Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 12:55   #81
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Zakaj bi želio živjeti kao depresivna sisata biljka? Jer to se dogodi kad ti proizvodnja testosterona prestane normalno funkcionirati. Radije se ubij.
Nije svakome svrha života da se razmnožava..
Testosteron zapravo ne pada, sve ovisi koliko si fizički aktivan...

Ali razmisli malo ako si sposoban, da bi bio uspješan u životu trebaš izbaciti ovisnosti iz života koje su suvišne. Trebaš se fokusirati na bit problema koji vidiš..

A možeš i vidjet, da nakon puberteta ljudi se zaglupe, ako se pitaš zašto odgovor je masturbacija. Preko nje ljudi gube puno potrebnih tvari koje koristi mozak za zdravo funkcioniranje. A ljudi ne umru zato jer im organ stane sma od sebe, umru zato jer mozak prestane slati signale tom organu. Sve je u mozgu. A nikakvu bolest ne možeš dobiti na bilo kojem djelu tjela ako unosiš potrebne hranjive tvari koje jačaju imunitet.
Ljudima se čak počinje čistit koža od ne drkanja.
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Old 29.04.2017., 13:37   #82
Ne mogu razmišljati toliko iracionalno da masturbaciju u bilo kakvom obliku smatram ovisnošću. Tom logikom možeš doslovno bilo kakvu aktivnost kategorizirati kao ovisnost.

Kakva je razlika u ejakulaciji kod masturbacije i ejakulacije nakon seksa da se kod ove prve bez obzira na učestalost gubi "puno potrebnih tvari koje koristi mozak za zdravo funkcioniranje".?Specifično me zanima koje su to tvari, da znam složiti program prehrane s adekvatnim suplementima.
LongSinceDark is offline  
Old 29.04.2017., 13:56   #83
jesanga sinoc pri spavanja izmuzo na Marinu, konobaricu, a isusat kaku sisu zena ima ,
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 29.04.2017., 14:13   #84
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Ne mogu razmišljati toliko iracionalno da masturbaciju u bilo kakvom obliku smatram ovisnošću. Tom logikom možeš doslovno bilo kakvu aktivnost kategorizirati kao ovisnost.

Kakva je razlika u ejakulaciji kod masturbacije i ejakulacije nakon seksa da se kod ove prve bez obzira na učestalost gubi "puno potrebnih tvari koje koristi mozak za zdravo funkcioniranje".?Specifično me zanima koje su to tvari, da znam složiti program prehrane s adekvatnim suplementima.
Nesmiješ ni seksat jer je i to ovisnost... na prošloj stranici možeš vidjet, da sam napisao, da svaku ovisnost bez koje možeš živjeti treba izbaciti i posvetiti se nečemu što te veseli u životu.
Recimo ja sam fokusiran na to da počnem jednog dana mnogo zarađivati.
Netko drugi bi se recimo fokusirao na duhovni život, to bi trebali svečenici, ali naši svečenici su lažni...
Recimo Neki znanstvenik bi se fokusirao na nešto sasvim deseto, primjer Tesla :P
Ako želiš biti u nečemu bolji od večine, trebaš pobjeći od navika večine

Meni su ekstra glupi ljudi koji ne masturbiraju, da bi postali atraktivni ženama... Nema smisla jer ne masturbiraš da bi dobio nešto identično masturbiranju. Tu ljudi padaju u zamku
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Old 29.04.2017., 15:27   #85
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Nesmiješ ni seksat jer je i to ovisnost... na prošloj stranici možeš vidjet, da sam napisao, da svaku ovisnost bez koje možeš živjeti treba izbaciti i posvetiti se nečemu što te veseli u životu.
Recimo ja sam fokusiran na to da počnem jednog dana mnogo zarađivati.
Netko drugi bi se recimo fokusirao na duhovni život, to bi trebali svečenici, ali naši svečenici su lažni...
Recimo Neki znanstvenik bi se fokusirao na nešto sasvim deseto, primjer Tesla :P
Ako želiš biti u nečemu bolji od večine, trebaš pobjeći od navika večine

Meni su ekstra glupi ljudi koji ne masturbiraju, da bi postali atraktivni ženama... Nema smisla jer ne masturbiraš da bi dobio nešto identično masturbiranju. Tu ljudi padaju u zamku
Puno riječi, a nikaj rečeno. Nisi odgovorio na moje pitanje. Koje tvari gubimo u toj mjeri da smo svi disfunkcionalni zbog seksualnog života?

