Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2011., 13:59   #221
Quote:
michael242 kaže: Pogledaj post
mislim da bi realno bilo da sve projekte koji su krenuli i predane zahtjeve obradit u cjelosti i zavrsiti ih ne primajuci nove ako se ne produzi naravno sta bi bilo i razumljivo zbog tolikoga interesa...
Quote:
toca27 kaže: Pogledaj post
kao da se radi o državnoj tajni nigdje JBN inf već 5 dana , u naj manju ruku bilo bi pošteno prema ovima koji su na vrijeme predali zahtjeve to odobrit i odradit jer velika većina nas je dala kaparu i ostat će bez novca i to sve ne zbog vlastite krivnje nego nesposobnosti administracije, nama je gospođa u APN-u rekla jednom prilikom kad smo zvali da su ta izvješča koja objavljuju samo radi formalnosti i da nisu baš precizna.......eto to je o informiranosti samih građana a da ne govorim o bankama koje su tek u ponedjeljak dobile pismenu obavjest........pa jbt do kad da čekam...........

A na HTV će biti i kao na RTL-u neki dan........nigdje nitko ništa.....ko nas hebe......

tako nekako
mann_ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 14:17   #222
a ni na sjednici vlade ništa o stanovima

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/sj...blike_hrvatske
dom1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 14:26   #223
Quote:
dom1234 kaže: Pogledaj post
a ni na sjednici vlade ništa o stanovima

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/sj...blike_hrvatske
mislim da je to bio sastanak koji se ćekao..........znači da smo popušili svi skupa samnom........
toca27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 14:49   #224
Quote:
toca27 kaže: Pogledaj post
mislim da je to bio sastanak koji se ćekao..........znači da smo popušili svi skupa samnom........

a čuj...nekakava odluka se donijeti mora....ili što..kao pretpostavljamo da nismo upali a i dalje nikome nije jasno kako..ili na koji to način i koji to točno dan je prestalo sa svimo..po dobrome starmo običaju..kako to kod nas biva...nema objašnjenja
mann_ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 15:29   #225
Dakle, na privatnu poruku mi se javiti. Radit će se reportaža. Vjerujte, nije navlakuša. Ako ne ide na drugi način, ostavit ću i mail. Ono što vam mogu reć u offu, možda su i dobre vijesti. Traži se način da se nađe lova do kraja godine.
pjerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 19:23   #226
Quote:
pjerinho kaže: Pogledaj post
Dakle, na privatnu poruku mi se javiti. Radit će se reportaža. Vjerujte, nije navlakuša. Ako ne ide na drugi način, ostavit ću i mail. Ono što vam mogu reć u offu, možda su i dobre vijesti. Traži se način da se nađe lova do kraja godine.
Odakle ti inf za off
toca27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 20:26   #227
Jel tko gledao danasnji dnevnik na HRT-u? Dosao sam na kraj, pa ne znam kakve su bile informacije u vezi APN-a i subvencija?
Maus80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 20:39   #228
[QUOTE=Maus80;35794427]Jel tko gledao danasnji dnevnik na HRT-u? Dosao sam na kraj, pa ne znam kakve su bile informacije u vezi APN-a i subvencija

Ništa nisu u dnevniku rekli vezano za subvencije, iz APN govora još nema, nadam se da će vlada ipak odobriri dodatna sredstva, to nije puno novca a kroz PDV dobijaju odmah nekoliko puta više, a i glasači nisu za bacit a i interes za subvencije je i dalje velik
kreditsubvencij is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 20:54   #229
bilo bi ok da radi svih nas a pogotovo ko je dao subvenciju ma nema veze i mi koji smo platili papire,biljeznike i sl. sranja da se posao zavrsi do kraja ...znaci sve sta je zaprimljeno da se i odradi jer ako je proslo sve kontrole i doslo do zadnje a to je apn onda nema razloga da se tu zakomplicira nego da se to pozitivno odradi za obje strane i gotovo a kasnije neka drzava sama odluci da li ce nastaviti subvencije ili nece kao sta je neko i rekao da ce im se to obostruko vratiti kroz pdv...ili cisto laicki nek vide koliko je bilo upita o tome i koliko je stanova prodano u tromom trzistu s nekretninama u ovom kratkom periodu a koliko je bilo do tad a i ovako na trzistu ima toliko stanova koji su zavrseni da ne brojimo one koji su tek poceli sa gradnjom da jos ovakvih 10 akcija od drzave bi bilo malo da se to ocisti i pokrene iz mrtve tocke...
michael242 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 21:09   #230
Quote:
mann_ica kaže: Pogledaj post
tako nekako
ta gospoda koja ti je to rekla onda ne zna svoj posao...kada to oni daju zeleno svjetlo tj. prvo banka dobiva mail da javi vlasniku kredita a onda salje apn pismeno u banku papire za realizaciju kredita i to je to gotova stvar
michael242 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 22:19   #231
Quote:
michael242 kaže: Pogledaj post
bilo bi ok da radi svih nas a pogotovo ko je dao subvenciju ma nema veze i mi koji smo platili papire,biljeznike i sl. sranja da se posao zavrsi do kraja ...znaci sve sta je zaprimljeno da se i odradi jer ako je proslo sve kontrole i doslo do zadnje a to je apn onda nema razloga da se tu zakomplicira nego da se to pozitivno odradi za obje strane i gotovo a kasnije neka drzava sama odluci da li ce nastaviti subvencije ili nece kao sta je neko i rekao da ce im se to obostruko vratiti kroz pdv...ili cisto laicki nek vide koliko je bilo upita o tome i koliko je stanova prodano u tromom trzistu s nekretninama u ovom kratkom periodu a koliko je bilo do tad a i ovako na trzistu ima toliko stanova koji su zavrseni da ne brojimo one koji su tek poceli sa gradnjom da jos ovakvih 10 akcija od drzave bi bilo malo da se to ocisti i pokrene iz mrtve tocke...
Upravo tako, te subvenije su sada jedini način da se prosječna obitelj usudi ući u kredit za slijedećih 30 godina. Ukoliko stanu s time svi skupa gubimo, ukoliko nastave to je win - win situacija-svi imaju koristi. Ako se mogu oprostiti dugovi državnim firmama u iznosima od par desetaka miljuna kuna zašto se ne bi nastavilo sa subvencijama koje zahtjevaju manje iznose novca i u kojima i država i građani imaju višestruke koristi, bez ikakvih gubitaka.
kreditsubvencij is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 22:33   #232
e sa dto cemo vidjet blize se izbori pa su moguca i cuda za ocekivat zar ne a i politicki poeni se djele to je dobro sto se je to dogodilo sad jer inace...
michael242 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 09:13   #233
Quote:
toca27 kaže: Pogledaj post
Odakle ti inf za off
Novinar sam, doznao sam. Ajmo ljudi, tko će pred kamere, iznijet svoju muku. Čekam.
pjerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 11:44   #234
Quote:
pjerinho kaže: Pogledaj post
Novinar sam, doznao sam. Ajmo ljudi, tko će pred kamere, iznijet svoju muku. Čekam.
daj molim te nemoj se sprdati s ljudima nego im pomogni ...napravi emisiju I plasiraj je van ako mislis....
Ma sta si ti doznao?
 
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 12:00   #235
Dakle, za tv prilog bi bilo jako važno čut i ljude koji imaju problem. Ako se nitko ne javi napravit će se i bez toga. Ja upravo želim pomoć, zato ako hoćeš govorit, moš se javit, dapače. U suprotnom ne pravi se pametan, time ne pomažeš.
pjerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 13:00   #236
Ne pravim se ja pametan to mi nije bila namjera niti blizu nego razmjeniti iskistva I info!!
 
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 13:10   #237
što stvarno nitko nije dobio nikakvu povratnu info od apn-a iliti banke?
mann_ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 13:15   #238
Ljudi moji, ovo čekanje je ubitačno!!!
Ja ne znam bi li koga nazvala (a koga uopće da nazovem),tko mi može dati bio kakvu suvislu informaciju??? Što je najgore, naša referentica u banci je super ljubazna i pristupačna, i rekla je javit nam se odmah čim sazna.... od tada je prošlo tjedan dana, nitko ništa ne javlja... Poludit ću
Iva_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 13:32   #239
Quote:
Iva_st kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, ovo čekanje je ubitačno!!!
Ja ne znam bi li koga nazvala (a koga uopće da nazovem),tko mi može dati bio kakvu suvislu informaciju??? Što je najgore, naša referentica u banci je super ljubazna i pristupačna, i rekla je javit nam se odmah čim sazna.... od tada je prošlo tjedan dana, nitko ništa ne javlja... Poludit ću
i kod nas je tako...naša bankarica je isto super i stvarno daje sve od sebe da dozna bilo što...i javlja odmah čim sazna nešto..i rekla mi je da će se do petkla javiti..ali evo i petak prolazi....
smiješno..ali tako je....možda ako ih ignoriramo onda netko i nazove?!
mann_ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 14:08   #240
i naš bankar je odličan i fakat se potrgao i požurio da sve napravi...
ali na žalost više i dalje od ovoga ne može i rekao čim dobije prve informacije
da će javiti... i sada smo u vakumu do daljnjega
dom1234 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:49.