Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2016., 15:51   #41
ma kakvu macku, nabavis njemackog lovnog terijera i da vidis kako ce ih sve delozirat
theD is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 08:35   #42
Quote:
theD kaže: Pogledaj post
ma kakvu macku, nabavis njemackog lovnog terijera i da vidis kako ce ih sve delozirat
Je, samo se onda treba riješit terijera koji je kopajuć za njima razjebo vrt još gore od krtica


Kaj se mački tiče imam komada dva doma, korisni su protiv krtica ko flaster na otvoreni prijelom noge. Gamad lijena
__________________
"Društveni mediji daju pravo govora legijama imbecila koji su dosad govorili samo u gostioni, nakon čaše vina, ne mogavši oštetiti zajednicu. U tijeku je invazija imbecila/glupana"
prof. Ivanković is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 14:26   #43
moj mačak lovi samo miševe a još više rovke, krticu još nije ulovio... al još je mlad
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 16:43   #44
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
imate neko riješenje? ne pomažu ni impulsi, ni rušenje krtičnjaka, ništa
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Nemoguće je riješiti se krtica.
Naučite se živjeti sa njima.
Potvrđujem.


Ja sam probao sve, ali baš sve što valjda čovjek može napraviti- i nisam postigao ništa. Tu i tamo je bilo nekih kratkotrajnih uspjeha, koje uopšte ne vrijedi spominjati.
Na koncu sam promijenio taktiku i sada skupljam zemlju koju one izruju i koristim je za cvijeće, baštu ili slično.
I sve 5.
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 17:09   #45
Quote:
prof. Ivanković kaže: Pogledaj post
Je, samo se onda treba riješit terijera koji je kopajuć za njima razjebo vrt još gore od krtica


Kaj se mački tiče imam komada dva doma, korisni su protiv krtica ko flaster na otvoreni prijelom noge. Gamad lijena
Moja mica je zveknula krticu dva puta, ali nema pomoći jer ih ima puno.
To jest ove godine su popizdile.
Dosad nisam imao nkakve probleme s krticama, ali ove godine su mi razvalile dvorište..
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 01:30   #46
probaj ovako
https://youtu.be/VysEvGe_bcA
meliri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.