Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2012., 16:59   #1
Thumbs down Nezasitna frendica

Ee ljudovi, ni sama nisam pametna pa sam dosla ovdje pokupiti par misljenja sto da napravim..
Ovako..best frendica je trenutno u vezi sa super deckom koji joj daje sve, urdjuje stan za njih dvoje, njezan, dobar, posten ma sveee sto se od jednog decka moze pozeljet. Problem je u njoj. Smatram da je otisla predaleko, jer ok prije kroz srednju skolu je svako malo imala decka i uvijek sa strane njih dvoje, troje.... Mislila sam da je to faza te se nekako na to nisam ni osvrtala- misleci opametit ce se, medjutim, sada imamo dovoljno godina kada se razmislja o ozbiljnom zivotu, udaji itd... Iskreno ne znam koliko je „ozbiljnih“ veza ( jer su trajale po 2-3 g. ) imala, ni ne brojim vise. Dan danas ja i decko odrzavamo kontakt s par njih jer su ljudi izvrsni, neovisno o njoj. A i cesto je kao i dan danas problem kada slavim rockas, ono pozovem sebi dragu ekipu, naravno i nju, meni je bed jer se nadje na istom mjestu njen tadasnji decko, i par s kojima je bila sa strane. Pas mater...
Ali sada je u vezi vec godinu i o sa jednim deckom, kojeg sam upoznala i s kojim smo si ja i moj dragi ubrzo postali super. Planirao ju je zaprositi iza Nove godine. E sada ona je upoznala nekog lijevog tipa (M 2 ). Naravno pohvalila mi se i sve krece tipičnom pricom: joooj on je meni super, kraj njega sam opustena, svidja mi se, ne zam sto da napravim.. Smatrala sam da trebam reagirati te sam joj rekla da prekine s tim forama, da je toga vise dosta te ako se odlucila sarat da ostavi sadnjasnjeg decka ( M 1 ) . Ali sta, ona ne moze prekinuti s njim, njoj je stalo bla bla a ide kod drugog tipa doma. Pitala sam je jel se hopa-cupa, kaze: samo smo se mazili. Ne vjerujem joj bas. E sada mislim da M 1. ne zasluzuje to sto mu cini. Srela sam ju s putnom torbom: „di ces ?“ – „idem u Sloveniju do M 2 jer je on tam otisao na tjedan dva radi posla.“ Dobila sam slom kada mi je to rekla, i bila sam uzasno ljuta, te sam joj rekla da nema morala i da se ponasa kao balavica, te da s time prekine jer M 1 to ne zasluzuje, i da je dosta s tim igrama da ima previse godina za ta sr... ( da oprostite na izrazu ). Sto je rekla M1 ? – e pa rekla mu je da tamo ima bratica i sestricnu (sta fakat i ima) te da ide kod njih na produzeni vikend. Jos je M 1 htio doci na zeljeznicki da je isprati. Isooo. Tik nakon sto smo se pozdravile i svaka otisla na svoju stranu hvatala sam se za mobitel da nazovem M 1 i da sve kazem, jer mi je zaista zao decka. Sve joj daje, i misli ju zenit a mislim da ne zasluzuje da mu nabija rogove.
E sada, sta da napravim? – voljela bi da on to zna. Al bojim se da cu na kraju svega ja tu ostat pokakana te da koliko god da je takva ostat i bez nje. Nisam pametna dal da se mjesam ili da sutim.

