Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2008., 21:20   #121
Kako napraviti poznatu osobu na facebook? PA da možeš kliknuti na ono become a fan?
__________________
I can't hear you from the sound how awesome I am!
buzinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 10:29   #122
Si siguran da to nije grupa, a ne osoba?
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 12:27   #123
Može bit, al za grupu nemaš opciju become fan.
__________________
I can't hear you from the sound how awesome I am!
buzinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 12:51   #124
problemi s facebook-om...pomozite

pozzz ljudi!
ja sam se odavno htjela registrirat na facebook,ali mi nikad ne uspije.probala sam već sto puta.sve sam popunila što je trebalo popunit ali mi uvijek nakon uzaludnih pokušavanja piše ovo:you are ineligible to register for Facebook.
neznam što da dalje radim.hvalim onoga ko mi pomogne.
problematična.x is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.11.2008., 13:06   #125
Imaš temu o facebooku, ali dobro.
Uglavnom, ako si upisala sve podatke točno, onda, najvjerojatnije, imaš premalo godina.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 13:48   #126
Evo, create a group i pod group type odabereš entertainment & arts i onda celebrities.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 14:36   #127
Što reći za facebook!? u najmanju ruku ogavno, debilno.....storeno za debile...ako s nekim zelin stupiti u kontak za to ce mi posluziti msn ili neki slicni program a ne neko smece di cu postavljati svoje sličiće i di cu za frenda uzeti nekog albanca kojem niti ime neznan izgovoriti, a da ne govorin da su tu jos neke puste đinđe-minđe poput onog smeća da me netk oza ljubimca kupi i tako.....jadno!!!!!
stana20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 15:02   #128
stana20- tako se i za msn govorilo...
A, većina ljudi na msn-u ima dosta "prijatelja" koje niti ne poznaje (ja nemam )
Imaš temu svi protiv facebooka, u podforumu baš razno.
Tamo se vodila rasprava (još se vodi).

A što se stupanja u kontakt tiče, najbolje bi bilo kad bi se svi nalazili osobno, licem u lice.
Ali, kako je to onemogućeno, razvili su se drugi oblici komunikacije.
Nekima je facebook dobar baš zato što upoznaju nove ljude.
A nekima je fora pozirati svake sekunde da bi na facebooku ispali (kao slučajno) u svakom trenutku savršeni.
Ove gluposti tipa th ljubimaca i ostalog- nitko te ne tjera.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 15:25   #129
nitko me ne tjera da "preuzmem" te fore tipa ljubimaca itd, ali mi dere zivce kad mi na mail dode milijun "zahtjeva" od tih mojih kontakata...i doduse neznan koliko san vidija "normalnih" slika i slikica vec neka preseravanja i poziranja, a prije toga moraju od 300 slika izabrati onu di su kao "najlipsi" ispali pa stave na facebuk i jos k tome ih docaravaju u photoshopu....zbilja jadno...btw kako izbrisati akaunt na fejs-šitu????
stana20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 19:24   #130
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Evo, create a group i pod group type odabereš entertainment & arts i onda celebrities.
Hvala puno.
__________________
I can't hear you from the sound how awesome I am!
buzinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 19:50   #131
Quote:
stana20 kaže: Pogledaj post
Što reći za facebook!? u najmanju ruku ogavno, debilno.....storeno za debile...ako s nekim zelin stupiti u kontak za to ce mi posluziti msn...
Da, msn je stvarno nešto drugačije... Ako si već dovoljno "jadna" da imaš msn i visiš na njemu, možeš imat i Facebook. A uostalom, sa facebookom je puno lakše stupit u kontakt s nekim koga npr. nisi vidjela godinama, nego preko msna.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 21:41   #132
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Da, msn je stvarno nešto drugačije... Ako si već dovoljno "jadna" da imaš msn i visiš na njemu, možeš imat i Facebook. A uostalom, sa facebookom je puno lakše stupit u kontakt s nekim koga npr. nisi vidjela godinama, nego preko msna.
Slažem se. Imam rodbinu po cijelom svijetu i nismo se vidjeli godinama. Pomoću Facebooka, u nekoliko dana sam uspjela doći do većine njih i sada redovno komuniciramo. Zgodno je, da na jednom mjestu možeš prikazati fotografije, slati kratke i neobavezne poruke. Sve zavisi o tome, da li je nekome internet potreba ili sredstvo da bogu krade dane.
__________________
"Dodje vakat, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati"