Imam još jedno pitanje, pošto očito imaš vlastitu definiciju pojma ovisnost možeš li ju podijeliti s nama?
LongSinceDark is offline  
Old 29.04.2017., 16:17   #86
ja sam eksperimentirao sa ovim i pisao sam na temi na LJESu o ovome
stvar funkcionira na taj nacin da pojacava emocije koje covjek dozivljava
bar je tako kod mene bilo. raspolozenje mi se nenormalno popravilo
iz tog razloga sam dospio u stanje da mi se nista korisno ne da raditi. po cijele dane sam ganjao pičke

poceo sam prakticirati nofap da bih si podigao produktivnost, a desila se upravo suprotna stvar
mozda je problem u tome sta sam ja sebe ogranicavao na 7 dana, ali nisam takav idiot da ga šlajfam jednom u pola godine
PussyLicker is offline  
Old 29.04.2017., 18:10   #87
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Nije svakome svrha života da se razmnožava..
Testosteron zapravo ne pada, sve ovisi koliko si fizički aktivan...

Ali razmisli malo ako si sposoban, da bi bio uspješan u životu trebaš izbaciti ovisnosti iz života koje su suvišne. Trebaš se fokusirati na bit problema koji vidiš..

A možeš i vidjet, da nakon puberteta ljudi se zaglupe, ako se pitaš zašto odgovor je masturbacija. Preko nje ljudi gube puno potrebnih tvari koje koristi mozak za zdravo funkcioniranje. A ljudi ne umru zato jer im organ stane sma od sebe, umru zato jer mozak prestane slati signale tom organu. Sve je u mozgu. A nikakvu bolest ne možeš dobiti na bilo kojem djelu tjela ako unosiš potrebne hranjive tvari koje jačaju imunitet.
Ljudima se čak počinje čistit koža od ne drkanja.
A jes i ti blesav. Daješ ljudima recept za vječni život samo tako, umjesto da ga masno naplatiš
__________________
Life doesn't come with an instruction book
Wacky Davidson is offline  
Old 29.04.2017., 18:23   #88
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
ja sam eksperimentirao sa ovim i pisao sam na temi na LJESu o ovome
stvar funkcionira na taj nacin da pojacava emocije koje covjek dozivljava
bar je tako kod mene bilo. raspolozenje mi se nenormalno popravilo
iz tog razloga sam dospio u stanje da mi se nista korisno ne da raditi. po cijele dane sam ganjao pičke

poceo sam prakticirati nofap da bih si podigao produktivnost, a desila se upravo suprotna stvar
mozda je problem u tome sta sam ja sebe ogranicavao na 7 dana, ali nisam takav idiot da ga šlajfam jednom u pola godine
Zašto je čovjek idijot ako mu se neda drkati? Znači ja se ne suzdržavam od toga, izgubio sam potrebu za tim.. Al ako slučajno dođe do poluerekcije počinjem razmišljat o nečemu bitnijem od toga.
Meni isto bilo to sve glupo u početku, ali kasnije zapravo shvatiš koliko si ti sam bio glup prije.
To što si bio emotivan, zapravo nije od ne drkanja, bio bi takav i da si drkao.
Jbg nismo svi isti, ja svaki dan imam nešto za raditi
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Old 29.04.2017., 18:31   #89
a ono, nije mi bila namjera da tebe i tebi slicne nazovem idiotima jer ste odlucili da prestanete drkat. tim vise ako ste ozenjeni

