Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2009., 16:30   #81
Kad je sve zavrsilo,razdvojili smo se opet,on je mene pratio na bus,a marko svoju curu (totalno retardirano i ocito..)
ovog puta odlucili smo se propjesacit jedno 2-3 kilometra do busne stanice,jer je dakle taj isti kafic bio lociran malo dalje od centra grada..
jos uvijek se nis nije micalo..
pogledi,sitni dodiri,i jako ,jako,jakoooo puno pricanja........
Shvatila sam da je neizmjerno savrseno bice,svakim svojim milimetrom,potpuno i neshvatljivo neiskvareno sa svojih 28.god.
Pun vjere u ljude,ljubavi i razumijevanja,tako nježan,a s tako prodornim pogledom.
Nadasve inteligentan i načitan.
Ma znate ono,sve sto ste ikad zeljele.........

u jednom trenutku stajem
"sta si stala?sve ok?"
"ma da,umorila sam se,pa da malo predahnem"
"ajde ajde,nis kondicije nemas " podbada i ostaje ziv.

Trenutak koji je trajao vjecno.
sjedim na zidicu,odmaram.tisina..gleda me,i blizu je,i kaze...:

"ajmo polako "
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:30   #82
Quote:
Hiperaktivna kaže: Pogledaj post
.....i onda me poljubio....
ajojjjj
ajdete k vragu,zbog vas postajem cmoljava
__________________
...life on high heels...
angel_croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:31   #83
Quote:
Mr. Ivan kaže: Pogledaj post
....
Super mi je kad muškarci pričaju svoje pričice na ovako lijepi način..

Dosta je onog standarnog LJES-ovskog "kurac, pička, sisa" iberkul, supermodernog i liberalnog sranja...

Nedostaje nam romantike...LJudi su postali hladni, proračunati, bezosjećajni, bez snova i ideala...
A to je žalosno..

Drago mi je što će ova tema bar neke potaknut na malo drugačije razmišljanje, ili bar vratit u prošlost i podsjetit na one trnce koje smo svi kad-tad prošli...








Edit: jbg, danas sam cendrava..
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:31   #84
Quote:
Mrs.Piggy kaže: Pogledaj post
Me sluša ko?
ajde jos
IVA26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:32   #85
Quote:
Ruza2008987 kaže: Pogledaj post
Super mi je kad muškarci pričaju svoje pričice na ovako lijepi način..

Dosta je onog standarnog LJES-ovskog "kurac, pička, sisa" iberkul, supermodernog i liberalnog sranja...

Nedostaje nam romantike...LJudi su postali hladni, proračunati, bezosjećajni, bez snova i ideala...
A to je žalosno..

Drago mi je što će ova tema bar neke potaknut na malo drugačije razmišljanje, ili bar vratit u prošlost i podsjetit na one trnce koje smo svi kad-tad prošli...

potpisujem te od A do ŽNJ
__________________
...life on high heels...
angel_croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:33   #86
Quote:
Mrs.Piggy kaže: Pogledaj post
predivno..predivno................
i moja prva ljubav je bila takva...
Dobrodosao btw.
Hvala

Quote:
angel_croft kaže: Pogledaj post
joj ovo je stvarno predivno
ali tuzno malo
Ah, mozda je malo nostalgicno na kraju ispalo, ali bilo mi je predivno, ipak je to prva ljubav

Znas kako se kaze, bolje voljeti i izgubiti, nego nikad ne voljeti.
Mr. Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:34   #87
Quote:
Mr. Ivan kaže: Pogledaj post
Susret

Bilo je rascvjetano proljeće.. Miris zelenila koje se budi, sunce koje je napokon priredilo predstavu za sve koji su se izvukli iz sivila zime. Dan je bio savršen za putovanje. Imao sam tada, sada mi tako davnih i neuhvatljivih, 17 godina. Spremali smo se na školski izlet u Veneciju, 2 autobusa i lagana vožnja s društvom, puno prilike za smijeh i zabavu - dodatno inspiriranu prirodom koja se napokon probudila i ubrzala kolanje života venama.

