Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2014., 15:15   #21
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Dajem si truda i čitam knjige, bas me zanima kako del Toro piše.
Nema tu nekih prekokrasnih literarnih zahvata, piše se jednostavno i isključivo u svrhu radnje. Baš kao scenarij. U trećoj su se doduše malo razmahali na sve strane.


Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Knjige su poput proširenog sinopsisa, očigledno predviđene za ekranizaciju.
Jel'da da je nevjerojatno očigledno? Rekoh, da nisam samo ja u pitanju.

@klo, meni su sve u svemu čist u redu. Ima zanimljivijih, napetih i dobrih dijelova, ali ima i dosadnjikavih.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 16:11   #22
kupio sam knjige pa ću malo nabacit oko na prvu. "Soj"
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 00:23   #23
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
isplati li se čitati. kakve su knjige
Isplati se procitati, zavrsio danas The Night eternal i jedna od boljih ideja s vampirima. Jako podsjeca na Necroscope serijal od Lumleya. Brzo, pitko, bez nekih romanticarskih sranja ala tvajlajt. Solidan kraj, zanimljivi likovi.

Strip je isto odlican, The Strain i The Fall su gotovi, krece uskoro zadnja knjiga.

Del Toro first envisioned the story line as a television series, but was unable to find a buyer for the series.An agent then suggested turning the story into a series of books with writer Chuck Hogan.

Raduje me da je ideja 13 epizoda po knjizi, could be good. I jebeno se nadam da je Kevin Durand u svih 13 epizoda.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 09:42   #24
The Strain - Extended Trailer (2014) New Horror Show
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 20:49   #25
Dobar je trailer. Mogla bi biti jako zabavna serija. I pokazat kako je Helix trebao biti.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 13:12   #26
Konačno.

Meni se dopalo. Nisam skroz raspamećena, ali će se gledat dalje s guštom.

Je, ima sto sitnih mana, ali ostaje činjenica da je točno ono što treba biti.

Odstupanja od knjige minimalna i nebitna.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 16:44   #27
Priča mi se sviđa i zato ću nastavit, ali su ga usrali do boli. Pa cijeli pilot izgleda kao da ga je bagra na faksu snimala. Od režije, glume do dijaloga, užas. Držim fige da se poprave jer bi bilo šteta ovo ne završit.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 17:32   #28
Ajde, ajde, ako možeš onaj last ship komentirat kao da ga je pisao Dostojevski glavom i bradom, možeš i ovo progutat.

A, je, gluma grozna, svi osim Satrakiana i Epha baš neuvjerljivi, dijalozi meh, ali tako je i u knjigama.
Zapravo se sve svodi na samu priču i atmosferu (koja je mogla biti i bolja, no ima vremena).

Ali, ali...konačno pravi grozni čudovišni vampiri-zombiji bez ušminkavanja.

I nemam pojma kaj to nije bilo u redu s režijom. U to se ne kužim. Meni je bilo u redu.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 17:46   #29
Zanimljiva radnja: ✓
Malo stranica na forumu što znači da bi mogao biti jedan od neotkrivenih bisera: ✓
Kaya se raspisala: ✓

Zaključak: Skida se.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 17:59   #30
Dobar je pilot, par glumaca im odskače, par skroz nikak glumi, jako dobra mi atmosfera bila prve epke, nastavlja se gledat
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 20:18   #31
Meni je odličan bio pilot, u rangu filma nekog. Vidim na neki gore pljuju već, očito ja imam jako mala očekivanja od serija pa se lagano razveselim
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 21:55   #32
kombinacija užasnog scenarija i loše glume gotovo pa svih u postavi... mada ni ti glumci nisu jadni krivi kad uzmemo u obzir sa kakvim rečenicama imaju posla

iznenađujuće, čak je i vizualni dio pobacio, a barem sam to očekivao da bude na razini od del tora

uglavnom, odustajem od ovog sranja
tr0ubleM4ker is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 22:53   #33
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Pa cijeli pilot izgleda kao da ga je bagra na faksu snimala. Od režije, glume do dijaloga, užas. Držim fige da se poprave jer bi bilo šteta ovo ne završit.
Skoro pa +1

Nisam baš "ušao u prču" nije mi jasno da li se tu radi o "Alienu" (možda osmom putniku) ali hajde tek je pilot i ja ću im dati šanse...

S obzirom da ide u ljetnom terminu, nisam očekivao ništa spešl...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 23:13   #34
Radi se o nekakvim vampirima.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 00:17   #35
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
kupio sam knjige pa ću malo nabacit oko na prvu. "Soj"
di si uzea
moze i na pm
19ivan50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 00:28   #36
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Meni je odličan bio pilot, u rangu filma nekog. Vidim na neki gore pljuju već, očito ja imam jako mala očekivanja od serija pa se lagano razveselim
Meni je isto bio odlican pilot, odskakanja od knjige minimalna.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 01:43   #37
Koliko ljudi mogu srat, to nisu istine. Pilot je bio jeben.

Sto se glume tice, daj se malo strpite, tek je prva epizoda.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 15:01   #38
Radnja se čini odlična gleda se i dalje ignorirajući glumu i dijaloge na razini igrokaza dramske grupe dječjeg vrtića.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 17:14   #39
Zasad može proći, treba vidjeti kako će se dalje razvijati.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 19:20   #40
Razočaran sam, definitivno odustajem od serije, jedva sam odgledao do kraja, početak odličan, sredina se gubi a kraj proljevčina samo takva!
puko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:53.