Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2006., 00:14   #21
Quote:
outofspace kaže:
Niti je ona u meni pobudila zanimanje za neku vezu, al sam ju bar htio malo upoznat ko osobu. Jel sam glup zato!?
ok..sada si je upoznao...tj vidio sa kim imaš posla...plivaj dalje i molim te ne zamaraj se time...
__________________
The world is chiral and clinal
enjoy the symmetry wherever you find it"
(V. Prelog).
Bajum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:15   #22
i mogu si zamisliti taj 'opusteni' razgovor od 20 minuta.
daj mi molim te reci o cemu ste pricali.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:18   #23
pa mislim da je rekao o faksu....e da si seks uveo u igru mislim da bi se stvari drugačije odvijale....a sudeći po svemu možda je treba suha...
__________________
The world is chiral and clinal
enjoy the symmetry wherever you find it"
(V. Prelog).
Bajum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:18   #24
Btw, cura je zgodna. Ali naglašavam, susret nije bio zato da bi ja "našao" curu ili ona dečka, već neko upoznavanje kojem je s jedne strane bar falilo kurtoazije. Cura je ujedno završila faks, jedan od težih.
Mislim, zašto govore da fizički izgled nije bitan kad je! To laganje mi ide na onu stvar. Al nešto gadno nije u redu samnom.... ne ,ne.
outofspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:19   #25
a koji je to faks završila...??
__________________
The world is chiral and clinal
enjoy the symmetry wherever you find it"
(V. Prelog).
Bajum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:20   #26
Quote:
outofspace kaže:
Btw, cura je zgodna. Ali naglašavam, susret nije bio zato da bi ja "našao" curu ili ona dečka, već neko upoznavanje kojem je s jedne strane bar falilo kurtoazije. Cura je ujedno završila faks, jedan od težih.
Mislim, zašto govore da fizički izgled nije bitan kad je! To laganje mi ide na onu stvar. Al nešto gadno nije u redu samnom.... ne ,ne.
gle, da je tebi bilo stalo, otisao bi za njom.
sad odi spavat i suti.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:20   #27
Odi dalje. Nije problem u tebi. Problem je njoj u glavi a ne poznaš ju dovoljno da bi sad bio u bedu.
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:21   #28
Quote:
Dolores_Claiborne kaže:
Odi dalje. Nije problem u tebi. Problem je njoj u glavi a ne poznaš ju dovoljno da bi sad bio u bedu.
pa nije li prejadna uloga koju su mu frendovi namijenili?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:23   #29
Mislim, pospremila se dok sam bio na WC-u. Tu nema hrabrosti.
outofspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:23   #30
Quote:
outofspace kaže:
Btw, cura je zgodna. Ali naglašavam, susret nije bio zato da bi ja "našao" curu ili ona dečka, već neko upoznavanje kojem je s jedne strane bar falilo kurtoazije. Cura je ujedno završila faks, jedan od težih.
Mislim, zašto govore da fizički izgled nije bitan kad je! To laganje mi ide na onu stvar. Al nešto gadno nije u redu samnom.... ne ,ne.
naravno da je bitan...ali ne i najbitniji...
kad ti se netko svidi kao osoba, fizicki izgled pada u sjenu...to da ti nije dala priliku da te bolje upozna sucks...ali da ces si zbog toga uvaljivat neke depresivne price je pretjerivanje...bit ce jos tona takvih kao ona...ali i tona onih drugacijih...stoga, glavu gore
inchun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:23   #31
Quote:
outofspace kaže:
Btw, cura je zgodna. Ali naglašavam, susret nije bio zato da bi ja "našao" curu ili ona dečka, već neko upoznavanje kojem je s jedne strane bar falilo kurtoazije. Cura je ujedno završila faks, jedan od težih.
Mislim, zašto govore da fizički izgled nije bitan kad je! To laganje mi ide na onu stvar. Al nešto gadno nije u redu samnom.... ne ,ne.
Svi mi s vremena na vrijeme zabrijemo da nekaj fizički s nama nije u redu kad nas netko odjebe na ružan način. Al imaš sigurno ljudi u životu koji su te jednom uvjerili u suprotno. Pa nisi jučer pal s marsa da tak sad briješ o sebi! Ak ti je tolko teško dal si ružan stavi sliku pa ćemo ti reć. Nije sve tak kak misliš da je.
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:24   #32
Quote:
Natch kaže:
pa nije li prejadna uloga koju su mu frendovi namijenili?
pa da kazalište u bircu...odjebi i bježi...
__________________
The world is chiral and clinal
enjoy the symmetry wherever you find it"
(V. Prelog).
Bajum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:25   #33
Quote:
inchun kaže:
mozda ne mozes namjestiti kemiju (to bi se ipak trebalo dogodit spontano)...ali da ju je necim zaintrigrirao ne vjerujem da bi se skupila za 20 min...u svakom slucaju, slazem se...cure ipak vise padaju na frajere...sad but true
Padaju na frajere one koje traže frajere. One koje traže normalne, takve će i naći. Jedino ako imaju peh pa njih traže oni koje one ne traže.....itd.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:25   #34
Quote:
outofspace kaže:
Mislim, pospremila se dok sam bio na WC-u. Tu nema hrabrosti.
zao mi je. ali obicno zene idu u wc napudrati nos.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:26   #35
A s druge strane ak ti je jedna ženska u 20 minuta uspjela nabit tolike komplekse kaj bi tek bilo da je trajalo duže? Sad bi se
A kaj se tiče frendova vjerojatno su mislili samo najbolje i da bi bilo cool da imaš nekog pa da izlazite u paru kad ste si već tak dobri. Vjerojatno su htjeli spojit ugodno s korisnim.
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:26   #36
Quote:
Sljiva kaže:
Padaju na frajere one koje traže frajere. One koje traže normalne, takve će i naći. Jedino ako imaju peh pa njih traže oni koje one ne traže.....itd.
kakva je ovo zagonetka i koga i čega i koga i toga i svega i moga i tvoga....
__________________
The world is chiral and clinal
enjoy the symmetry wherever you find it"
(V. Prelog).
Bajum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:27   #37
Quote:
Sljiva kaže:
Padaju na frajere one koje traže frajere. One koje traže normalne, takve će i naći. Jedino ako imaju peh pa njih traže oni koje one ne traže.....itd.
Bravo! To pokušavam objasnit već danima!!!!
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:27   #38
Quote:
Sljiva kaže:
Padaju na frajere one koje traže frajere. One koje traže normalne, takve će i naći. Jedino ako imaju peh pa njih traže oni koje one ne traže.....itd.
mudre rijeci...istina, slazem se
inchun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:27   #39
Quote:
Dolores_Claiborne kaže:
Svi mi s vremena na vrijeme zabrijemo da nekaj fizički s nama nije u redu kad nas netko odjebe na ružan način. Al imaš sigurno ljudi u životu koji su te jednom uvjerili u suprotno. Pa nisi jučer pal s marsa da tak sad briješ o sebi! Ak ti je tolko teško dal si ružan stavi sliku pa ćemo ti reć. Nije sve tak kak misliš da je.
to je tocno. ali ona njega ovdje nije odjebala zbog fizickog izgleda.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:29   #40
a tko zna zašto ga je odjebala...boga mi to samo ona zna
__________________
The world is chiral and clinal
enjoy the symmetry wherever you find it"
(V. Prelog).
Bajum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:31.