Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2016., 12:40   #41
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Uz svu muku i napor, nisam te razumela.
Hoćeš da kažeš da su žene koje preferiraju krupnije muškarce nesigurne u sebe?
Odakle ti takav zaključak?
Iz ženskih usta.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 13:59   #42
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Uz svu muku i napor, nisam te razumela.
Hoćeš da kažeš da su žene koje preferiraju krupnije muškarce nesigurne u sebe?
Odakle ti takav zaključak?
Normalno da jesu, kad ih dobro isprcin zguza uvik počnu plakat. ako to nije nesigurnost onda neznan šta je

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 14:02   #43
Quote:
Robbie12 kaže: Pogledaj post
Pozz

Ima li netko ovdje tko bi me mogao usmjeriti ka pravilnom vježbanju i pravilnoj prehrani?
Visok sam 190 cm i imam oko 102kg, a htio bih smrsavit između 5-10 kg... zbog obaveza ne stignem hodat u gym pa sam mislio ako neko zna kakav plan treninga za početnike za vjezbanje kod kuce...također trebao bih nekakav plan prehrane za mršavljenje.

znam da ima po netu svakakvih planova treninga pa ako ima ko kakav link s dobrim planom slobodno neka ovdje stavi

unaprijed hvala
Zašto želiš smršavit 10 kg? Idealna ti je težina na visinu. Samo transformiraj salo u misice, a to se radi intenzivnim treninzima u teretni, I čisto malo kardija

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 14:21   #44
Ne postoji nikakav mehanizam "pretvaranja sala u mišiće". 10 kila sala može izgubiti za mjesec-dva, da dobije 10 kilograma mišićne mase bi morao vježbati minimalno 20 godina.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 14:47   #45
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Da ne bude zabune, moja definicija "krupnije" podrazumeva masu . A, ne volim da moj obim grudi bude veći od njegovog.



Misliš da debeo novčanik rešava stvar?



Retro Borna.
a dobro ne mislim na sise, nego ono kršniji vs mršaviji u pravilu uvijek idu mršaviji.
Al kaj se tiče novčanika, to je prirodna ženska pojava, evolucijski određeno, muškarac je morao skrbit za ženu pa makar živjeli u špilji i tucali orahe kamenom. Danas je to debljina novčanika.

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Uvijek macane ispred štrkljavih. Bila tema na ŽK, iznenadio bi se koliko žena preferira tuljane. Ajde dobro ne dežmekaste, al onak kršno krupne, da.

Uvodničaru, hm. Ne napraviti preveć ambiciozan plan.

Prvi korak, ukinuti đank fud i krenuti s kardiom koji ne ubija zglobove, tipa tae bo, da nije neš pičkasto . To možeš od doma. Jedno mjesec dana. Tu bi se već, ako si mlad, trebali pokazati prvi rezultati u vidu topljenja masnih naslaga.

Drugi korak, drastičnija regulacija prehrane i teretana.

Meni je najtrajniji rezultat dala rotacija ugljikohidrata

http://fitnesstrener.com/mrsavljenje...jenih-hidrata/

Ovaj tip mi je najbolje objasnio kako i što.

Uglavnom body fat sam sa 33 spustila na jedno 20-22, ostala mi ista kilaža, manja dva konfekcijska broja. Dalje ne bi, jer tete mojih godina ne zgledaju dobro suhe kao skuše, a i volim jest i cugat. Etogac.

Jel, morate spizdit svaku temu već na drugoj stranici
ne čitam ŽK, ali to mislim i ovisi o godinama, mlađe žene vole mršavije jer su i muškarci kad su mlađi mršavii, s vremenom nabiju masu pa je i ženama to možda prirodnije

Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Ne postoji nikakav mehanizam "pretvaranja sala u mišiće". 10 kila sala može izgubiti za mjesec-dva, da dobije 10 kilograma mišićne mase bi morao vježbati minimalno 20 godina.
ma ovisi o godištu i razini testosterona koliko će tko nabit mase, ali ak nije vježbao nikad vrlo teško će mu bit.
Al vidim da je OP bacio bombu i otišao
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 16:21   #46
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
ja neznan el to istina il urbani mit al sve zene stosan ima dosat imale debji novcanik odmene, ja radin 12 sati stacemi novcanik ona spava do 11 i kupi cizme i kaze usparalasan 80 $ a okle jebenti sunce
Ja sam znala da si ti Tudume, san svake žene.

Vredan, radan, i ne razume se u cene ženskih krpica.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 17:15   #47
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ja sam znala da si ti Tudume, san svake žene.

