Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2008., 03:19   #1001
Quote:
gotovanka kaže: Pogledaj post
a ti mislis da ih tu nema....
A kaj ih ima ???
Mracnjack is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 09:45   #1002
U moru stranaka i neovisnih lista zar moje razmisljanje i prijedlog nebi bio dobar.
Vrijeme je da se svi skupa okupimo oko jednog zajednickog htijenja.
Do izbora ima jos dosta vremena a to je šansa da ucinimo potpuno novi pristu politicke integracije svih ljudi neovisno o strankama te kroz listu "Pokret za Crikvenicu" predlozimo NAJBOLJE.
Jatomogu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 16:17   #1003
Quote:
Jatomogu kaže: Pogledaj post
U moru stranaka i neovisnih lista zar moje razmisljanje i prijedlog nebi bio dobar.
Vrijeme je da se svi skupa okupimo oko jednog zajednickog htijenja.
Do izbora ima jos dosta vremena a to je šansa da ucinimo potpuno novi pristu politicke integracije svih ljudi neovisno o strankama te kroz listu "Pokret za Crikvenicu" predlozimo NAJBOLJE.

Nono to je Ok ideja.. i sa moje strane u svakom slučaju podrška u takvoj namjeri ...samo treba tu puno više energije i pozitivnih, pametnih ljudi koji bi bili uključeni u takvo što a da ne gledaju neke svoje interese ili interese stranaka. Po mom skromnom mišljenju, iako sam osobno za to..čini mi se da je naše ljude teško probuditi i uvjeriti ...ali nije i nemoguće.
Balustrada is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 17:29   #1004
Quote:
Jatomogu kaže: Pogledaj post
U moru stranaka i neovisnih lista zar moje razmisljanje i prijedlog nebi bio dobar.
Vrijeme je da se svi skupa okupimo oko jednog zajednickog htijenja.
Do izbora ima jos dosta vremena a to je šansa da ucinimo potpuno novi pristu politicke integracije svih ljudi neovisno o strankama te kroz listu "Pokret za Crikvenicu" predlozimo NAJBOLJE.
o nono, nono,nono dobri naš nono !
Neznan dal je( ili nije) i balustradu ovaj tvoj predlog asociral na jedan davno izrečeni slogan za koji vjerujem i te kako još ljudi plaču, a izgovaran je prije rata :
"Pokret za Jugoslaviju " ali vijeruj mi mene je, srića za kratko, jer
1. pokret je prelazak iz stanja mirovanja u kretanje.
2. radnja suprotna stanju mirovanja.
3. promjena položaja tijela,kretanja.
4. organizirana djelatnost ljudi s određenim ciljem

Mislim da ideja nije loša i trebalo bi neč pokrenut, možda i ime izokrenut.
__________________
Ne pačajte moje more,moju valu , moju staru grotu.Ma ni za sto let vi nećete znat ča je to " ČA " va mojen životu !
patafljengo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 17:41   #1005
Quote:
Balustrada kaže: Pogledaj post
Nono to je Ok ideja.. i sa moje strane u svakom slučaju podrška u takvoj namjeri ...samo treba tu puno više energije i pozitivnih, pametnih ljudi koji bi bili uključeni u takvo što a da ne gledaju neke svoje interese ili interese stranaka. Po mom skromnom mišljenju, iako sam osobno za to..čini mi se da je naše ljude teško probuditi i uvjeriti ...ali nije i nemoguće.
Do god postiji i promil šanse treba pokušati.
__________________
Ne pačajte moje more,moju valu , moju staru grotu.Ma ni za sto let vi nećete znat ča je to " ČA " va mojen životu !
patafljengo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 21:25   #1006
Pokret...ma moze se zvati Crikvenico pokreni se........Da nas bura nebi znaela,muvimo se.....Virtualna lista Crikvenickih forumaša.....ma ime nije bitni, bitno je da se nesto ucini, nešto drukcije bez diktata i diktatora...
