Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2016., 19:52   #2821
Quote:
zabotinski kaže: Pogledaj post
Nije o Rimcu, ali priča je svakako poučna. Preporučujem čitanje. Svaka eventualna sličnost s Rimcem je slučajna.
http://www.express.hr/drustvo/najmla...ez-svega-4766#
http://www.scientificamerican.com/ar...l-of-theranos/
Meni je ovo zbilja nevjerojatno. Zar je sustav, zajedno s pukom(koji samo puši ono što mu mediji serviraju) TOLIKO glup? Zar su ljudi u sustavu TOLIKO glupi?

Pogledaj ovo: http://www.jutarnji.hr/ovo-je-tajna-...grama/1032123/

Quote:
Quote:
Sve je bilo dogovoreno. Za tri godine će lansirati nanosatelit u orbitu, a Europski fondovi su već obećali 20 milijuna eura. Onda se otkrilo da je voditelj projekta, mladi fizičar Stefan Vlajković, falsificirao 18 ispita, ukrao 6000 eura, a putem prevario ministre, Bruxelles i NASA-u
tabanšaban is offline  
Old 30.04.2016., 20:02   #2822
Quote:
Gospodar Groma kaže: Pogledaj post
Slažem se da nije svetac, al kad vidim ove bisere kojima se debilni i odvratni postovi non stop moraju brisati, samo zato jer nisam uletio na temu sa salvama bljuzgi, Rimac mi na spram takvih magaraca djeluje kao majka Terezija.
Ma da me bljuzgarenje pretjerano ne zanima. Navedeš što se u intervewima nalagao, navedeš da je zbog ćaletovih malverzacija početni kapital firme sumnjivog porijekla, i kad dođe netko novi ili te neko pita to mu linkaš i to je to.
A ne radiš od teme stoput repriziranu bljuzgotinu i sapunicu.
Inače nikad ni nisam bio fan santa barbare, a sumnjam i da je to prosječni čitatelj ( ne jalni i frustrirani bljuzger ) ovakve teme.
Još sam na 117. stranici ovo govorio.
Savjetnik u GNK is offline  
Old 30.04.2016., 23:32   #2823
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
..pitam se ima li dostatno energije s obzirom da se sjedi gore il leži i sunča te crpi akumulator ?
inače po opisu mogućnosti i namjene, pa i dizajna, odnosno potreba koje zadovoljava..ima smisla.
da, sličan proizvod samo bez kriminala.
9009 is offline  
Old 30.04.2016., 23:51   #2824
Quote:
9009 kaže: Pogledaj post
da, sličan proizvod samo bez kriminala.
Na stranu inicijalni kapital, tržište sve određuje. C_1 je prodan jedan jedini i osim ako se nešto značajno ne promijeni ostati će na tome. A bez C_1 Rimac Automobili (p)ostaju samo firma sa dobrim PRom.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 01.05.2016., 11:21   #2825
Quote:
9009 kaže: Pogledaj post
da, sličan proizvod samo bez kriminala.
Dalo bi se usavršiti, sam proizvod ima smisla i tržište. Danas se sve da iskritizirati (kada sve znamo), ali poanta je da korisnici prihvate i da onda krene potražnja. (a to je do reklame i priče)

naravno uvijek će se tui tamo pojaviti rijetki orginalni, to je na razini globale u desetlječu desetak tehnoloških ideja i proizvoda.
Fantasist is offline  
Old 01.05.2016., 15:11   #2826
Quote:
Savjetnik u GNK kaže: Pogledaj post
Još sam na 117. stranici ovo govorio.
ma šta si ti govorio ??? rjecnikom tvog idola, svevišnjeg... "klošaru jedan, vucibatino jedna... košaru jedan"
Enes isStranke is offline  
Old 01.05.2016., 22:57   #2827
Točno se vidi da je Rimac čitao ovu temu, pa tako i prihvatio savjete nekolicine forumaša da se povuče iz medija. Ovo je jako bitno: DA SE POVUČE IZ MEDIJA

Čim je to učinio, i ova tema je splasnula.
tabanšaban is offline  
Old 01.05.2016., 23:20   #2828
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Točno se vidi da je Rimac čitao ovu temu, pa tako i prihvatio savjete nekolicine forumaša da se povuče iz medija. Ovo je jako bitno: DA SE POVUČE IZ MEDIJA

Čim je to učinio, i ova tema je splasnula.
Sigurno je čitao.