Vredan, radan, i ne razume se u cene ženskih krpica.
I još papak zajebavu Cuku zato kaj čita Gloriju...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 17:38   #48
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
Samo transformiraj salo u misice
Jebate bog blesavi
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 18:24   #49
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
ne čitam ŽK, ali to mislim i ovisi o godinama, mlađe žene vole mršavije jer su i muškarci kad su mlađi mršavii, s vremenom nabiju masu pa je i ženama to možda prirodnije
Aha, mislim ipak sam s babom Vangom išla u školu

To je sve kriv ona pizda Judo. Još me provocira i sa avatarom, ziher
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 19:34   #50
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
Normalno da jesu, kad ih dobro isprcin zguza uvik počnu plakat. ako to nije nesigurnost onda neznan šta je

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
Sokše kad si ti to izašao iz svog moralnog čistilišta?
Ovo je baš brutalno.

Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
a dobro ne mislim na sise, nego ono kršniji vs mršaviji u pravilu uvijek idu mršaviji.
Al kaj se tiče novčanika, to je prirodna ženska pojava, evolucijski određeno, muškarac je morao skrbit za ženu pa makar živjeli u špilji i tucali orahe kamenom. Danas je to debljina novčanika.
Pa i ja mislim na kršnije a ne na muške sise, daleko bilo. Volim jake i kršne muške grudi, a ne da je obim mojih il' struk veći od njegovog Makar i kad je niži, al bar nek ima masu,ženama je to stvarno privlačnije.

A dobro neke se stvari nikad ne menjaju, samo se malo transformišu. Ali vremena su se promenila i na to se najvíše muškarci žale, koliko se meni čini.

Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
I još papak zajebavu Cuku zato kaj čita Gloriju...
A šta će čovek, muško je to, pa kad mu testosteron lupi u glavu, valjda se sa tim teško nositi. Nemam pojma, ja ne čitam Gloriju i ne znam njene efekte.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 21:13   #51
Aj aj molajte me.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 21:22   #52
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Ne postoji nikakav mehanizam "pretvaranja sala u mišiće". 10 kila sala može izgubiti za mjesec-dva, da dobije 10 kilograma mišićne mase bi morao vježbati minimalno 20 godina.
Trkeljaš gluposti. 2-3 godine mu je sasvim dovoljno da nabije takvu mišićnu masu o kojoj ti pišeš.
Jay Cutler is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 22:55   #53
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Aha, mislim ipak sam s babom Vangom išla u školu

To je sve kriv ona pizda Judo. Još me provocira i sa avatarom, ziher
Aj ne seri, čim metnem neku ljepoticu na avatar ti odma poludiš zato kaj si sva antiprotivna dotičnoj sliki.
Osim toga, dobil sam vritnjak na ŽK dok sam još bio relativno mlad i perspektivan, a ne jadan, čemeran i upadljivo glup...

Quote:
Jay Cutler kaže: Pogledaj post
Trkeljaš gluposti. 2-3 godine mu je sasvim dovoljno da nabije takvu mišićnu masu o kojoj ti pišeš.
A kaj zna taj žgoljavi bebiron.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 23:57   #54
Quote:
Jay Cutler kaže: Pogledaj post
Trkeljaš gluposti. 2-3 godine mu je sasvim dovoljno da nabije takvu mišićnu masu o kojoj ti pišeš.
a gle vježbanje doma, neka izgubi još nekaj mišića i ak se nikad nije bavio time, plus ak je stariji ide to dosta godina
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 13:21   #55
Quote:
Jay Cutler kaže: Pogledaj post
Trkeljaš gluposti. 2-3 godine mu je sasvim dovoljno da nabije takvu mišićnu masu o kojoj ti pišeš.
Ne. Ne razumijete pojmove, prvenstveno masa i volumen. Mišići lako dobivaju na volumenu (glikogen, voda, sarkoplasmička hipertrofija), ali mišićna masa (masa samog mišićnog tkiva, dakle ono bitno za pomicanje granica snage) se jako sporo gradi.

Da nabije 10 kila mišićne mase u 2-3 godine čovjek bi morao biti medicinski i znanstveni fenomen.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 17:25   #56
ma kaj brijete, to sam treba transformirat ko sox
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 13:53   #57
al ga serete, poznato je da se salo transformira u misice a ponekad i zlato, alkemicari su potvrdili a vi hejteri i dalje ismijavajte naucnika soksa.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 14:27   #58
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Nemoj da mrsavis.
Ja bih te jos ugojila.
Jedi Budo, sine, neće nirvana na prazan stomak
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 16:06   #59
kljucaj ovo, lik doso napravio prvi post i odjebo, boli njega kurac i za vjezbanje i za prehranu, toga malo uhvatilo pred novu pa se brzo predomislio
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 16:33   #60
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Jedi Budo, sine, neće nirvana na prazan stomak
Zdravlje na usta ulazi.

Tišina tamo.
Imam jače trbušnjake od svih vas nadrivežbača.
I slušajte Sedmicu, iskusan čovek, sve zna, salo-mišić-zlato-Paolo.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger