Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2015., 06:40   #21
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Ista reakcija. Ako bude kao novi filmovi, prebrzi i prežestoki u svemiru sa bojama i odsjajima kao da gledam CSI Miami, onda upravo to - meh.
A filmovi uvijek budu over the top da privuku i ne fanove serije.
A ista ekipa je radila i na Fringe seriji koja je bila odlična,pa bi moglo i ovo biti super.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 10:56   #22
Quote:
Eric Delko kaže: Pogledaj post
Novi Trek, vrijeme za vracanje podforuma a mogao bi nas HTV razveseliti nekim ST-om, DS9 ili Ent bi bio super.
Bas sam i ja ovo komentirala neki dan kad je izasla vijest o snimanju novog ST-a, HRT stvarno dugo nije nista pustao, da se mene pita, mogu opet sve ispočetka, dugo nismo, zaželila sam se.
Što se nove serije tiče, živi bili pa vidli...ja se isto nadam verziji koja će imat naglasak na priči i likovima, a ne na ekspozijama, akciji i Sci-Fi-u, ali otom potom.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 21:43   #23
Oglasio se poznati mrzitelj Star Trek franšize, šef CBS-a Les Moonevs, koji je priznao kako pokreće novu Star Trek seriju samo kako bi promovirao ono svoje CBS online smeće. Uf, koji su sretnici Warseri s Kathleen Kennnedy, a da ne spominjem Marvelovce s legendom Kevinom Fiegeom...
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 11:27   #24
stvarno bi bilo žalosno da snime nekaj bezveze...
baš bio volio pravi star trek serijal, a ne neki akcijski film
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 16:13   #25
Uf.....samo da u svemir stave prave muškarce kao do sada a ne naprlitane fićfiriće
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 16:26   #26
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Uf.....samo da u svemir stave prave muškarce kao do sada a ne naprlitane fićfiriće
Ovo je 2015 (tj bit će 2017). Možeš očekivati barem jednog gay lika i jednog bez spola. Vjerojatno će sada kapetan biti Gay žena koja je polu crnkinja, polu kineskinja i polu Klingonka
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 23:41   #27
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Uf.....samo da u svemir stave prave muškarce kao do sada a ne naprlitane fićfiriće
Gdje ćeš većih fićfirića od Shatnera, Frakesa ili Beltrana, pa i Robert Duncan Mcneilla

Frakesu je Star Trek bio bijeg od raznih sapunica u kojima je glumio.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 13:27   #28
Sve je to ispucano, Star Trek je uvijek bio ispred svog vremena...jel nije bila neka epizoda sa Crushericom da se zaljubi u neku zensku....B'Elanna se sedam sezona borila sa svojim mješano ljudsko-klingonskim podrijetlom... kvragu, imali smo i u DS9 Dax-a, taj je isto mjenjao spolove kako je mjenjao domaćine
Nadam se samo da će bit bolje od Enterprisea, meni je to bilo koma --- ideja dobra, al brate mili, cast bezvezan, Archer karizme nula bodova naspram ostaliih kaptana
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 15:40   #29
Zasto "fićfirići"? Pa zar Shatnerov Kirk i Stewartov Picard nisu bili pravi muškarci i vođe? Ne treba valjda netko tipa Vin Diesel da bi bio "pravi muškarac"? Uostalom, to je budućnost Treka, gdje se stvari ne mjere istim primitivnim mjerilima našeg sadašnjeg društva.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 15:59   #30
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Zasto "fićfirići"? Pa zar Shatnerov Kirk i Stewartov Picard nisu bili pravi muškarci i vođe?
Mislio sam na zadnja dva Star Trek filma
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 17:36   #31
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Zasto "fićfirići"? Pa zar Shatnerov Kirk i Stewartov Picard nisu bili pravi muškarci i vođe? Ne treba valjda netko tipa Vin Diesel da bi bio "pravi muškarac"? Uostalom, to je budućnost Treka, gdje se stvari ne mjere istim primitivnim mjerilima našeg sadašnjeg društva.
Picard da, ali Kirk

Lik je spopadao sve sto je nalik na zensko u svemiru, razmazen, s tonom gela u kosi, tipicni ficfiric.
Da nije bilo Spocka koji je bio savrsena protuteza, lik Kirka mozda ne bi uspio.

BTW, spominjem vise lik Kirka kojeg pamtim iz original serija...original filmova se bas i ne sjecam.

I da, bwt, meni su se i ti ficfirici svidjali, imali su tu neku posebnu manu da izgledaju kao da su na krivom mjestu , ali se naknadno dokazu.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 05:37   #32
Bas sinoc krenuo gledat renegades....zagasio nakon 15 minuta....ako nova serija bude na ovo licila, to ce biti govno, a ne dostojan nastavak fransize...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 09:51   #33
Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post
Bas sinoc krenuo gledat renegades....zagasio nakon 15 minuta....ako nova serija bude na ovo licila, to ce biti govno, a ne dostojan nastavak fransize...
Renegades je fan made film, više ce CBS potrošiti na trailer za seriju nego šta su ovi potrošili za taj film.
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 11:45   #34
Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post
Bas sinoc krenuo gledat renegades....zagasio nakon 15 minuta....ako nova serija bude na ovo licila, to ce biti govno, a ne dostojan nastavak fransize...
Je sam uspio to pogledati do kraja, nije bilo lagano ali sam uspio

Ali sam poslije brzo zaboravio o čemu je radnja bila. To se dogodi kada je taj film toliko loš da u isti čast browsam po internetu
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 13:29   #35
Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Renegades je fan made film, više ce CBS potrošiti na trailer za seriju nego šta su ovi potrošili za taj film.
ahh, that explains it...ali poznati glumci u njemu, pa sam mislio da je prava stvar...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 13:38   #36
Dešavalo se više puta da u tim fanovskim serijama i filmovima glume zvijezde iz neke serije Zvjezdanih staza.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 16:04   #37
Bryan Fuller je showrunner nove ST serije
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 16:41   #38
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Valjda je ovo dobra vijest.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 23:10   #39
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Valjda je ovo dobra vijest.
A je, no ja bi isto volio da je angažiran Manny Coto.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 16:51   #40
Eto ima i nekih novih vijesti u proteklih tjedana i dana u vezi produkcijskog tima nove Star Trek serije koja dolazi 2017.

Osim sto znamo da je jedan od kreatora nove serije scenarist Star Trek serija DS9 i Voyager, Bryan Fuller, u timu scenarista nove serije je i Nicholas Meyer, scenarist i redatelj filma Star Trek II: The Wrath of Khan iz 1982. i redatelj 6. ST filma Star Trek VI: The Undiscovered Country. A zadnja vijest je da ce jedan od izvrsnih producenata biti Rod Roddenberry, sin Genea Roddenberryja, kreatora serije Star Trek.

Zadnje uređivanje Mr. Beam : 04.03.2016. at 17:25.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.