Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2013., 17:34   #81
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
U braku sve po starom, osim što sam se ulovila da se malo više umiljavam mužu, stalno želim biti kraj njega, osjetiti njegov dodir, vjerojatno to krivnja izlazi na vidjelo...

S malim sam jučer bila na kavi, strogo poslovnoj, nismo bili sami pa sam ja zbrisala ranije da ne ostanemo sami, kasnije me zvao nekoliko puta, ali mu se nisam javljala iako mi je bilo jako teško gledati njegovo ime na mobu, a ne javiti se... Jutros mi je poslao poruku "zar sam nešto krivo rekao ili napravio?"
vidim da pazi i javlja se samo kad zna da je muž na poslu.
Izvrsno ! dobro si napravila.Prvo da ne izgubiš povjerenje muža koji je s tobom u dobru i zlu...a povjerenje se teško ponovo gradi.
Drugo da se ne navikneš (ti ili on čak )na uzbuđenje koje donosi seks sa tim malim i sva ta tajna itd.To je mnogima dogodi, draž zabranjene ljubafi pa ne znaju kako van iz takvih odnosa čak i kada im to šteti.
Postanu ovisni o takvim jeftinim odnosima...izgube kompas kaj je dobro a kaj loše.

Malome objasni da nije on kriv ali da dalje od toga neće biti.Da imaš obaveze, muž ti je nešto boležljiv, obaveze oko djece itd.Budi kreativna ali pristojna.
Ja bi rekla direktno malom da je to to i da nema dalje jer ...loše muljam... iako ljudi ne prihvaćaju istine i smatraju ih izgovorima i muljažama
Rekla biH da sam se malo zanijela i da je problem u meni ali ti nemoj.
Budi blaga da mali ne pobjesni ili se loše osjeća.
I nađi neke nove interese.
Prošetaj sama i razmisli što te zanima u životu, što bi te radovalo raditi...pa skupa sa osmišljenim vremenom kada si sa mužem, osmisli i svoje aktivnosti.
Mali te neće usrećiti i u aferi nema ispunjenja.Bar ne dugoročnog.U njegovom zagrljaju nećeš naći sebe i svoj život kakav želiš.


Quote:
He, gotovo da moš bit sigurna da nije tako. Znaš kak se veli, pas koji laje ne ujeda
Baš....dečki od dvajset godinica koji se upuste u aferu sa udatom ženom sa dvoje male djece, koji znaju i druže se sa njenim mužem..dakle debelo sebični i dvolični oni su pravi primjer morala, pristojnosti i kulture.I obazrivosti...i dobrote.I požrtvovanja.Yap.

I ne puca ih nezrela potreba da se hvale kak su zbarili tam neku stariju koku koja ima dobar biznis i kak je udata ali su oni frajeri koji njenom mužu nabijaju rogove.Nda.Ma kakvi...uopće.
Sve je to čista ljuuubaffff

Zadnje uređivanje pozitivax : 05.03.2013. at 17:58.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 18:42   #82
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Baš....dečki od dvajset godinica koji se upuste u aferu sa udatom ženom sa dvoje male djece, koji znaju i druže se sa njenim mužem..
Meni samo nije jasno koji "mali" i koji "milf"?
Na stranu sad sta milf doslovno znaci, ali kad se spomene milfača u pravilu je to teta 40+, dobrodrzeca, nebitno dal ima djecu, bas iz razloga kad vidis dobru stariju koku na cesti i velis "koja milfica" ne mozes znati da li ima ili nema osim ak ju ne pitas.

A mi ovdje imamo "malog" od 27 i "milf" od 30.

Jedino ak ona sa 30 ne izgleda kao da ima 45.
Izgleda li?
PETIT-BEURRE is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 20:59   #83
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Baš....dečki od dvajset godinica koji se upuste u aferu sa udatom ženom sa dvoje male djece, koji znaju i druže se sa njenim mužem..dakle debelo sebični i dvolični oni su pravi primjer morala, pristojnosti i kulture.I obazrivosti...i dobrote.I požrtvovanja.Yap.

I ne puca ih nezrela potreba da se hvale kak su zbarili tam neku stariju koku i kak je udata ali su oni frajeri koji njenom mužu nabijaju rogove.Nda.Ma kakvi...uopće.
Sve je to čista ljuuubaffff
Pa ja sam uvijek šutio i sve zadržao za sebe. Valjda sam bio sebičan I nisam baš razmišljao o njenom mužu i jebalo mi se za njegove rogove.

Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Izvrsno ! dobro si napravila.Prvo da ne izgubiš povjerenje muža koji je s tobom u dobru i zlu...a povjerenje se teško ponovo gradi.
Čekaj, jesi'l ti gore pisala o moralu?
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 23:00   #84
Quote:
PETIT-BEURRE kaže: Pogledaj post
Meni samo nije jasno koji "mali" i koji "milf"?
Na stranu sad sta milf doslovno znaci, ali kad se spomene milfača u pravilu je to teta 40+, dobrodrzeca, nebitno dal ima djecu, bas iz razloga kad vidis dobru stariju koku na cesti i velis "koja milfica" ne mozes znati da li ima ili nema osim ak ju ne pitas.

A mi ovdje imamo "malog" od 27 i "milf" od 30.

Jedino ak ona sa 30 ne izgleda kao da ima 45.
Izgleda li?
haha i meni je zasmetalo to preuveličavanje u cilju naglašavanja nemoralnosti učinjenog djela
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 23:12   #85
prevara

Najbolje ti je ako si imalo pametna prekinut s tim mulcom i nastavit dalje,ako kazes muzu otic ce sve u k...no opet ako te pere savjest odes k padre-u i rijeseno a jbg zalomilo ti se iz osobnih razloga,al ne radi opet iste greske i tvrdit da volis muza to je licemjerno
Uzivaj
Pinčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 23:39   #86
Na prvu sam mislila da je to stvarno bila slabost, i da se kajes... Odnosno da volis covjeka s kojim si u braku, i da je stvarno
Bila avantura, te da si svjesna gluposti,jada.... Tada bih ti rekla da sutis, i zivis s tim, prekines svaki kontakt s malim, i nikad nikome ne pricas o tome... No onda... Sam vidila da se ne kajes pretjerano... Pa sam malo zatecena jer ne znam sto u biti zelis...
Ako zelis ostat u braku, nemoj rec muzu, prekini svaki kontakt s malim, i oprosti najprije sebi. Ako planiras vidjat malog,onda izadji iz braka jer nije posteno da omalovazavas muza. Greske se dogadaju... Al nemoj je onda i ponoviti...

Zadnje uređivanje tejaos : 05.03.2013. at 23:45.
tejaos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 23:52   #87
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
Moj brak nije savršen, ali nije ni loš i ne želim izgubiti muža, ali ovo što osjećam jače je od mene... između nas je samo kemija, ništa drugo, ali nisam dovoljno jaka da ga odbijem....
Sama si rekla da ne želiš izgubiti muža.

Jednostavno prekini kontakt s tim drugim tipom. Izbriši njegov broj, prestani ga viđati...
Zapitaj se vrijedi li ugrožavati brak zbog papka koji ide u krevet sa zauzetom ženom. Što će ti takav sebičnjak, koji misli samo na sebe i svoj pimpek, a za tuđe živote ga nije briga.

A razmisli i o svojim osjećajima prema mužu. Ako nekog voliš, nećeš ga varati. Barem ja tako doživljavam ljubav.

Zadnje uređivanje Vesela Branka : 06.03.2013. at 00:05.
Vesela Branka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 08:59   #88
..interesantno kako je mlad , slobodan čovjek od 30 godina ''sebičnjak koji misli samo na sebe i svoj pimpek, a za tuđe živote ga nije briga''...a autorica jadna žrtva kojoj zlikovac uništava skladan brak....
ella-27 sama izazivaš sranja i ti to jako dobro znaš, pa ako se ovdje govori o krivnji-ona je isključivo tvoja.što se lika treba ticati tvoj brak i zašto bi se gentlemanski i etički ponašao prema khm,jednoj,jeli-udanoj ženi....ako mu se ista doslovno bacila pod noge...?

slaba si i dovrši igru do kraja, ili ga zauvijek odsijeci...treće nema.a ovo ''ako ga voliš,nećeš varati'' možeš objesit mačku o rep...ima jedna tema na forumu koja obrađuje taj fenomen...Love's got nothing to do with it.!!
tip te iskorištava vrlo perfidno i vjerovatno ćeš si dozvoliti da se nakon nekog vremena počneš osjećati budalom...velim,vjerovatno...

