Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2012., 15:51   #61
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
čekaj! baš ga moram kreirati? nije original igra da se razumijemo
meni se čini da sam ga ja radio...ali da me nesto bilo trazilo..email ili sta vec..i ja kliknio start bez da sma to upisivao i bacilo me vamo di upisujem godine

i onda ovo(svaki put kad uđem u igru)...isti datum i ja stavim i isto to mi pise.i kliknem start i onda bude ok

Quote:
shota98 kaže: Pogledaj post
ja nisam kreirao account, nego uvijek na pocetku igre kad me pita stavim da sam rodjen 1.1.2011 i onda mi kaze da samp remlad da bih kreirao acc i nastavim dalje
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 15:57   #62
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
meni se čini da sam ga ja radio...ali da me nesto bilo trazilo..email ili sta vec..i ja kliknio start bez da sma to upisivao i bacilo me vamo di upisujem godine

i onda ovo(svaki put kad uđem u igru)...isti datum i ja stavim i isto to mi pise.i kliknem start i onda bude ok


ja tebe ama baš ništa nisam shvatio
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 16:35   #63
kao sto shota kaze

''uvijek na pocetku igre kad me pita stavim da sam rodjen 1.1.2011 i onda mi kaze da sam premlad da bih kreirao acc i nastavim dalje''

u tome je izgleda cijela bit...probaj tako
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 17:36   #64
svaki put napravim tako
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 11:12   #65
Meni neće da radi,nakon instalacije uđem u igru,pojavi se crni prozor od nba i odmah izađe :nezna:
CBGB is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 11:16   #66
Prodaja ruši sve rekorde.

"tijekom prvog tjedna prodao se čak 49% više nego NBA 2K11, dosadašnji rekorder franšize."

izvor http://www.hcl.hr/vijesti-nba-2k13-p...i-7373-27.html

Imao sam nba2k9. Kako su u kratko vrijeme potukli nba live. Strašno. Ubili su ih u svakom aspektu igre. Mora da je 13-ica čudo. Ima li u algoritmu za kupit? Nisam vidio
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 12:01   #67
Quote:
CBGB kaže: Pogledaj post
Meni neće da radi,nakon instalacije uđem u igru,pojavi se crni prozor od nba i odmah izađe :nezna:
nađi novi .exe file...taj ti ne valja
99.9% da imas xp

Zadnje uređivanje Mortiis : 14.10.2012. at 12:10.
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 12:31   #68
Quote:
Monday Morning kaže: Pogledaj post
Prodaja ruši sve rekorde.

"tijekom prvog tjedna prodao se čak 49% više nego NBA 2K11, dosadašnji rekorder franšize."

izvor http://www.hcl.hr/vijesti-nba-2k13-p...i-7373-27.html

Imao sam nba2k9. Kako su u kratko vrijeme potukli nba live. Strašno. Ubili su ih u svakom aspektu igre. Mora da je 13-ica čudo. Ima li u algoritmu za kupit? Nisam vidio
Ništa čudno. Košarka je (uz am. nogomet) tamo najpopularniji sport. Plus igra je odlična. I plus Jay-Z (koji je napravio vrhunsku stvar sa soundtrackom. Na razini NFS: Undergrounda!).
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 13:22   #69
Igra je fenomenalna, nije ni cudo da rusi rekorde.

Danas sam pogodio svoj prvi sut uz zvuk sirene koji je inace i jedini sutiran, pogodio sam ga sa Wadeom.

Ljudi koji prosek ostvarujete s igracem s kojim postizete najvise poena ? Ja sa Jamesom u dosadasnjih 17 odigranih utakmica prosecno ubacujem 26,9 poena.
Sa Wadeom ubacujem uvek preko 15 a sa Boshom uvek vise od 10.

Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
I plus Jay-Z (koji je napravio vrhunsku stvar sa soundtrackom.
To mi je jedina mana igri jer ne volim te hip rap hop zajebancije, to za mene nije muzika. Rock 'n' Roll e to je muzika
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 13:33   #70
Dobro, druga stvar je kaj se tebi ne sviđa ovaj hip hop, ali takva muzika ide uz ovakvu igru. To je taj neki američki stil. Po menu su pogodili totalno.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 13:42   #71
ja sam danas na mycareer imao 36 bodova, 9/13 trice, 6 rebs, 4 assists, 2 bloka i to protiv heat-a 5 min cetvrtine
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 14:04   #72
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Igra je fenomenalna, nije ni cudo da rusi rekorde.

Danas sam pogodio svoj prvi sut uz zvuk sirene koji je inace i jedini sutiran, pogodio sam ga sa Wadeom.

