Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2007., 14:05   #1
Da li ste koristili usluge prostitutke (kurve)

Da li ste koristili usluge prostitutke (kurve)
petarjak is offline  
Old 17.02.2007., 14:09   #2
Nisam.

Frendu su u Ceskoj kurve popalile novcanik...
 
Old 17.02.2007., 17:10   #3
Znam nekoliko njih koji jesu, znam i nekoliko koji lazu da jesu, a znam i neke koji namjeravaju...

Za mene je to dno dna...
Ante Balboa II. is offline  
Old 17.02.2007., 17:22   #4
Nemam nista protiv toga samo se mora zastita koristiti
groucho_marx is offline  
Old 17.02.2007., 17:35   #5
Quote:
Ante Balboa II. kaže: Pogledaj post
Za mene je to dno dna...
zašto?
platiš ko čovjek i radiš joj šta hoćeš.možeš joj i srati u usta ako ti se na to kita diže
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Old 17.02.2007., 18:40   #6
Quote:
tomo84 kaže: Pogledaj post
zašto?
platiš ko čovjek i radiš joj šta hoćeš.možeš joj i srati u usta ako ti se na to kita diže
Ako ti ona dozvoli, a to bas ne prolazi kod svake kurve.
Gzena is offline  
Old 17.02.2007., 18:43   #7
Kurve zaobilazim u širokom luku.

Zašto?

Zato što ne znam što je žalosnije... muškarac koji nemre kontrolirat nagone ili muškarac koji je tolko jadan da nemre pojebat baš nijednu ženu na svijetu.... ili pak onaj koji je spoj oba primjera.

Kurve ostavljam za ujebanu škvadru.
łvek is offline  
Old 17.02.2007., 18:45   #8
Quote:
tomo84 kaže: Pogledaj post
zašto?
platiš ko čovjek i radiš joj šta hoćeš.možeš joj i srati u usta ako ti se na to kita diže

Pa kvragu, zar nije bolje kad nemoraš platit?

pa ako je do toga došlo da morate plaćat, zapitajte se!

dobro kad već ostariš pa nemaš izbora, ali muškarci zdravi i pravi ako moraju plačat ili su glupi ili totalno nesposobni...ili ultra ružni!
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Old 17.02.2007., 18:52   #9
Quote:
łvek kaže: Pogledaj post
Kurve zaobilazim u širokom luku.

Zašto?

Zato što ne znam što je žalosnije... muškarac koji nemre kontrolirat nagone ili muškarac koji je tolko jadan da nemre pojebat baš nijednu ženu na svijetu.... ili pak onaj koji je spoj oba primjera.

Kurve ostavljam za ujebanu škvadru.
To je jedna strana medalje(s kojom se i ja slažem u većini), a druga strana ti je ta da se nekim frajerima ne da zahebavat sa udvaranjima, plaćanjima cuge i slično da bi došli do seksa. Ovako im je čistije(da, čistije...ukoliko ne kupi onu s ceste) i bez nepotrebnih gluposti, dođeš, obaviš pos'o sa profesionalkom koja će te zadovoljiti na način na koji želiš, koja dobro izgleda i mirna Bosna....a i pali ih seks s kurvom. Ako za to imaš želudac, naravno.

Zadnje uređivanje Gzena : 17.02.2007. at 19:56.
Gzena is offline  
Old 17.02.2007., 19:27   #10
Quote:
Hanna 01 kaže: Pogledaj post
Pa kvragu, zar nije bolje kad nemoraš platit?
a jebote sad bi vi tu raspravljali na 100 stranica o tome.ko voli nek izvoli,sloboda izbora.pa i ja bih jednom volio platiti kurvi za sex,ne zato što nemogu zbarit "običnu" ženu,nego eto čisto iz znatiželje
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Old 17.02.2007., 22:43   #11
hm... a sta kad te netko "pocasti" kurvom pa nemoras nista placati, niti planirati, nego je to iznenadjenje?

OT: da
another cheetah is offline  
Old 18.02.2007., 00:05   #12
Ja bi karao kurvu. Čak sam i htio jednom, u dublinu, išao sam na kurve fino i neka nakaradna ukrajinka je tražila 90€ za pljuganje, a zgodna crnkinja i ISUSOVO PREZGODNA irkinja isto, pa sam joj reko da nije šovinizam, nego da bi trebala naplaćivat manje, kao što i nekvalitetniji auto manje košta. Onda sam objašnjavao ovoj superzgodnoj ekonomsku situaciju u hrvatskoj, ne bi li mi dala za 15€, dok nije došla ukrajinka i rekla da sam šovinist.

Uglavnom, odjebale su nas. Barryev ujak nas je otpeljao doma jer je taksist. To je to.
Drito Konj is offline  
Old 18.02.2007., 01:12   #13
mislim zasto nebi pa zenska mora zivit od necega kad vec nema mozga
suhi 01 is offline  
Old 18.02.2007., 04:55   #14
vidi se da ste mladi , jebiga zivite u iluziji da svoje cure , zene jebete zabadave, ta je jebacina najskuplja
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 18.02.2007., 05:05   #15
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Ja bi karao kurvu. Čak sam i htio jednom, u dublinu, išao sam na kurve fino i neka nakaradna ukrajinka je tražila 90€ za pljuganje, a zgodna crnkinja i ISUSOVO PREZGODNA irkinja isto, pa sam joj reko da nije šovinizam, nego da bi trebala naplaćivat manje, kao što i nekvalitetniji auto manje košta. Onda sam objašnjavao ovoj superzgodnoj ekonomsku situaciju u hrvatskoj, ne bi li mi dala za 15€, dok nije došla ukrajinka i rekla da sam šovinist.

Uglavnom, odjebale su nas. Barryev ujak nas je otpeljao doma jer je taksist. To je to.
a jebote 90 euka? pa za tu lovu se mozes u bangkoku provest ko kralj...samo pazi da ne naletis na shemale-a...
horus is offline  
Old 18.02.2007., 05:05   #16
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
vidi se da ste mladi , jebiga zivite u iluziji da svoje cure , zene jebete zabadave, ta je jebacina najskuplja

isitna...
horus is offline  
Old 18.02.2007., 06:18   #17
pa bolje da si netko plati kurvu neg da siluje cure po gradu...ja sam za...
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 18.02.2007., 08:47   #18
fuj, nije problem nest pojebat, tak da cemu trosit pare...
al najace je bilo na maturalcu kada je nadobudni kolega kupio kurvu, pa joj junferski debil polizao picku
poslje su gljivice rasleeeeee
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Old 18.02.2007., 10:32   #19
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
pa bolje da si netko plati kurvu neg da siluje cure po gradu...ja sam za...
Mislim da su to ipak dvije sasvim razlicite kategorije
Barca is offline  
Old 18.02.2007., 10:57   #20
Bolje kupit dobru Ukrajinku.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger