Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2009., 13:35   #421
Quote:
MeDiOkRiTeT kaže: Pogledaj post
Ja sam 165 i voljela bih bit 10 cm viša, al jbg
Nedostatak je to da te, kad si u gužvi, svi okruže tako da nemaš zraka. Ili to što se kilaža raspoređuje na manje centimetara pa izgledaš zdepastije. Ili to što obično trebaš kratit hlače.
Al baš da bi mi tih 10 cm toliko značajno nešto promijenili u životu, ne bi

Ovo boldano je do građe ne do visine. Izgleda li Kylie Minogue zdepasto?
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 15:00   #422
Quote:
Paučina kaže: Pogledaj post
ja sam 180... i imam problema s višim rastom. mislim sve ok, ali gubim isto dosta frajera na račun toga dok moja prijateljica koja je 160 obuće potpetice od 15 cm i niko ne bi reka da je mala. a jest. i ja sad ne mogu izgledat sexi i obuć take jer ću bit viša od svih. mislim da je veći problem višim curama jer se manje mogu "povećat" a kako ću se ja smanjit !!!!!!!!
i ja sam 180. ponekad koji centimetar više-manje, ovisi.

istina, rađe bi da sam bar 5 cm niža, al ono, ne žalim se previše. dobro mi je ovak i nikad mi nije bio problem nać dečka.
 
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 16:55   #423
ja sam oko 175 i bas mi je ok... i volim kad je decko barem malo visi od mene

imam frendicu koja je dosta niza od mene, sigurno 15ak cm ako ne i vise, cura obozavam nosit cipele na petu i u njima se super osjeca.... a i nisam primjetila da ju decki drugacije gledaju jer je niska ili nekaj... cak dapace, dosta njih se "ljepi" za nju jer im je simpaticna
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 11:15   #424
Quote:
Cordelia kaže: Pogledaj post
Ponekad sam morala uložiti veći trud da me se shvati ozbiljno jer sam s oduvjek izgledala mlađe pa su me, pogotovo u dvadesetima, znali zamjeniti za srednjoškolku.
Poznato mi je ovo, a ja još i radim s klincima, pa možete zamisliti kako to tek izgleda - oni u 4. razredu su već viši od mene.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 11:35   #425
Quote:
šiva kaže: Pogledaj post
nabijaš komplekse onima koji 172 dosegnu tek s petama, ili??
bit će red tražit topik s mukama onih jadnika u kolicima, valjda će razumjet ako im kažem da želim još jednu nogu....
A kaj ne smije napisati ono što misli? Ako želi biti viša, to je njena stvar, kakvo nabijanje kompleksa?
Ajde sad i svim niskim curama reci da napišu kako bi htjele biti više jer nabijaju komplekse vioskima.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 11:49   #426
ja ne kuzim otkad je 165 nisko, to je bar uvijek bila neka normalna visina, ili mi je moja stara to tako prodala, uvijek mi je govorila "eeeeee sta nisi k'o ja" a ja unatoc njoj dosla do 184cm. njoj je ta moja visina uvijek bila ruzna a i dan danas se moli da moja kcer bude visoka ko ona a ne ko ja

takav ti je zivot, sva sreca da mene to ne tangira, iako, moram priznati, nije bas bilo lako u mladim danima
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 13:33   #427
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Poznato mi je ovo, a ja još i radim s klincima, pa možete zamisliti kako to tek izgleda - oni u 4. razredu su već viši od mene.

O s klincima mi to nije smetalo. Oduvijek sam s svom djecom na TI (ne mislim na persiranje). Valjda me zbog visine doživljavaju kao svoju. Ali pretpostavljam da za rad u školi gdje je potreban autoritet može predstavljati problem.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 13:47   #428
Hm... tema je onak puckoskolska

Zapravo ne znam nikog zivog ko je uopce frustriran tim jel visok il nizak

Jedino di vidim problem u visokim ili niskim zenama je (po meni osobno) u cipelama.
Jer neki brandovi se ne uvoze ispod i iznad nekih brojeva sto je jebena kretenarija tako da ispod 37 i iznad 41 je jeb nac cipele
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 16:35   #429
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
A kaj ne smije napisati ono što misli? Ako želi biti viša, to je njena stvar, kakvo nabijanje kompleksa?
Ajde sad i svim niskim curama reci da napišu kako bi htjele biti više jer nabijaju komplekse vioskima.
come on, stvar je u tome da je ovo sve samo ne utjecaj stvarnosti i realnih očekivanja, nego više modnih magazina koji diktiraju nerealne proporcije i slično.
cura sa 172 cm, koliko god, je tipičan hrvatski prosjek. i sudjelovanje u temi gdje se javljaju cure koje su i realno jako visoke/niske, je u najmanju ruku smiješno. potpuni ekvivalent anoreksičarki koja je će se tužit stokilašici radi kilograma viška
osim toga, ako to nisu kompleksi, koja je tvoja definicijja istih??!
šiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 17:05   #430
A šta bi ona trebala reći da joj je dovoljno 172 cm da bi zadovoljila tebe i ostale niske cure?!