(Ivo Andrić)
marijaxxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 10:00   #133
Pozdrav fejbukovci, imam nekoliko pitanja, ako može pomoć.
  1. kad pogledam neciji profil na fejsu, nekom mogu vidjeti prijatelje, nekome ne. htjela sam sebi promjeniti tu opciju, ali ne znam kako, gdje. KAKO?
  2. sta ako sam dodala nekog ko frenda, a sad ga vise ne zelim, mogu li to promjenit?
  3. moja frendica nije na fejsu, (ne da se), ali joj stalno dolaze mejlovi tipa
    Quote:
    "Ivica" added you as a friend on Facebook. We need to confirm that you know "Ivica" in order for you to be friends on Facebook. To confirm this friend request, follow the link below: ...
    e kak sad nju moze neko dodat ko frenda, ako nije na fejsu? i ja bi je dodala ali ne znam kako!!!?
  4. na nekim grupama sam vidjela komentare ljudi ciji profil ne mozes pogledat i nema ih kad ih upises u trazilicu, kao da nisu clanovi na fejsu. kako se to moze. pregledavat grupe, pisat po zidu, a nemat profil?


nadam se da cu barem na neka pitanja dobiti odgovor, hvala vam.
Papirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 19:07   #134
facebook-izbacivanje frenda

Kako izbacit nekoga sa liste frendova ako je taj neko stalno iskljucuje acc?
homealone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 19:27   #135
Moraš pitati na forumu, a stvarno je prelako naći, ali dobro
Odeš na facebook (ko bi reko )> friends> stisneš x ("iksić") kod onog koga ne želiš više za prijatelja.

Nisam skužio ovo:
Quote:
Kako izbacit nekoga sa liste frendova ako je taj neko stalno iskljucuje acc?
Kak to misliš stalno isključuje acc?
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 19:35   #136
to da stisnen iksic je lako ako je on ima ukljucen profil ( ne ugasen)
znaci lik je taj koji ima dozvolu za uch na moj profil (frend mi je jelte) a
ne mogu ga izbacit jel iskljuci profil...kuzis sad?
Posalje ono da mi se ka izbrise acc, onda ponovo ga ukljuchi na 10 minuta..sve pogleda
(shta netreba jelte) ......daklem?
homealone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 12:17   #137
nakon

godinu dana... stalnog bivanja po facebooku...
onako u par minuta mi je puklo.... i obrisao profil...
swe aplikacije, swe swoje podatke...
fakat shto vishe razmishljam o njemu i shto vishe sam bio na njemu to mi je biwao gluplji.
i i sad mogu rechi
FREE FREE AT LAST :P:P :P
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 19:29   #138
Quote:
PAPIR kaže: Pogledaj post
imam nekoliko pitanja
zar mi bas nitko nece odgovoriti?
Papirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 20:13   #139
Baš nitko...
Već je većina odgovorena...
Ne razumijem da vam je tako teško potražiti te "opcije", a uopće ih nema puno.

1. Kad si na facebook.com (ulogirana), gore desno na settings>privacy settings> profile> i pod friends staviš only friends i namjestiš si još ako nešto hoćeš> save changes
2. Pisalo se o tome sad- par postova iznad tvog
3. To su valjda mailovi da se registrira na fecebook, ili ima facebook- a tebi ne želi reći
Kako ti znaš da joj dolaze mailovi?
4. Mislim da su oni u međuvremenu izbrisali profil- pa se ne vidi.
Ili je tako namješteno u grupi.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 21:06   #140
Ne mogu pisati na facebooku, a na svi drugim programima pisanje radi (kao što se vidi). Kursor normalno trepti. Zna li netko u čemu je problem?
zg.toto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.