Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2016., 13:17   #41
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Meni je prva epka odlicna i super odabri glumacke postave.
Kaj ti je bilo bolje, Tom Criuse fora, "open your heart" zabuna ili Tulipina mala škola emancipacije i proizvodnje bazuki?
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 13:21   #42
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Neopisivo dosadna prva epizoda. Glavni glumac niti k od karizme i još pride loše glumi. Zapravo mi se trenutno uopće ne da nabrajati što je tu sve krivo, možda poslije. Mislim, sve smo to znali i unaprijed, ali jebemumater.
Nisam još pogledao ep 1 ali moram odmah prigovoriti oko komentara za glavnog glumca. On je glumio u Agent Carter mladog Howarda Starka i tamo je već bio prilično karizmatičan i zanimljiv.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 13:28   #43
Nzm,ove godine imamo dve adaptacije stripova,Preacher i Outcast,ako mene pitate puno je bolji Kirkmanov Outcast,ali ni Preacher nije los,msm mogao je da bude i bolji,ali ko sam ja da kenjam,nisam profesionalni kriticar.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 13:31   #44
Quote:
Ecio94 kaže: Pogledaj post
ali ko sam ja da kenjam,nisam profesionalni kriticar.
Pa nije ni Seth Rogen redatelj i producent, nego loš glumac, pa ga to ne jebe.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 13:48   #45
Prvu epizodu slobodno možemo nazvati "Ljudi stavljaju naočale". Osim Cassidyja mi ništa ne paše zasad, Preacher je previše konstipiran.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 13:56   #46
Quote:
pseto kaiba kaže: Pogledaj post
Osim Cassidyja mi ništa ne paše zasad, Preacher je previše konstipiran.
Da prisnažim, Cassidy je još, uz masku Arsefacea, najpodnošljiviji dio cijelog ovog promašaja. Ali je upravo nevjerojatno da se u prvoj sveščici "Preachera" dogodi više stvari nego u AMC-ijevih sat vremena. A i to što se u epizodi dogodi je ajme majko. Tulipin lik je toliko promašen, i to ne samo pojavom, koliko karakterizacijom, da ju je bez problema mogao glumiti i neki muškarac, Kinez pritom.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 19:33   #47
Sviđa mi se prva epizoda, ali je očito da je to samo uvod u daljnja događanja.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 20:29   #48
moram se slozit sa smoogjom, lose je ovo zasad. cassidyja jos mogu probavit, al su ovo dvoje miscastani. kolko god bio dobar kao stark, ovdje je bas bezveze. tulip je rasna plavusa jebote, a ne ovakav curetak. imam osjecaj da se nece dovoljno referirat na sve bitne i dobre nezemaljske razgovore i zaplete. nadam se da se varam i da ce dalje bit bolje
__________________
Order is for idiots, genius can handle chaos.
Eng3lthal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 20:34   #49
Quote:
Eng3lthal kaže: Pogledaj post
tulip je rasna plavusa jebote, a ne ovakav curetak.
Ajde recimo i da je manje bitna Tulipina fizička pojavnost, mada ima razloga zašto je takva all-American girl u stripu, ali bit Tulip je da je ranjiva i slomljena, a ne ovakav gangster tu.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 23:14   #50
Open your heart. Nisam mogao vjerovati što je lik učinio. Mislio sam iz prve da je svećenik postao bog ili nešto slično a ne ono.
I Vampir prijatelj, tko ulazi u tijela svećenika diljem svijeta... ima puno nepoznanica ali serija se čini kao top. Jedva čekam sljedeću.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 10:11   #51
Boože dosade. Ne znam ni gdje da počnem. Izgleda ko hrpa klipova nabacana u epizodu bez reda, ritma i duše. A ono kad ona goth cura zasvira u crkvi tokom mise
Ajde Cassidy je simpa.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 16:58   #52
Sat vremena dosade. Nadam se da će druga biti malo bolja.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 18:14   #53
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Meni je prva epka odlicna i super odabri glumacke postave.
Meni se isto dopala.
Cooper odlično glumi. Opušten je.
Doduše ja znam što se događa zbog stripa, da ne znam, vjerojatno bi mi neke stvari bile zbunjujuće
__________________
The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why.
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 21:36   #54
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Kaj ti je bilo bolje, Tom Criuse fora, "open your heart" zabuna ili Tulipina mala škola emancipacije i proizvodnje bazuki?
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
bit Tulip je da je ranjiva i slomljena
meni je sve to bilo odlično, a i cura je utjelovljenje nekoga tko je ranjiv,
iako to još ne pokazuje.

istina, ja nisam ni čuo za strip, a kamoli ga čitao,
tako da mi se serija svidjela sama po sebi jer ju
ni sa čim ne uspoređujem.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 21:44   #55
Tom Cruise fora je bila genijalna, "open your heart" je bilo odlično i Tulip je bio zanimljiv lik.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 21:48   #56
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post
meni je sve to bilo odlično, a i cura je utjelovljenje nekoga tko je ranjiv,
iako to još ne pokazuje.

istina, ja nisam ni čuo za strip, a kamoli ga čitao,
tako da mi se serija svidjela sama po sebi jer ju
ni sa čim ne uspoređujem.
Ti ne da nisi čitao strip, nego sudeći po prvoj rečenici, nisi nikada niti vidio ženu.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 21:50   #57
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Tom Cruise fora je bila genijalna
Očajna fora, točno vidim Setha Rogena kako se smije na tu foru i misli kako se on (ili xy) fino dosjetio.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 21:53   #58
Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
Očajna fora, točno vidim Setha Rogena kako se smije na tu foru i misli kako se on (ili xy) fino dosjetio.
We can agree to disagree. Mene je nasmijala i to je sve što mi je važno.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 21:56   #59
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
We can agree to disagree. Mene je nasmijala i to je sve što mi je važno.
Nešto mi govori i da ti je bilo odlično kad je onaj tough guy žvakao vrećicu čaja, jer je to baš fora.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 21:59   #60
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Nešto mi govori i da ti je bilo odlično kad je onaj tough guy žvakao vrećicu čaja, jer je to baš fora.
Na to sam bio neutralan, zapravo sam to shvatio kao znak da on nije human. Vjerojatno angel ili demon, saznat čemo sljedeći tjedan.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.