Ljudi koji prosek ostvarujete s igracem s kojim postizete najvise poena ? Ja sa Jamesom u dosadasnjih 17 odigranih utakmica prosecno ubacujem 26,9 poena.
Sa Wadeom ubacujem uvek preko 15 a sa Boshom uvek vise od 10.
mislim da mi je Pierce na prosjeku od 32,7ppg
znao sam s njim u nekim utakmicama šajbat trice samo tako
mislim da sam u jendoj tekmi završio s njim na 52 koša (mislim da sma tu gađao trice s njim 10-13 )
to mi se nije dogodilo od NBA Live serijala da sam toliko utrpao s jednim igračem..jer nepreferiram forsiranja
mislim da sam u nba2k11 sa Durantom bio par puta blizu 50
rekord skokova mi je sa Garnettom 16...a assistencija sa Rondom 16...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 17:15   #73
Kad bacam alley up ne žele zakucati nego uvijek polažu loptu. Igrači su sa odličnim zakucavanjima, znači nije do toga. Zna netko rješenje?
__________________
we are the flame at night, the fire in the trash
we are motörhead, born to kick your ass
Živo Blato is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 09:19   #74
nekad kuca, nekad polažu, mislim da je to na shuffleu, ali u svakom slučaju atraktivno je i jedno i drugo, samo polaganja znaju fulat.
ima na youtubeu kako si dat sam sebi alley, ali ja nisam skontao.
običan alley: pass + shoot i kursorom označit koji igrač ide na alley, ali najčešće već je na bližem (to koristim kad s bullsima vodim kontru, uvijek na natea da ide kucat)
alley od ploče: pass + shoot i s kursorom označit obruč (znači da nijedan igrač ne stoji u krugu), to nisam uspio, uvijek mi je jedan označen.
evo smjernica, pa ko uspije nek javi, jer uskoro se sprema turnir, želim da ekipi oči ispadnu
__________________
Nemogu oni mene toliko malo platit,
koliko ja mogu malo radit
Super sport tajkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 09:46   #75
uspio sam sam sebi u my playeru bacit od obruc. naravn posto sam 183 i nemam neki dunk isao je na polaganje i pogodio opet tablu
__________________
United & City: joined by geography, separated by success
shota98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 12:38   #76
Zapravo ejdina loša stvar u igrici je to kaj moram gledati onog blesavog Bibera kad igram...
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 14:33   #77
uspio s feltonom od table na polaganje, znači sa svakim se može, bitno je samo da ne bude ni jedan igrač označen s krugom
p.s: jedina stvar koja mi smeta što nema statistike na poluvremenu i na kraju (ono 3 najbolje kategorije od svakog), ovo kad ulazim u boxscore gubi se draž. baš su usrali s tim
__________________
Nemogu oni mene toliko malo platit,
koliko ja mogu malo radit
Super sport tajkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 18:48   #78
Meni je zao sto se sama statistika nepojavljuje cesce za vrijeme same igre
A i mogli su taj box score puno bolje napraviti,da se odmah ima pogled na sve igrace i statistiku,a ne ovako samo 5 igraca se vidi...a i dosta ruzno izgleda
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 20:12   #79
ima neko dobre game slidere? ovi default su nerealni do kraja
kikson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 22:51   #80
Malo pravim pauzu sa sezonom, inace sa Heatom sam se tako dobro uigrao da sam prakticno nepobediv. James i Wade su masine nezaustavljivi su kakve kombinacije radim sa njima nije da se hvalim vec sam samo srecan sto igram dobro i onako kako sam zeleo da igram ali trebalo mi je vremena za tako nesto.

Trenutno igram sa raznim timovima jer sa kim god da se igra uziva se zato sto je igra tako dobra.
Inace veceras sam nakon male pauze igrao protiv Spursa i dobio ih sa 25 razlike. James 31 poen, 9 skokova i 6 asistencija, Wade 22 poena, Allena ubacim s klupe i za 3 min s njim ubacim 11 poena tri trojke i jedna dvojka kakav firestarter a isto i Luis.
Da zavrsim ovu sezonu ovako a za iducu cu osim tezine povecati i vreme sa 5 min cetvrtina na 7,8 ili 9 videcu jer ovako ne mogu da u potpunosti iskoristim tim i izvucem maximum iz njega.

Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
mislim da mi je Pierce na prosjeku od 32,7ppg
znao sam s njim u nekim utakmicama šajbat trice samo tako
mislim da sam u jendoj tekmi završio s njim na 52 koša (mislim da sma tu gađao trice s njim 10-13 )
to mi se nije dogodilo od NBA Live serijala da sam toliko utrpao s jednim igračem..jer nepreferiram forsiranja
mislim da sam u nba2k11 sa Durantom bio par puta blizu 50
rekord skokova mi je sa Garnettom 16...a assistencija sa Rondom 16...
Ja sam s LeBronom nekoliko puta isao do 40 a najvise sam ubacio 44 poena ali samo zato sto volim da postizem poene s njim ne da bi ubacio sto vise. Inace rekord mi je 127 poena s Bryantom na NBA Live 2007, NBA Live 99 sam s Pippenom ubacio 124 ali to sam bas s namerom da ubacim sto vise haha sto je ocigledno.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.

Zadnje uređivanje Jacob J. Harper : 18.10.2012. at 23:00.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.