Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2011., 15:45   #21
ja sam prošle godine maturirala i ispravljala jedan predmet na jesenskom..otišla sma već 2 puta u srednju al oni nemaju tu glupu potvrdu..odem u referadu, kaže da joj nije stigla moja i da pitam koordinatora...on mi kaže da je u referadi...svi su neozbiljni i ne znaju svoj posao...jel mi mogu iz ncvvo-a poslat tu potvrdu ili šta? arghhh....
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 16:38   #22
kad ćemo trebat mi ić po te potvrde?
__________________
Daj reci... Je li nakon svega stvarno grijeh zastati kad čuješ sličan smijeh?
kyk@15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 18:35   #23
Quote:
kyk@15 kaže: Pogledaj post
kad ćemo trebat mi ić po te potvrde?
Potvrde neće biti prije 5.7 jer 4.7. je krajnji rok za riješavanje žalbi . Mislim između 5-12.7 da bi ljudi mogli predati za upis ( negdje piše da se to može dostaviti kasnije )
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 19:09   #24
Iz kalendara:

do 15.srpnja
- izdavanje svjedodžbi i potvrda o položenim ispitima državne mature (vjerojatno će slati na kućnu adresu )

Svaki fakultet će za sebe objaviti datum upisa, pratiti web upisanog fakulteta, uz datum će valjda i staviti koje sve dokumente treba dostaviti (svjedodžba, domovnica, rodni, potvrda o prebivalištu, i vjerojatno uplatnica na XX kn (ovisno o faksu) za troškove upisa, indeksa, iksice...
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 19:16   #25
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Iz kalendara:

do 15.srpnja
- izdavanje svjedodžbi i potvrda o položenim ispitima državne mature (vjerojatno će slati na kućnu adresu )

Svaki fakultet će za sebe objaviti datum upisa, pratiti web upisanog fakulteta, uz datum će valjda i staviti koje sve dokumente treba dostaviti (svjedodžba, domovnica, rodni, potvrda o prebivalištu, i vjerojatno uplatnica na XX kn (ovisno o faksu) za troškove upisa, indeksa, iksice...
Prošle godine potvrde za one koju se te godine završi školu je bila u školi
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 19:40   #26
Kakva je situacija s tim potvrdama, gdje se to i kad treba podići i šta treba sve ponijeti na upis na studij ..
__________________
Lažni sjaj morala..
Here I am is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 22:46   #27
Quote:
Here I am kaže: Pogledaj post
Kakva je situacija s tim potvrdama, gdje se to i kad treba podići i šta treba sve ponijeti na upis na studij ..
Sve ti piše za svaki pojedini studij pa pogledaj . I imaš sa stane desno na postani student ako si odabrao te studije
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 23:56   #28
Quote:
Flipi kaže: Pogledaj post
Sve ti piše za svaki pojedini studij pa pogledaj . I imaš sa stane desno na postani student ako si odabrao te studije
ja nemam taj desni stupac od siječnja još
__________________
Dajte mi ideju za potpis :)
Medena :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 16:44   #29
zna li netko do kad bi nam trebali poslat te potvrde?
upis mi je 21. , nadam se da će stić do tad?
luckyo2oo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 18:26   #30
Podjela Potvrda o položenim ispitima državne mature

Podjela potvrda o položenim ispitima državne mature za sve pristupnike koji su polagali ispite u ljetnome roku školske godine 2010./2011., a školovanje su završili prethodnih godina (2010. ili ranijih godina) ili u inozemstvu, obavit će se

u petak, 8. srpnja 2011. od 10,00 do 20,00 sati i
u subotu, 9. srpnja 2011. od 10,00 do 16,00 sati,
u Zagrebu, Petračićeva 4 (bivša tvornica Heruc, blizina Doma sportova).

Ako u ime pristupnika potvrdu podiže neka druga osoba, ta osoba mora imati punomoć za zastupanje pristupnika, ovjerenu kod javnoga bilježnika.

Pristupnici koji u navedenome vremenu ne preuzmu dokumente dobit će ih poštom, na adresu navedenu u njihovim podatcima na stranici www.postani-student.hr, uz obvezu plaćanja troškova dostave u iznosu od 22,14 kn.

tu ti sve piše, ak ju ne pokupiš tamo, onda će tek raditi postupak sa slanjem.

