Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2009., 20:37   #41
Prijateljima posuđujem sve ako treba. Cipele sam par puta posuđivala frendicama (za one vjenčanja/sprovodi prilike), a koji put sam i ja posudila od nekoga. Ne vidim neki problem u tome. Nije mi nikad nitko spontano došao i gurnuo kopito u moju cipelu, a i da je, ne vjerujem da bi me nešto posebno smetalo.

Ako treba posuđujem i donje rublje, spužvicu za tuširanje, četkicu za zube, what's the big deal?
Pa ne družim se sa zmazancima.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 10:51   #42
ja nikome ne dam svoje cipele na probavanje (osim sestrama), niti uzimam ičije.. to mi se gadi i totalno mi je nehigijenski..
__________________
ljubav
JelicaLelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 11:16   #43
Quote:
mala nevaljala kaže: Pogledaj post
dođe mi susida (mamina društvo, ne moje) i samo uzme cipele i hop - obuje! mislin wtf ko joj je dao dopuštenje za to? i to su mi dvi suside u zaddnje vrime napravile sa dva para cipela
ok, neću sad dramit i izderat se, uzet cipelu bla bla al ono
Ovo kad sam pročitala, prvo mi palo na pamet da bi ju nalemala s tom cipelom...

Kaj se tiče mojih prijateljica na njih nisam gadljiva (a nit nemamo isti broj, hehe), al sad da si bilotko obuva moje cipele - ne bi išlo...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:02   #44
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Prijateljima posuđujem sve ako treba. Cipele sam par puta posuđivala frendicama (za one vjenčanja/sprovodi prilike), a koji put sam i ja posudila od nekoga. Ne vidim neki problem u tome. Nije mi nikad nitko spontano došao i gurnuo kopito u moju cipelu, a i da je, ne vjerujem da bi me nešto posebno smetalo.

Ako treba posuđujem i donje rublje, spužvicu za tuširanje, četkicu za zube, what's the big deal?
Pa ne družim se sa zmazancima.
o ja ne posuđujem četkice. tu nema boga da dam. ali uredno poklanjamo robu i u caritasa, u crvene križe, zelene ramazane , pa onako smiješno mi je da su ljudi toliko gadljivi.
posuđivala sam penjačice. sad imam svoje.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:34   #45
Ja nikome ne dam da mi obuva cipele jer nitko nema malu nogu kao ja, a poludim od pomisli da bi se mogle raširiti ili tako nešto. Tako da - moje i samo moje.
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:42   #46
oprosti, nije mi baš jasno da niko nema malu nogu ko ti. ni ja nemam neki broj i neko tko nosi 42 sigurno ne more u moje cipele. rado poklanjam i primam robu i obuću koja je ispala loša kupovina.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 17:41   #47
i šta si loše kupila u zadnje vrijeme?!
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 10:50   #48
niti ja niti moje frendice nikad nista takvo nismo dijelile

valjda nismo imali kompleks 'tudja trava je zelenija' pa smo zadovoljno nosale sto smo imale

al nosenje tudje obuce nije lose jer se drugi znojio u tome, nego sto svaki jebeni covjek na ovoj zemlji ima poseban gaz (ima li bolja rijec? hod, otisak, pritisak stopala, nogu..) i zalosno je ako danas ima ljudi koji tog nisu svjesni zato mladjem djetetu mozes dat da nosi odjecu starijeg, ali cipele uvijek kupujes nove ako mu ne zelis priustit ortopedske probleme

dakle ni pod razno ne bih nosila tudju cipelu nit bih davala drugima da gaze moje, uopce mi je nepojmljivo da bi netko to i htio (isto vrijedi za gace, pa i sminku ako se nemarno upotrebljava)... al ak oce probat na minutu dvije, haj..
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 11:30   #49
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ako treba posuđujem i donje rublje, spužvicu za tuširanje, četkicu za zube, what's the big deal?
isuse, fuj. se ti šališ? Izgleda da ne.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 11:32   #50
cipele i gaće se nikome ne posuđuje...
imam tu sreću da nitko neće probati moje jer su 36
nit ću ja probati nečije od 40,nema smisla
__________________
...***um je erogena zona***...
Zcurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 11:59   #51
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
isuse, fuj. se ti šališ? Izgleda da ne.
Naravno da se ne šalim, zašto bih?