Smjestio sam se na kat (kao mr. glavni zabavljač ), na prva sjedala i dobrim dijelom puta zbijao šale, glupirao se i bio... pa bio jednostavno 17 godišnji dječak s glavom u oblacima i savršenim idealima iz knjiga i filmovima u kojima prava ljubav uvijek pobjeđuje. Negdje na pola puta shvatio sam da vidim nepoznata mi lica, neke djevojke su mi se smijale par sjedala dalje, što se naravno nije moglo propustiti... Otišao sam se upoznati, jedna plava, jedna crna, jedna crvenokosa. Cure iz iste škole, samo s različitim rasporedom, zato ih nisam znao. Znao sam odmah da me nešto nevjerojatno vuče k curi crvene kose, prekrasnim osmjehom kojeg sam joj obožavao natjerati na te mekane, prefine, savršene usne, od prve minute. Nastavio sam sa razgovorom i zbijanjem šala do kraja puta, stigli smo u prekrasnu Veneciju.

U Veneciji se nisam odlijepio od trojke, kretali smo se u grupi, razgledavali kanale, popili kavu na trgu sv. Marka, razgledali par izložbi... Zabavili se. Da ne duljim previše, sa svakim osmjehom i pogledom koji sam razmijenio s Njom, nešto u meni se budilo, iz tinjanja pretvorilo u plamičak, iz plamička u vatru i na kraju u buktinju koju nisam mogao obuzdati... Bio sam potpuno svladan već kad smo bili na putu kući, nisam se mogao ugasiti.. Ni narednih dana nisam je mogao izbaciti iz misli.

Početak

Kako je to bilo vrijeme bez mobitela, morao sam je uhvatiti u školi i morao pozvati van. Moja noge su bile odsječene dok sam izigravao frajera i pokušavao kontrolirati drhtanje glasa kad sam je pitao da li hoće samnom na kavu.. Gledao sam je u oči, vjerojatno crven kao trešnja, i nadao se da osmjesi nisu značili nešto krivo.. Rekla je da hoće, što mi je natjeralo na lice osmijeh od uha do uha iduća 2 dana dok sam čekao da se sretnemo.. Bilo je prekrasno. Imala je samo 16 i bila je zabavna, bila je neiskvarena i bili smo u svojem svijetu od prve minute.

U idućih nekoliko mjeseci postali smo "oprepoznati i dosadan" par koji se viđa pod svakim odmorom.. Koji se nalazi svaki dan poslije škole i za kojeg su me i profesori znali zezati. Nije me smetalo, bio sam apsolutno i potpuno zaljubljen, sunce je sjalo, svijet je bio savršen. Savršenstvo se nastavilo i idućih godinu dana, uživao sam u poljupcima (samo poljupcima ) i dijelio sve svoje s njom.

Prvi put

Idućeg ljeta otišli smo zajedno na more... Jedne tople, mirišljave, borovim iglicama pokrivene ljetne noći, išuljali smo se na noćno kupanje. Mjesec je bio pun, nebo prepuno, prepuno zvijezda. Bio je početak osmog mjeseca i zvijezde padalice svakih su nekoliko minuta upotpunjavale nebesku predstavu. Skinuli smo se (prvi puta do kraja), i ušli u toplo more... I sa svakim pokretom iza nas u vodi se iskrilo, kao da su zvijezdice bile i u vodi. Kasnije sam saznao da to ima neke veze s nekim planktonom, čime li već, ali bilo je nevjerojatno. Dok sam je grlio more je tiho šumilo, zvijezde su padale na nebu načičkanom zvijezdama i sve oko nas je sjalo kod svakog pokreta.
Smijao sam se, i ljubio te njene usne kao da nema sutra, kao da nikad neću vidjeti sutra i kao da je to najbolja noć mog života. I, dok sada pogledam, mislim da je to i bila.
Polako smo se izvukli iz vode, sjeli na naš ručnik, obrisao sam laganim pokretima, ljubeći svaki djelić njene kože koja se polako sušila, i... Budući da pravi gentleman ne priča detalje - bilo je prekrasno. Bilo je omamljujuće i nevjerojatno.