Nego, jel netko to već podignuo? ja neću stići danas, pa ću otići, zanima me jel ima gužvi i koliko se čeka? I koliko traje to?
__________________
the end?
papaš trumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 18:55   #31
ukoliko ste prosle godine polagali drzavnu maturu , a ove godine ispravljali pojedini predmet, a ocjena je ostala ista, VRIJEDI VAM PROSLOGODISNJA MATURALNA SVJEDODZBA....

been there, done that....today
onen333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 22:26   #32
ako nekog zanima, svi (stariji studenti) koji nemogu doći po svoje svjedodžbe, bit će poslane poštom već u ponedjeljak, tako da u srijedu najkasnije stižu na vaše adrese
luckyo2oo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 11:58   #33
Quote:
papaš trumf kaže: Pogledaj post
Podjela Potvrda o položenim ispitima državne mature

Podjela potvrda o položenim ispitima državne mature za sve pristupnike koji su polagali ispite u ljetnome roku školske godine 2010./2011., a školovanje su završili prethodnih godina (2010. ili ranijih godina) ili u inozemstvu, obavit će se

u petak, 8. srpnja 2011. od 10,00 do 20,00 sati i
u subotu, 9. srpnja 2011. od 10,00 do 16,00 sati,
u Zagrebu, Petračićeva 4 (bivša tvornica Heruc, blizina Doma sportova).

Ako u ime pristupnika potvrdu podiže neka druga osoba, ta osoba mora imati punomoć za zastupanje pristupnika, ovjerenu kod javnoga bilježnika.

Pristupnici koji u navedenome vremenu ne preuzmu dokumente dobit će ih poštom, na adresu navedenu u njihovim podatcima na stranici www.postani-student.hr, uz obvezu plaćanja troškova dostave u iznosu od 22,14 kn.

tu ti sve piše, ak ju ne pokupiš tamo, onda će tek raditi postupak sa slanjem.

Nego, jel netko to već podignuo? ja neću stići danas, pa ću otići, zanima me jel ima gužvi i koliko se čeka? I koliko traje to?
Ja bila jučer. Sram bilo odgovorne kud su odlučili za ovo mjesto za podjelu . Sram! FUJ!
Blanki.S. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 12:33   #34
Quote:
Blanki.S. kaže: Pogledaj post
Ja bila jučer. Sram bilo odgovorne kud su odlučili za ovo mjesto za podjelu . Sram! FUJ!
zašto?
acid alice is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 14:53   #35
Quote:
luckyo2oo kaže: Pogledaj post
ako nekog zanima, svi (stariji studenti) koji nemogu doći po svoje svjedodžbe, bit će poslane poštom već u ponedjeljak, tako da u srijedu najkasnije stižu na vaše adrese
A sto ako se ocjena pogorsala

Jedan predmet sam napisao losije, jedan isto, ali s dosta boljim postotkom. Pretpostavljam da onda i ja trebam otic po to.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 16:12   #36
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
A sto ako se ocjena pogorsala

Jedan predmet sam napisao losije, jedan isto, ali s dosta boljim postotkom. Pretpostavljam da onda i ja trebam otic po to.
kako pogoršala, nekužim? ista je potvrda po koju bi ti otišao, i koju bi ti oni poslali..
luckyo2oo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 16:21   #37
Quote:
luckyo2oo kaže: Pogledaj post
kako pogoršala, nekužim? ista je potvrda po koju bi ti otišao, i koju bi ti oni poslali..
Ma pisao sam i prosle i ove godine. Pokusao sam popravit jedan predmet ali je ispalo jos gore
(iz ovog drugog sam dobio istu ocjenu)

Nemam volje jos i za tim trcat, ako treba potvrda poslat ce je postom i to je to.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 15:53   #38
dali je nekom (od starijih maturanata) stigla ta potvrda? i jel zna netko kad bi nam to trebali poslat? Meni su rekli prošli tjedan, ali ništa od toga..
Može li se upisat na faks, i bez tog?
luckyo2oo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 17:38   #39
Quote:
luckyo2oo kaže: Pogledaj post
dali je nekom (od starijih maturanata) stigla ta potvrda? i jel zna netko kad bi nam to trebali poslat? Meni su rekli prošli tjedan, ali ništa od toga..
Može li se upisat na faks, i bez tog?
Nisam stariji maturant ali sam iz BiH tako da i nama trebaju poslati postom, medjutim ni meni potvrda jos nije stigla ali upisati se mozes i bez nje, oni te traze potvrdu ali kazes da je jos nisi dobio i nema problema, predat ces im je na jesen kad krenes na faks
__________________
Daj da i ovu turu platim
Gabxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 20:35   #40
Quote:
luckyo2oo kaže: Pogledaj post
dali je nekom (od starijih maturanata) stigla ta potvrda? i jel zna netko kad bi nam to trebali poslat? Meni su rekli prošli tjedan, ali ništa od toga..
Može li se upisat na faks, i bez tog?
Ja sam stariji maturant i dugi put sam pisao državnu. I nije mi došla još. Ali mom frendu iz grada je došla, isto stariji maturant ali prvi puta je pisao. I da, došla mu je prošli ponedjeljak.

U srijedu imam upis na faks, budem ponovno zvao NCVVO sutra jer se u petak nisu javljali, navodno su se selili. Ako nema odgovora i ne dođe mi, zovem faks da pitam da li se može i bez toga, ili da li mogu dati staru svjedodžbu, jer su ocjene čak i iste...osim jednog izbornog brijem.

Predlažem da i ti učiniš isto
jimmy55 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.