Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2007., 15:54   #1
Britney Spears

nekadasnji sex simbol, a danas poludjela mlada dama, majka dvoje djece svaki dan puni novine novim skandalima.

evo ne prode dan, a da ona nesto ne izvede.

vase misljenje o mladoj dami, njenom ponasanju?
mislite li da bi trebala biti u za njeno ponasanje prikladnoj ustanovi?
__________________
Somewhere over the rainbow...
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 16:45   #2
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
nekadasnji sex simbol, a danas poludjela mlada dama, majka dvoje djece svaki dan puni novine novim skandalima.

evo ne prode dan, a da ona nesto ne izvede.

vase misljenje o mladoj dami, njenom ponasanju?
mislite li da bi trebala biti u za njeno ponasanje prikladnoj ustanovi?
Ok, znam da će me većina popljuvat, al meni je ta cura oduvijek draga

Apsolutno mislim da je spremna za ludaru , ali, ali......nisu stvari tako jednostavne...stvarno treba pogledat njen život....mislim,duboko sam uvjerena da nemreš bit normalan kad te život sa 15.g. digne na top-of-the-world razinu.....od tad je ona na vrhu..neminovno je bilo da će ovako završit....ok, možete mi bacat argumente zašto Justin i Aguilera i slični nisu pukli, ali svi znamo da svijet nikad nije bio toliko opsjednut njima koliko njom...kao i dan danas...bez obzira šta je danas to u negativnom kontekstu.....i onda te tip kojeg voliš i kojem si izrodila 2 djece vara i želi samo tvoju lovu, onda te starci napuste i ostaneš solo i cijeli svijet koji te je nekad obožavao se okrene protiv tebe jer shvate da imaš mane....

Kad ko dijete postigneš sve za šta se ljudi cijeli život bore, i još ne dođu ni blizu tome, izgubiš osjećaj za smislom, ciljem...imam osjećaj da ga je ona pokušala nać u tipovima, provodima, na kraju i djeci...sve samo da se osijeća ispunjenom...mislim da je slična priča i s Angelinom...idem usvajat djecu diljem svijeta da se osijećam ispunjenom ...eto, i njoj su trebale godine da tu svoju prazninu ispuni nečim konstruktivnim i pohvale vrijednim...inače, svi znamo da je bila još gora od Britney....al opet, mislim da je i Angie i dan danas tempirana bomba, koju samo trenutno zadovoljava ovakav život....

Sve u svemu, mislim da je Britney preosjetljiva,neiskvarena,pristojna osoba koja se kao takva nije snašla u užasnom svijetu oko sebe...
Screamed at the sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 21:29   #3
Quote:
Screamed at the sky kaže: Pogledaj post
Ok, znam da će me većina popljuvat, al meni je ta cura oduvijek draga

Apsolutno mislim da je spremna za ludaru , ali, ali......nisu stvari tako jednostavne...stvarno treba pogledat njen život....mislim,duboko sam uvjerena da nemreš bit normalan kad te život sa 15.g. digne na top-of-the-world razinu.....od tad je ona na vrhu..neminovno je bilo da će ovako završit....ok, možete mi bacat argumente zašto Justin i Aguilera i slični nisu pukli, ali svi znamo da svijet nikad nije bio toliko opsjednut njima koliko njom...kao i dan danas...bez obzira šta je danas to u negativnom kontekstu.....i onda te tip kojeg voliš i kojem si izrodila 2 djece vara i želi samo tvoju lovu, onda te starci napuste i ostaneš solo i cijeli svijet koji te je nekad obožavao se okrene protiv tebe jer shvate da imaš mane....

Kad ko dijete postigneš sve za šta se ljudi cijeli život bore, i još ne dođu ni blizu tome, izgubiš osjećaj za smislom, ciljem...imam osjećaj da ga je ona pokušala nać u tipovima, provodima, na kraju i djeci...sve samo da se osijeća ispunjenom...mislim da je slična priča i s Angelinom...idem usvajat djecu diljem svijeta da se osijećam ispunjenom ...eto, i njoj su trebale godine da tu svoju prazninu ispuni nečim konstruktivnim i pohvale vrijednim...inače, svi znamo da je bila još gora od Britney....al opet, mislim da je i Angie i dan danas tempirana bomba, koju samo trenutno zadovoljava ovakav život....

Sve u svemu, mislim da je Britney preosjetljiva,neiskvarena,pristojna osoba koja se kao takva nije snašla u užasnom svijetu oko sebe...
potpisujem od prve do zadnje riječi
Lory is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 16:48   #4
slažem se da je sad malo prolupala-al imala je savršene pjesme i da bar se opet vrati u normalu
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 18:29   #5
Iskreno, meni je nje žao...mislim da ju je s.ebao onaj jadni bivši muž=najobičnija muška sponzoruša!!!
Zaara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 18:38   #6
Quote:
Zaara kaže: Pogledaj post
Iskreno, meni je nje žao...mislim da ju je s.ebao onaj jadni bivši muž=najobičnija muška sponzoruša!!!
Slazem se...

ps cemu ova reklama sa strane?!
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 19:35   #7
Ma ona je pukla kad ju je ostavio Justin. Tad su kola krenula nizbrdo. Pa droge, pa alkohol pa partijanja, pa neki opskurni likovi i šećer na kraju, Kevin Federline koji je ispao odgovorniji otac od nje.

Uz sve to dodajte i njenu životnu priču u postu od screamed at the sky, i to je to. Meni je nje jako žao. I mislim da se nitko od njenih bližnjih nije postavio kao pravi prijatelj kad joj je trebalo.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 20:56   #8
britney je najobičnija seljakuša iz texasa, tipičan white trash koja bi, da nema njene karijere, živjela u nekoj prikolici s tipom koji bi je mlatio i već bi imala 7 djece.
meni je ona toliko jadna i prejadna da to nije za ljude. da ne spominjem da ne zna gdje je japan i takve stvari. fuj. pjesme su joj imbecilni pop hitići koje svatko može otpjevati s obzirom da su njene glasovne mogućnosti jako ograničene.
meni se čini da je onaj njen muž čisto normalan, barem se ne drogira i ne pije dok vozi svoju djecu u autu i slično. ja bi joj oduzela tu djecu istog trena jer je ona opasna za njih.
jedva čekam da je svi potpuno zaborave i da više nijedne novine ne pišu o njoj.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 00:35   #9
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
britney je najobičnija seljakuša iz texasa, tipičan white trash koja bi, da nema njene karijere, živjela u nekoj prikolici s tipom koji bi je mlatio i već bi imala 7 djece.
meni je ona toliko jadna i prejadna da to nije za ljude. da ne spominjem da ne zna gdje je japan i takve stvari. fuj. pjesme su joj imbecilni pop hitići koje svatko može otpjevati s obzirom da su njene glasovne mogućnosti jako ograničene.
meni se čini da je onaj njen muž čisto normalan, barem se ne drogira i ne pije dok vozi svoju djecu u autu i slično. ja bi joj oduzela tu djecu istog trena jer je ona opasna za njih.
jedva čekam da je svi potpuno zaborave i da više nijedne novine ne pišu o njoj.
Njen muž je potrošio pola njene love na opijanja i orgijanja u Las Vegasu. U prvoj godini braka ga uopće nije bilo doma.

I njene glasovne mogućnosti nisu toliko ograničene, samo što sama izabire način na koji pjeva, taj njen šapat kao da se ukenjala, joj je trade mark. Ali da ju čuješ kako je pjevala kao klinka, tinjeđerica i prije sexbombapopclubstyle, iznenadila bi se.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 15:08   #10
Quote:
Zaara kaže: Pogledaj post
Iskreno, meni je nje žao...mislim da ju je s.ebao onaj jadni bivši muž=najobičnija muška sponzoruša!!!
Ali ona je prvo njemu rastavila brak,znala sam da to nece potrajati.
Pre me je strasno nervirala,ali sada mi je zao,ipak je previse i ludovala dok je bila u centru paznje,uvek se ponasala uzdignuto.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 15:08   #11
jel ima neko njenu natalnu kartu?
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 15:15   #12
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
jel ima neko njenu natalnu kartu?
Eno mi je u novcaniku... Zakaj pitas?
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 22:50   #13
bila je normalna,možda je i još,ali nije trebala u slavu,samo je poludjela
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 22:57   #14
Quote:
keti druga vezica kaže: Pogledaj post
bila je normalna,možda je i još,ali nije trebala u slavu,samo je poludjela
od onolke droge i alkohola, sumnjam da je još normalna...
peyton17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 23:05   #15
a žao mi ju je. nije lako kad ti svi okrenu leđa i kad shatiš da su se ljudi zapravo družili s tobom zbog slave i love
 
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 04:05   #16
ma di ona ima dobar glas?
dajte neke dokaze
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 04:25   #17
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
ma di ona ima dobar glas?
dajte neke dokaze
bili su neki dokumentarci o njenom životu di je ka dite i teenagerica prije nego šta se proslavila pivala po nekakvim pjevačkim natjecanjima i stvarno je imala glas...nije joj valjda nesta preko noći..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 09:54   #18
Žena je sve proživila do 25-te.
Svako joj čast.
A, propast moraš, prije ili kasnije.
manzzini is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 09:55   #19
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 10:55   #20
Ona, Justin i Aguilera su bili zvijezde Mickey Mouse Cluba, popularnog američkog dječjeg showa gdje su dolazili klinci s iznimnim talentnom, pjevačkim ili glumačkim.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.