ali ponavljam-to nije njegova krivnja nego tvoja i velikim dijelom tvoja
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ

Zadnje uređivanje majica_2008 : 06.03.2013. at 10:02.
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 09:49   #89
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
...tip te iskorištava vrlo perfidno i vjerovatno ćeš si dozvoliti da se nakon nekog vremena počneš osjećati budalom...velim,vjerovatno...
Ajd mi molim te objasni o kakvom perfidnom iskorištavanj je riječ, ako uzmeš ponuđeno, fer si i ne miješaš joj se u brak?
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 09:59   #90
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
Ajd mi molim te objasni o kakvom perfidnom iskorištavanj je riječ, ako uzmeš ponuđeno, fer si i ne miješaš joj se u brak?
Mene zanima od kad su ljudi kao životinje ponekad ? Reagiraju instinktom i potrebom.

Zanima me kak se tim udanim, oženjenim uz kakti dobre muževe, redoviti seks i dobrog čovjeka/ženu može svidjeti neki egoist koji nema nikakve moralne skrupule ni poštovanje prema nikome osim prema sebi...kak vam takva sebična osoba koju ne zanima kaj ste zauzeti, koja se gura u vaš brak, seksa udatu /oženjenog i tuđi život može svidjeti više od osobe koja živi i radi za vas ?
Nemrem shvatiti kak vam napaljeni mladci ili mladice koji vas perfidno seksualno a neke i materijalno iskorištavaju mogu biti važniji od voljenog muža/žene i djece ?
Od kada smo tak plitki da razmišljamo spolnim organima?
Vagina želi...penis hoće..pa mu mora biti.
Užas.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 10:01   #91
tip zna da je ona udana i da joj paše povremena zajebancija sastrane...perfidan je utoliko što i on ima svojevrsnu odgovornost, jer će nakon nekog vremena bit-aha, ok, to je to, više mi nisi zanimljiva, next...
ok, maloprije sam ga opravdavala,kužim nekonzistentnost u iskazu...ali želim reći od 100 % njegovih je najmanje 15...što se odgovornosti tiče...jer,zaista,moraš biti pomalo jadan da ne nađeš u sebi dovoljno petlje da se suspregneš od jebavanja udane žene koja riskira puno više nego neka koja nije udana...


''Od kada smo tak plitki da razmišljamo spolnim organima?''

pozitivax, ODUVIJEK..
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 10:03   #92
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Zanima me kak se tim udanim, oženjenim uz kakti dobre muževe, redoviti seks i dobrog čovjeka/ženu može svidjeti neki egoist koji nema nikakve moralne skrupule ni poštovanje prema nikome osim prema sebi...kak vam takva sebična osoba koju ne zanima kaj ste zauzeti, koja se gura u vaš brak, seksa udatu /oženjenog i tuđi život može svidjeti više od osobe koja živi i radi za vas ?
Nemrem shvatiti kak vam napaljeni mladci ili mladice mogu biti važniji od muža/žene i djece ?
Pa to ti svakako trebaju odgovoriti takve udane žene, ali ovako okarakterizirati neoženjene / slobodne muškarce zbog toga što uzmu ponuđeno ? Malo sam Kak bi trebao reagirati? Održati joj predavanje o moralu i bračnim vrijednostima? Mislim, nije svećenik, ako sam dobro shvatio.

Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
...ali želim reći od 100 % njegovih je najmanje 15...što se odgovornosti tiče...jer,zaista,moraš biti pomalo jadan da ne nađeš u sebi dovoljno petlje da se suspregneš od jebavanja udane žene koja riskira puno više nego neka koja nije udana...
Mislim da ne postoji slobodan muškarac koji bi reagirao odbijanjem, osim ako ga ne bi privlačila. Ja tu ne vidim ništa jadno.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 10:09   #93
o da,postoji....
osim što si daje na važnosti i fura seksualnu i ego nadmoć kroz ''zabranjenu praksu'' ševe s nekim tko bi trebao biti ''tabu u moralnom svijetu'',da, zaista nije jadan...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 10:13   #94
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
o da,postoji....
ako ne vidiš ništa jadno, super, tip je čist)
Recimo, slobodan muškarac od 27 godina. Nudi ti se atraktivna, lijepa, privlačna, udana 30 godišnjakinja. Postoji gotovo opipljiva seksualna vibra.

Prosvjetli me jer ne razumijem zbog čega bi ju trebao odbiti.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 10:16   #95
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
S malim sam jučer bila na kavi, strogo poslovnoj, nismo bili sami pa sam ja zbrisala ranije da ne ostanemo sami, kasnije me zvao nekoliko puta, ali mu se nisam javljala iako mi je bilo jako teško gledati njegovo ime na mobu, a ne javiti se... Jutros mi je poslao poruku "zar sam nešto krivo rekao ili napravio?"
vidim da pazi i javlja se samo kad zna da je muž na poslu.
pa promijeni ime na mobu, da bude lakse gledati misd kol
pazi on da ne oboli od trovanja olovom
__________________
Svijet bez mene ne bi bio isti
xcal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 10:17   #96
Malo uzbuđenja, nije loše u životu, jedino što je loše prema mužu sve to....
Treba zaboravit tog malog i okrenut s obitelji dok nije prekasno...
A prevara....zamisli da je to bilo prije braka, vrati sat 7 godina unazad.
Wolion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 10:29   #97
siddharta, sve je u redu i ako ne razumiješ....ne razumijem ni ja, ali naš je moralni odgoj tako koncipiran...što ne znači da to osobno ne opravdavam na svoj način....pa da, zaista,zašto bi odbio?ALI da kod svih slobodnih žena on poželi BAŠ TU,UDANU, to je stvar ega!!ne ekskluzivnosti udane pice
meni je isto puno draža situacija u Danskoj gdje se mogu furati i 3 paralelne veze i to bez obzira na bračno stanje, i nitko te ne gleda kao nemoralnu svinju:Đ
nemam te što ''prosvjetljivati'',nismo u crkvi...samo razgovaramo
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 10:42   #98
Iskreno, baš bi savjetovao autorici da samo nastavi to što je počela...pa valjda će je muž otkriti jednom (nadam se iskreno) i onda će platiti cijenu...dvostruko, trostruko....i tak...a onda kad je odjebe muž, odjebat će je i ljubavnik jer mu eto više neće biti zanimljiva lovina i dobit će šta je zaslužila...a do tad samo sretno i pažljivo..ima tih bolešćina danas....
Hempy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 11:19   #99
..upravo sam joj i ja to rekla-idi do kraja,kad shvatiš što je tu za tebe ok i što možeš upotrijebiti za dalje-znat ćeš kako dalje...pa ili se vratiti mužu sretna što nije doznao,shvatiti da nije sve u miganju okicama nekog mladog i poželjnog...ili će raskinuti i shvatiti da joj taj lifestyle i odgovara..što je potpuno ok i legitimno...kad se priča započne, teško ju je srezati u sredini, jer da imaš snage za to, ne bi ju ni započinjao...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 11:26   #100
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
siddharta, sve je u redu i ako ne razumiješ....ne razumijem ni ja, ali naš je moralni odgoj tako koncipiran...što ne znači da to osobno ne opravdavam na svoj način....pa da, zaista,zašto bi odbio?ALI da kod svih slobodnih žena on poželi BAŠ TU,UDANU, to je stvar ega!!ne ekskluzivnosti udane pice
meni je isto puno draža situacija u Danskoj gdje se mogu furati i 3 paralelne veze i to bez obzira na bračno stanje, i nitko te ne gleda kao nemoralnu svinju:Đ
nemam te što ''prosvjetljivati'',nismo u crkvi...samo razgovaramo
Ja na to gledam ovako. Možeš se ti udanoj, zauzetoj ženi nabacivati do sudnjeg dana, ako je ona u sretnom i stabilnom braku, vezi, ništa od toga. Čak štoviše, uvjeren sam da gotovo nijedan muškarac ništa neće niti pokušati kod udane žene ukoliko ne dobije, ne prepozna signale, pozive, a volio bih da recimo ella-27 iskreno napiše jesam li u pravu ili ne. Dakle, baš tu udanu zato jer te eto privlači, a vidiš da ti se manje više otvoreno nudi i čeka tvoj prvi korak. To je moje skromno mišljenje (i iskustvo). Ja sam možda malo liberalnijih nazora i stavova od nekakvog prosjeka, ali ipak nisam pristalica ove danske varijante. To mi je ipak nekako previše.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.