Zadnje uređivanje malenonebo : 03.03.2012. at 17:04.
malenonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 17:26   #2
možda ona ne misli da je njoj vrijeme za udaju
možda ona ne misli da je sadašnji tako divan, pažljiv kako ga ti doživljavaš, ipak je ONA s njim u vezi.....

da li su uopće razgovarali o tom stanu ili on samoinicijativno to uređuje?
pišikućipropalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 17:30   #3
Meni bi bilo drago da meni netko kaze da me "bolja polovica" vara. I bila bi zahvalna toj osobi sto mi je rekla.
ĐavolicaMala is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 17:39   #4
Po meni nije nezasitna nego nezahvalna da ne kazem sta iako mrzim moralizirati, ali tip joj uredjuje stan i voli je i zeli je zaprositi i kazes da je super, a ona se ponasa da prostis na izrazu kurvinski

Da sam na tvom mjestu rekla bi mu bez pardona jer jedno je da ti njega ne znas i da je samo decko od tvoje prijateljice, drugo je to sto je on i tebi prijatelj...
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 17:39   #5
ja na tvom mistu nebi mogla sutit cilo vrime, bolje reci M1 dok nije to sve predaleko otislo.
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 17:39   #6
Quote:
pišikućipropalo kaže: Pogledaj post
možda ona ne misli da je njoj vrijeme za udaju
možda ona ne misli da je sadašnji tako divan, pažljiv kako ga ti doživljavaš, ipak je ONA s njim u vezi.....

da li su uopće razgovarali o tom stanu ili on samoinicijativno to uređuje?
Razgovarali su o tome, te je ona sudjelovala u uredjenju - biranje zavjesa, posteljine i slicno.... A i inace je kod njega u tom stanu dok ne radi, dok se nije pojavio M2.
A i pitala sam ju sta nije u redu u vezi i to, rekla je da je sve ok al eto njoj je M2 super.
malenonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 17:43   #7
Quote:
magdalenasimba kaže: Pogledaj post
Po meni nije nezasitna nego nezahvalna da ne kazem sta iako mrzim moralizirati, ali tip joj uredjuje stan i voli je i zeli je zaprositi i kazes da je super, a ona se ponasa da prostis na izrazu kurvinski

Da sam na tvom mjestu rekla bi mu bez pardona jer jedno je da ti njega ne znas i da je samo decko od tvoje prijateljice, drugo je to sto je on i tebi prijatelj...
Zaista mi je draga kao osoba, druzimo se godinama, al stvarno zelim postupiti kao frendica te je nekako primirit. e sada, kako to sve izvest da me ne odje... radi toga? - na koji suptilan nacin da mu kazem...
malenonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 17:46   #8
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
ja na tvom mistu nebi mogla sutit cilo vrime, bolje reci M1 dok nije to sve predaleko otislo.
To se dogodilo jucer pa sam tek shvatila da se ne zeza... Zato sam dosla ovdje pitati da li je itko imao takvo iskustvo te sto je napravio,,,,
malenonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 17:46   #9
Quote:
malenonebo kaže: Pogledaj post
Zaista mi je draga kao osoba, druzimo se godinama, al stvarno zelim postupiti kao frendica te je nekako primirit. e sada, kako to sve izvest da me ne odje... radi toga? - na koji suptilan nacin da mu kazem...
nek mu ona kaže.........inače ćeš ti biti jebena stranka ako kažeš, vjeruj.
pišikućipropalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 17:52   #10
to mi zvuci na ono dok sam bila s tobom kupovao si mi bonove od 25 dok su mi svi ostali po 100 i 200.

nista se tu ne moze. taj lijevi ce bolje urediti stan i nakon 2 godine opet ce je cimat lijevi. taj tvoj dragi decko ce ic jako brzo u zaborav. vjera tu nema autoriteta
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 17:57   #11
Quote:
malenonebo kaže: Pogledaj post
Pitala sam je jel se hopa-cupa
Zbilja? Hopa-cupa?
Quote:
malenonebo kaže: Pogledaj post
E sada mislim da M 1. ne zasluzuje to sto mu cini.
A to se tebe tiče kako točno u mjeri da interveniraš direktno kod njega?
Quote:
malenonebo kaže: Pogledaj post
E sada, sta da napravim? – voljela bi da on to zna. Al bojim se da cu na kraju svega ja tu ostat pokakana te da koliko god da je takva ostat i bez nje. Nisam pametna dal da se mjesam ili da sutim.
Ostati bez frendice koju ionako ne cijeniš preveć. To bi bilo užasno.

