Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2009., 02:23   #281
ljudi jel ko mozda zna fazon..navodno,moze da se prebaci lova sa mafia wars na poker...bio bih mu veoma zahvalan..pozdrav svima!!
overdoze is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 19:43   #282
Question facebook

bok ekipa muci me fejs..nemrem se registrirati,,veli da mi je racun korisnicki onemogucen,,znaci izbrisali me,,dali je to za stalno ili???
nokian95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 20:28   #283
1. mislis nemozes se logirat?

2. da to znaci najvjerojanije da su te izbrisali(postoji vise razloga zasto si izbrisan)

3. da to je za stalno (meni se to također dogodilo, mozes se na novo registrirati ali sa drugim emailom jer ti je ovaj postojeci vjerojatno disejblan)
fussbaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 20:38   #284
a da nemogu se logirati...kao previse sam prijatelja piknuoooo..............
ali to mi se vec jednom dogodilo i vratili mi nakon 10-15 dana....sad neznam kaj ce biti...
nadam se da buju mi ga vratili....

Zadnje uređivanje nokian95 : 21.05.2009. at 20:50.
nokian95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 22:54   #285
Facebook korisnički račun ONEMOGUČEN!

Quote:
nokian95 kaže: Pogledaj post
bok ekipa muci me fejs..nemrem se registrirati,,veli da mi je racun korisnicki onemogucen,,znaci izbrisali me,,dali je to za stalno ili???
Nisu te izbrisali, nego su ti samo blokirali tj onemogučili da nemožeš pristupiti više svom korisničkom računu. A to znači: da si prekršio njihove uvjete korištenja. Ima naravno puno razloga da bi ti to učinili ali večini je NELOGIČAN! Neki od razloga su i ovi: Niste koristili vaše pravo ime Na Faceboku. Dakle, ako imaju opciju "Uredi ime" i ako večina to tamo rade i mijenjaju, i što je NAJGORE čak i u slučaju da napišeš svoje inicijale od dva slova, zašto onda onemogučuju račun zbog tog..jbt..ako nežele da to radimo neka maknu opciju "Uredi ime"..Ovo je loša strana koju pokazuju i njihovo licemjerje.. Naravno, upravo ovo sam ja radio, pa ti s iskustvom odgovaram kako da ga omogučiš! Al očito u svemu Facebook nema ideju kako da pokrene svoju vlastitu stranicu, i nerazumijem zašto "opravdavaju" onemogučene korisničke račune doslovno NELOGIČNIM razlogom, zbog korištenja aplikacija i dr. stvari koje su dozvoljene tamo.. Vrlo frustrirajuće i apsurdno, sve u svemu izdaja našeg povjerenja i uvredljiv osjećaj! Račun inače onemogučuju tako što šalju upozorenja ili bar najave na mail adresu priključenu vašem korisničkom računu, dok kod nekih uopće nenajave. Ovo je frustrirajuće zbog činjenice da nije bilo realnog objašnjenja!! Još jedan od razloga zbog kojeg su u mogučnosti onemogučiti nekome facebook korisnički račun je i ovaj: "Imate previše poruka postavljene na zidu, ili velik broj obavijesti koje ste dobivali od strane prijatelja, u grupi i sl.", Šaljete zahtjeve prijateljstva osobama koje nepoznate itd... Za ovo se neču ni potrudit komentirat....Sve u svemu poražavajuče i uvredljivo.. Ugl ima puno razloga zašto su ti onemogučili korisnički račun.
Dakle, sve što trebaš učiniti je da im pošalješ mail sa svoje adrese koja je pridružena tvom korisničkom računu.Mora ti se poklopit adresa koja je u facebook računu sa adrese sa koje šalješ.
Lijepo ih zamoliti da ti omoguće, i nakon nekog vremena će ti odgovorit sa razlogom zbog kojeg su ti to učinili, mada je objašnjenje nelogično.
Bez obzira na sve oni moraju poslati odgovor ma koliko on nelogičan i neshvatljiv bio. Moraju ti dati do znanja zašto
su ti onemogućili račun.Ako ne odgovore onda ćeš morati napraviti novi račun, ali siguran sam da će ti odgovoriti E sad: idi na Facebook, i imaš FAQ, često postavljena pitanja, te pročitaj pitanje u vezi s tim problemom. Konkretno piše: "Pristup mom korisničkom računu je onemogućen". Klikni na to i imaš adresu na koju da ima šalješ problem u vezi pitanja. Adresa ti je: [email protected]
Eto, nadam se da sam ti pomogao, sad pokušaj, i čekaj odgovor!

Remember that the hand of justice is swift and merciless...
__________________
simple_plan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 22:56   #286
Quote:
nokian95 kaže: Pogledaj post
a da nemogu se logirati...kao previse sam prijatelja piknuoooo..............
ali to mi se vec jednom dogodilo i vratili mi nakon 10-15 dana....sad neznam kaj ce biti...
nadam se da buju mi ga vratili....
Ako su ti to već jednom napravili, facebook korisnički račun ti je trajno onemogučen, stoga se moraš prijaviti sa novim mailom... Dakle, dva puta si prekršio opće Uvjete korištenja na Facebooku, što netoleriraju...A kaj češ, piše ti sve u prethodnom odgovoru.

