Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2010., 15:52   #21
I ja imam taj problem od kad sam instalirao assassins creed,probao sam pobrisat al sam onda s*ebo zvuk u igrici ...mene zanima kad ce sluzbeno izac froyo za galaxy s i di cu ga moc skinut...hvala
nano1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 17:02   #22
Quote:
nano1986 kaže: Pogledaj post
I ja imam taj problem od kad sam instalirao assassins creed,probao sam pobrisat al sam onda s*ebo zvuk u igrici ...mene zanima kad ce sluzbeno izac froyo za galaxy s i di cu ga moc skinut...hvala
da i mislio sam da bi se to dogodilo zato neću dirat te fileove iz playera dok se ne nađe rješenje.

za update našao sam nešto zanimljivo ovdje http://www.gsmarena.com/samsung_gala...-news-1842.php

Update će se moći izvesti pomoću Samsung Kies programa,, već sam ga skinuo na službenim stranicama samsung mobile-a .
rukfaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 07:17   #23
Quote:
rukfaš kaže: Pogledaj post
Evo da započnem !

Instalirana igra Real Football 2010, u MP3 Playeru mi prikazuje stotine zvučnik datoteka koje su
od navedene igre ! U memoriji uređaja folder od igre je poseban, znači MP3 file-ovi nisu pod
soundu gdje je npr. neka moja glazba !! Očitava sve MP3 datoteke i svrstava ih u MP3 player !
Dali se mogu ukloniti iz playera a da pritom ne "ozljedim" zvuk igre ??
Napravite mapu ili datoteku imena .nomedia i stavite ju u mapu gdje se nalaze sadržaji koje ne želite prikazati u albumu ili mp3 plejeru. Ako imate cijelu mapu koje ne želite prikazati možete ju jednostavno preimenovati tako da dodate . ispred imena mape. Na taj način će mapa postati skrivena. Meni tako sve lijepo funkcionira, u mp3 plejeru se prikazuje samo željeni sadržaj a svi programi rade kako treba.
worldbfree is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 22:03   #24
Quote:
worldbfree kaže: Pogledaj post
Napravite mapu ili datoteku imena .nomedia i stavite ju u mapu gdje se nalaze sadržaji koje ne želite prikazati u albumu ili mp3 plejeru. Ako imate cijelu mapu koje ne želite prikazati možete ju jednostavno preimenovati tako da dodate . ispred imena mape. Na taj način će mapa postati skrivena. Meni tako sve lijepo funkcionira, u mp3 plejeru se prikazuje samo željeni sadržaj a svi programi rade kako treba.
Opet ista stvar ko prije nestane i u player ali i u igrici al hvala na ovoj fori za skrivanje mapa
nano1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 18:24   #25
jel neko instalirao android 2.2. mozda?
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 00:38   #26
Quote:
worldbfree kaže: Pogledaj post
Napravite mapu ili datoteku imena .nomedia i stavite ju u mapu gdje se nalaze sadržaji koje ne želite prikazati u albumu ili mp3 plejeru. Ako imate cijelu mapu koje ne želite prikazati možete ju jednostavno preimenovati tako da dodate . ispred imena mape. Na taj način će mapa postati skrivena. Meni tako sve lijepo funkcionira, u mp3 plejeru se prikazuje samo željeni sadržaj a svi programi rade kako treba.
ista stvar i kod mene kao i kod nane1986 ,

ako stavim . na mapu od igre ne prikazuje se više u mp3 playeru,ali mi igra ne radi više uopće. kada sklonim točku igra normalno radi, ali opet se vraćamo na početni problem,, but hvala na fori
rukfaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 23:01   #27
...

Quote:
slackovic kaže: Pogledaj post
E pa vjerovali ili ne, program se nalazi na Android Marketu. Zove se SGS unlock. Samo ga instaliras, on ti nakon pokretanja ispise Unlock code i Unfreeze code. Cak imas mogucnost da si ga posaljes na mail. Nakon toga ugasis mob, ubacis SIM karticu i kod paljenja te pita za Unlock code. Meni je napisao da otkljucavanje nije bilo uspjesno ali svejedno ga je otkljucao.
zaista ovo radi,svaka cast
2fast4you2fast is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 15:45   #28
Evo ja sam zagrizao za ovaj tel, odustao sam od X10 i HTC HD 2 zbog loseg softvera pa mi je trenutno Galaxy S na prvom mjestu.
Imam nekoliko pitanja:

1) Koliko vam traje baterija uz normalno koristenje telefona, 10-15 min razgovora dnevno, par sms, par fotkica, malo na internet da se provjere mailovi isl ??
2) Kakva je kvaliteta slike po noci, plasi me nedostatak bljeskalice ?
3) Jeli osjetljiva plastika na ogrebotine, telefon mi djeluje skroz lose izradjen i imam osjecaj da bi se raspao kad bi mi ispao ??

Hvala
monster12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 19:17   #29
1.baterija traje 3 do 4 dana za ovo sta si naveo ali svako vece koristenje mobitela niti dva dana da izdrzi
2.slika po noci je losa u usporedbi sa samsungom s8500 wave
3.vrijeme ce to pokazati ali uvik ce biti kupiti rezervnih maskica
2fast4you2fast is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 20:18   #30
Quote:
monster12 kaže: Pogledaj post
Evo ja sam zagrizao za ovaj tel, odustao sam od X10 i HTC HD 2 zbog loseg softvera pa mi je trenutno Galaxy S na prvom mjestu.
Imam nekoliko pitanja:

1) Koliko vam traje baterija uz normalno koristenje telefona, 10-15 min razgovora dnevno, par sms, par fotkica, malo na internet da se provjere mailovi isl ??
2) Kakva je kvaliteta slike po noci, plasi me nedostatak bljeskalice ?
3) Jeli osjetljiva plastika na ogrebotine, telefon mi djeluje skroz lose izradjen i imam osjecaj da bi se raspao kad bi mi ispao ??

Hvala
Meni baterija traje oko 1 dan uz stalno koristenje,slika po noci je srednje kvalitete...od kvalitetne je plastike al ja sam si za svaki slucaj kupio par maskica...definitivno uzmi galaxy s...puno je bolji od ova 2 sta si naveo
nano1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 20:19   #31
Jel zna netko di mogu kupit tv kabel za galaxy ?
nano1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 00:31   #32
Super ako se moze mjenjati i oklop.. Ma sve je extra, svidja mi se, samo mu jos bljeskalica fali. To mi je bitno jer puno se fotkam navece kad izlazim po klubovima s drustvom, a s ovim telefonom to nece biti moguce, nista se nece vidjeti pa ne znam kako cu bez toga. Sve ostalo je extra i mislim da je tel bez konkurencije..
monster12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 00:35   #33
Pa onda nisi trebao kupit samsunga koji standardno ima osrednje kamere (čak i u high end modelima)...

Trebao si ostat pri x10 ako ti treba dobra kamera...
__________________
I'm an educated fool with money on my mind..
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 13:16   #34
Nisam ni kupio jos, tek cu da kupim. Kameru sam probao po danu i sasvim mi je ok, ona na X10 mi nije nista bolje.

Jedino eto za navece je manjak nedostatak bljeskalice...
monster12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 13:44   #35
Jel ima neko slike uradjene sa GAlaxy S ali pri slabijem osvjetljenju ili navece da pogledam.. Na netu nalazim slike radjene samo po danu...

Jeli istina da je Night Mod na Galaxy S odlican i da pokriva nedostak bljeskalice ?

Zadnje uređivanje monster12 : 25.09.2010. at 14:05.
monster12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 22:25   #36
Quote:
nano1986 kaže: Pogledaj post
Jel zna netko di mogu kupit tv kabel za galaxy ?
Ja sam kupio u kabel u Chipoteci. Nije došao niti 20 Kn, a radi besprijekorno. Riječ je o običnom banana činč kabelu.
worldbfree is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 17:58   #37
Evo meni stigao tel, odlican je, 2 sata sam se igrao da malo udjem u fazon.. Sad hocu da ga spojim na komp i probam instalirati neke igre i aplikacije da vidim funkcionise li to.. Telefon je za 10, jedina mana je sto je magnet za prljavstinu i otiske prstiju.. Razmisljao sam o tome da porucim nesto ovako, pa sta mislite vrijedi li dati 24$ za ovo ??

http://www.zagg.com/invisibleshield/...ns-shields.php
monster12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 20:52   #38
ima li itko problema prilokom preuzimanja update za kies??
dode mi do 50% i kaze da nemoze uspostaviti vezu??????????
2fast4you2fast is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 22:54   #39
Quote:
worldbfree kaže: Pogledaj post
Ja sam kupio u kabel u Chipoteci. Nije došao niti 20 Kn, a radi besprijekorno. Riječ je o običnom banana činč kabelu.
hvala ti savrseno radi
nano1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 00:07   #40
Quote:
2fast4you2fast kaže: Pogledaj post
ima li itko problema prilokom preuzimanja update za kies??
dode mi do 50% i kaze da nemoze uspostaviti vezu??????????


updejt za kaj? nisma probao . .ali meni pred 5 dana negdje nije nalazio nikakav updejt . . jel ovoris o firmware-u?



i izgleda da ce android 2.2. doci tek u 10. mjescu a trebao je doci ovaj mjesec . .krajem .. sad su ga prolongirali ..
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.