ali mislim da je to opasna igra sa zdravljem da u sebi zadrzavas spermu i odgadjas ejakulaciju na vise mjeseci ili godina
PussyLicker is offline  
Old 29.04.2017., 18:47   #90
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
a ono, nije mi bila namjera da tebe i tebi slicne nazovem idiotima jer ste odlucili da prestanete drkat. tim vise ako ste ozenjeni

ali mislim da je to opasna igra sa zdravljem da u sebi zadrzavas spermu i odgadjas ejakulaciju na vise mjeseci ili godina
Znaš postoje mokri snovi, to je ono kad tjelo samo izbaci špermu tokom spavanja
Tak da ne može biti loše...
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Old 29.04.2017., 19:35   #91
Nedrkanje je nezdravo.
Povećava rizik od raka prostate
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 29.04.2017., 22:21   #92
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
...
Ali razmisli malo ako si sposoban, da bi bio uspješan u životu trebaš izbaciti ovisnosti iz života koje su suvišne. Trebaš se fokusirati na bit problema koji vidiš..

A možeš i vidjet, da nakon puberteta ljudi se zaglupe, ako se pitaš zašto odgovor je masturbacija. Preko nje ljudi gube puno potrebnih tvari koje koristi mozak za zdravo funkcioniranje. A ljudi ne umru zato jer im organ stane sma od sebe, umru zato jer mozak prestane slati signale tom organu. Sve je u mozgu. A nikakvu bolest ne možeš dobiti na bilo kojem djelu tjela ako unosiš potrebne hranjive tvari koje jačaju imunitet.
Ljudima se čak počinje čistit koža od ne drkanja.
Odaješ malo dojam nekoga tko je pročitao neku pop-psihološku ili new-age self-help knjigu i sad propovijedaš novo Otkrivenje, samo umjesto, štajaznam, postavljanja ciljeva ili upravljanja vremenom tajna uspjeha u životu je nedrkanje, kao što guru Ladislav Ilčić promovira.
Pročitaj još koju knjigu, da dobiješ širinu.
TommyZG is offline  
Old 30.04.2017., 06:59   #93
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Nedrkanje je nezdravo.
Povećava rizik od raka prostate
To si negdje čuo i sad misliš da je istina?
Drkanjem zapravo povečavaš rizik, jer ti prostata gubi minerale koji su potrebni za njeno pravilno funkcioniranje
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Old 30.04.2017., 08:47   #94
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Pošto fiziološke procese smatraš ovisnostima zakaj se ne rješiš ovisnosti o kisiku.


brutalis, tis otišo iz jedne krajnosti u drugu. da, ovisnost o seksu i drkanju nije dobra, kao niti bilo koja druga ovisnost.
al brate nije dobro ni kad se dovedeš u stanje da ti se više uopće ne diže.
to znači da ti penis ne funkcionira, a ak je izgubio funkciju znači da nisi zdrav.
otkad je biti ne zdrav dobra stvar?
penis se mora dizati. penis mora ejakulirati. ako to ne možeš znači da ne štima nešto.
bilo s zdravstvene, ili psihološke strane.

funkcija penisa nije samo seks u svrhu razmnožvanja, da je tako, imali bi samo nagon, al ne i hrpu živčanih završetaka plus orgazam koji seks čini zadovoljstvom, a ne samo potrebom ili biološkom funkcijom.
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Old 30.04.2017., 11:34   #95
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post


brutalis, tis otišo iz jedne krajnosti u drugu. da, ovisnost o seksu i drkanju nije dobra, kao niti bilo koja druga ovisnost.
al brate nije dobro ni kad se dovedeš u stanje da ti se više uopće ne diže.
to znači da ti penis ne funkcionira, a ak je izgubio funkciju znači da nisi zdrav.
otkad je biti ne zdrav dobra stvar?
penis se mora dizati. penis mora ejakulirati. ako to ne možeš znači da ne štima nešto.
bilo s zdravstvene, ili psihološke strane.

funkcija penisa nije samo seks u svrhu razmnožvanja, da je tako, imali bi samo nagon, al ne i hrpu živčanih završetaka plus orgazam koji seks čini zadovoljstvom, a ne samo potrebom ili biološkom funkcijom.
To je istina, da može govoriti da nisi zdrav, da ti je imunitet u padu.
Ja to mogu, svaki zdrav čovjek može, ali ne smije se misliti na te stvari i razmišljati o daleko bitnijim stvarima..
Čini zadovoljstvo, ali zašto se nagrađivati ako nisi sretan sa svojim životom? Seks se bi trebao prakticirati kao nagrada za ono stečeno.
Zato cure prirodno trče za bogatim muškarcima, da ih nagrade užitkom tim..