Zadnje uređivanje simple_plan : 22.05.2009. at 23:02.
simple_plan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 23:00   #287
Quote:
fussbaler kaže: Pogledaj post
1. mislis nemozes se logirat?

2. da to znaci najvjerojanije da su te izbrisali(postoji vise razloga zasto si izbrisan)

3. da to je za stalno (meni se to također dogodilo, mozes se na novo registrirati ali sa drugim emailom jer ti je ovaj postojeci vjerojatno disejblan)
Da si se malkice informirao o tom pitanju, i onemogučivanju Facebook računa, vjerujem, bio bi ti vraćen. Ti si ipak sebe slušao.

Smiješan odgovor mu daješ
simple_plan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 23:46   #288
da neznam kaj bum sad...a na ovaj mail [email protected] nemogu poslati nista....izbacuje me...
nokian95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 00:16   #289
disejblan mi fejs

odjednom..ja gledam slike.. i odem se vratit na profil i ono nemogu..izbaci me na login ekran i nemogu se logat..pise da mi je disejblan..jel moguce kako da vratim?
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 23.05.2009., 04:29   #290
Exclamation

Quote:
nokian95 kaže: Pogledaj post
da neznam kaj bum sad...a na ovaj mail [email protected] nemogu poslati nista....izbacuje me...
Ako nemožeš na taj, pokušaj na ova preostala dva na kojima im se isto možeš javiti: [email protected] ili [email protected] . Odaberi jedan od njih.
Ali ako su ti već jednom onemogućili, teško da će ti ga i drugi put vratit.
simple_plan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 05:36   #291
HAKIRAN SAM NA FACEBOOKu

dakle ovako navukao sam se na poker na facebooku i digao sam se do 960milijona chipova otprilike 700-800eura ako bi isao prodavat i jucer za vrijeme igranja imao sam 960milja i u sljedecem trenutku sam pogledao ostalo mi je samo 60 milja .zanima me dali postoji neki ljek kome se obratiit i dali je te chipove ikako moguce dobit nazad?

:ne
killfish is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 23.05.2009., 06:33   #292
manje pit dok igraš poker. inače ti 60 zna izgledat ko 960

meni isto bilo ka tebi, kad sam se otriznija skužija san da san falija.
__________________
.
i.matkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 06:37   #293
Quote:
Sex-machine kaže: Pogledaj post
odjednom..ja gledam slike.. i odem se vratit na profil i ono nemogu..izbaci me na login ekran i nemogu se logat..pise da mi je disejblan..jel moguce kako da vratim?
koji browser?

pokušaj očistit kolačiće.

ne one sa stola, nego one u browseru..

firefox, tools, clear private data, i onda obilježiš sve i pritisneš OK
__________________
.
i.matkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 09:19   #294
stari hvala...ali cini se da nista od toga...jer nemogu sa svojeg maila nista uputit prema fejsu...
nokian95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 09:30   #295
netko ti je roknuo profil,događa se, i mene su sjebali isto
__________________
you hate me because I'm black...
kolibrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 10:24   #296
ali ja cekam mozda mi ga vrate... jer neda mu se otvarati ponovno....
nokian95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 13:37   #297
evo meni su odgovorili na mail ... nisam bas skroz skuzio sta su rekli. hehehe



Hi,

The Facebook Team has received your inquiry. We should get back to you soon. In the
meantime, we encourage you to review our Terms of Use
(http://www.facebook.com/terms.php) for more information.

Thanks for contacting Facebook,

The Facebook Team
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 13:38   #298
mislim..znam sta kazu..al sta sad to znaci?? da ce mi ga osposobit opet il ne?
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 13:40   #299
Quote:
nokian95 kaže: Pogledaj post
ali ja cekam mozda mi ga vrate... jer neda mu se otvarati ponovno....
Stani malo! Sve sam ti napisao u prethodnim odgovorima! Jel ti neznaš čitat ili šta?
Dakle, ako su ti već jednom onemogučili da ideš na Facebook i nakon nekog vremena vratili, te opet to ponovili i drugi put teško da će ti ga vratiti! Ti stalno kršiš uvjete korištenja a oni to ne toleriraju. Što se tiče odgovora, nemogu ti netom prije nego si im poslao mail odmah i odgovorit, pa ima i drugih korisnika koji im šalju mailove, nisi jedini! Oni uglavnom odgovore nakon nekoliko dana, tjedana ili unutar 24 h kad si im poslao, ali s obzirom da su ti već onemogučili, nevjerujem ni da ćeš dobit odg. Ako si im poslao, sve pto trebaš je samo čekat.
Ako si strpljiv u jednom momentu ljutnje, izbjeći češ 100 dana tuge. :P
simple_plan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 13:42   #300
meni je ovo prvi put...mislim, krsim ja pravila.to je svakako.. al ono.. imam dosta vaznih frendova i kontakata. .. pa mi je bed..radije cu se onda smirit... samo da mi ga vrate. heheh
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:59.