Veza

Sa svojom prvom velikom i prekrasnom ljubavi bio sam više od 3 godine. I nakon tog ljeta viđali smo se svaki dan i bili jednostavno ludi jedan za drugim. Epilog, i onaj šupendarski dio, došao je kad je ona završila srednju školu i otišla na studij.. S promjenom sredine i razdvojenošću, pretvorila se u drugu, neku meni nepoznatu i bešćutnu osobu koja me je prevarila, izbjegavala, lagala, slomila mi srce...
Od toga je prošlo puno godina, danas sam stariji i bogatiji za puno iskustava, za dosta veza i cura. Iako sam bio grozno nesretan godinu dana nakon prekida, iako nisam mislio da ću ikad kasnije voljeti, zaljubio sam se opet, i iako je i ta veza umrla (na jedan lijep i pristojan, koliko to lijep i pristojan način može biti), zadovoljan sam sobom i volim samog sebe, znam koliko vrijedim i što mogu. I makar mi vrijeme lagano prolazi, ne brinem se - znam da ću jednog dana ponovno osjetiti ono klecanje koljena, vidjeti sjaj zvijezda dok Neku ljubim i usnama i srcem, i da će sve biti u redu. Ako se to i ne dogodi idućih 50 godina, imam samog sebe, imam prazan papir (ekran ) i dosta vina da me utješi kad krene nostalgija za nekim davnim, mladim vremenima.

Eto, nadam se da je ovo ok za 1 post na LJES-u, mada lurkam vec duze vrijeme
uf : još ćete me u cmizdravca pretvorit
__________________
... ja nosim čizme skitaljke, mene je teško voljeti...

...kako da te nađem sad, daljine su slijepe i krive karte za prste se lijepe...
Selene is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:35   #88
Quote:
Mr. Ivan kaže: Pogledaj post
Hvala

Ah, mozda je malo nostalgicno na kraju ispalo, ali bilo mi je predivno, ipak je to prva ljubav

Znas kako se kaze, bolje voljeti i izgubiti, nego nikad ne voljeti.
totalna istina
__________________
...life on high heels...
angel_croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:35   #89
sad sam vec luda.tip igra moju igru!!zavlaci me,i ne radi nis!
Zasto i bi..pa nije sam
ali zasto onda to sve radi ako nije sam?
Nema mi logike ovo..

silazimo i dolazimo do stanice...mislim si
"dobro,koliko ce ti trebat?"

i bas u tom trenutku nailazi zajednicki poznanik koji nam trosi zadnjih solo 5 min.i odvlaci njemu paznju s nekom glupom spikom..
bas imam srece jelda?
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:36   #90
Piggy slusamo..
ruzo drago mi je da je onda sve ok,krivo sam skuzila jooj kako romaticno super mi je i tvoja prica
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:39   #91
kad je otisao prijatelj,pero gleda na sat i shvaca da mozda bas i nemoze stic na taj bus,ali kako zivi dosta daleko gleda me i sad mu je vec neugodno..
"glupi ivan,sad je nsaoa naic nis,moram zurit ful hitro hitro,znas da mi gore voze busevi svake prijestupne"
zivcana i napeta ko puska,pustam da ode,dok se u zadnjem trenutku nisam povukla za jezik..

"pero!!!"
viknem za njim
"sta,niti zagrljaj necu dobiti?"
sa smjeskom na licu vraca se,i poklanja mi najsavrseniji zagrljaj na svijetu,pun topline i afekcije,i danas ga mogu tocno osjetit kakav je bio...

sada mogu mirna zaspati........
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:42   #92
poslije je vec sve islo lakse,jedino me ta famozna i misteriozna cura brinula a i sad je vec bio petak.
ON sutra ide u Sloveniju!!!
A nemam hrabrosti uljetat sa pitanjima..
dok nije stigla poruka..
"jutro danas,kava,setnja?"
objerucke prihvacam i trcim na zakazan dogovor gdje me vec ceka Pero,sa kutijom cigara kao vracanjem usluge za sve one koje mi je krao,i stolicom u hladu...i kao svaki biznismen,rokovnikom i kemijskom

"Pa dobar dan" poklanja mi jos jedan osmjeh..
sjedam kraj njega i sljedeci put kad sam pogledala,proslo je 5 sati :O

5 SATI SMO SJEDILI i samo pricali i pricali..
i znate sta?
odvazila sam se pitat ga neke stvari
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:42   #93
hebiga sad angel mora ic papaaa u zagrljaj svome zgodnome
cujemo se kissssss
__________________
...life on high heels...
angel_croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:48   #94
rekla sam mu da nemogu vise,da zelim pricati o ovome,o svemu sto se desava,da nemogu mesti pod tepih stvari,da sam se zacopala ko malo dijete i da znam da ide sutra i da ima curu..
a na kraju..ostalo je sokiran,nije znao sta ce,poludio je,nije mogao vjerovat da netko moze biti tako direktan i iskren..

"od pocetka sam lud za tobom ludice,samo sam pustio da se malkice potrudis da vidim da to stvarno zelis,znao sam da ti je marko dao moju mail adresu,jer je meni dao tvoju i rekao samo PIŠI JOJ,znao sam da si ti ona cura s utakmice s predivnim osmjehom. a sto se tice cure,slovenije..curu nemam,s tom curom sam se jednom poljubio,sad joj je rodjendan i zvala je nas par,marko je malo zabrijao krivo,uostalom, slovenija sad ne dolazi u obzir,pa nek se ekipa ljuti koliko hoce.............."
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:48   #95
i jos uvijek me nije poljubio,vozao me amo tamo.....a imao je sto prilika
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:52   #96
dok me nije odvezao doma,i dok cijelu noc nismo proveli pod zvijezdama,samo se ljubeći i gledajući jedan u drugog do jutra........savrsen osjecaj sklada,da,sada je kako treba biti!!
Nije me briga za nista vise,u potpunosti smo se upotpunjavali sa svime zivim,dovrsavali si recenice (znam kako ti je Ruza ) ,citali si misli...savrseno...
od tad,niti jedan dan nismo proveli odvojeni.............
nikad,ama bas nikad.uzivamo isto kao i prvog dana,i volim ga vise od icega..
Kroz godine koje su prosle NISAM mu nasla ni jednu manu,savršen je.
strpljiv,razuman,pun ljubavi,ma jedinstven,i zbilja hebeno endem!
svi moji su se zaljubili u njega i mama ga zove na sva moguca okupljanja,kuha mu i tetosi ga..

a sad vam pisem iz nase firme,u njegovom stanu,sa osmjehom od uha do ugha dok ga cekam da dodje,svadba je na pomolu,i kupujemo stan
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:54   #97
Quote:
Mrs.Piggy kaže: Pogledaj post
rekla sam mu da nemogu vise,da zelim pricati o ovome,o svemu sto se desava,da nemogu mesti pod tepih stvari,da sam se zacopala ko malo dijete i da znam da ide sutra i da ima curu..
a na kraju..ostalo je sokiran,nije znao sta ce,poludio je,nije mogao vjerovat da netko moze biti tako direktan i iskren..

"od pocetka sam lud za tobom ludice,samo sam pustio da se malkice potrudis da vidim da to stvarno zelis,znao sam da ti je marko dao moju mail adresu,jer je meni dao tvoju i rekao samo PIŠI JOJ,znao sam da si ti ona cura s utakmice s predivnim osmjehom. a sto se tice cure,slovenije..curu nemam,s tom curom sam se jednom poljubio,sad joj je rodjendan i zvala je nas par,marko je malo zabrijao krivo,uostalom, slovenija sad ne dolazi u obzir,pa nek se ekipa ljuti koliko hoce.............."

prekrasan rasplet price
zobena pahulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:56   #98
i moja prica se blizi kraju..kad me poljubio osjetila sam trnce cijelim tijelom,tako njezno,tako je bio nekako,neznam,neku sigurnost je unio u mene,zagrlio me onim svojim velikim rukama tako da mi je samo mala glavica virila iz njih...i nije me htio odvest doma prvu noc da se nebi uplasila..ito mi je bilo bas drago...sjedili smo pred njegovim ulazom pred ulazom u njegovu garazu..pokazivao mi je i drugi motor (ima ih 2) i sav onaj alat i neznam ti ni ja sta...i reko mi je,

''vidis zadnjih 4 godine ovo ti je bio moj zivot,i pokazuje na garazu i na motore,a sad vidim kaj mi je sve falilo u zivotu,ovo kak se sda osjecam nebi mijenjao
za nista na svijetu,ti si moj najljepsi motor koji se jako rijetko srece,znas oni,oni..ma ti to ne kuzis,oni kaj se rade samo za utrke znas.. '' hahha i u tomme trenutku dignuo onak u zrak i posjeo na radni stol i tak smo se zaljubljeno grlili
i reko je:
''nedo bog da te neko dirne,taj je mrtav covjek,uz mene ti se nikad nis nece dogodit,prije cu sebi nesto napravit nego da se tebi nesto dogodi,ti si mi najljepse sto mi se dogodilo u zivotu i cuvat cu te ko malog cvijetica''

joj svasta mi je napricao tu vecer...kakvu sigurnost sam osjecala s njim..i tada i sad -dan danas....
a da ne pricam da je sim frendovima rekoa,u njihovom kvartovskom bircu-decki moji to je ti ja cu ovu malu zenit hehhe
i svi su ostali u soku jer je on uvijek bio nabrijan samo na motore,imao cure tu i tam nis ozbiljno,uvijek bi puklo kroz par mjeseci....
pa im je reko na glas,ma radi nje bi se i motora ostavio ako treba..ma jako puno puta je svasta dokazao svojim izjavama...
oni su se svi smijali jer nisu mogli vjerovat da je moguce tako ''snaznog'' covjeka promijenit i napravit od njega mali umiljatu macu...
pa je napokon i poceo nosit kacigu,jaknu,registriro je obadva motora..pa su mi frendovi govorili ''e kaj ej mala od tebe napravila,ocito da ju fakat volis,pa to vise nisi ti kakvog te poznajemo zadnjih 10-ak godina''

prekustra sam morala na more s frendicama jer sma im obecala..ali culi smo se cijele dane,doslovno,frendice su poludjele na mene
pa me nazvao dok sam bila na moru i rekao:
''jedino kaj me spasava ti je jedno iznenadenje koje ti radim''
i bila sam 10 dana na moru,a on je 8 dana radi zeljezni cvijet koji je tezak 1kg,ofarban je u zlatno sa sitnim crvenim vrscima na cvijetovima i crvenim tuckom...
nikad niko nesto tako lijepo nije napravio za mene..
znaci tad smo se poznavali negdje 20-ak dana..
i kad sam dosla u zagreb donio mi je to pred ulaz i reko mi je da je to cvijet koji se nikad nece osusit i da se nada da cemo nas dvoje trajati kao i taj cvijet,da se necemo osusiti,jer osjeca da sam mu srodna dusa,i da je nasao u meni sve sto je trazio citav svoj zivot''
i ja sam se zamalo rasplakala...takav decko ''opasan'' na prvi pogled,problematican,nesmijes mu se zamjerit,svi ga cijene na kvartu,
a takva dusa i sve bi ti dao..
drzi me ko kap na dlanu...za 2 mjeseca ce nam bit 2 godine,zaljubljeni smo kao prvog dana,cvijet jos stoji u vazi,uglancan je svaki dan,sjaji se kao i prvog dana
osjecam se da bi umrla bez njega,da nebi bez njega mogla zivjet i da cu sve na svijetu napraviti i sve cu ostaviti radi njega...
samo jedan san imam-s njim provest zitav svoj zivot....
i da..nakon mjesec dana smo se vec lud zavoljeli,imali smo osjecaj kao da se znamo
citav zivot i nikad nisma mislila da cu nekome nakon mjesec dana reci tako teske rijeci:volim te..ali tako sma osjecala,i mislim da je to to...
i jos nesto da kazem:
tu vecer kad mi je prvi put reko volim te,ostavio me motor pred ulaz,cekao da dodem gore i kad sma upalila svijetlo zadero se:
''volim te,_ _ _ _ '' i moje ime i mama se probudila,tat nije cuo,i pocela se smijat i nije joj bilo nis jasno,
mislim da ga je pola zgrade culo....
jooooj jedva cekam sad da ga vidim danas,raznjezile ste me cure sa svojim pricama kvragu
kak je lijepo biti voljen i voljeti jelda?
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:56   #99
s njegove strane prica je drugacija,oni su sve to isplanirali zajedno i mene lovili ..marko mu je naravno SVE rekao i smisljao sa njim opake planove kaze da me i prije vidjao po gradu,a stvarno nije tip koji bi se IKAD okrenuo za zenom i pogledao ju,nije takav jednostavno,da je poludio zamnom,i pitao marka "ma ko je ovooo?"

nasrecu,prica tu nema kraj,jer jos uvijek traje,i samo jedan desert..
Isli smo zajedno u regresiju,vracanje u prosle zivote.jer smo osjecali neprirodnu afekciju,znali smo da nije nesto trivijalno kao 2sad smo se zaljubili" i u jednom trenutku rekao mi je samo

"tako si mi poznata.........boze,to si ti,gdje si dosad,toliko sam te cekao ......."

ostatak,što i tko smo bili i dal smo bili skupa u prošlim životim, nek ostane tajna
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:57   #100
Quote:
Mrs.Piggy kaže: Pogledaj post
a sad vam pisem iz nase firme,u njegovom stanu,sa osmjehom od uha do ugha dok ga cekam da dodje,svadba je na pomolu,i kupujemo stan
Lijepo za cuti da ima i happy endova na ovom forumu
Mr. Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger