Metallic Crnac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 02:04   #46
Quote:
Bobby1 kaže: Pogledaj post
People-menu-import/export-stavi kvacicu samo na sim,vrati se nazad,odi u menu-delete-menu-select all-clean/delete...

wildfire via tapatalk
E, hvala, ovo radi
Samo, vjerujem da si mislio na view, a ne na import-export.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 06:50   #47
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
E, hvala, ovo radi
Samo, vjerujem da si mislio na view, a ne na import-export.
Da,view...glavno da si skuzio

wildfire via tapatalk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 13:02   #48
slike s neta

Zanima me kako se slike sa facebooka i općenito drugih stranica mogu sačuvati na mobitel?
Ako netko može pomoći, bio bih zahvalan!
toni612 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 13:12   #49
Ako surfaš preko browsera klikni na sliku ili zadrži prst na njoj i pojavit će ti se opcije (view image, save as itd.) - u pravilu, zadržavanje prsta na slici ili linku, tekstu itd u većini aplikacija ima istu funkciju kao i desni klik mišem na kompjuteru.
riot_act is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 13:23   #50
slike s neta

e puno ti hvala...nevjerojatno kako jednostavno,a nije mi palo na pamet
toni612 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 14:49   #51
Quote:
Metallic Crnac kaže: Pogledaj post
Nisam te odmah shvatio na što misliš. Da, točno, neće se ništa dogoditi ako se baterija prazni do kraja jer baterija ima elektroniku koja brine da u njoj ostane rezidualni kapacitet, što znači da se normalnim putem ni ne može isprazniti do kraja. Ja imam naviku puniti ju kad padne na 30% kapaciteta jer ne volim hodati okolo s baterijom na izdahu.

Mislim da još nešto u prvom postu nije točno jer sam isprobavao... Probao sam umjesto na 2G na standby-u biti cijelo vrijeme na 3G i ne vidim razliku. Kad je na 2G/3G kombinirano onda se doista brže prazni.
dakle, u prvom postu si se zaje..

zato kaj ti onda svako malo šifta izmedju 2G i 3G, ovisi kakav je signal pa se trosi vise struje
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 17:25   #52
zna li netko SAR vrijednost za ovaj mob? kopala sam po njihovim stranicama i user manualu ali ne mogu pronaći..hvala!
Mrs D is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 18:28   #53
http://www.gsmarena.com/htc_wildfire_s-3777.php

SAR US 0.90 W/kg (head) 1.21 W/kg (body)
DiAbLeRo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 19:09   #54
uopće se nisam sjetila gsm arene! hvala najljepša!
Mrs D is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 19:19   #55
Quote:
Mrs D kaže: Pogledaj post
uopće se nisam sjetila gsm arene! hvala najljepša!
Nema na čemu, baš sam ga jučer uspoređivao sa LG P500 i iznenadio se kako ima visok stupanj zračenja u odnosu na LG!

LG P500
SAR US 0.45 W/kg (head) 0.37 W/kg (body)
DiAbLeRo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 21:50   #56
Ljudovi ajde pomagajte,cura mi ima neki opasan problem sa baterijom izdrxi joj nekih 13h bez diranja po mb. Kaze da je potrosnja baterije najveca na automatu za biranje nenormalni97% ,meni nikad na sensationu nuje bilo nista ni blizu tome tako da,ko zna neka pomogne
flaash is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 09:27   #57
teško... ako je baterija otišla, onda je otišla. jedino može probat napunit cijelu i cijelu ispraznit dok se ne ugasi (ne traje dugo :P ) i opet tako... možda proradi.. meni se na prošlom mobitelu slično desilo (na noć izgubi 60 %) i tako sam u radio i došla je sebi
ako ništa, onda mora kupit novu

može još probat da vidi koliko je napon (ima aplikacija) ako je prenizak, pomaže jedan "šok" neki desetak sekundi s velikom naponom i trebala bi proraditi, ali ako je to slučaj odnesi električaru/majstoru, tu se ne razumijem.
primjerice ovako nešto: http://www.androidzoom.com/android_a...ager_yjob.html

Zadnje uređivanje Scept : 29.08.2011. at 09:34.
Scept is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 20:01   #58
Ako kupim Wildfire S u Bonbonu, mogu stavit t-mobile sim karticu u njega ili je zakljucan?
Bull7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 20:13   #59
Možeš.
BonBon je T- mobileova mreža.
Tako da u "BonBon mobitel" ide T- mobile kartica i obrnuto.
Kao i Vip i Tomato.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 20:17   #60
Hvala puno na informaciji. Na njuškalu su novi zapakirani 1700, 1800 kako to da je u Bonbonu 1600 kuna? Ima neka fora ili?
Bull7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.