Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2006., 15:29   #41
Quote:
Rock Star kaže:
Može li mi netko preporučiti dobar dućan s haljinama, mjesta gdje ih ima...?
Treba mi za svadbu za 2 tjedna, a zamislila sam si nekaj u stilu kvazi korzeta gore i dolje ne duže od koljena, no otvorena sam i za druge mogućnosti, ovo je samo ideja... Pa ak mi netko može pomoći... Šivanje ne dolazi u obzir.
Bok, ova tema je bila nedavno, jedna cura je isto trazila haljinu, pa je palo nekoliko prijedloga.
Moj prijedlog je bio www.dallisopus.hr ... pogledaj stranicu, mozda ti se nesto svidi, ima ruznih al navodno da se nadje i dobrih, iako su me totalno popljuvale curke...

ajd pogledaj pa javi
Bernarda_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 23:12   #42
Gdje kupiti ovakve veste/haljine


molim cure da me razveselite informacijom,nesto malo ima u H&M-u al nije to to...pikirala sam takve,ove prve dve slike,od kad sam ih vidjela na Holly Vallance pred par god...gdje to ima??
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 23:57   #43
ova siva na trecoj slici...slici na moju,kupljena u Sisley...400kn
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 00:57   #44
Quote:
Samantha kaže:
ova siva na trecoj slici...slici na moju,kupljena u Sisley...400kn
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 01:17   #45
imas ih u importanneu u svakom 2 butiku.to je sad in,pa pretpostavljam da ih i inace ima na svakom uglu.super mi je to-razmisljam i ja o kupovini tako necega(cak mi je palo vec prosle god.na pamet,ali nigdje da nadem tako nesto),ali trenutno sam u financijskoj stisci,pa cekam kakvu rasprodaju
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 01:19   #46
Quote:
lianne kaže:
imas ih u importanneu u svakom 2 butiku.to je sad in,pa pretpostavljam da ih i inace ima na svakom uglu.super mi je to-razmisljam i ja o kupovini tako necega(cak mi je palo vec prosle god.na pamet,ali nigdje da nadem tako nesto),ali trenutno sam u financijskoj stisci,pa cekam kakvu rasprodaju
e kad nisam u zagrebu...misla sam da imaju neki ducani tipa zara,hm i td pa da ih poharam
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 09:48   #47
Quote:
Bernarda_ kaže:
Bok, ova tema je bila nedavno, jedna cura je isto trazila haljinu, pa je palo nekoliko prijedloga.
Moj prijedlog je bio www.dallisopus.hr ... pogledaj stranicu, mozda ti se nesto svidi, ima ruznih al navodno da se nadje i dobrih, iako su me totalno popljuvale curke...

ajd pogledaj pa javi

E na ovo sam se fakat morala javitt!! pa haljine su zivi zasu jesil ti uopce pogledala to ili tu dajes ljudima bezveez site tek toliko da nesto napises ili mozda nekog izreklamiras???????' ja da mi to cura stavi na sebe poludio . a i ovaj lik kaj je stavio sebe gore i neki tekst samoljubivi katastrofa
 
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 17:36   #48
a to...ne znam iskreno,ja sam tip koji leta gradom,pa nes uoci u izlogu i kupi.ako uocim neki konkretan ducan javim ti.
ali da znas kako su super ove sto sam vidla...joj-nesto predobro!ima ih u raznim bojama i varijacijama.i neki remen na njih i dole neke dobre cizme/cipele-efekt mrak.a nije onako vulgarno i jeftino nego profinjeno.haljinica-majica od vune.meni se isto to jako svida
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 17:50   #49
pogledajte na www.asos.com
tamo ima svasta sta "slavni" nose za kupit, za male pare...
mozda ima i takvih haljina..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 18:17   #50
imam smedu i sivu...H&M i Kookai
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 20:42   #51
Quote:
Magg kaže:
pogledajte na www.asos.com
tamo ima svasta sta "slavni" nose za kupit, za male pare...
mozda ima i takvih haljina..
A gdje se mogu kupiti haljine te marke kod nas...?...tj. ima li kod nas njihov dućan....super su im haljine!!!!!!
__________________
THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF ZHE WAY THINGS TURN OUT.
gđa. Putin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 21:25   #52
Quote:
gđa. Putin kaže:
A gdje se mogu kupiti haljine te marke kod nas...?...tj. ima li kod nas njihov dućan....super su im haljine!!!!!!
to je online-shop u UK. sad sam vidila da opce ne salju HR Imas listu sa drzavam kud salju (na dnu stranice "delivery charges" pa kod Europe ima link da vidis drzave).
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 21:53   #53
Quote:
Magg kaže:
to je online-shop u UK. sad sam vidila da opce ne salju HR Imas listu sa drzavam kud salju (na dnu stranice "delivery charges" pa kod Europe ima link da vidis drzave).
bas si ono...okrutna
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 22:25   #54
mango-imam zlatnu i crnu 50e
hippooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 22:34   #55
Quote:
Eve* kaže:
bas si ono...okrutna

joj bas mi je zao. cure, ako vam se nesto jaaaakooo svidja i moooorate to imat onda vam nudim pomoc. PMajte mi
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 22:32   #56
Talking HALJINE!!!

evo uskoro imam nekakvu svadbu pa me zanimaju neke internet stranice gdje bi mogla pronac dobre haljinice nesto svecano a opet ne prejednostavno nego otkaceno pa ako neko zna vicite!!!
haljinu mislim siti ali jos nisam definirala sta tako da mi treba pomoc! hitno!!

hvala
buba-mara00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 22:36   #57
dajte i slicice
buba-mara00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 22:43   #58
pa ove haljine su prestrasne!!
buba-mara00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 10:37   #59
Quote:
buba-mara00 kaže:
evo uskoro imam nekakvu svadbu pa me zanimaju neke internet stranice gdje bi mogla pronac dobre haljinice nesto svecano a opet ne prejednostavno nego otkaceno pa ako neko zna vicite!!!
haljinu mislim siti ali jos nisam definirala sta tako da mi treba pomoc! hitno!!

hvala

HALO? OVO JE VEC TRECA IDENTICNA TEMA U MJESEC DANA.

JESI POGLEDALA WWW.dallisopus.hr i druge koje su ljudi stavili.
pa ne moras otvarat novu temu mislim stvarno
Bernarda_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 12:33   #60
Quote:
Bernarda_ kaže:
HALO? OVO JE VEC TRECA IDENTICNA TEMA U MJESEC DANA.


nego buba mara, ako vec mislis siti haljinu, a ne kupiti, na Velikom topicu modnih kritika imas TOLIKO stvari, TOLIKO haljina da nema sanse da ne dobijes neku inspiraciju...
macka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:07.