Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2009., 17:12   #641
I meni isto problem sa facebook-om.
Kada unesem lozinku i e-mail pojavi mi se ovo, otvorim FB na firefoxu, javi mi se poruka da veza nije sigurna i ako uđem u stranicu da idem na vlastiti rizik.
bog čega mi se ovo dogodilo da nemogu na FB.
Koristim Operu pa evo slika problema http://i38.tinypic.com/5e5mw2.jpg

Addidas probaj izbrisati kolačiće pa onda unjeti lozinku i e-mail.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 02:16   #642
Nagrada

Naime,

Kao i svima nama, uvijek postoji netko tko ti neda mira i pokusava narusiti tvoju privatnost.
Nisam citao prijasnje postove, nisam imao vremena.

Zelim samo reci, netko mi je hakirao fejsbuk (sve zamjenio, ukljucujuci e-mail i lozinku) i sad gusta na mom profilu.

Buduci da nisam neki informaticki strucnjak, a vremena nemam, dajem dobru nagradu, novčanu, onome tko mi probije natrag i vrati profil.

saljite na pm, lagano se dogovorimo!

zahvaljujem unaprijed!
klokan55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 12:17   #643
a jesi se probao javiti abuse sluzbi facebooka da ti je netko provalio u racun? mojem frendu se to isto dogodilo pa se javio njima i vratili su mu racun..
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 13:03   #644
Quote:
scripta elegans fe kaže: Pogledaj post
a jesi se probao javiti abuse sluzbi facebooka da ti je netko provalio u racun? mojem frendu se to isto dogodilo pa se javio njima i vratili su mu racun..
Jesam, napisao sam e-mail, al njima treba dosta vremena da to rijese...a taj debil i dalje radi stetu...vec sam lud...
klokan55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 19:53   #645
Quote:
klokan55 kaže: Pogledaj post
Jesam, napisao sam e-mail, al njima treba dosta vremena da to rijese...a taj debil i dalje radi stetu...vec sam lud...
oboruzaj se stripljenjem onda... iako sumnjam da bi se nasao netko tko bi ti mogao provaliti racun jer onaj tko je provalio sigurno nije ponovio istu gresku ka ti..



enivej.. jel vam stranica fajsa danas izgleda retardirano?
http://i49.tinypic.com/2j4dk3l.jpg
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 21:25   #646
Nije me briga ako sam jedina ovdje koja ovako misli, ali mene jako, jako živcira taj Facebook! Majko mila kud god se okreneš, samo Facebook. Čim su u školi saznali da sam napravila e-mail odmah pitaju "Oš´ ić na Face?", pa jebote ko da je to nešto posebno! I zamolila bih da me nitko ne vrijeđa jer ja kao i svatko drugi imam pravo na svoje mišljenje!
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 00:45   #647
Ispričavam se ako je netko već pitao, ali zna li itko zašto ti gadovi Fejsbučni brišu ljudima profile na osnovu ničega? Nitko me nije prijavio niti sam prekršila ikoji uvjet...
__________________
The past is a foreign country.
Magnificent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 01:14   #648
r

Quote:
Magnificent kaže: Pogledaj post
Ispričavam se ako je netko već pitao, ali zna li itko zašto ti gadovi Fejsbučni brišu ljudima profile na osnovu ničega? Nitko me nije prijavio niti sam prekršila ikoji uvjet...
Ja sam imao jedan profil otvorio bezveze predstavio se kao zensko skoro 3000ljudi.I kreten stavim rapidshare link da skinu da ja pokupim bodove i sta mislis nesto mi account/banned


Znaci moguce je da te netko prijavio,postavio link ili ??
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 11:38   #649
Zašto nisam vidljiva na tržilici,a postavke su dobro namještene da me mogu svi pronaći?
Anesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 18:14   #650
Quote:
ex_1 kaže: Pogledaj post
Ja sam imao jedan profil otvorio bezveze predstavio se kao zensko skoro 3000ljudi.I kreten stavim rapidshare link da skinu da ja pokupim bodove i sta mislis nesto mi account/banned


Znaci moguce je da te netko prijavio,postavio link ili ??
E, sad... Moguće, ali ne zaslužih prijavljivanje baš ničime Bit će mi profil za godinu dana kao što je bio i jučer.
__________________
The past is a foreign country.
Magnificent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 01:34   #651
Quote:
Z e t t a kaže: Pogledaj post
Da, ali imaš opciju kad stavljaš fotke da vide SAMO PRIJATELJI.
I ako to odabereš, onda fakat nitko osim frendova to ne bi smio vidjet.
Je li netko probao tako?
Ljudi, dajte još malo iskustava svojih...
__________________
~ Fortes fortuna adiuvat ~
Z e t t a is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 12:54   #652
Settings > Privacy settings i kod svake stavke gdje zelis da se samo pokazuje tvojim prijateljima izabares "Only friends"
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 17:01   #653
Jesam li ja ovdje jedina osoba koja je izbrisala facebook profil!!!???

vrijeđanje, agresija, gledanje tuđeg prljavog veša,,Mene to ne zanima!
Yilania is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 12:12   #654
ja sam slučajno danas naletio na jedan blog, a me zanima koliko je naša privatnost doista sigurna?
krvoZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 11:30   #655
Zanima me kako izbrisati neku grupu na FB, netko je stavio grupu na FB koja se tiče mene bez mog znanja, da li je ja nekako mogu izbrisati. KAKO? Ako ne možem kako je može izbrisati onaj koji ju je napravio, molim vas odgovorite mi, stvarno je hitno!!!!!


HVALA!
matija1401 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 12:01   #656
Kako prijaviti (lažan) profil? Postoji ta mogućnost uopće?
__________________
The past is a foreign country.
Magnificent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 18:16   #657
Pozz!

Ovako...saznala sam da jedan dečko ima facebook profil,e sad...ja bi njega dodala,ali nemamo zajedničkih prijatelja,a ne želim da ispadne da sam ga sa "namjerom" tražila...ja bi nekako stupila u kontakt s njim,ali neznam kako da ne ispadne očito...nije sakrio profil,a ima par onih aplikacija (Are You Interested,SpeedDate...) instaliranih i zanima me mogu li ga nekako "slučajno" pronaći preko njih...ili nešto tome slično?

Ako je netko skužio moj "problem",dajte mi neki savjet,samo ne da ga jednostavno dodam...hvala!
__________________
"Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata."
PurgericaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 12:50   #658
Quote:
matija1401 kaže: Pogledaj post
Zanima me kako izbrisati neku grupu na FB, netko je stavio grupu na FB koja se tiče mene bez mog znanja, da li je ja nekako mogu izbrisati. KAKO? Ako ne možem kako je može izbrisati onaj koji ju je napravio, molim vas odgovorite mi, stvarno je hitno!!!!!


HVALA!
kad grupu svi članovi napuste onda se sama briše
Bamboocha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 19:45   #659
potvrda korisnickog racuna na facebooku

najprije veliki pozdrav svima

Ovako, zanima me kako potvrditi korisnicki racun na fejsu? Dobila sam mail s linkom i neku sifru za potvrdu. Nakon klika na link automatski me preusmjere na fejs i napisu mi da sam ga potvrdila. Ali kad bi htjela koristit neke funkcije, nece jer opet pise da nisam potvrdila racun. ?!? i tako stalno....

Zahvalna sam svima koji su željni pomoci.


bom_bončica (: is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 20:59   #660
Jesam li ja ovdje jedina osoba koja je izbrisala facebook profil!!!??? evo i ja sam ti se pridružio =)
admin7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.