Ima pametnih ljudi...krenimo...zaposlimo tipkovnicu, razgovarajmo sa prijateljima i susjedima, dobro dobro i sa susjedkama...aali razgovarajmo istražimo i krenimo..
Ovdje na ovom forumu napravimo listu, predložimo kandidata za gradonacelnika na njegove zamjenike....idemo..ne dopustimo da nam drugi birajunasu buducnost...opet parola....
Jatomogu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 21:34   #1007
A što ovi čekaju sa uređenjem hotela Miramare ?
__________________
Postoji samo sada i ovdje.
Leviant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 21:44   #1008
Quote:
Leviant kaže: Pogledaj post
A što ovi čekaju sa uređenjem hotela Miramare ?
Čeka se projektna dokumentacija.
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 22:11   #1009
Quote:
Leviant kaže: Pogledaj post
A što ovi čekaju sa uređenjem hotela Miramare ?
Ne znam jeli ovo provokacija ili ne znanje,ali postavljat ovako pitanje kada je u Zg sr... , nije baš pametno , jedino ako stvarno nisi znao vlasnika
__________________
Ne pačajte moje more,moju valu , moju staru grotu.Ma ni za sto let vi nećete znat ča je to " ČA " va mojen životu !
patafljengo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 22:22   #1010
Quote:
To@mek kaže: Pogledaj post
Čeka se projektna dokumentacija.
To@šek saka ti čast , a ljudima se vrti ruše
__________________
Ne pačajte moje more,moju valu , moju staru grotu.Ma ni za sto let vi nećete znat ča je to " ČA " va mojen životu !
patafljengo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 22:29   #1011
Quote:
patafljengo kaže: Pogledaj post


To@šek saka ti čast , a ljudima se vrti ruše
Da nam je poslat Hrvatske "stručnjake"u Japan,sredili bi ga za jedan dan.
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 22:50   #1012
Quote:
To@mek kaže: Pogledaj post
Da nam je poslat Hrvatske "stručnjake"u Japan,sredili bi ga za jedan dan.
Koga ??? gazdu i ti se zaj...... ko onaj ričan, on je izgleda parićan :lol
__________________
Ne pačajte moje more,moju valu , moju staru grotu.Ma ni za sto let vi nećete znat ča je to " ČA " va mojen životu !
patafljengo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 23:04   #1013
Quote:
patafljengo kaže: Pogledaj post
Koga ??? gazdu i ti se zaj...... ko onaj ričan, on je izgleda parićan :lol
Ča god taknemo ode u tri pi... materine.
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 10:25   #1014
Quote:
Jatomogu kaže: Pogledaj post
U moru stranaka i neovisnih lista zar moje razmisljanje i prijedlog nebi bio dobar.
Vrijeme je da se svi skupa okupimo oko jednog zajednickog htijenja.
Do izbora ima jos dosta vremena a to je šansa da ucinimo potpuno novi pristu politicke integracije svih ljudi neovisno o strankama te kroz listu "Pokret za Crikvenicu" predlozimo NAJBOLJE.


svaka cast na ideji. jos samo da se i sprovede. zbilja je krajnje vrijeme da se stane na kraj devastaciji prostora....onog sto nam je jos preostalo.....sto je to uslo u ljude pa svi zive kao da su oni sami jedini vazni, kao da nema buducnosti i generacija koje tek trebaju doci? imate moju skromnu podrsku u vasim nastojanjima....
gotovanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 10:56   #1015
patafljengu sam ostala duzna odgovor.
nadam se da me nece krivo shvatit al ja sve to skupa sto se dogadjalo i jos se dogadja na ovim prostorima promatram iz drugog kuta. moj nacin nije ni bolji ni pametniji od drugih....jednostavno je - moj.
cesto se zaboravlja proslost a ona je uciteljica najbolja od svih.... feudalizam,kapitalizam,imperijalizam,kolonijalizam ....samo su rijeci koje skrivaju istu stvar - pljacku onih "jacih" od onih "slabijih". danas je svuda oko nas prisutna nova rijec "GLOBAlizacija" koja samo na nacin primjereniji danasnjem vremenu,uvjetima i ljudima cini to isto. pljacka siromasne kako bi bogatiji bili jos bogatiji. nista se nije promijenilo. mehanizmi kojima se to postize daleko su sofisticiraniji i dalekosezniji nego ikad prije. i sporiji. na taj se nacin,prividno,ne dogadja nista. a mediji su,kao i obicno, u sluzbi lopova (kako ih drugacije nazvati) i bombardiraju nas gomilom nebitnih informacija kako bi postali indiferentni i na one koje su bitne. njima nista nije strano, a ni tesko.pokrenut mase,ratove, senzibilizirat javnost za stvari i pojave koje su nebitne i bezvrijedne.....natjerat ljude da svjesno pomazu lopovima koji su ih pokrali.....a mi mali,jadni sve to moramo gledati i sutit....
dok se ne pojavi netko......nemojte mi se smijat.....novi Aragorn....
znam da nisam sama.
gotovanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 17:34   #1016
Quote:
gotovanka kaže: Pogledaj post
patafljengu sam ostala duzna odgovor.
nadam se da me nece krivo shvatit al ja sve to skupa sto se dogadjalo i jos se dogadja na ovim prostorima promatram iz drugog kuta. moj nacin nije ni bolji ni pametniji od drugih....jednostavno je - moj.
cesto se zaboravlja proslost a ona je uciteljica najbolja od svih.... feudalizam,kapitalizam,imperijalizam,kolonijalizam ....samo su rijeci koje skrivaju istu stvar - pljacku onih "jacih" od onih "slabijih". danas je svuda oko nas prisutna nova rijec "GLOBAlizacija" koja samo na nacin primjereniji danasnjem vremenu,uvjetima i ljudima cini to isto. pljacka siromasne kako bi bogatiji bili jos bogatiji. nista se nije promijenilo. mehanizmi kojima se to postize daleko su sofisticiraniji i dalekosezniji nego ikad prije. i sporiji. na taj se nacin,prividno,ne dogadja nista. a mediji su,kao i obicno, u sluzbi lopova (kako ih drugacije nazvati) i bombardiraju nas gomilom nebitnih informacija kako bi postali indiferentni i na one koje su bitne. njima nista nije strano, a ni tesko.pokrenut mase,ratove, senzibilizirat javnost za stvari i pojave koje su nebitne i bezvrijedne.....natjerat ljude da svjesno pomazu lopovima koji su ih pokrali.....a mi mali,jadni sve to moramo gledati i sutit....
dok se ne pojavi netko......nemojte mi se smijat.....novi Aragorn....
znam da nisam sama.
Evo Nono,Gotovanka je dala dobro ime za početak i za Ck pokret ...(kirski)" Aragorn ", još samo da se probude i jave svi kirci hobiti iz Ck međuzemlje i možemo zajahat putevima slave na lokalne izbore
Balustrada is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 17:38   #1017
Quote:
Leviant kaže: Pogledaj post
A što ovi čekaju sa uređenjem hotela Miramare ?
Ovi su na godišnjem odmoru
Balustrada is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 17:39   #1018
Quote:
To@mek kaže: Pogledaj post
Ča god taknemo ode u tri pi... materine.
Nemoj sad lagat Tomek...ponekad i u četiri
Balustrada is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 22:30   #1019
Quote:
Balustrada kaže: Pogledaj post
Nemoj sad lagat Tomek...ponekad i u četiri
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 01:31   #1020
ne stignem sada čitati šta ima novog..
ali evo samo da vam javim..
ode ja u vojsku u ponedjeljak..
__________________
..ally..
ally mcbeal.. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:01.