S obzirom na način života, vjerojatno se puno češće od ostalih ljudi nađem u situacijama gdje je netko nešto zaboravio ponijeti / smočio / procurio itd. Posuditi prijateljici svoju stvar u takvoj situaciji mi je jedina normalna opcija, kao i posuditi nešto od nje ako meni treba.

I, guess what? O bakterijama čak i znamo nešto, vid' vraga, mahom smo biolozi.
I zdravi k'o dren.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 12:21   #52
ako si cesto u takvim situacijama, mozda ne bi bilo lose imati koju cetkicu i spuzvicu u rezervi za padobrance

ja cak i u autu imam rezervni set svega po malo i kompletan neseser (i papuce i rucnike... ok necu dalje )... zlu ne trebalo
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 12:27   #53
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ako si cesto u takvim situacijama, mozda ne bi bilo lose imati koju cetkicu i spuzvicu u rezervi za padobrance
Čuj, tih stvari je previše da bih si mogla priuštiti rezervni set svega u ruksaku od 60 litara, a i čemu, kad mi nije bed?

A ni to ne rješava situaciju kad se takvo nešto desi meni.

Đizs, sad ćete mi još reći da niste nikad pili s nekim iz iste flaše.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 12:32   #54
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Čuj, tih stvari je previše da bih si mogla priuštiti rezervni set svega u ruksaku od 60 litara, a i čemu, kad mi nije bed?

A ni to ne rješava situaciju kad se takvo nešto desi meni.

Đizs, sad ćete mi još reći da niste nikad pili s nekim iz iste flaše.
krivo sam skuzila, mislila sam da su to ljudi koji ti doma dodju

u tom slucaju bi ih uredno pustila da se sami snalaze... ako si ti ponjela te stvari mogli su i oni
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 12:37   #55
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
krivo sam skuzila, mislila sam da su to ljudi koji ti doma dodju

u tom slucaju bi ih uredno pustila da se sami snalaze... ako si ti ponjela te stvari mogli su i oni
A gle, dešava se svima i dešava se svašta.

Dešava se da upadneš u potok dvaput u jednom danu, i da ti rezervne čarape koje uvijek nosiš jednostavno nisu dosta, na primjer. Jebiga, uskačem frendicama uvijek, i one meni.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:06   #56
A kakvi su stavovi i iskustva oko posuđivanja donjeg rublja muškim prijateljima, ili od njih?
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:24   #57
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
I, guess what? O bakterijama čak i znamo nešto, vid' vraga, mahom smo biolozi.
I zdravi k'o dren.
pa sad, ja teško da sam opsjednuta strahom i paranojom od bakterija i inih strahota, stvar je u tome da mi se ideja o posuđivanju nečije četkice za zube nevjerojatno gadi

Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Đizs, sad ćete mi još reći da niste nikad pili s nekim iz iste flaše.
um, pa ja jesam, ali rijetko. Ipak to ne bih usporedila s četkanjem zubi/jezika..ipak ne bih
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:46   #58
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
pa sad, ja teško da sam opsjednuta strahom i paranojom od bakterija i inih strahota, stvar je u tome da mi se ideja o posuđivanju nečije četkice za zube nevjerojatno gadi
dijelim stav; četkicu ni pod razno
tko je zaboravi nek' stavi pastu na prst i protrlja malo, a uvijek se nađe kakvog konca ako hoće detaljnije čišćenje
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:52   #59
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
pa sad, ja teško da sam opsjednuta strahom i paranojom od bakterija i inih strahota, stvar je u tome da mi se ideja o posuđivanju nečije četkice za zube nevjerojatno gadi
Jebiga, meni ne.

Općenito mi se ne gadi skoro ništa. Eventualno najlonke.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:57   #60
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
dijelim stav; četkicu ni pod razno
tko je zaboravi nek' stavi pastu na prst i protrlja malo, a uvijek se nađe kakvog konca ako hoće detaljnije čišćenje
a bil ti dijelila konac?
Najlonke ne nosim. Gotovo nikada. Ako sam ponekada prisiljena..efekt je sličan ko kad bi mačku obukao vesticu.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:42.