Koji je razlog povlačenja iz medija, ne znam, ali da, vidljivo je da ga nema u medijima.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is online now  
Old 02.05.2016., 08:19   #2829
Kako nema? Pa nedavno je bio članak kako je nakon zagrebačkof FERa sklopio neki ugovor o suradnji i sa Osiječkim.
__________________
--- WIKI IS YOUR FRIEND ---
mako is offline  
Old 02.05.2016., 09:57   #2830
Dobio sam mejlom obavijest da su na Fini dostupni godišnji fin. izvještaji za prošlu godinu. Ajmo vidjeti koliko je Rimac uprihodio.
vamvam is offline  
Old 02.05.2016., 10:08   #2831
Nema! Za Rimac automobili d.o.o. nema izvještaja. Hja...
vamvam is offline  
Old 02.05.2016., 10:34   #2832
odes na rimac "automobill" face i zapravo vidis koliko smo zaglibili a da "doktor" cita forum hr i temu posvecenu njemu... pa to je ocigledno
Enes isStranke is offline  
Old 02.05.2016., 10:46   #2833
nije da su svi odusevljeni poslje razgovora za posao
Enes isStranke is offline  
Old 02.05.2016., 11:06   #2834
Većina nas nebi prošla ulazni test.
Baš sam gledao test od googla, kao neka logika samo njima znana se traži. (svega tu ima samo ne prave kreativnosti, ako po ulazu sudiš koncepciju kompanije i radnih mjesta, jesu centralizirani sustavi, i to vam je poanta)

Bolje vam je osnovati vlastitu firmu nego se uklapati.
Fantasist is offline  
Old 02.05.2016., 11:10   #2835
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Većina nas nebi prošla ulazni test.
Baš sam gledao test od googla, kao neka logika samo njima znana se traži. (svega tu ima samo ne prave kreativnosti, ako po ulazu sudiš koncepciju kompanije i radnih mjesta, jesu centralizirani sustavi, i to vam je poanta)

Bolje vam je osnovati vlastitu firmu nego se uklapati.
"ulazni test" jedan deran mu je na onu shemu sa "koncept vanom" koja je glasila "koliko sajmova moze posjetiti" i sad su bila ponudjena nekakva rijesenja.. zaboravio sam.. uglavnom mu je lik ponudio rijesenje ali je to prezentirao toliko orginalno (preko vlastite web stranice) da je to bilo cudo jedno.. sad nemam pojma jel dobio poso.. al vjerojatno kao sto ti kazes "ne prolazi ulazni test"
Enes isStranke is offline  
Old 02.05.2016., 12:40   #2836
Quote:
Enes isStranke kaže: Pogledaj post
nije da su svi odusevljeni poslje razgovora za posao
Izgleda da ipak nije hrvatski naj lakirer.
Pitanje na razgovoru za posao:
Lakirat znate, a kako stojite sa Accessom? SQL? Možda projektni management?

IvekZagreb is offline  
Old 02.05.2016., 14:49   #2837
Quote:
Enes isStranke kaže: Pogledaj post
Jebote, bolje bi bilo da si makar honorarno zaposle nekoga tko zna engleski.
_MK_ is offline  
Old 02.05.2016., 16:15   #2838
Quote:
Enes isStranke kaže: Pogledaj post
nije da su svi odusevljeni poslje razgovora za posao
izdrkavanje na najjače; čistačica koja razvaljuje office i projektni manager koji ubija u lakiranju. Strah me pomisliti koji su uvijeti za domara, vjerojano 5g iskustva na svemirskoj stanici
odurni_gad is offline  
Old 02.05.2016., 16:18   #2839
dakle traži se lakirer s dugogodišnjim iskustvom kojem je hobi projektni management. Sretno Mate!
odurni_gad is offline  
Old 02.05.2016., 16:25   #2840
Quote:
Enes isStranke kaže: Pogledaj post
odes na rimac "automobill" face i zapravo vidis koliko smo zaglibili a da "doktor" cita forum hr i temu posvecenu njemu... pa to je ocigledno

Izgleda da si našli čistačicu koja obavlja i druge poslove po nalogu direktora.
IvekZagreb is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:44.