Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2012., 13:14   #61
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Pa, kad odeš na Viber.com, lijepo piše:

- iOS
- Android
- Windows Phone
- Blackberry
- Nokia (Java)
- Bada
Hvala..
croli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 03:18   #62
Mjenjam mobitel, kako da sačuvam poruke s Vibera, tj. kako prebaciti s jednog mobitela na drugi?

Isto vrijedi iza WhatsApp pitanje.

Napravio sam backup vibera, ali neznam kako ga sada restorati u novom mobitelu??

Zadnje uređivanje tomisličak : 29.12.2012. at 05:50.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 05:59   #63
Quote:
rap_boy kaže: Pogledaj post
Mjenjam mobitel, kako da sačuvam poruke s Vibera, tj. kako prebaciti s jednog mobitela na drugi?

Isto vrijedi iza WhatsApp pitanje.

Napravio sam backup vibera, ali neznam kako ga sada restorati u novom mobitelu??
Sve ti je spremljeno u folderu "Viber" na kartici ili na memoriji telefona, ovisi o modelu. Napravi c/p sa starog mob na novi i to bi bilo to.
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 21:31   #64
Quote:
Eppur si muove kaže: Pogledaj post
Sve ti je spremljeno u folderu "Viber" na kartici ili na memoriji telefona, ovisi o modelu. Napravi c/p sa starog mob na novi i to bi bilo to.
Ma neće, napravio sam c/p ali neprikazuje mi stare poruke u novom mobu..
Čak sam na starome bio napravio onaj backup starih poruka, i dobio u .zip formatu viber messages ali ni to nepomaže.. al kad otvorim taj .zip u kompu vidim poruke i čitam, samo ih nekako trebam ubacit u novi mob.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 13:41   #65
Problem s Viberom - odjavljivanje

Imam čudan problem s Viberom, kupio sam tati polovni, ali neraspakirani HTC uz kojeg nije došla memorijska. Imam Xperiu X10 Mini, izvadio sam iz nje memorijsku i stavio u HTC i isao podesiti Viber tati, podesim ga i ''ulogira se'' ali se meni na Xperii iskljuci, i tako stalnooo.. ne znam u čemu je problem, pokušao sam s reinstalacijom i prebacivanju same aplikacije na memorijsku ali bezuspješno
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.01.2013., 13:03   #66
Ola...pitanje u vezi Vibera,. Aplikacija je super šljakala do prvog ažuriranja (cca 10tak dana). Kada sam ažurirala aplikaciju pojavio mi se prozorčić na kojem je pisalo : "Low storage place. - There is not enough storage place available to complete this action. Please clear some space and try again". I tako mi stalno izbacuje ako hoću nekom poslat poruku i slično. Mislila sam da nemam dovoljno memeorije na mobu pa sam čak obrisala neke druge aplikacije i ponovno instalirala Viber ali problem je ostao isti. Na mobu nemam stavljenu sd karticu. Da li to ima kakav utjecaj na ovaj problem?? :/
mallena28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 14:38   #67
Imam jedno pitanje u vezi vibera!! Instalirala sam ga na androidiv mobitel i pokusala sam zvati svoj iphone ali ga uopce na registrira(na iphonu je takoder instaliran i vec koristen)...moje pitanje je dali se moze radgovarati sa viberom sa androida na iphone ili ne?nije mi jasno izgleda kompliciranije nego sto pise?!?Ako ima netko ko je to testirao neka mi se javi i malo pojasni jel postoji neka kvaka ili nesto!!!!????!!
Hvala unaprijed....
Cicimici21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 14:42   #68
Quote:
mallena28 kaže: Pogledaj post
"Low storage place. - There is not enough storage place available to complete this action. Please clear some space and try again". I tako mi stalno izbacuje ako hoću nekom poslat poruku i slično.
Aj probaj instalirat neku drugu aplikaciju sa marketa, bilo koju da vidiš oće li proć

Quote:
Cicimici21 kaže: Pogledaj post
moje pitanje je dali se moze radgovarati sa viberom sa androida na iphone ili ne?
Ukratko - može.
Zašto ne radi... to je već kompleksnije pitanje gdje odgovor traži puno više podataka od gore navedenih
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 15:34   #69
Wink

Quote:
MEP kaže: Pogledaj post
Aj probaj instalirat neku drugu aplikaciju sa marketa, bilo koju da vidiš oće li proć



