Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2010., 20:31   #61
Quote:
~*MiSs-AnDy*~ kaže: Pogledaj post
blago vama...kad sve znate...baš me zanimaju vaši rezultati...jedva čekam...
I ja! Mislim ja to ozbiljno učiti, već sam počela... a vidim nekima sve lako i jednostavno -.-
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 20:56   #62
Večeras u "Otvorenome" s Hloverkom Novak-Srzić tema je uporaba tuđica i trebali se to sankcionirati,može biti nešto i u vezi pravopisa i gramatike,pa ako želite pogledati. 22.40 je mislim.
ensayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 22:50   #63
Quote:
Nixxx kaže: Pogledaj post
Bravo za tebe,najbolja si

Jooj kako volim nadobudne ljude poput tebe,ako ne promijeniš razmišljanje nemoj se iznenadit ako ove godine ne dobiš ocjenu veču od 4 recimo...

Ma uostalom šta me briga ti nemoj učit bolje za nas ostale,popravit ćeš nam centile
pa može bit da se zariba sad,al ne mora,ja sam isto dobila 5 bez da sam taknula,a sad mislim ponovit već kad završi škola..al mislim da onaj ko je prošle godine dobio 5,sad sigurno neće manje od 4,a to i nije neka ogromna tragedija,sve zavisi i kak u školi radite,nas profač,al stvarno ubija s tom književnošću,gramatiku uopće ne radimo tako da hoćeš-nećeš moraš prilično dobro znat..
cloudy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 00:26   #64
Quote:
Anavi=) kaže: Pogledaj post
I ja! Mislim ja to ozbiljno učiti, već sam počela... a vidim nekima sve lako i jednostavno -.-
Ma najviše ti vremena treba za književnost...da znaš pisca u dobro razdoblje staviti, da znaš od svakog značajnog pisca po par djela...a samo toga ima mali milijun...a jezik, samo naučiš dobro glasovne promjene i par termina to nije toliko opširno za razliku od književnosti.
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 09:36   #65
Quote:
ensayo kaže: Pogledaj post
Večeras u "Otvorenome" s Hloverkom Novak-Srzić tema je uporaba tuđica i trebali se to sankcionirati,može biti nešto i u vezi pravopisa i gramatike,pa ako želite pogledati. 22.40 je mislim.
Preferiram uciti iz knjige
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 09:44   #66
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
Ma najviše ti vremena treba za književnost...da znaš pisca u dobro razdoblje staviti, da znaš od svakog značajnog pisca po par djela...a samo toga ima mali milijun...a jezik, samo naučiš dobro glasovne promjene i par termina to nije toliko opširno za razliku od književnosti.
Jezik znam savršeno Čeka me književnost <3
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 13:52   #67
Quote:
zekoslav095 kaže: Pogledaj post
Preferiram uciti iz knjige
hahah,,,okay,ma ja pogledam,pa bila tema koja ima neke točke s forumom pa sam napisao za svaki slučaj.
ensayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 22:51   #68
.. hej.. jel se vi vec pripremate za drugi dio? i na koji nacin? imam 5 skripti i ne znam ni kak bi to ucila.. pomozite..
dorina18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 23:24   #69
Drži se samo kataloga! Isprintaj ga, i otvori skriptu i gledaj sto imaš u njoj da se traži u katalogu, malo nadopuni iz teka/neta itd.
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 18:47   #70
Very gut plan!
Tak cu i ja napraviti.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 18:48   #71
Quote:
zekoslav095 kaže: Pogledaj post
Very gut plan!
Tak cu i ja napraviti.
Ja također, tako je najpametnije ali tek od sljedećeg tjedna kad završe polaganja bio. i kem.
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 20:02   #72
Ti tekstovi baš nemaju veze sa pitanjima?
timi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 20:04   #73
želim zahvaliti kretenima koji organiziraju maturu što su stavili 80 minuta za drugi dio ispita. možda čak uspiješ i završiti 1. minutu ranije i pročitati sve tekstove. pa glavu bi im otkinio KRETENI
asentra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 20:08   #74
kolko smo prošle godine imali vremena?

ja se sam sjećam da sam pol tog vremena provel tak da sam sjedil i blejil u prazno jer sam bil gotov, a nisu me van puštali
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 22:13   #75
Quote:
timi kaže: Pogledaj post
Ti tekstovi baš nemaju veze sa pitanjima?
KOji?
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 22:25   #76
pa ti u drugom dijelu testa. dobiješ tekstove i kao pitanja za te tekstove
timi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 23:19   #77
Kak to misliš, nemaju veze?
Dobiješ tekst, recimo neku pjesmu i onda moraš odredit rimu, naći opkoračenje itd...ovisi što se traži...pogledaj si ispit sa probne mature
__________________
morning chaos...noon chaos...midnight chaos...eternity chaos
firestarter_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 23:47   #78
Quote:
timi kaže: Pogledaj post
Ti tekstovi baš nemaju veze sa pitanjima?
Nixxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 23:52   #79
Živia PMF i niža razina hrvaškega
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 01:22   #80
http://www.vecernji.hr/vijesti/eseje...-clanak-125282

evo , kažu da su eseji već ocjenjeni, sad ide druga provjera eseja...
početkom svibnja bi trebali stići rezultati , meni ta dva eseja odnose skoro 20 % bodova, tak da jedva čekam
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:37.