Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2010., 22:40   #21
Quote:
zvonzi kaže: Pogledaj post
koji jebački uvod. svaka čast.
ah, ovdje za SAD i Alžir.
povlačim ovo za uvod. Ferdibrandovi uvodi su jebački. tvoji su poo-poo.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 08.06.2010., 23:33   #22
Saveznici za prvo mjesto, prednost dajem incestuoznim otočanima
Uvijek istok is offline  
Old 09.06.2010., 10:59   #23
Don Fabio će to odradit taman kako treba 3 puta po 1:0 i imamo 9 bodova čuvamo se za elimaciski dio.
Mislim da si jedino kod taktike Engleza tj. postave pogriješio uvrstivši Emila ispred Own goal-a.

Ostalo
__________________
"Naravno da navijači Uniteda ovdje na forumu preuveličavaju sve i veličaju SAF-a i sve ostalo" Vrli planinar
Lampard is offline  
Old 09.06.2010., 11:05   #24
Prolaze Englezi i Slovenci.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 09.06.2010., 14:26   #25
evo ovdje je ekipa za koju navijam na prvenstvu,a to je engleska
vidim da ih bas ne volite,al ja bi volio da daleko dođu,iako uvijek prođu grupu pa ispadnu,al opet,mozda je ova godina njihova
ferdinand ozljeđen,ne znam dali ce bit spreman uopce odigrat jednu tekmu na prvenstvu...
becks ozljeđen,njega mi je bas zao,al jbg sta je tu je
nadam se da se rooney vratio u onu formu koju je imao skoro tokom cijele sezone,nakon sto je imao onu laksu ozljedu koja ga je malo poremetila,ako ce igrat heskey s rooney u napadu,to bi moglo bit jebeno,oni dvoje su odlican par..zelim im svu srecu na prvenstvu

Slovenija : dobra ekipa,nemaju zvijezde,nitko od njih pojedinacno nije dobar,ali zajedno su sasvim uredu

Alžir : mislim da im skoro svi u momcadi igraju u europi,pobjedili su egipat,ali mislim da je to sve od njih..ne vjerujem da ce ista postic na svjetskom

SAD : U kvalama su dobili honduras,i mexico doma,igraci solidni,vjerojatno borba s slovencima za drugo mjesto...

ja vjerujem da englezi i slovenci idu dalje...
 
Old 09.06.2010., 14:30   #26
Quote:
Lampard kaže: Pogledaj post
Don Fabio će to odradit taman kako treba 3 puta po 1:0 i imamo 9 bodova čuvamo se za elimaciski dio.
Mislim da si jedino kod taktike Engleza tj. postave pogriješio uvrstivši Emila ispred Own goal-a.

Ostalo
Own goal ulazi u sudačkoj nadoknadi, taktika, zna stari lisac
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Old 09.06.2010., 14:53   #27
heskey daje rooneyu ono nesto...pogledaj razliku kad igraju deofe-rooney,i heskey-rooney..
 
Old 09.06.2010., 15:00   #28
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Prolaze Englezi i Slovenci.
Nemoj coprati
John Lennon is offline  
Old 09.06.2010., 17:22   #29
Quote:
kandidatrizla kaže: Pogledaj post
heskey daje rooneyu ono nesto...pogledaj razliku kad igraju deofe-rooney,i heskey-rooney..
Dimenziju crno bijelo

Rooney može i sam igrati u špici bez Heskeya, može mu i Crouch prenosit i skidat lopte, samo što je fizički slabiji nego Emil. No da bi trpao nisu mu potrebni oni, što se vidjelo u Unitedu
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Old 09.06.2010., 17:27   #30
Svaka čast za otvaranje.

