Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2015., 21:30   #1
Koju banku izabrati?

Pozdrav,

Ovako, zanima me koja je banka najbolja poveznica Austrija i Hrvatska, da pojasnim hahah

U kojoj mi je banci ovdje najbolje napraviti racun, da bi mi netko iz austrije mogao najjeftinije uplacivati novce(sa sto manjom provizijom i sl.)

Ja nekako idem logikom da je to Raiffeisen banka, jer pretpostavljam da je ima i tamo, ali nisam bas previse upucen, pa da ipak pitam
Pezer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 21:46   #2
Erste
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 11:00   #3
Znas li slucajno koliko posto je tu provizije ili me
Pezer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 11:01   #4
Znas li slucajno koliko posto je tu provizije ili je uopce nema
Pezer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 12:40   #5
Na sve uplate iz inozemstva u svim bankama se naplaćuje provizija. Nema veze ako uplate dolaze iz iste države iz koje je matična banka neke od banaka kod nas (Riffeisen, Erste ili sl.). Obično te provizije nisu velike, par Eura, puno je veća provizija kad ti plaćaš nekome u inozemstvo.
bluebunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 13:07   #6
ma pretpostavio sam da to nije previse, ali onda mi je jedna osoba rekla, da njoj jedna osoba kad zeli uplatiti iz njemacke da bi mu uzelo 30 eura provizije, sto mi je bilo cudno, jer je to puno previse, ali nisam upucen koje su banke u pitanju i sl. pa sam odlucio ovdje pitati.
Znas li slucajno, okoprilike, na 200-250 eura kad bi se uplacivalo u Austriji, koliko bi uzimalo provizije.
Jer jos meni ova osoba nije tamo, tek ce ic, ali volio bi unaprijed saznati koliko je god moguce u vezi toga
Hvala unaprijed
Pezer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 10:21   #7
HPB - 1 euro kod primanja. Slanje je dosta skuplje
penava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.