Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2024., 11:45   #8461
Zastoj u NKS-u. Dok ne rijese, stoje prijenosi izmedju banaka
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2024., 11:47   #8462
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
Zastoj u NKS-u. Dok ne rijese, stoje prijenosi izmedju banaka

I mislio sam da nešto nije ok. Hvala.
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2024., 00:02   #8463
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Da, odeš u izborniku na Kartice > Kartice, odabereš karticu koju želiš, klikneš dole desno na ikonu kartice u krugu i odabereš Pokaži PIN.
I dalje ništa ne pronalazim pa stavljam napomenu da se radi o poslovnom računu ako to radi nekakvu razliku?
majstor s mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2024., 06:53   #8464
Bilo je dostupno, znam jer sam gledala, i onda je nestalo, znam isto jer sam gledala i nisam našla, a znam da je bilo. Nešto se smrdalo. Valjda će vratiti, bilo je korisno. Srećom našla papir s pinom u međuvremenu...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2024., 07:51   #8465
Quote:
majstor s mora kaže: Pogledaj post
I dalje ništa ne pronalazim pa stavljam napomenu da se radi o poslovnom računu ako to radi nekakvu razliku?
Vjerojatno je razlika jer ovo što je napisano stoji i vidi se PIN

Poslano sa mog SM-S911B koristeći Tapatalk
webman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2024., 07:57   #8466
Imam i privatni i poslovni i ne vidi se a vidilo se. Ne otvara niti nudi onaj prozorčić što je bio za upisati pin apk i onda bi pod detalji pisao pin. A zgodno je bilo za kartice koje se rjeđe koriste na bankomatu/pos-u.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2024., 08:13   #8467
Meni se za privatni vidi (i kreditne i debitne), poslovni nemam.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2024., 08:17   #8468
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
A zgodno je bilo za kartice koje se rjeđe koriste na bankomatu/pos-u.
Rješenje je da na sve staviš isti PIN.
Tako ja imam, sve kartice kod svih banaka/fintecha mi imaju isti PIN (osim onih gdje nije moguće mijenjati).
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2024., 08:58   #8469
Sad mi je lakše kad znam da nisam tolika šeprtlja da pin ne mogu nać ni uz uputstva E i usput fala svima na brzinskoj reakciji
majstor s mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2024., 11:36   #8470
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Rješenje je da na sve staviš isti PIN.
Tako ja imam, sve kartice kod svih banaka/fintecha mi imaju isti PIN (osim onih gdje nije moguće mijenjati).
Ma sad je riješeno tako što smo iskopali sve papire s pinovima i stavili ih na jedno mjesto Bila je "panika" jer smo zametnuli kad je stigla kartica baš zato jer sam gledala ima li u aplikaciji i gle ima. Kad ono mislili nešto platit njome, gledamo pin, nema više. Onda više nismo bili sigurni jesmo bacili papir ili samo zagubili. Kako to biva, par dana poslije nađen među papirima pa je sve ok.
Ali glupo isto da im tako nekome prikazuje nekome ne. Valjda će popravit u jednoj od nadogradnji. Radi se o iphoneu i trenutno ne nudi nikakvu novu, dakle na zadnjoj je verziji. U verziji prije zadnje je radilo.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:10   #8471
Greška broj 131 .. ne mogu ući u app. Jel to opet do njihove nesposobnosti ili koji k**** .. razmišljam baš radi tog konstatnog nefunkcijoniranja online bankinga promijenit banku. Ima netko savjet ko je bolji od usranog Pbza?
Sommer Kind is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:39   #8472
Quote:
Sommer Kind kaže: Pogledaj post
Greška broj 131 .. ne mogu ući u app. Jel to opet do njihove nesposobnosti ili koji k**** .. razmišljam baš radi tog konstatnog nefunkcijoniranja online bankinga promijenit banku. Ima netko savjet ko je bolji od usranog Pbza?
Baš sam pisala o njima u nekoliko postova, tj o njihovom poslovanju i mojem iskustvu sa njima, negativnom, ali su mi admini obrisali postove jer ih "hejtam"
Daleko od hejtanja, iskustvo.

Ja sam otišla od njih i preporučila bih ti ZABU iil Erste.
Pogledaj ponudu jedne i druge, ja sam prezadovoljna sa obje.
ZABA je ZABA, bila i ostala vodeća banka u HR.
voditeljica1 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.