Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2007., 16:13   #1
Lude babe...

...znam curku koja se nekih godinu dana nalazi sa zauzetim deckom...

...e, sad...decko je ipak odlucio pokusati spasiti vezu s curkom (nije im bas najbolje...stvarno me to cudi...)....i ova je saznala da su bili ne znam di, bla-bla...i kao, ostavila ga je...

...oke...ona slobodna ostavila zauzetog decka.. ... al' ajde..

I sad....trazi broj od njegove curke...kao..."da imam..."



Dobro...je se to samo meni cini ili stvarno ima previse ludih baba na ovom svijetu? ...a curka se cinila skroz normalnom i skroz oke...
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:16   #2
Quote:
Glupa krava kaže: Pogledaj post
...znam curku koja se nekih godinu dana nalazi sa zauzetim deckom...

...e, sad...decko je ipak odlucio pokusati spasiti vezu s curkom (nije im bas najbolje...stvarno me to cudi...)....i ova je saznala da su bili ne znam di, bla-bla...i kao, ostavila ga je...

...oke...ona slobodna ostavila zauzetog decka.. ... al' ajde..

I sad....trazi broj od njegove curke...kao..."da imam..."



Dobro...je se to samo meni cini ili stvarno ima previse ludih baba na ovom svijetu? ...a curka se cinila skroz normalnom i skroz oke...

je, ima previše ludih baba. al' ni dide nisu za bacit.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:16   #3
o da, ima ih
Sissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:17   #4
Quote:
Glupa krava kaže: Pogledaj post
Dobro...je se to samo meni cini ili stvarno ima previse ludih baba na ovom svijetu? ...a curka se cinila skroz normalnom i skroz oke...
da jel ima.. ima ih, ima..
a ovo sto ona oce napraviti.. mozda ni ne radi glupo

EDIT: ocu rec, mogla mu je nabit koljenom u jaja..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:23   #5
Godinu dana se trudila oko nekog i sad on se sav sretan vraća drugoj koja ništa ne zna. Zbog čega bi šutila i bila nesretna u sebi i gledala njih dvoje kako su sretni? Ona nije ništa pogriješila i ništa ni od kog krila i neće ništa ni na koga izmislit. Dakle ako ima potrebu reći njegovoj curi što je bilo, dakle istinu, zašto ne?!

Go girl!!!
dijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:28   #6
Quote:
dijana kaže: Pogledaj post
Godinu dana se trudila oko nekog i sad on se sav sretan vraća drugoj koja ništa ne zna. Zbog čega bi šutila i bila nesretna u sebi i gledala njih dvoje kako su sretni? Ona nije ništa pogriješila i ništa ni od kog krila i neće ništa ni na koga izmislit. Dakle ako ima potrebu reći njegovoj curi što je bilo, dakle istinu, zašto ne?!

Go girl!!!

pa znala je da je frajer zauzet. i tko joj je kriv što je sada nesretna? kriva joj je ta cura? oprosti ali mala nije ni kriva ni dužna.

ako to radi da se usreći stvarno je jadnica.
jedina stvar zbog koje bi to mogla napraviti je da pokaže curi koja gnjida joj je frajer.
Sissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:31   #7
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:32   #8
Quote:
dijana kaže: Pogledaj post
Godinu dana se trudila oko nekog i sad on se sav sretan vraća drugoj koja ništa ne zna. Zbog čega bi šutila i bila nesretna u sebi i gledala njih dvoje kako su sretni? Ona nije ništa pogriješila i ništa ni od kog krila i neće ništa ni na koga izmislit. Dakle ako ima potrebu reći njegovoj curi što je bilo, dakle istinu, zašto ne?!

Go girl!!!
Pa tko joj je kriv sto se ´trudila´ ?! Znala je da je tip zauzet i trudila se godinu dana, malo naivno, prije svega, on ju je muljao godinu dana, ona je popusila spiku, sama si je kriva, nitko drugi joj nije kriv, ni taj tip ni pogotovo njegova cura!
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:33   #9
Quote:
dijana kaže: Pogledaj post
Godinu dana se trudila oko nekog i sad on se sav sretan vraća drugoj koja ništa ne zna. Zbog čega bi šutila i bila nesretna u sebi i gledala njih dvoje kako su sretni? Ona nije ništa pogriješila i ništa ni od kog krila i neće ništa ni na koga izmislit. Dakle ako ima potrebu reći njegovoj curi što je bilo, dakle istinu, zašto ne?!

Go girl!!!
Pa naravno, neka i njoj uništi idilu sretne veze, kada već sama ne može biti sretna . A je li se zapitala u početku kako bi se ona osjećala na mjestu te cure? I je li se zapitala da li je u redu da stoji kao treća osoba(bez obzira što je taj dečko najviše kriv)? Ako je mislila da će ostaviti curu, glupa je...to ih jako malo stvarno i napravi. A ako nije imala moralnih ograda tada, ne čudi me da ih nema ni sada. Ja sigurno ne bi bila taj glasnik koji će obavijestiti curu kakvog ljigavca ima za dečka.

Iskreno mislim da su žene po pitanju pizdarija koje rade 'u ime ljubavi' puno žešće nego muškarci. Bar prema mome iskustvu. Sklone su dramatiziranju, izmišljanju, paklenim planovima i uništavanju života svih sudionika njihovog donedavnog 'sretnog' ljubavnog postojanja.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:40   #10
Ne slažem se ni s jednom. Ona nikog nije varala. tu ide točka. ako hoće o svojim sadašnjim ili bivšim ljubavnim odnosima razgovarat s bilo kim ne radi ništa loše.
Ona se možda zaljubila, nadala se, nije se nadala... nije ni bitno. bitno je da ona nema razloga ništa kriti ni nikoga štititi. Šutila i štitila je dok joj je išlo u korist, i sad joj više ne ide.
On je znao da postoji šansa da će se saznati i riskirao... Eto sad ova ima namjeru da sve kaže i ja bi joj prva nabavila njen broj i nek si malo porazgovaraju
dijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 17:31   #11
Ne samo to, vec bi trebala nabaviti adresu od te njegove sluzbene kurvetine i pregazit je kamionom. Triput barem.

Ko je ona da pobijedi jednu ljubavnicu?
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 17:52   #12
Držim da projekt ide ovako. Pojasnit će javnoj curi jebača, njihov kurvarluk. Nada se, službena će cura napucat jebača. Onda ona uskače kao tješiteljica da mu vida rane. Krajnja nada, postati 'službena' cura. Projekt i nije baš blesav, pogoto kad se ima na umu njena očajna pozicija. Šta može izgubit

Molimo biti pošteđeni morala i moralizma. Ovdje se, gospodo porotnici, radi o višeznačnom kurvarluku
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 18:09   #13
Quote:
dijana kaže: Pogledaj post
Ne slažem se ni s jednom. Ona nikog nije varala. tu ide točka. ako hoće o svojim sadašnjim ili bivšim ljubavnim odnosima razgovarat s bilo kim ne radi ništa loše.
Ona se možda zaljubila, nadala se, nije se nadala... nije ni bitno. bitno je da ona nema razloga ništa kriti ni nikoga štititi. Šutila i štitila je dok joj je išlo u korist, i sad joj više ne ide.
On je znao da postoji šansa da će se saznati i riskirao... Eto sad ova ima namjeru da sve kaže i ja bi joj prva nabavila njen broj i nek si malo porazgovaraju
Dobro sta je tebi? Ona sama je pristala na takav odnos. Sta dobiva sa time da kaze njegovoj curi? Njega dobit nece sigurno. Ovako joj se mozda cak i vrati, bar povremeno za seks, ako joj to u zivotu nesto znaci ili mogu biti neki kvazifrendovi, sta ja znam, ali ako mu razori vezu, moze ga zaboravit u potpunosti.
Ne kuzim poantu. Osveta? Pa ona nece okusiti niti djelic njegove gorcine ako do toga dodje. Eventualno ce ju poslati u rodni kraj, a to ne vjerujem da ce joj biti bas ugodna situacija, a nakon toga ce se maknuti od nje tako da za njega vise nikad nece ni cut.
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 18:14   #14
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Držim da projekt ide ovako. Pojasnit će javnoj curi jebača, njihov kurvarluk. Nada se, službena će cura napucat jebača. Onda ona uskače kao tješiteljica da mu vida rane. Krajnja nada, postati 'službena' cura. Projekt i nije baš blesav, pogoto kad se ima na umu njena očajna pozicija. Šta može izgubit

