Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2020., 17:42   #1
Kako ukomponirati outfit?

Zanima me sljedeće.

U razgovoru s dečkom i posljedično onda i s još nekim prijateljima.

Mnogi su otkrili recimo da im se sviđa na ženama kada nose hulahopke malo češće (hlače su im muški odjevni komad, kao što i jesu).

Dečko mi priznaje da mu je drago vidjeti čak i one u bojama i takve kombinacije, da su mu privlačne takve žene.

Odlučih mu udovoljiti pa možda isprobati takve outfite u budućnosti sada kada dolazi zima.

Imate li neke savjete što kombinirati na takvo nešto jer ja nemam ideje ? Ima li netko tko to prakticira ovdje uopće
Koronavirus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2020., 20:08   #2
Pa bilo bi ok da stavis suknju ili haljinu preko tih hulahopki.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2020., 20:16   #3
Quote:
Koronavirus kaže: Pogledaj post
Zanima me sljedeće.

U razgovoru s dečkom i posljedično onda i s još nekim prijateljima.

Mnogi su otkrili recimo da im se sviđa na ženama kada nose hulahopke malo češće (hlače su im muški odjevni komad, kao što i jesu).

Dečko mi priznaje da mu je drago vidjeti čak i one u bojama i takve kombinacije, da su mu privlačne takve žene.

Odlučih mu udovoljiti pa možda isprobati takve outfite u budućnosti sada kada dolazi zima.

Imate li neke savjete što kombinirati na takvo nešto jer ja nemam ideje ? Ima li netko tko to prakticira ovdje uopće
Aha, znači tvom dečku su privlačne takve žene i sad ti želiš njemu udovoljiti jer se ne osjećaš dovoljno privlačno?



Moje pitanje je da li si inače tip koji se vidi u nošenju hulahopki i haljine ili si totalno hlače tip?
-glow- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2020., 05:35   #4
inače jesam za takve stvari. obično nosim klasiku, crne i prozirne...a sada eto kaže da voli i druge boje pa ne znam što kombinirati kao outfit
Koronavirus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2020., 09:41   #5
Ako nisi baš od kombiniranja življih boja, preporučam ti da ti odjeća bude u bojama tipa,bež,crna,sova,smeđa,bijela, i onda uparit boju hulahopki s bojom ruža ili naušnica ili ogrlice; ili ako imaš neku majičicu da npr ima jedan malo elemenata te boje,a ostalo je neka plain boja. Osobno iz mog iskustva na takve šarene hulahopke najbolje pašu suknje A kroja do pol bedra, ili jednostavno ravna suknja do pol bedra visokog struka. Ako si hrabra kombinirat življe boje mogućnosti su ti beskrajne. Možda da za početak probaš bijelim hulahopkama pa vidiš kak će to ić. Meni su i crvene i roze zgodne jer se daju kombinirat na dosta toga (i mogu ih upirit s ružem)
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2020., 23:47   #6
hvala ti puno
Koronavirus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2020., 14:03   #7
Znate neke dobre stranice koje je vrijedno popratiti? Da se vide pune slike osobe kako je obučena/odjevena, koje kombinacije bi bile dobre, da se na temelju toga stekne neka vizija za planiranu kupovinu.
Bez nekih ekscentričnosti, samo skladno za svaku priliku, elegantno a da je odjeća/obuća pristupačna u lokalnim dućanima. Pitam kao muškarac u 30-tima. U zadnje vrijeme zbog tog više gledam muškarce po gradu kakve obleke imaju nego curama rit

Trebam obnovit garderobu pa razmišljam da malo stilski sve podignem na viši nivo, da možda ne kupujem pojedinačne artikle pa tek kasnije razmišljam o mogućim kombinacijama.. Ne volim puno vremena provoditi u samom dućanu jer imam osjećaj da me se požuruje kad me prodavači gledaju. Pa bi volil imati to sve u vidu, razrađenu taktiku i u dućane ići ciljano u kupnju
_filo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:07.