Ukratko - može.
Zašto ne radi... to je već kompleksnije pitanje gdje odgovor traži puno više podataka od gore navedenih
Ok hvala vam.samO me zanimalo jeli ih moguce spojiti..za ostalo cu se sama snaci....
Cicimici21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 18:18   #70
Zašto mi viber kasni, tj ja nešto kažem a sugovornik to čuje nakon 10 sec
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 11:32   #71
De mi recite jel Viber ima problema kad sa ANDROIDA pozivaš nekoga na NOKIU...
i jel tu uopšte moguće... prijatelj mi govori da mora biti isti operativni sistem i kod ovog što poziva i kod ovog što se javlja na telefon...???
meno ovo nema logike...
KIDJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 13:08   #72
Quote:
KIDJA kaže: Pogledaj post
De mi recite jel Viber ima problema kad sa ANDROIDA pozivaš nekoga na NOKIU...
i jel tu uopšte moguće... prijatelj mi govori da mora biti isti operativni sistem i kod ovog što poziva i kod ovog što se javlja na telefon...???
meno ovo nema logike...
Koliko je meni poznato, Viber za Nokiu (symbian) podržava samo tekstualne poruke, ne i glasovni poziv.
Ako je riječ o Nokiji s winpho7 ili 8, onda mislim da ne bi trebalo biti problema jer je svejedno koji je operativnu sustav u pitanju, bitno je samo da viber podržava glasovni poziv
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 17:19   #73
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Zašto mi viber kasni, tj ja nešto kažem a sugovornik to čuje nakon 10 sec
zbog "brzine" interneta kod jednog ili oba sugovornika. To bi bio jedan od najčeščih razloga. Mislim pri izvrsnoj vezi je taj zaostatak manji, ali se i dalje primjeti.
Zna bit i do nečeg drugog, no to je prekomplicirano za objasnit, a i nisam pretjerano upućen u to pa da ne bi nekaj krivo napisao...

Zadnje uređivanje IpolitTerentjev : 16.01.2013. at 17:32.
IpolitTerentjev is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 23:17   #74
Quote:
Cicimici21 kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje u vezi vibera!! Instalirala sam ga na androidiv mobitel i pokusala sam zvati svoj iphone ali ga uopce na registrira(na iphonu je takoder instaliran i vec koristen)...moje pitanje je dali se moze radgovarati sa viberom sa androida na iphone ili ne?nije mi jasno izgleda kompliciranije nego sto pise?!?Ako ima netko ko je to testirao neka mi se javi i malo pojasni jel postoji neka kvaka ili nesto!!!!????!!
Hvala unaprijed....
Da nisi mozda registrirala viber na isti broj sim kartice? U tom slucaju ti ne radi na uredaju gdje si prije registrirala jer nemozes sebe zvati na isti broj s kojeg zoves.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD
hlatki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:51   #75
kakovidjeti kad je netko zadnji put bio online?
antonio545 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 16:09   #76
Da li je moguće nekako vratit izbisane sms poruke sa vibera. .tnx

Sent from my ST25i
karlito is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 16:55   #77
Nesto me za.ebava viber danas. Gasi mi se stalno i kasne poruke. Da ga pokusam reinstalirat ili sta da napravim?

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
__________________
"A friend is one who believes in you when you have ceased to believe in yourself."
Red Butterfly24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 13:21   #78
Ljudi help.
Dakle imam iphone 3gs i kad me netko zove ili piše poruku samo mi vibrira Viber, uopće se ne čuje zvuk, a prije mi se čuo kad su mi slali poruke.
Kako da aktiviram zvuk i da nije mi uključeno mute ?
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 09:29   #79
Dok si u viber aplikaciji pojacaj zvuk. Moguce da si ga slucajno stisao, ali moras dok si u viberu inace ti ne pojacava/stisava viber nego mob opcenito.
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 13:23   #80
Poz, pokušavam inst. frendici viber na xperiu x8. Uđem u market, nađem viber, stisnem install, kaže da će item biti down. i nakon par sek stigne nott. da je neuspješno i da probam kasnije...
Isto je i sa Whatsapp. Ima li netko ideju o čemu je riječ?

EDIT:
Riješile...

Zadnje uređivanje assassin : 25.02.2013. at 14:31. Reason: Spojeno
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:30.