Inače,Englezi i SAD,također bez problema.
Janeži su premekani za kolege Amerikance.
nar.kO is offline  
Old 09.06.2010., 17:28   #31
nego, šta "stručnjaci" misle je li moguć ovaj poredak

ENG
USA
ALG
SVN

ili bih zamijenio ALG i SVN

imam strašan listić, 4 para, 5 kuna uplata, dobitak 6300
mitch is offline  
Old 09.06.2010., 18:06   #32
Quote:
Odin335 kaže: Pogledaj post
Dimenziju crno bijelo

Rooney može i sam igrati u špici bez Heskeya, može mu i Crouch prenosit i skidat lopte, samo što je fizički slabiji nego Emil. No da bi trpao nisu mu potrebni oni, što se vidjelo u Unitedu
nije istina,u ovoj sezoni je igrao jedinu spicu,ali ovo nije man.utd,ovo je repka,tak da ovo uopce nema veze s tim,a heskey iz njega izvlaci ono najbolje,pa heskey nije ni zasluzio da ide na SP, sta ti mislis zasto bi njega capello uopce vukao na prvenstvo,cisto radi rooneya,tak da ce vjerojatno njihova formacija bit nekakvih 4-4-2,jer oni prilagođavaju igru rooneyu
mislim da ce ovo nekako ovako izgledat
-Green-
Johnson-Ferdinand(ne znam dali ce igrat)-Terry-Cole
Lennon-Carrick-Barry-Gerrard
-Rooney-Heskey-

iako je crouch efikasniji od heskeya,ja ti se dam kladit da ce heskey igrat
i to brijem najmanje 2,3 tekme
 
Old 09.06.2010., 18:21   #33
Engleska - imaju najbolju ligu na svijetu, takva reprezentacija a oni u napadu osim Rooneya polažu nade u Heskeya i Croucha
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 09.06.2010., 18:26   #34
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Engleska - imaju najbolju ligu na svijetu, takva reprezentacija a oni u napadu osim Rooneya polažu nade u Heskeya i Croucha
agbonlahor je vise zasluzio da bude na sp-u al jebiga,nema ga...a nadam se da capello zna najbolje
 
Old 09.06.2010., 18:33   #35
Quote:
kandidatrizla kaže: Pogledaj post
nije istina,u ovoj sezoni je igrao jedinu spicu,ali ovo nije man.utd,ovo je repka,tak da ovo uopce nema veze s tim,a heskey iz njega izvlaci ono najbolje,pa heskey nije ni zasluzio da ide na SP, sta ti mislis zasto bi njega capello uopce vukao na prvenstvo,cisto radi rooneya,tak da ce vjerojatno njihova formacija bit nekakvih 4-4-2,jer oni prilagođavaju igru rooneyu
mislim da ce ovo nekako ovako izgledat
-Green-
Johnson-Ferdinand(ne znam dali ce igrat)-Terry-Cole
Lennon-Carrick-Barry-Gerrard
-Rooney-Heskey-

iako je crouch efikasniji od heskeya,ja ti se dam kladit da ce heskey igrat
i to brijem najmanje 2,3 tekme
Ferdinand ne igra. Pozvan je Dawson umjesto njega.
A Lampard će prat Carricku kopačke?
nero is offline  
Old 09.06.2010., 18:36   #36
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Ferdinand ne igra. Pozvan je Dawson umjesto njega.
A Lampard će prat Carricku kopačke?
da to sam krivo..sry..potpuno sam zaboravio...
 
Old 09.06.2010., 18:37   #37
i ne znam,evenutalno bi stavio cola na poziciju gerrarda..
 
Old 09.06.2010., 18:37   #38
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Engleska - imaju najbolju ligu na svijetu, takva reprezentacija a oni u napadu osim Rooneya polažu nade u Heskeya i Croucha
jer su im omladinski pogoni za kurac, a i talenti im baš ne dobivaju šanse u top klubovima
Nemaju godinama poštenog golmana zašto

U man.utd brani nizozemac, u chealseu čeh, u arsenalu španjolac, liverpoolu španjolac, totenhamu brazilac, u cityu irac
Scipion is offline  
Old 09.06.2010., 18:59   #39
Ameri kao prvi prolaze ovu skupinu. Iza njih englezi, pa alžirci i slovenci
~~~RI~~~ is offline  
Old 09.06.2010., 22:06   #40
englezi maksimalno, SAD prolazi zbog veće pobjede nad alžirom
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:21.