Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 31.08.2011., 08:34   #1
Svrbež spolovila

Već tjedan dana mi se curica (trogodišnjakinja) čoška po spolovilu i to jako, baš se ono grebe... stalno joj nekaj smeta, peče, boli... bili kod doktorice, ništa se ne vidi, nalaz urina uredan. Rekla je prati isključivo vodom, mazati kremom, izbaciti vl. maramice (to ni ne koristim osim za brisanje nosa) i trebalo bi biti ok.
Jučer se nije grebla i sve bilo ok, noćas u snu se izgrebla toliko da je i sukrvica išla... baš se vidi crta kako se povukla po rodnici. Ujutro su i gačice imale malu krvavu flekicu. Ujutro sam ju opet dobro oprala, našpricala Octeniseptom i namazala Čeličevom kremom.
Neznam što više učiniti. Mislim da se ona toliko nadražila da ju sve više srbi... Iako jučer iz vrtića je došla prljavih gačica od stolice, vjerojatno se nije dobro obrisala ili nešto, pa ju je možda to nadražilo?
Budem vidjela danas, pa onda opet doktoru... Ali urin nije pokazao niti gljivice, niti bakterije, sve je ok Što dalje?
__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.