Danas mi je 6. dan od ne masturbiranja, sad ujutro sam 2 sata vježbao, imam snage da je to čudo jedno, sretniji sam i baš ono sve me krenulo odjednom u životu
Primjetio sam na prijateljima, da oni koji masturbiraju jednom tjedno puno brže fizički se izjačaju od onih koji to češće rade.

Jučer sam išao spavat u pola sata do ponoći, probudio se u pola 6 danas i više ne mogu spavati. Imam potrebu za puno manje sna.

Koristim testorage, tako da imam veliku dozu testosterona, nastavit ću ga koristit, jer ovakav napredak tjelesne snage u zadnjih par dana mi je poprilično velika, bilo bi šteta uništit nečim bezveznim.
Puno sam sretniji nego prije i nisam više toliko opsjednut seksom niti svojim udom. Smireniji sam, predivno. Zadnjih par dana pjevišim kada se ustanem ujutro, prije to nisam nikada radio
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Old 30.04.2017., 11:49   #96
Zakaj izbjegavaš odgovoriti na moje veoma jednostavno pitanje.
LongSinceDark is offline  
Old 30.04.2017., 12:44   #97
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Zakaj izbjegavaš odgovoriti na moje veoma jednostavno pitanje.
Zato što su pitanja provokacijska
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Old 30.04.2017., 13:18   #98
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Zato što su pitanja provokacijska
Uopće nisu, da te podsjetim:

Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
A možeš i vidjet, da nakon puberteta ljudi se zaglupe, ako se pitaš zašto odgovor je masturbacija. Preko nje ljudi gube puno potrebnih tvari koje koristi mozak za zdravo funkcioniranje.
Dakle, koje su to tvari? Ako nemaš odgovor znači da pišeš arbitrarne gluposti.
LongSinceDark is offline  
Old 30.04.2017., 13:37   #99
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Dobra je stvar itekako, rješiš se jedne ovisnosti, i jednostavno prestaneš razmišljati o spolovima, a još k tome nemaš onaj neki strah da će ti se dignut na nekom javnom mjestu...

Ne želim imati obitelj nikada, pa bi mi bila itekako dobra stvar da me to učini neplodnim, iako sumnjam da hoće.
Ne želim imati curu, jer mi je teško trošiti na to novce, iz razloga što to ne zaslužuju.
Od kad ne drkam, kao da sam bacio jedan teret s leđa, nadam se da će mi past taj testosteron pa da se opustim kako spada.

Treba se rješiti tih svih ovisnosti, jer su stvarno samo teret. Ja srećom ne pušim niti ne pijem, niti kavu ne pijem, niti drogu ne koristim i sad više niti ne drkam, živim punim plučima i sve je lakše

Uz to mi tjelo ne troši minerale i vitamine na stvaranje sjemenja, tj. ne baca ih u vjetar.
A i zainteresiranost za cure mi je dosta pala, ozbiljniji sam s njima..


još da dodam, smatram da ako ćovjek nešto želi u životu, da drugu stvar treba žrtvovati. Ja žrtvujem ljubavni i seksualni život, za čim više novaca da kroz život zaradim, da budem bogat jednog dana i kada budem star da mogu uživat u starosti.
jos da se rijesisi ovisnosti o hrani , spasio bi nas
the33 is offline  
Old 30.04.2017., 13:50   #100
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Uopće nisu, da te podsjetim:



Dakle, koje su to tvari? Ako nemaš odgovor znači da pišeš arbitrarne gluposti.
Minerali
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger