Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2014., 15:05   #201
kaj, vise ga ne zovu u srbiju da gostuje u emisijama gdje treba pljuvat po tudjmanu pa se zazelio paznje?
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 17:14   #202
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
kaj, vise ga ne zovu u srbiju da gostuje u emisijama gdje treba pljuvat po tudjmanu pa se zazelio paznje?
Dobio je pažnju preko zubiju. Mislim da mu to nije bio cilj
deSandoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 17:19   #203
Da si nije malo popil pa se poskliznuo? Malo mi je čudno da policija nije našla počinitelja.
Jurica222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 17:24   #204
Nisu ga našli ni kad je Puki izjavio da je netko pucao na njega.Par mjeseci kasnije bio je mrtav.
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 17:28   #205
Jbga, ali ova SDP-ovska policija je puno učinkovitija. Siguran sam da će ga vrlo brzo naći.
Jurica222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 17:32   #206
Quote:
Jurica222 kaže: Pogledaj post
Jbga, ali ova SDP-ovska policija je puno učinkovitija. Siguran sam da će ga vrlo brzo naći.
Duhovit si.
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 18:31   #207
Quote:
deSandoval kaže: Pogledaj post
Premlatiše Domagoja u Bauerovoj.
http://www.vecernji.hr/crna-kronika/...zagrebu-955282


Šokiran sam, tko bi mogao napraviti tako nešto? Tko? Tko?

Pretucen, a lakše tjelesne ozljede.

Tko ga je pretukao?
Neka nervozna bakica, a lakše tjelesne ozljede mu je zadala jučeršanjim izdanjem Večernjaka?


Quote:
- Tražimo od policije da u što kraćem roku pronađe počinitelja i eventualnog nalogodavca ovog napada, te da ih privede sudu. Sve dok se ne utvrdi stvarni motiv napada, smatrat ćemo da je riječ o fizičkom obračunavanju zbog autorovih napisa, što nije primjereno demokratskom društvu niti je način kojim se dolazi do istine - stoji u priopćenju HND-a.
Jebeš policiju, detektive, i istragu... ovim redikulima je sve već poznato.

Al s obzirom da im je Duka precjednik, ništa me ne čudi.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 00:39   #208
Quote:
Sibor kaže: Pogledaj post
Duhovit si.
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...37325422_n.jpg
Pene79trator is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 13:53   #209
Udbaško komunističke namještaljke. Vidjeti knjigu Mladena Ivezića "Titova umjetnost mržnje" http://www.superknjizara.hr/?page=kn...jiga=100047195. Sve su ovo te metode, rukopis je prepoznatljiv.
julijado1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 19:20   #210
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
kaj, vise ga ne zovu u srbiju da gostuje u emisijama gdje treba pljuvat po tudjmanu pa se zazelio paznje?
Kritika je prihvatljiv alat u razvijenom društvu.
Varjachich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 19:45   #211
Je. A dobiti malo po zubima je prihvatljiva cijena za proseravanje
deSandoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 08:06   #212
Quote:
deSandoval kaže: Pogledaj post
Je. A dobiti malo po zubima je prihvatljiva cijena za proseravanje

u uneređenoj državi.

hvala tuđmanu i crkvi.
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 09:20   #213
Je Franjo i crkva su apsolutno krivi što je mali seronja dobio flisku
Mislim crkva pogotovo

Primjećujem da si pomalo opsjednut crkvom i Franjom
deSandoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 15:49   #214
izašla ona iz juge ali ne može juga iz nje
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 16:44   #215
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
izašla ona iz juge ali ne može juga iz nje
molim,
da si resetirate programe.

nije juga,
neg socijalizam

raj na zemlji.
veliko hvala titu.

