Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2017., 16:14   #1
Ovrha sa netocnim osobnim podacima

Da li mogu sto napraviti ako sam dobila ovrhu sa netocnim odnosno nepotpunim svojim osobnim podacima. Naime imam dva prezimena na ovrsi je nevedeno samo jedno. Racun od te firme sam dobila samo na jedno prezime mada sam im dostavila svoju osobnu. Radila sam prigovor gdje sam rekla da osoba sa tim prezimenom i OIB ne postoji te da su krivi podaci. Naravno izgubila sam spor....Da li se u postupku zalbe mogu na sto pozvati oko krivih podataka
Voljna sam platiti osnovni dug ( glavnicu ) , ali sam trazila da se ispravi racun i dostavi na moje tocne podatke, te to nisu prihvatili vec moram sve troskove platiti
Hvala
dancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 20:42   #2
Klasični pokušaj izmotavanja ovršenika navodeći potpune nebitne žalbene razloge... tvoj oib je jedini mjerodavan i potvrđuje tvoju istovjetnost... iako bi Fina radila probleme kod pokušaja blokade računa.... sve se da ispraviti... dakle ukratko dobro su vam presudili...
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 10:20   #3
Da ..tocno da se da ispraviti, ali na sve moje molbe do danasnjeg dana nisu ispravili. I ne, ne bjezim od svog duga vec ukazujem na krive podatke u postupku
dancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 12:13   #4
A da platis sto si duzna?
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.