Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2014., 15:51   #61
Slab sam na škotski krajolik i njihov naglasak, fora su im riječi iako bez titlova teško da razumijem išta
Slab sam na bilošta o putovanju kroz vrijeme
Vizualno dobro izgleda, od dvorca do kostima, i sl.
Sporedni likovi su intrigantni, pogotovo onaj s nogicama i njegov brat
Još nema neke isforsirane ljubavne priče, iako vidim da dolazi
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 16:33   #62
Hvala.

Je, lijepo je snimljeno, nema se što reći. A Škotska i Škoti su nepresušni i sve češći izvor inspiracije. Ljudi to vole i fajrunt.

@eek, iako sad razmišljam što je to "isforsirana ljubavna priča". Odnosno, ukoliko se ovdje dogodi ljubavna priča, kako bi to trebalo raditi bez da bude isforsirano, pa da recimo tebe ne živcira? Da bude dobro i lijepo i prirodno.

Nemam pojma gdje bi bila ta razlika.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 16:43   #63
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Hvala.

Je, lijepo je snimljeno, nema se što reći. A Škotska i Škoti su nepresušni i sve češći izvor inspiracije. Ljudi to vole i fajrunt.
+ realno je vezano za jezike.znači postoje jezici koje gl.lik ne zna, a ne da svi pričaju engleski bez problema i mi i gl.lik sve razumijemo.ovako smo zajedno u mraku vezano za određene stvari..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 16:50   #64
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Hvala.

Je, lijepo je snimljeno, nema se što reći. A Škotska i Škoti su nepresušni i sve češći izvor inspiracije. Ljudi to vole i fajrunt.

@eek, iako sad razmišljam što je to "isforsirana ljubavna priča". Odnosno, ukoliko se ovdje dogodi ljubavna priča, kako bi to trebalo raditi bez da bude isforsirano, pa da recimo tebe ne živcira? Da bude dobro i lijepo i prirodno.

Nemam pojma gdje bi bila ta razlika.
Pa, danas je plakala da joj fali muž, a idućoj epizodi će pušit Gorštaku kurac. Treba postepeno, ili da zaboravi muža ili da kaže, jebiga, fali mi kurca i jebat ću ovog mladog. Ne mora se odma zaljubit u njega, ako već nije
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 16:57   #65
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
Pa, danas je plakala da joj fali muž, a idućoj epizodi će pušit Gorštaku kurac. Treba postepeno, ili da zaboravi muža ili da kaže, jebiga, fali mi kurca i jebat ću ovog mladog. Ne mora se odma zaljubit u njega, ako već nije
A čuj, rijetko koja žena bi odoljela Jaimeju. Meni je zanimljivo kod njega da je pričljiv. Nekako sam naviknuta da su takvi likovi obično šutljivi, tajanstveni tipovi, ali on nije. Lijepa promjena. Onaj njegov ujak zato to nadoknađuje.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 17:04   #66
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
Pa, danas je plakala da joj fali muž, a idućoj epizodi će pušit Gorštaku kurac. Treba postepeno, ili da zaboravi muža ili da kaže, jebiga, fali mi kurca i jebat ću ovog mladog. Ne mora se odma zaljubit u njega, ako već nije
A kaj ako bude nešto treće? I skroz te iznenadi.

Dobro, kužim čega se bojiš, mislila sam da si spreman apsolutno svaki eventualni pomak u bliskost između njih dvoje pripisati isforsiranosti. Pa iz kojeg god razloga bio i na kakav god način se dogodio.

Ali nije tako, pa sve pet.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 17:46   #67
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
A kaj ako bude nešto treće? I skroz te iznenadi.
Dobro, kužim čega se bojiš, mislila sam da si spreman apsolutno svaki eventualni pomak u bliskost između njih dvoje pripisati isforsiranosti. Pa iz kojeg god razloga bio i na kakav god način se dogodio.

Ali nije tako, pa sve pet.
Jesi ti čitala knjige da to kažeš? Pošalji poruku.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 18:08   #68
Ma nisam s ovime htjela reći kako jest nešto treće, nego kako je @eek postavio stvar crno/bijelo. Ili/ili. A mislim da i sam zna kako u muško-ženskim odnosima postoji tisuću scenarija koji drže vodu, kako u životu tako i u serijama. I da mu jedan od tih tisuću, osim ovoga što je on naveo kao prihvatljivo, može biti jednako dobar.