45 godina,
ponosa i slave
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 17:05   #216
i onda došli Hrvati i sve to sjebali
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 15:52   #217
Quote:
- Tražimo od policije da u što kraćem roku pronađe počinitelja i eventualnog nalogodavca ovog napada, te da ih privede sudu. Sve dok se ne utvrdi stvarni motiv napada, smatrat ćemo da je riječ o fizičkom obračunavanju zbog autorovih napisa, što nije primjereno demokratskom društvu niti je način kojim se dolazi do istine - stoji u priopćenju HND-a.
ovakve sulude izjave jos nisam vidio. znaci, jos se nista ne zna, policija nema pocinitelja ni motive, a za Duku i kamarade u HND su po automatizmu krivci vec odredjeni "Sve dok se ne utvrdi stvarni motiv napada, smatrat ćemo da je riječ o fizičkom obračunavanju zbog autorovih napisa...", dakle politicki protivnici koje napada Margetic

ako ovo nije u duhu najgoreg staljinizma, onda sam ja Pulitzer. i to od koga dolazi: od novinara, koji bi trebali biti vodeci u slobodi misli i govora, i u borbi protiv despotizma. doslovno sumrak pameti

ajde Duka i drustvo, smanjte koju bocu, mozda vam se malo razbistri u glavi, pa shvatite kakav ste talog postali
GOTMAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 22:13   #218
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Pa neko je jucer stavio vjest da je trebao gostovati na RTS u, u neku emisiju o oslobadjanju generala....
Sta bi on tamo imao raditi.....zanimljivo.....on,Sljivancanin, i neki Srpski analiticari....

Jedino ako sam krivo procitao, probat cu naci taj post....

kolega je gore stavio link,sad sam vidio.....koja budala boze dragi...

Tuđman je želeo rat

Zagrebački novinar Domagoj Margetić izjavio, u emisiji "Da Možda Ne", da je Tuđman želeo rat, dok je za Gotovinu rekao da je "jedan belosvetski probisvet".
Koliko znam on za svaku tvrdnju kaže da ima dokumente. Nebi li bilo racionalno prvo vidjeti jesu li ti dokumenti vjerodostojni (u svrhu objelodanjenja istine) a tek onda omalovažiti čovjeka. Čemu taj strah naroda od suočavanja sa dokumentima? Savjest?
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 17:06   #219
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
Koliko znam on za svaku tvrdnju kaže da ima dokumente. Nebi li bilo racionalno prvo vidjeti jesu li ti dokumenti vjerodostojni (u svrhu objelodanjenja istine) a tek onda omalovažiti čovjeka. Čemu taj strah naroda od suočavanja sa dokumentima? Savjest?
Zato jer onda padaju ko kula od karata sve price o ratu, stvaranju drzave, agresiji i borbi za slobodu i dolazi na vidjelo samo cisti kriminal.
Sto mislis kad bi se vidjelo da je Slobo izvlacio lovu iz Srbije preko Zagrebacke banke i Tudjmana, a da su onda zajedno stavili pokradenu i izvucenu lovu u Hypo Banku u Klagenfurtu da tu lovu opranu kao kredite vrate sada kao privatno vlasnistvo u zemlju, tko bi mogao zadrzati rulju da ne lincuje vlast.
Navodno postoji dokumentacija za 47 milijardi eura izvucenih iz RH i da bas nitko nije to htio provjeriti, to je strasno.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 18:02   #220
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
Koliko znam on za svaku tvrdnju kaže da ima dokumente. Nebi li bilo racionalno prvo vidjeti jesu li ti dokumenti vjerodostojni (u svrhu objelodanjenja istine) a tek onda omalovažiti čovjeka. Čemu taj strah naroda od suočavanja sa dokumentima? Savjest?
A gdje su dokazi i dokumenti? Da nisu isti kao i oni kad je Karamarka optuzio da je svercao nuklearni materijal za islamske zemlje, a Karamarko poslije toga otisao na sluzben poziv u posjetu Izraelu, jer Mossad "nije imao pojma".

Ajde drugi sekretaru, okani se corava posla, i jos coravijeg vana bi novinarcica. Taj jos samo moze doci kao gost kod Save Strbca, ali samo onda ako je u stanju ponoviti sto mu Savo turi pod nos.
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:39.