Ako bi ona htjela biti viša, htjela bi biti viša...a ti se grči koliko hoćeš, to je njena želja. Isto kao što je želja neke niske cure da bude viša.

Zanima me zašto nisi ovako zločesto komentirala postove niskih cura koje su sa svojom visinom od 160 zadovoljne?! Zašto njima nisi rekla da nabijaju komplekse visokima?!
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 17:49   #431
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
A šta bi ona trebala reći da joj je dovoljno 172 cm da bi zadovoljila tebe i ostale niske cure?!

Ako bi ona htjela biti viša, htjela bi biti viša...a ti se grči koliko hoćeš, to je njena želja. Isto kao što je želja neke niske cure da bude viša.

Zanima me zašto nisi ovako zločesto komentirala postove niskih cura koje su sa svojom visinom od 160 zadovoljne?! Zašto njima nisi rekla da nabijaju komplekse visokima?!
evo boldat ću ti riječ realno
zašto bih komentirala cure od 160cm, ili 180? iako ne smatram to nekim ekstremima, ali realno i objektivno, nisu u onoj zlatnoj sredini te naravno da osjećaju razliku, te naravno da se osjećaju kao crne ovce na neki način. Moje "zločesto" komentiranje u svrhu ima osvješćivanje stvarnosti u glavi djevojke kojoj problem stvara nešto što nije problem. Ok, možda ima fetiš i želi biti visoka, ne krivim ju, dapače. Teško je biti manekenka sa 172. Ali je malo neumjesno od toga stvarati nekakav tip kompleksa koji nema nikakvu zdravu podlogu ni za nju a niti za one koji tu istu ali potkrijepljenu podlogu imaju, dakle stvarno naginju k visinskim ekstremima... sad jasnije?
i nije da se grčim, već sam jednostavno razočarana utjecajima ala nina morić ili cosmopolitan ego fest, smiješnim kriterijima.
šiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 18:03   #432
Aha, dakle svi koji su zlatna sredina imaju biti kuš jer će drugima nabit komplekse.
Pretjeruješ. Cura nikoga nije uvrijedila, rekla je što bi htjela kao i stotine drugih na ovoj temi. Ne znam samo zašto si se na nju zapikirala.
Jasno mi je što si htjela reći, ali ne znam odakle si ti iščitala da ona od svoje visine radi problem, bla,bla, bla...lijepo je osviješćivati mlade, ali nemaš ti tu nikakvog utjecaja(kao ni ja)...Komplekse će imati i ona od 150 cm i ona od 170 i ona od 180.

Toliko od mene, da ne produbljujemo ovo bezveze.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 19:43   #433
Quote:
mousse od čokolade kaže: Pogledaj post
je. imaju na kaj i bit

ma.. ta visina stvarno nema veze, evo recimo ta jedna moja "viša" frendica izgleda zdepastije od mene, patuljcice koja se moze oblaciti u benettonu 012 (ovo zadnje citiram tu doticnu)
Ovo ću ponoviti samo jednom: zaboli te briga.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 19:49   #434
Quote:
Cordelia kaže: Pogledaj post
Ja sam visoka 158 cm i rijetko kad sam imala problem zbog visine. Ponekad sam morala uložiti veći trud da me se shvati ozbiljno jer sam s oduvjek izgledala mlađe pa su me, pogotovo u dvadesetima, znali zamjeniti za srednjoškolku. Ali malo oštrine u jeziku dovede sve na svoje mjesto. Zbog istog razloga znali su mi udvarati maloljetnici, pa su me prijateljice zezale da ću kad tad završiti u zatvoru ako se ipak mašim za kojega (to je bilo lako riješiti samo spominjanjem godina ili po potrebi dragog). Osim toga nisam imala nikakvih problema s visinom bar što se međuljudskih odnosa tiče (odjeća je druga stvar). Ne patim da budem veća, ne dozvoljavam da me itko gleda s visine (hm...ne mislim tjelesno, tako me većina gleda s visine) i po tom pitanju sam skroz zadovoljna. Dapače, primjetila sam da su muškarci zaštitnički raspoloženi prema nama pikolinama. Rijetko kad mi se dogodilo da sam nosila nešto teško ili da sam radila neki naporan posao a da mi nije ponuđena pomoć od kakvog muškog samaritanca.
Ja imam 171-172 cm i šezdeset i četiri kile i nitko mi nikad nije pomagao s koferima.Sve sam sama morala.Ja bih htjela biti sitnija,bogami.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 21:07   #435
Ja sam 178 cm i 70 kg i sve na meni stoji onako kako treba. Nikad nisam doživjela situaciju da mi se visina uzimala kao neki nedostatak i sl....
hamstergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 23:55   #436
ja imam 160...i salim se na svoj racun ali isto tako se i decki sale na moj racun, jer sam im dobra frendica...
al kad se cure sale na moj racun to jako ruzno zvuci i onda kad ti njima kazes nesto i onda se uvrijede.....

