Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2013., 07:59   #21
Ovo mi izgleda zanimljivo.Sigurno se gleda.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 09:38   #22
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Arrow je za dečke napravljeno. Vama su stavili glavnog lika koji je super mišičav i golišav pola svake epizode ali vam niti to nije dovoljno.
a bokte kak je za decke napravljeno, pa ubacili su toliku kolicinu sapunjarskog shita da cak ni ja nisam gledala

al enivej, nije tema.
dobro mi izgledaju promići ovi. "Don't touch Lola"
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 10:49   #23
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
a bokte kak je za decke napravljeno, pa ubacili su toliku kolicinu sapunjarskog shita da cak ni ja nisam gledala
nikako. kao da je išta na CWu napravljeno za dečke.

Quote:
Ribac kaže: Pogledaj post
Malo dulji promo koji ne zahtjeva da imate ADHD ko prvi teaser

”Don't touch Lola”
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 12:24   #24
Tu ste se uhvatili poveznice sa Arrowom, a nista od ostatka mog posta.
Meni je Arrow super serija (ne dio o L-T-O trokutu) i definitivno bih volio da akcijski dio bude na kvaliteti Arrowa.

Necu gledati filmice jer si ne volim spoilati.

Koja je razlika izmedju DC i Marvel likova?
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 13:15   #25
Viralna kampanja za seriju je počela:

Quote:
As we've gotten our first taste of what “Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.” will be like, the viral marketing for the new series is really starting to take off. Bleeding Cool first spotted a blog for a group known as "The Rising Tide," which ties into the show. It appears this hacker/"conspiracy" group are doing their best to publish the truth about S.H.I.E.L.D. to the world, including their involvement with Iron Man and The Hulk. They've posted clips from previous Marvel films with captions about their ties to the espionage organization. Check out the blog by clicking here and take a peek at the videos below.

Videos


Web stranica Rising Tidea
Nucky Swanson is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 15:37   #26
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
Oho, ipak ce biti superjunaka
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
ma navezano uz sve to, ja sam mislila prije svega na to kako je Arrow kao serija ispala. losa gluma, los scenarij, lose sve, ak sam ja odustala nakon 8 epizode a bog zna da nemam kriterija ako je dobar frajer unutra, a to nisam cak ni zbog njega mogla nastavit gledat. zelim rec, nemoze bit gore od toga, barem u toj nekoj comic-book based domeni
Arrow je meni odlicna serija. Sapunjare ima jer je to ipak CW produkcija, ali ja mislim da nema niti jedne bolje serije o superjunaku od Arrow. Ako ima, ja bih volio da mi ju preporucis
Quote:
mr_freez kaže: Pogledaj post
Tu ste se uhvatili poveznice sa Arrowom, a nista od ostatka mog posta.
Meni je Arrow super serija (ne dio o L-T-O trokutu) i definitivno bih volio da akcijski dio bude na kvaliteti Arrowa.

Necu gledati filmice jer si ne volim spoilati.

Koja je razlika izmedju DC i Marvel likova?
Pa to su razlicite kompanije koje proizvode stripove/filmove/igrice/animirane filmove(serije). Kao da usporedjujes Super Maria i Crash Bandicoota. Meni je bolji Marvel.

Najpopularniji heroji iz DC-a su: Batman, Superman, Green Lantern, Flash, Wonder Woman a iz Marvela: Spiderman, Iron Man, Hulk, Fanstastic Four, Thor, Captain America, Deadpool(meni najdrazi lik ).
Kao sto vidis, u DC-u je Justice League, a u Marvelu Avengersi. Svijetovi se nikada nisu preklapali, osim ako sam ja nesto propustio.
__________________
wand 1: "Sreća tvoja da ja ne moderiram ovaj PDF. Kod mene ne Gospodarstvu ne bi preživio ni 5 minuta s takvim znanjem, ponašanjem i priglupim teorijama urote."
Happy Dejection is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 17:12   #27
Ako ništa drugo, ovo vrijedi gledati samo zbog Coulsona!
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 20:37   #28
Quote:
Happy Dejection kaže: Pogledaj post
Pa to su razlicite kompanije koje proizvode stripove/filmove/igrice/animirane filmove(serije). Kao da usporedjujes Super Maria i Crash Bandicoota. Meni je bolji Marvel.

