Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2009., 11:02   #1
Intimna njega

Naišla sam nedavno na reklamu na Oktal Pharma.hr za Multi-Gyn tablete i Multi-Gyn irigator.
Tablete su za opću vaginalnu higijenu, sprečava vaginalne infekcije, svrbež, peckanje, nadraženost, neugodan miris i slično, a irigator za ispiranje vagine, prevenciju vaginalnih infekcija, pomoć pri pojavi iscjetka, svrbeza, kao potpora pri liječenju gljivičnih ili bakterijskuh infekcija. Dobije se baš pumpica s kojom se obavlja ispiranje. Upotreba je vrlo jednostavna i obavlja se par puta tjedno.
Piše stvarno svašta i učinilo mi se kao dobra stvar koja bi poboljšala higijenu intimnog područja.
Mene zanima koristi li netko od vas ove proizvode?
Di se mogu kupiti? Ljekarna?
I koja im je cijena?

Unaprijed hvala na odgovorima
__________________
Sve je to okej!
Osmica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 12:29   #2
Čini mi se da je 90 kuna u ljekarnama.
pítā is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 19:08   #3
Quote:
pítā kaže: Pogledaj post
Čini mi se da je 90 kuna u ljekarnama.
bilo koja ljekarna i stvar je super
__________________
Prihvati svaku stresnu situaciju kao pas: Ako to ne možeš pojesti ili se s tim igrati ... ...popišaj se na to i kreni dalje
Mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 15:00   #4
Hvala puno!
Voljela bih znati ako netko ima još kakve komentare na to. Ne bi kupovala prije nego čujem nekoliko mišljenja, mada mi se čini skroz oke i učinkovito
__________________
Sve je to okej!
Osmica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 17:17   #5
Super su te šumeće tablete,više mi se nikad nije pojavljivala infekcija.Sada u zadnje vrijeme koristim taj irigator,napunim ga vodom u koju kapnem par kapi eteričnog ulja čajevca.Pogotovo je dobar za higijenu poslije sexa ili menge,lijepo pročisti kanal
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 21:05   #6
Ja sam koristila njihov gel jer sam imala neku vaginozu i šta ja znam...na preporuku doktorice i super mi se pokazao. Jedino, ne preporučujem ga koristiti za vrijeme menge jer malo zaštopa ...Inače, rekla mi doktorica da je dobar i kod iritacija nakon odnosa i slično.
Loire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 19:34   #7
Ja sam par godina imala problema s gljivicama. Dobila sam ih nakon primjene antibiotika i redovito su se pojavljivale, Canesten bi pomogao, ali vrlo brzo bi se vratile. Moguće da je bila cak mijesana infekcija, gljivice i bakterije jer ponekad ni Canesten ne bi pomogao. Htjela sam probat nesto na prirodnoj bazi i tako sam u ljekarni kupila Multi-gyn ACTIGEL. Dakle, gel koji se jednostavno namaze dva put dnevno kroz par dana. Malo zapece u trenutku kad se namaze, ali vrlo kratko, nista strasno. nakon tog, jos jednom su se vratile (mozda par mj nakon), ponovila sa postupak i otad je sve uredu (proslo je vec barem godina dana). Super je što djeluje i na gljivice, i na bakterije, a moze se koristiti i preventivno, kad postoji veća mogućnost da će doći do infekcije. kosta nekih 90 kn. Ali pazite, ima od istog proizvođača liqui gel ili tako nekako, slično izgleda, ali nije za tu namjenu. Postoji još i taj irigator i tablete, ali to nisam probala.
myrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 18:11   #8
nakon terapije, doktor mi je preporučio jednom tj. Vivag vaginalete (Laci.acidof) za održavanje flore nakon Doksiciklina i Rojazol vaginaleta -
pa se dvoumim što da uzmem Multi-Gyn irigator sa šumećim tabletama ili Multi-gyn Actigel...za održavanje higijene i sprečavanje novih infekcija?

hvala na odgovorima
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 17:44   #9
dizem temu, je li tko koristio?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.