i bojim se da ne postanem debela jer sam vidjela vecinu njih koje su niske i dobro popunjene??????????????

ma pravi su prijateljji oni koji te prihvate takvu
monika bla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 12:26   #437
visoka sam 180, hm...neznam ali eto u americi se smatram visokom, a kad dodjem doma u st bas i ne, vise manje sve cure su jako visoke.
provokacije nikad nisam dozivila, dapace samo komplimente..dok moja naj prija ima oko 160 i sama si nabija komplekse radi toga.
mislim da je to sve od osbe do osobe, nemoze ti niko nabit kompleks ako ga ti vec sam nisi sebi stavio u glavu!
fashionbabie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 12:33   #438
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Hm... tema je onak puckoskolska

Zapravo ne znam nikog zivog ko je uopce frustriran tim jel visok il nizak

Jedino di vidim problem u visokim ili niskim zenama je (po meni osobno) u cipelama.
Jer neki brandovi se ne uvoze ispod i iznad nekih brojeva sto je jebena kretenarija tako da ispod 37 i iznad 41 je jeb nac cipele
ako je stariji od 17

a da, problem cipela. i hlača.

nekidan sam išla s frendicom od 158 na kavu. i usput ulazimo u dućan s cipelama. kao, sniženja i to.
ova poludila za nekim preslatkim cipelama, a najmanji broj - 37.
"jel imate manji u bilo kojem drugom dućanu?" pita ona.
"ne, uopće nam ih ne dostavljaju" ladno će prodavačica.

wtf?

moj problem su, s druge strane, hlače.
nema šanse da se mogu odjevati u buticima koji nemaju tall odjel.
a zaljubim se 2,3 para u svakom obilasku istih.
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 14:13   #439
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
ako je stariji od 17

a da, problem cipela. i hlača.

nekidan sam išla s frendicom od 158 na kavu. i usput ulazimo u dućan s cipelama. kao, sniženja i to.
ova poludila za nekim preslatkim cipelama, a najmanji broj - 37.
"jel imate manji u bilo kojem drugom dućanu?" pita ona.
"ne, uopće nam ih ne dostavljaju" ladno će prodavačica.

wtf?

moj problem su, s druge strane, hlače.
nema šanse da se mogu odjevati u buticima koji nemaju tall odjel.
a zaljubim se 2,3 para u svakom obilasku istih.
Ima i jedan plus. Ponekad se znaju naći mali brojevi cipela na super sniženju. Tako ja kupila dva para vrlo skupih cipela (i jedne i druge su koštale debelo iznad 1000 kn) jedne za 150, jedne za 250 kn. To su trenuci za koje se isplati biti patuljak
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 14:25   #440
Quote:
Cordelia kaže: Pogledaj post
Ima i jedan plus. Ponekad se znaju naći mali brojevi cipela na super sniženju. Tako ja kupila dva para vrlo skupih cipela (i jedne i druge su koštale debelo iznad 1000 kn) jedne za 150, jedne za 250 kn. To su trenuci za koje se isplati biti patuljak
Ja sam svojih 157 cm mogu kupit i svašta na dječjim odjelima + ne rastem već dvajst godina, tak da se nakupilo robice Biti malenom je u 90 % slučajeva prednost, uopće ne kužim kak to nekom može bit bed S druge strane, ne vidim ni zakaj bi se visoke cure opterećivale time, one pak imaju drugih prednosti.
Ma u pičku materinu, zašto ja odgovaram na ovo? Mala-glupa, visoka-glupa = loše, mala-pametna, visoka-pametna = dobro
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.