Najpopularniji heroji iz DC-a su: Batman, Superman, Green Lantern, Flash, Wonder Woman a iz Marvela: Spiderman, Iron Man, Hulk, Fanstastic Four, Thor, Captain America, Deadpool(meni najdrazi lik ).
Kao sto vidis, u DC-u je Justice League, a u Marvelu Avengersi. Svijetovi se nikada nisu preklapali, osim ako sam ja nesto propustio.
Znam da su razlicite kompanije.

Aha.
Hvala na pojasnjenju.
Cekamo jesen da vidimo kako ce ovo izgledati.
Bilo bi fora da uspije i da ima par sezona tako da imam gledati dvije serije o herojima.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 16:07   #29
Oni produženi promo materijali i dalje ne otkrivaju ništa. I dalje sam mišljenja da će ovo suckati teško, posebno jer je na ABC. Da je možda Showtime ili Starz ili HBO bilo bi nešto.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 22:31   #30
pravi trailer!

super izgleda
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 22:45   #31
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
pravi trailer!

super izgleda
Jel moguce da je ovaj crnac Luke Cage?
__________________
wand 1: "Sreća tvoja da ja ne moderiram ovaj PDF. Kod mene ne Gospodarstvu ne bi preživio ni 5 minuta s takvim znanjem, ponašanjem i priglupim teorijama urote."
Happy Dejection is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 23:06   #32
Quote:
Happy Dejection kaže: Pogledaj post
Jel moguce da je ovaj crnac Luke Cage?
navodno je Rage.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 11:31   #33
Quote:
mr_freez kaže: Pogledaj post
Tu ste se uhvatili poveznice sa Arrowom, a nista od ostatka mog posta.
Meni je Arrow super serija (ne dio o L-T-O trokutu) i definitivno bih volio da akcijski dio bude na kvaliteti Arrowa.

Necu gledati filmice jer si ne volim spoilati.

Koja je razlika izmedju DC i Marvel likova?
Marvela ima ko plijeve, ali DC imaju Batmana i Supermana, koji su najviše prešli i među nestripovsku publiku
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 13:29   #34
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Marvela ima ko plijeve, ali DC imaju Batmana i Supermana, koji su najviše prešli i među nestripovsku publiku
Hvala na odgovoru.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 18:39   #35
Quote:
mr_freez kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru.
ništa, samo da dodam, X men su isto Marvel kao i Spiderman, uz dakle Avengerse- Hulk, Iron Man, Captain America i Thor...

ali kažem, ništa ne može nadmašiti Batmana i SUpermana u pop kulturi i među starijom i nestripovskom publikom, dakle nije tolika razlika
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 19:11   #36
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
navodno je Rage.
Po nekom geek znanju moze biti i Patriot ili Blue Marvel.

Iako se Cage/Rage cine najlogicniji izbori.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 00:26   #37
nešto sumnjam da će se u ovoj seriji pojavljivati (makar i u epizodnoj ulogi) super junaci tipa hulk, iron-man, jer ne vjerujem da bi glumci koji ih tumače pristali sudjelovati u tv seriji...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 00:45   #38
ovo se tako gleda

vidim da je skupa produkcija, ustvari što odrugo i očekivati od Marvela

ne sviđa mi se kaj je na ABC, samo će bezveze pokvariti ambijen serije kao što je slučaj sa OUT.

drago mi je što će sada biti aktuelne 2 serije o superjunacima.
Softa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 12:43   #39
Quote:
Softa kaže: Pogledaj post
ovo se tako gleda

vidim da je skupa produkcija, ustvari što odrugo i očekivati od Marvela

ne sviđa mi se kaj je na ABC, samo će bezveze pokvariti ambijen serije kao što je slučaj sa OUT.

drago mi je što će sada biti aktuelne 2 serije o superjunacima.
Koja je druga? Arrow?
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 14:04   #40
Quote:
Garak kaže: Pogledaj post
Koja je druga? Arrow?
da
Softa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.