Ne daj bože da sam htjela nešto implicirati i bacati spojlere.

Zadnje uređivanje kaya714 : 26.08.2014. at 18:15.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 18:36   #69
Mene su isto oduševili divnim krajolicima + i kostimografija/scenografija mi djeluje vrlo autentično.
Stvarno su si dala truda realno i vjerno prikazati način života u to vrijeme.
Ja sam čitala knjige ali zaista sam prišla gledanju ove serije bez ikakvih zadrški i potpuno bez pritiska, pokušavam odvojiti ta dva medija i što više uživati u seriji
Za sada jako vjerno prate radnju knjiga, pa pretpostavljam da će i nadalje tako raditi-tako da sve zamjerke na radnju/odnose među likovima ne idu na "glavu" redatelju/scenaristu već najviše na spisateljicu
I hoću više Black Jacka, vidjeli smo ga samo ono malo u 1. epi , a on je baš negativac kojeg volimo mrziti! I skidam kapu T.Menziesu na tome kako dobro igra dva potpuno oprečna lika

Eto, sve u svemu jakoooo mi se sviđa-već dugo nisma gledala seriju u kojoj mi je toliko stvari baš po volji!
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 19:23   #70
I ja bi više Black Jacka
A bio je i u drugoj epizodi u flashbacku od onog 'ljepotana'
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 21:07   #71
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
A bio je i u drugoj epizodi u flashbacku od onog 'ljepotana'
Je, u pravu si - ja sam si nekako spojila te dvije epizode u jednu
A moram priznati, da mi je čak i taj glumac koji glumi Black Jacka privlačniji od Jamiea
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 21:11   #72
Quote:
Merry Gentry kaže: Pogledaj post
Je, u pravu si - ja sam si nekako spojila te dvije epizode u jednu
A moram priznati, da mi je čak i taj glumac koji glumi Black Jacka privlačniji od Jamiea
on glumi i u game of thrones..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 22:19   #73
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
on glumi i u game of thrones..
Znam, znam Edmure
Nije mi tamo tako "legao" kao ovdje - doduše tamo glumi stvarno "njojavi" lik , ali eto to je samo još jedna pohvala njegovoj glumi i tome koliko je svestran!
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 22:39   #74
najpoznatiji je ipak kao brut iz "zar i ti sine brute?"
https://www.youtube.com/watch?v=o8vwmdLFWmE
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 23:19   #75
team randall .. nakon prve ep pažljivo gledam samo scene s tobiasom, ostalo više-manje na fast-forward
time travel i škoti su zadnje vrijeme jako popularni
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 12:43   #76
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
najpoznatiji je ipak kao brut iz "zar i ti sine brute?"
https://www.youtube.com/watch?v=o8vwmdLFWmE
aa daaaaaaaaaaaaaaa, vidim lik mi od negdje poznat, kakav crni Game of thrones, Brut je bio jedan od najjačih likova u Romeu
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 13:34   #77
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
aa daaaaaaaaaaaaaaa, vidim lik mi od negdje poznat, kakav crni Game of thrones, Brut je bio jedan od najjačih likova u Romeu
tako je isto kao i mance, koji nije mance nego cezar

imho, nema tamo najjaceg lika, tamo su svi najjaci lik
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 27.08.2014. at 13:45.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 14:19   #78
Nitko ne želi komentirati odličnu poletnu špicu na početku?
Jedna od zbilja rijetkih koje pogledam svaki put u cjelosti, uz onu True Detectivea

http://youtu.be/ledHVF1ZtDI
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 14:33   #79
Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
Nitko ne želi komentirati odličnu poletnu špicu na početku?
Jedna od zbilja rijetkih koje pogledam svaki put u cjelosti, uz onu True Detectivea

http://youtu.be/ledHVF1ZtDI
Ja sam komentirala da je super.Pjesma mi je ful ljepa.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 17:44   #80
Meni se špica ne sviđa. U stilu je serije i sve ali mi je predepresivna, ta muzika tog doba mi ne odgovara.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:34.