Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2012., 10:49   #101
Pa kad više ne ide para logika ti kaže da nema vode?! A koji si čistač kupila Top šopov ili neki drugi?
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Šefica prstena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 19:57   #102
Gorenjev, i super sam zadovoljna....ima stvari koje sam vec uspjela unistiti....ali pravim se da to nisam ja
A da li je normalno (ja ipak mislim da jeste) sto se cesto pali crvena lampica? Za nestanak vode sam skuzila danas.....
ccecca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 09:06   #103
Normalno je. A što si to uspjela uništiti?
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Šefica prstena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 13:49   #104
Naš parni čistač je super, uzeli neki jeftin od Ciatronica, al čisti super,
u međuvremenu smo postali pravi prijatelji, imamo puno prozora i to velikih, operem ih za čas, pvc stolariju isto, pošto mi je sin alergičan na kućnu prašinu i grinje, perem tjedno madrace s njim, oduševljena ,
a meni uvijek bio bauk prati vrata, znate ono dječji prstiči po svuda, pa onda uzmi prvo spužvicu i neki tekući vim-oribaj masnoću, pa onda to isperi, a ako nisi dobro isprao eto ti lijepih fleka koji se vide izdaleka, a sad, uključim svog prijatelja i eto za čas su mi oprana vrata, masnih mrlja nema, samo uzmem čistu krpu i obrišem-gotovo. Savršena stvarčica.
paty200 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 08:52   #105
Dobila sam jedan parni čistač uz kupljeni frižider, i već stoji mjesecima zapakiran. Doslovce. Nisam ga ni otvorila. Jednostavno nemam naviku koristiti takve stvari, a pravo da vam kažem ne znam ni sama što bi čistila s njim i kako
Mala Huba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 13:41   #106
Quote:
ccecca kaže: Pogledaj post
Gorenjev, i super sam zadovoljna....ima stvari koje sam vec uspjela unistiti....ali pravim se da to nisam ja
A da li je normalno (ja ipak mislim da jeste) sto se cesto pali crvena lampica? Za nestanak vode sam skuzila danas.....
Jel' on samo pere ili i usisava?
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 09:55   #107
Quote:
tomorrow2 kaže: Pogledaj post
Jel' on samo pere ili i usisava?
Samo pere
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Šefica prstena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 20:19   #108
Quote:
Šefica prstena kaže: Pogledaj post
Samo pere
Steta. Mislila sam jednim udarcem ubiti dvije muhe.
Jel' ima neki jeftini 2u1?
Zelim izbjeci usisavanje prije pranja podova. Pranje prozora i sl. mi je manje bitno, ali je pozeljno lako odrzavanje stroja
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 15:16   #109
Quote:
tomorrow2 kaže: Pogledaj post
Steta. Mislila sam jednim udarcem ubiti dvije muhe.
Jel' ima neki jeftini 2u1?
Zelim izbjeci usisavanje prije pranja podova. Pranje prozora i sl. mi je manje bitno, ali je pozeljno lako odrzavanje stroja
Mislim da to nećeš naći, a pogotovo sa predznakom jeftin
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Šefica prstena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 11:37   #110
pitanje

Quote:
zunzara kaže: Pogledaj post
Zainteresirao me je ovaj parni čistač pa me zanima da li ga netko koristi i , ako da, kako ste zadovoljni s njim?
Možda imate preporuke i za kakav drugi parni čistač jer si baš to želim kupiti.

Hvala!
Ima li netko dijelove za stari uređaj 100 gradi,Fiseldem? Trebam veliku i malu cetku jer su se unistile,.Dakle molim pomoc i javite mi se pm-om .Hvala Vujo
vuk53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 11:49   #111
već dugo imam mali ručni KARTSCHEROV čistač na paru, koštao je oko 400 kn.
prezadovoljna sam.
kopam i sadim is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 13:30   #112
Pozdrav!
Da li ima netko Iskrin parni čistač 3u1?Zanima me da li ste zadovoljni s njime?
xmarex is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 22:16   #113
ja imam onaj zeleni. doljnji dio je u trokut.

ok je. super mi je na moru gdje mi je prakticki citav stan u plocicama, a plocice su najgore ikad. uvijek su zmazane jer se sve na njima vidi. s ovim ih lako pocistim. dobro je i za ciscenje fuga...
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 22:16   #114
ima li tko iskustava sa ovim Shark parnim čistačem sa TopShop ponude... ak sam dobro skužio to je neki noviji model, jer vidim da su prije prodavali neki drugi...
mravac82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 00:11   #115
Nedavno su u Lidlu prodavali parni usisavač, ima li ga tko i kakvi su dojmovi? Razmatram kupnju ako ga ponovno stave u ponudu.
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 09:02   #116
Razmišljam o ovom Gorenje. Treba mi za parket, pločice, prozore, kad bi bilo i za pećnicu super!! Sad ga neki već duže imaju pa može malo komentara I možda malo glupo pitanje ali ne znam, i malo me forum zbunio. Da li se uz taj čistač koriste i neka sredstva? Čitala sam da je netko pisao da prvo pošprica s nečim pa onda sa čistačem.

Danas je muž u Metrou vidio neki Karcher, isto oko 1000 kn, čak i nekakvu peglu ima. Zna netko nešto o tome?
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 15:47   #117
Quote:
mravac82 kaže: Pogledaj post
ima li tko iskustava sa ovim Shark parnim čistačem sa TopShop ponude... ak sam dobro skužio to je neki noviji model, jer vidim da su prije prodavali neki drugi...
kaj nitko još nema tu "ajkulu"... čitao sam neke review-ove vani i ljudi ga dosta hvale po pitanju funkcionalnosti ali se žale da često ne doživi godinu dana...
mravac82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 17:32   #118
Question Ručni parni čistač

Ručni parni čistač-sto mislite o njemu? Muz bi ga kupio, a ja uvijek skepticna prema onome o cemu nista ne znam
hay is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 14:45   #119
niko nista
hay is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 15:03   #120
Ja znam za ovaj http://www.gorenje.hr/mali_kucanski_...staci?c=255897
Meni je super, zaista, ali ima 5 bari, ne znam koliko imaju ovi ručni. Možda neće uspjeti nešto gadnije očistiti. U ovome stanu je trebala teška generalka i nema što nisam njime očistila. A sad je stalno na posudbi kod mame, ona ne voli kemikalije pa joj je ''miris čistoće'' kako ona kaže nezamjenjiv.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.