Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2012., 12:13   #1
Koliko često perete sve ikad i čime? I centrifuga za Suzi

Evo jedne teme koju nisam našla na ŽK, isto tako primijetila sam da nije baš neka raširena tema među ženama pa da čujemo

Koliko često perete svoje grudnjake?
Koliko komada imate?
Perete li ručno ili u mašini?
Koja boja grudnjaka predvladava?
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 12:27   #2
grudnjak obučem 2 puta pa na pranje, u mašini, boje su razne, imam ih jedno 6-7 komada, ne kupujem skupe grudnjake, do 150 kn. volim i one sportske, još više nego žičane.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 12:46   #3
A ne znam. Ne pratim baš...Nekad ga obučem jednom, pa na pranje, nekad 2-3 puta.
Imam ih stvarno puno. Skupljam ih.
Boja ima svih, osim crvene, nju ne volim. Crne isto malo. Prevladava roza, ljubičasta, boja šampanjca...
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 13:19   #4
ovo mi je malo intimno pitanje, pa se nećkam bi li, ne bi li odgovorila... . ajde da isperem okus težih tema, bacit ću se na ove lakše.

samo se nadam da se ovo neće pretvorit u još jednu borbu "prsa o prsa"
koja će se na kraju završit bojem tko ima veće, ljepše, čvršće

ja ću iskreno, tako da u startu ispadam iz igre
dosta osciliram u kilaži jer sam emotivni jedač. pa malo gore, ma naglo dolje, pa naglo gore... tako da i moje grudi čas bujaju
do neslućenih visina, čas se malo smanje, ali opet su dovoljno tu negdje da ih ne mogu zanemariti i ne mogu kupit bilo kaj.
mora to biti vrlo dobar grudnjak koji će ih moći nositi i koji će meni omogućiti da se osjećam ugodno, bez da mi išta visi, zateže i sl. a
to zna bit dosta težak posao .
uvjerljivo najbolji grudnjaci na koje sam naletjela su mi iz peeks&cloppenburg, no oni i koštaju. s druge strane, neki razvikani dućani
intimnog rublja ili donjeg rublja su mi za "posrati" kak bi se reklo. jednostavno mi ne odgovaraju, a ne mogu si priuštit kupit bilo šta jer to neću ni nosit ako mi je neudobno.
stoga, nemam puno grudnjaka (2,3), ali ih nosim do cufta. dakle, dok se ne potrgaju. otprilike par dana jedan, pa drugi i tak ih perem, derem dok ne
dođem do kritične faze u kojoj sam opet ili 15 kila lakša ili teža, pa mi treba novi

najviše volim crne i čipkane s eventualno nekakvim dodacima. ne volim dugine boje. crna je moja furka.
fairydae is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 13:24   #5
Perem ih kako kada, kad sam doma, idu nakon prvog-drugog nošenja na pranje, kad sam u domu, nakon nekoliko nošenja, nikad nisam brojala.

Što se tiče modela, svi redom puš apovi, jednobojni, bez ikakvih pizdarija po sebi, imam ih nekih 5-6 komada, isto ih nosim dok se ne raspadnu, kupim bar 1-2 para godišnje.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 14:15   #6
Sigurno ne svaka 3 dana, prečesto mi je to, ne da mi se jer ih perem ručno. Imam ih dovoljno, volim grudnjake.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 14:48   #7
Moram priznati da me je iznenadio naslov ove teme. Ne mogu zamisliti da isti grudnjak nosim dva dana i mislila sam da to uopće nije upitno tj. da tako svi rade.

Slaba sam na veš i imam ga u sramotnim količinama.
Grudnjaka trenutno imam sigurno pedesetak. (ne pitajte me koliko imam gaćica jer bi me iskren odgovor strpao u kategoriju "zrela za liječenje" )
Mijenjam ih svaki dan, ponekad i nekoliko puta (uskladim ga s odjećem koju nosim) i sve što u jednom danu obučem, isti dan ide i na pranje. Pa makar ga nosila samo sat vremena.
One koji to mogu podnijeti, perem u mašini, one malo osjetljivije perem ručno.

Što se boja tiče, mislim da sam pokrila veći dio spektra , crnih imam najviše jer najviše nosim crnu odjeću.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 15:39   #8
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Slaba sam na veš i imam ga u sramotnim količinama.
Grudnjaka trenutno imam sigurno pedesetak. (ne pitajte me koliko imam gaćica jer bi me iskren odgovor strpao u kategoriju "zrela za liječenje" )
Hebatepatak! :ideuglaviodmahzbrajatgrudnjake:
Ja ih imam 6-8 plus 3 sportska koja nosim za po doma. Perem ih nakon 2-3 nošenja, bijele na ruke a ove u bojama u onoj plastičnoj kuglici za prat grudnjake u mašini. Nemam neki najdražu marku, u zadnje vrijeme su mi se jako dobrim pokazala 2 iz H&M-a koja sam ubrala za 60 kn zajedno.
Inače, moja ex cima je grudnjak prala nakon mjesec dana nošenja. Imala je 2 ultra mega skupa pa da joj se ne unište od čestog pranja.
June is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 17:02   #9
...imam 3 grudnjaka, od kojih nosim 2...vrtim ih po mašini naizmjence...kad mi se desi da se oba dva nađu u pranju u isto vrijeme, obučem onaj treći kojeg mrzim, a ako ostajem doma onda slobodno mlataram sisama

...da, mrzim grudnjake i najradije ih ne bi nosila, al pošto mi sise ipak ljepše izgledaju u njima, a i ne želim da mi se u bradavice, našla sam ta dva udobna na jedvite jade i zlo mi je što uskoro moram u potragu za nova dva
__________________
trebam novo telo

Zadnje uređivanje gica : 10.11.2012. at 17:26.
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 19:52   #10
Imam ih jedno dvadesetak, svi su sa pjenastim košaricama i liscini su. Volim razne boje, imam jednobojnih, ali i sa cvijećem, jedino ne volim previše crne, imam ih samo dva, jedan jednobojni, a drugi sa cvijećem. Perem ih u mašini, nakon dva, tri nošenja. Imala sam i veći broj grudnjaka, ali dio više ne nosim jer su samo sa žicom, pa mi ne drže grudi dovoljno dobro. Kako ih imam puno, sada čekam sniženja da ih kupim.
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 20:28   #11
imam ih 7-8. 4 za van kuće i ostali za po doma. perem ih u mašini u vreći. ljeti ih perem nakon 1 nošenja, zimi nakon 2-3. ako ga nosim sat vremena, neće odmah u pranje. imala bi ih i više da nije teško naći odgovarajuće uzak a većih košarica. a niti nema smisla nakupovati previše kada mi težina varira.
vall is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 21:21   #12
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Moram priznati da me je iznenadio naslov ove teme. Ne mogu zamisliti da isti grudnjak nosim dva dana i mislila sam da to uopće nije upitno tj. da tako svi rade.
Moram pitati - zašto? Očito da sam ja ovdje jedina koja ne pere grudnjake svakih par dana, ali ne razumijem zašto bih grudnjak nakon jednodnevnog nošenja šutnula na pranje? Pa nije riječ o gaćama. I kad nije ljeto i ne znojiš se nenormalno - onako, zašto?
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 21:44   #13
ja grudnjak operem nakon 2-3 nošenja, tj. nakon 2-3 tuširanja.... kako se tuširam svaki dan (u najgorem slučaju svaki drugi) - glupo mi je odmah bacat grudnjak prati budući da je gotovo skroz čist
što se tiče boja grudnjaka - ne volim samo crne grudnjake i one sa žicom.... volim ljubičaste,crvene,bijele pa takvi i prevladavaju u mom ormaru
što se tiče broja - imam ih negdje 7-8 komada baš danas razmišljam kako moram obnoviti kolekciju jer su mi se neki već rastegnuli i totalno ružno izgledaju. možda si to poklonim za Božić
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 21:49   #14
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Moram pitati - zašto? Očito da sam ja ovdje jedina koja ne pere grudnjake svakih par dana, ali ne razumijem zašto bih grudnjak nakon jednodnevnog nošenja šutnula na pranje? Pa nije riječ o gaćama. I kad nije ljeto i ne znojiš se nenormalno - onako, zašto?

Pekse. Plaknu grudnjake a zaborave sebe oprati.

Grudnjak ide na pranje kad se uščuje, a za takve osobe koje čestu peru,odete na benzinsku i kupite

Po jedan ispod pazuha i jedan među sise, a u biti pravim sisama ne treba grudnjak, one prkose gravitaciji.
neustahija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 21:58   #15
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Moram pitati - zašto? Očito da sam ja ovdje jedina koja ne pere grudnjake svakih par dana, ali ne razumijem zašto bih grudnjak nakon jednodnevnog nošenja šutnula na pranje? Pa nije riječ o gaćama. I kad nije ljeto i ne znojiš se nenormalno - onako, zašto?
pa ako se pere svakih par dana, onda nije da se baca na pranje nakon jenodnevnog nošenja, nego nakon višednevnog nošenja.

ot: perem nakon 2-3 nošenja, uglavnom u perilici (stavim u onu kuglu) a prevladava crna boja.
gabriela00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 22:04   #16
Quote:
gabriela00 kaže: Pogledaj post
pa ako se pere svakih par dana, onda nije da se baca na pranje nakon jenodnevnog nošenja, nego nakon višednevnog nošenja.

ot: perem nakon 2-3 nošenja, uglavnom u perilici (stavim u onu kuglu) a prevladava crna boja.
Tupelo je napisala da ga baca u pranje nakon jednodnevnog nošenja. Ostali nakon 2-3. Što ja znam, mislim da mi grudnjaci nisu prljavi da bih ih tako često prala. U biti sam iznenađena da ih tako često perete.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 22:08   #17
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Tupelo je napisala da ga baca u pranje nakon jednodnevnog nošenja. Ostali nakon 2-3. Što ja znam, mislim da mi grudnjaci nisu prljavi da bih ih tako često prala. U biti sam iznenađena da ih tako često perete.
aha. dobro. to ni meni nije baš jasno. zašto sve sa sebe baciti odmah na pranje.
gabriela00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 22:15   #18
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Tupelo je napisala da ga baca u pranje nakon jednodnevnog nošenja. Ostali nakon 2-3. Što ja znam, mislim da mi grudnjaci nisu prljavi da bih ih tako često prala. U biti sam iznenađena da ih tako često perete.
bilo ljeto ili zima meni se podsišje znoji.
zato ih obučem 2put i na pranje.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 22:31   #19
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Tupelo je napisala da ga baca u pranje nakon jednodnevnog nošenja. Ostali nakon 2-3. Što ja znam, mislim da mi grudnjaci nisu prljavi da bih ih tako često prala. U biti sam iznenađena da ih tako često perete.
Slažem se s tobom, meni to isto nešto prečesto.
Ja doduše po zimi ne nosim klasične grudnjake, nego one u komadu sa potkošuljom i nosim ju cca 4-5 dana, s tim da nije cijeli dan na meni, a kad idem na trening ne nosim taj koji sam nosila po danu, nego imam baš namjenski
ivanea1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 22:31   #20
Podsišje.

Ne perem grudnjake nakon svakog oblačenja. Tuširam se dnevno. Jednostavno ne vidim nit jedan razlog zbog kojeg bi to bilo potrebno.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.