Kada god poznaš neki par, uvijek imaš veću lojalnost prema jednoj osobi iz tog para.
Ako ti lojalnost leži uz nju, onda nemaš njemu šta govoriti.
Ako ti lojalnost leži uz njega, onda mu reci, nju ćeš izgubiti kao frendicu sigurno, ali ionako je ne cijeniš, pa nije ni bitno, situacija će napravit ono za što ti nemaš muda. Pardon jajčeka-pajčeka.

Ako si želiš bit vjerna, prema njoj se možeš postavit ili tako da joj kažeš da ti prestane pričat takve stvari jer ti želudac više ne dozvoljava i da ne želiš znat, pa neka cura zna da više ne može sa tobom o tome pričati.
Ili je pičkarat i reć joj šta smatraš da je ide i bit jako iskrena frendica, pa nek sama vidi da li želi takvu frendicu.

U svakom slučaju, obje opcije su bolje nego da tobože prijateljski slušaš te njene priče i da onda semi-kurvinski važeš kome ćeš pokloniti odanost. Poštedi obje gluposti. Obje ste djeca.
__________________
A tout le monde

Zadnje uređivanje Apophis : 03.03.2012. at 18:03.
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 18:11   #12
Quote:
malenonebo kaže: Pogledaj post
Al bojim se da cu na kraju svega ja tu ostat pokakana te da koliko god da je takva ostat i bez nje. Nisam pametna dal da se mjesam ili da sutim.
Get a life. Samo to trebas uciniti.

Kako tebe tacno ugrozava njeno ponasanje ( ovo je retoricko pitanje )? Ne postoji nista neugodnije za bilo ciji zivot od dusebriznica. Cuvateljica javnog morala i idilicnih medjuljudskih odnosa, koje od onih kojima zavide i koje mrze dijeli samo nedostatak hrabrosti da ucine to sto cine Objekti njihove fascinacije.

Mind your own business. Njeno ponasanje, ukljucujuci i put u Sloveniju su dio njenog privatnog zivota i njenog sarma, postoje tipovi koji padaju na takve osobe. I ti sad mozes iskociti iz svoje tanke kozice, ali nista ne mozes promijeniti. Mozes samo ispasti baba-tracara koja joj podlo zabija noz u ledja pritom se koristeci informacijama koje ona s tobom dijeli u povjerenju, razumijes? To je ono nesto sto povezuje prijateljice, inace je i tebi mogla reci da u Sloveniji ide posjetiti rodbinu. Samo sto bi ti vjerovatno unajmila privatne detektive da je prate na putu, pa ti je ucinila uslugu rekavsi ti istinu. On ce ostati s njom i ako mu kazes 'strasnu' istinu. Niko randomly ne ide na produzeni vikend kod rodbine.

Posebno mi je antipaticno kako ti i tvoj decko okupljate njene bivse oko sebe, valjda pravite mini-seanse o njenom liku i djelu u slobodno vrijeme. Pa se ona jos pojavi na party-jima na koje su i oni pozvani ( shock-shock-horror ). Ona u medjuvremenu zivi zivot kako zna i umije bez obzira i usprkos vama.

Dakle jezik za zube, znas i sama da ne mozes iz zivota izabaciti onu koja mu daje flavour.

Zadnje uređivanje Monica B. : 03.03.2012. at 18:16.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 18:14   #13
Quote:
pišikućipropalo kaže: Pogledaj post
nek mu ona kaže.........inače ćeš ti biti jebena stranka ako kažeš, vjeruj.
brijem i ja da bi tako ispalo na kraju...
malenonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 18:18   #14
Quote:
malenonebo kaže: Pogledaj post
Zaista mi je draga kao osoba, druzimo se godinama, al stvarno zelim postupiti kao frendica te je nekako primirit. e sada, kako to sve izvest da me ne odje... radi toga? - na koji suptilan nacin da mu kazem...
Ne možeš je primiriti. Možeš joj reći da je ne poštuješ i ne želiš takvu osobu imati u svom životu, možeš reći njenom dečku da ga ona vara i njoj da si rekla njemu, možeš reći njoj da ti je grozno to što ona radi i ne govoriti ništa njenom dečku, možeš ne reći njoj ništa nego se potiho zgražati.

Ne možeš ni njemu reći suptilno - možeš mu reći "Marina te vara, ima tipa u Sloveniji i otišla je jebat se s njim a ne bratiću i sestrični", ne možeš nabacivati hintove kako bi bilo zgodno da je nazove na kućni telefon kod bratića i sestrične. Možeš, ali to je stvarno jadno.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 18:22   #15
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Get a life. Samo to trebas uciniti.

Kako tebe tacno ugrozava njeno ponasanje ( ovo je retoricko pitanje )? Ne postoji nista neugodnije za bilo ciji zivot od dusebriznica. Cuvateljica javnog morala i idilicnih medjuljudskih odnosa, koje od onih kojima zavide i koje mrze dijeli samo nedostatak hrabrosti da ucine to sto cine Objekti njihove fascinacije.

Mind your own business. Njeno ponasanje, ukljucujuci i put u Sloveniju su dio njenog privatnog zivota i njenog sarma, postoje tipovi koji padaju na takve osobe. I ti sad mozes iskociti iz svoje tanke kozice, ali nista ne mozes promijeniti. Mozes samo ispasti baba-tracara koja joj podlo zabija noz u ledja pritom se koristeci informacijama koje ona s tobom dijeli u povjerenju, razumijes? To je ono nesto sto povezuje prijateljice, inace je i tebi mogla reci da u Sloveniji ide posjetiti rodbinu. Samo sto bi ti vjerovatno unajmila privatne detektive da je prate na putu, pa ti je ucinila uslugu rekavsi ti istinu. On ce ostati s njom i ako mu kazes 'strasnu' istinu. Niko randomly ne ide na produzeni vikend kod rodbine.

Posebno mi je antipaticno kako ti i tvoj decko okupljate njene bivse oko sebe, valjda pravite mini-seanse o njenom liku i djelu u slobodno vrijeme. Pa se ona jos pojavi na party-jima na koje su i oni pozvani ( shock-shock-horror ). Ona u medjuvremenu zivi zivot kako zna i umije bez obzira i usprkos vama.

Dakle jezik za zube, znas i sama da ne mozes iz zivota izabaciti onu koja mu daje flavour.
Heheh a da ziher okupljamo njene bivse oko sebe radi toga. Iskreno to su kvalitetni ljudi s kojima smo se druzili 3-4 godine nakon sto su sami saznali sta mala radi. Izmedju ostaloga, oni su sami nakon svega toga nastojali s nama ostat u kontaktu sto smo mi prihvatili. Jer na kraju krajeva nismo im mi nista lose napravili.
malenonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 18:25   #16
Svim ovima koji pitaju autoricu "kako je to točno dio njenog posla i zašto se ona bavi time ako to ne utječe direktno na nju": The principle of impartiality or anonimity is fundamental to all moral ideas. In a situation involving A and B, the morally correct action for A must be the same whether you are A or you are B.

Malo se zamislite nad tim, ne znam što drugo reći, a da ne ispadne poprilično užasno (tipa: "Nadam se da ćete se naći u situaciji gdje se želite oženiti s partnerom, ali vas on vara, a to ne znate. Vaša dobra prijateljica to zna, ali vam ne želi reći. Zbog toga se nalazite u braku u kojem ne želite i koji je temeljen na lažima i varanju. Je li se moglo postupiti kako drugačije da akteri ispadnu moralniji?" <- ne, to bi bilo grozno pitanje).

Uglavnom, ja se slažem s ovim odgovorom:

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ne možeš je primiriti. Možeš joj reći da je ne poštuješ i ne želiš takvu osobu imati u svom životu, možeš reći njenom dečku da ga ona vara i njoj da si rekla njemu

Ne možeš ni njemu reći suptilno - možeš mu reći "Marina te vara, ima tipa u Sloveniji i otišla je jebat se s njim a ne bratiću i sestrični", ne možeš nabacivati hintove kako bi bilo zgodno da je nazove na kućni telefon kod bratića i sestrične. Možeš, ali to je stvarno jadno.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 18:29   #17
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Svim ovima koji pitaju autoricu "kako je to točno dio njenog posla i zašto se ona bavi time ako to ne utječe direktno na nju": The principle of impartiality or anonimity is fundamental to all moral ideas. In a situation involving A and B, the morally correct action for A must be the same whether you are A or you are B.

Malo se zamislite nad tim, ne znam što drugo reći, a da ne ispadne porpilično užasno (tipa: "Nadam se da ćete se naći u situaciji gdje se želite oženiti s partnerom, ali vas on vara, a to ne znate. Vaša dobra prijateljica to zna, ali vam ne želi reći. Zbog toga se nalazite u braku u kojem ne želite i koji je temeljen na lažima i varanju. Je li se moglo postupiti kako drugačije da akteri ispadnu moralniji?" <- ne, to bi bilo grozno pitanje).

Uglavnom, ja se slažem s ovim odgovorom:
Mislim da je ovo savrseno pojasnjeno !
Izmedju ostaloga, kako da izbjegavam npr. ljude s faksa, ljude iz kvarta, moje frendove iz djetinjstva koje je ona sve prosla upoznavajuci ih na mojim rodjendanima ?- sta samo zato jer se hopa-cupa s njima, ja bi trebala s deckom se zatvoriti u cetri zida i ograniciti se na njegove frendove ?
malenonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 18:32   #18
Quote:
malenonebo kaže: Pogledaj post
Mislim da je ovo savrseno pojasnjeno !
Izmedju ostaloga, kako da izbjegavam npr. ljude s faksa, ljude iz kvarta, moje frendove iz djetinjstva koje je ona sve prosla upoznavajuci ih na mojim rodjendanima ?- sta samo zato jer se hopa-cupa s njima, ja bi trebala s deckom se zatvoriti u cetri zida i ograniciti se na njegove frendove ?
Hvala.

Naravno, nema smisla izbjegavati te ljude jer time samo njoj olakšavaš. Ti bi sad trebala hodati po ljuskama od jajeta da bi njoj život bio ugodniji? A, podsjetimo se, ona je ta koja biva nemoralnom, ne ti. Šta se mene tiče, let the bitch burn i nek svi znaju kakva je. Ne zaslužuje ništa drugo i ništa bolje od toga.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 18:33   #19
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Svim ovima koji pitaju autoricu "kako je to točno dio njenog posla i zašto se ona bavi time ako to ne utječe direktno na nju": The principle of impartiality or anonimity is fundamental to all moral ideas. In a situation involving A and B, the morally correct action for A must be the same whether you are A or you are B.
Quote:
malenonebo kaže: Pogledaj post
sta samo zato jer se hopa-cupa s njima, ja bi trebala s deckom se zatvoriti u cetri zida i ograniciti se na njegove frendove ?


Dječice, možda da shvatite da nije poanta u tome da se zatvaraš u četiri zida, nego da se sama biraš stavljati u takve situacije jer već xy godina slušaš iste priče koje su ti stalno problem. I dalje si usred tih priča. Dakle sama se biraš stavljati u situacije u kojoj si sad. U tome je tvoja odgovornost.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 18:34   #20
Quote:
malenonebo kaže: Pogledaj post
sta samo zato jer se hopa-cupa s njima, ja bi trebala s deckom se zatvoriti u cetri zida i ograniciti se na njegove frendove ?
Jebe se. Ne hopa-cupa se. Zaboga.


Ja bih rekla dečku. Pogotovo ako bih došla do točke gdje sam prestala uopće cijeniti "frendicu" kao osobu. Što ti, čini mi se, jesi.

Nije da ćeš nešto pretjerano izgubit.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger