Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2015., 14:49   #1
Državna matura za starije

Pozdrav....trebam iduće godine pisat DM da bih upala na studij predškolskog..sškolu sam završila prije ohohoo 12 godina....nisam vise uuopće u stosu ...sve sto sam i znala sam zaboravila...inače sam bila prosječna učenica..ni losa ni super dobra..sa matematikom i engleskim sam na klimavim nogama ..za hrvatski bi isto trebala dosta ucviti...dali je netko od vas isao polagati DM tako kasno kao ja?kako ste se pripremali?i koliko dugo?dali bi trebalo iići na neke pripreme??privatne poduke?ili kupit samo skripte pa učiti po pitanjima iz prošlih matura?gdje naci te ispite odnosno kako do njih??dali su ti ispiti uuvijek isti s tim samo da promjene zadatak??bilo kakva pomoć..informacija...savjet...iskustva...dobro došli..neznam od kud početii i kako se dobro pripremiti ..ili cak ako netko dobro "pliva" u tome da mi pomogne da se snađem sto cu naravno platiti..
Duda001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 20:36   #2
Quote:
Duda001 kaže: Pogledaj post
Pozdrav....trebam iduće godine pisat DM da bih upala na studij predškolskog..sškolu sam završila prije ohohoo 12 godina....nisam vise uuopće u stosu ...sve sto sam i znala sam zaboravila...inače sam bila prosječna učenica..ni losa ni super dobra..sa matematikom i engleskim sam na klimavim nogama ..za hrvatski bi isto trebala dosta ucviti...dali je netko od vas isao polagati DM tako kasno kao ja?kako ste se pripremali?i koliko dugo?dali bi trebalo iići na neke pripreme??privatne poduke?ili kupit samo skripte pa učiti po pitanjima iz prošlih matura?gdje naci te ispite odnosno kako do njih??dali su ti ispiti uuvijek isti s tim samo da promjene zadatak??bilo kakva pomoć..informacija...savjet...iskustva...dobro došli..neznam od kud početii i kako se dobro pripremiti ..ili cak ako netko dobro "pliva" u tome da mi pomogne da se snađem sto cu naravno platiti..
Trebala bi naćii puno na sljedeće dvije stranice:
https://www.postani-student.hr/Ucilista/Default.aspx

www.ncvvo.hr/

Uz to na mom drive-u možeš naći sve mature koje su dosad bile, skinute, i još tone materijala za pripremu ispita. (skripte, etc. a sve potpuno besplatno)

Preko ovog linka:

https://drive.google.com/folderview?...ms&usp=sharing

Nebi ulazio u ispite, ali ako si odvojiš vremena možeš sve napisati za 5. Samo se organiziraj potrudi, i po mogućnosti plati što manje, odnosno plati s vremenom.

Sve starije ispite možeš naći na linku za drive, ili na službenoj stranici pa procjeni koliko znaš koliko ne, i da li se ponavlja. Postoje katalozi znanja i tamo ti piše apsolutno sve što treba znati.


Ako imaš još nekih određenih pitanja ili na nešto nisam odgovorio slobodno javi.

Sretno.
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 14:24   #3
Bok.

Imam 26 godin i htjela bih ić studirat ali ne znam gdje i kako prijavit državnu maturu?
Gdje i kako dobit materijali za učenje?

Hvala unaprijed
Doricamerica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.