Molimo biti pošteđeni morala i moralizma. Ovdje se, gospodo porotnici, radi o višeznačnom kurvarluku
Pa možemo ovdje i o moralu. Naime, ta "curka" je direktan povod njegovom povratku k formalnoj "curki". Dakle, ona ta luda krava mu je pokazala koliko mu loše može biti sa ženom, pa je odabrao onu manje lošu soluciju. A što možeš graditi na takvoj osnovi? Ništa. Ona sad i ako izvede svoj trik, ona je samo pomogla.

Što se mene tiče, ludi su svi oko nje, a ona je najnormalnija.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 18:27   #15
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
da jel ima.. ima ih, ima..
a ovo sto ona oce napraviti.. mozda ni ne radi glupo
Ae. Da mene dečko vara godinu dana s nekom, voljela bi to znati pa makar mi i ona rekla.
Jedini je bed što će ga ova primit nazaj kad ga ''javna'' napuca.
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 18:30   #16
Quote:
lilla kaže: Pogledaj post
Ae. Da mene dečko vara godinu dana s nekom, voljela bi to znati pa makar mi i ona rekla.
Jedini je bed što će ga ova primit nazaj kad ga ''javna'' napuca.
Ovisi o kurvi. Ako je kurva lipša od javne. Nikad ga javna neće spucat. Javna će biti sretna što ima dečka koji guzi takve ljepotice. Onda i njoj raste cijene. Ako je kurva ruznija, jebiga, i ja bih ga spucao
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 18:35   #17
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Ovisi o kurvi. Ako je kurva lipša od javne. Nikad ga javna neće spucat. Javna će biti sretna što ima dečka koji guzi takve ljepotice. Onda i njoj raste cijene. Ako je kurva ruznija, jebiga, i ja bih ga spucao
ako je ružnija spucat ce ga mam, ak je ljepša spucat će on nju nakon nekog vremena jer će popizdit od ljubomore
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 19:11   #18
ko tu koga je..?
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 01:25   #19
Očajnički potez.

Iako, dobro je netko naglasio, ovdje se radi o teškom kurvarluku.

Niti taj dečko voli svoju "javnu" curu, ne samo zato što ju vara, već što joj nema to hrabrosti priznati, niti voli tu "ljubavnicu" (očito), a bogami niti ta "ljubavnica" ne voli njega, u protivnom ne bi tražila broj od "javne" - tek toliko da ga ima.

Cura se najvjerojatnije osjeća povrijeđeno i nasamareno, pa možda traži osvetu.
Većina bi jednako na njenom mjestu.

A moralizacije poput Zašto se petljala sa zauzetim su više nego suvišne.

Kako god, s ljubavi to ima malo, odnosno nikakve veze.
Adora is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 09:44   #20
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Ovisi o kurvi. Ako je kurva lipša od javne. Nikad ga javna neće spucat. Javna će biti sretna što ima dečka koji guzi takve ljepotice. Onda i njoj raste cijene. Ako je kurva ruznija, jebiga, i ja bih ga spucao


Quote:
Godinu dana se trudila oko nekog i sad on se sav sretan vraća drugoj koja ništa ne zna. Zbog čega bi šutila i bila nesretna u sebi i gledala njih dvoje kako su sretni? Ona nije ništa pogriješila i ništa ni od kog krila i neće ništa ni na koga izmislit. Dakle ako ima potrebu reći njegovoj curi što je bilo, dakle istinu, zašto ne?!
manemoj samo se trpala zauzetom tipu i fantala kak je bolja neg ona službena, i kao već tisuću puta viđen scenario, sad kad je (predvidljivo) dobila nogu u guzicu, sad pizdi. Issuusss uvijek ista priča.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.