Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2009., 16:22   #261
Quote:
dubastars kaže: Pogledaj post
pazi ovo bijela magija mojne njatke koji bullshit mg ma gi ja
ja svom mužu stavljam češnjak i maslinovo ulje i lud je
Točno češnjak i maslinovo ulje imaju posebnu moć a isto tako šumski med, sviježi špinat, cikla svježa, mrkva i limun...te naranđža... gotivim ovo!
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 11:12   #262
Mislim da je tanka granica između dobra i zla. Ljudi odlaze kod magova da bi njima bilo lakše jer smo svi različiti i svatko doživljava stvari na svoj način. I sama sam nedavno bila jako povrijeđena i još uvijek sam i bila sam u velikom iskušenju da otiđem kod nekog maga. Na svu sreću, to me popustilo, ali kada je duša jako povrijeđena, ljudi su spremni na svašta. To da se vraća, potpuno vjerujem, mada mislim da većina ljudi toga nije svjesno u određenom trenutku. Najjača moć je kontrola vlastitih misli, jer misli formiraju karakter, a karakter našu karmu. You Angel je rekla čemu osveta? Istina je, ali je teško tome se oduprijeti.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 11:58   #263
mozda malo previse kasnim... ali ako jos nisi siguran ili ako nisi skroz otkrio imas nekoliko caka pomocu kojih to mozes otkriti...
1. ona je to nasljedila od nekoga iz familije tko je bas nju odabrao a da se time bavio prije nego je umro, jer jedino osobe koje su to nasljedile mogu se time uistinu baviti
2. ona je to postupno shvacala kroz cudne znakove(najcesce je pojavljivanje nepoznatih duhova)
3. dakle kako prepoznati takvu osobu:
- osoba koja tu i tamo padne pod utjecaj crne magije a da to i nezna neka obrati paznju na naglu promjenu boje ociju(izuzevsi promjenu vremena, i raspolozenja- to je prirodno), dakle oci poprime neke nedefinirajuce mutne tonove
- obuci prvu majicu do tijela, u tvom slucaju potkusulju, naopacke, uvrni... ali preko potkusulje obuci obicnu majicu preko toga da ne skuzi i onda obrati promjene u njenom ponasanju, ako se doista time bavi klonit ce te se kao vrag tamjana
- ako imas metlu, stavi ju iza ulaznih vrata u kut ali naopacke(drzalo od metle je dolje a sama metla gore) i obrati paznju na njene noge, ako se bavi time nesvjesno ce poskociti preko praga
zeleni tetraedar nacinjen od kartona ili bilo cega drugoga koji stavis u bilo koji kut stana oslabljivat ce njen utjecaj na tebe, i klonit ce ju tog mjesta na kojem se tetraedar nalazi
- ne vjeruj u talismane koji ti drugi ljudi daju
- bijeli mag koji ti je rekao za nju vjerojatno je rekao istinu ali trebao si malo pripaziti, ako taj mag zna radit bijelu magiju onda mora znati baratati i s crnom, inace greska ti je sto dijelis magiju na crnu i bijelu, jer je to varka, magija ja magija i necasno je djelo
- one lose stvari koje se tebi događaju vjerojatno nisu namjenjene tebi nego nekim osobama koje su joj se zamjerile ili koje jednostavno ne voli, a sve se odrazava na tebi jer ti si vjerojatno jedna od njoj najdrazih osoba, a uroci koje baca na druge, vracaju se 3 puta jace na njene najdraze
- kao sto ovi prethodni ljudi kazu moras izmislit razlog za prekid, nikako joj ne smijes reci istinu, a jos manje ju povrijediti jer ce sigurno onda poceti raditi to bas tebi
- ako i tebi radi takvo nesto, pripazi na ono sto pijes i jedes, ako jede isto sto i ti u redu je,ali ako ne jede ono sto ona tebi napravi onda ti podvaljuje, za piće isto tako, imas caku sa casom vode, ako ti ju stavi ispred tebe u redu je ail ako ti ju dalje u ruku automatski ti prebacuje negativnu energiju

to bi bilo to... mozda ti zvuci previse babski, ali znam sta govorim, dozivjela sam takve stvari i zivjela sam jedan dio zivota s osobom koja se bavi crnom magijom no kad sam to skroz shvatila te osobe vise nije bilo
peace
alive_soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 12:32   #264
Quote:
alive_soul kaže: Pogledaj post
mozda malo previse kasnim... ali ako jos nisi siguran ili ako nisi skroz otkrio imas nekoliko caka pomocu kojih to mozes otkriti...
1. ona je to nasljedila od nekoga iz familije tko je bas nju odabrao a da se time bavio prije nego je umro, jer jedino osobe koje su to nasljedile mogu se time uistinu baviti....
E sa ovim se neslazem to je izmisljotina novog doba ovo ostalo je ok zasto se nebi bilo ko mogo bavit magijom??? talent pomaze dapace ali i ako si tlentiran za kiparstvo neznaci da ako ne vjezbas ili ne ucis da ces moc napravit dobru skulpturu... tako je i s magijom ako znas a nemas talenta bit ces nesto slabiji ali jaci od onog koj ima talenta a nezna...
Mag888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 19:12   #265
mozda sam u krivu s ovime "1. ona je to nasljedila od nekoga iz familije tko je bas nju odabrao a da se time bavio prije nego je umro, jer jedino osobe koje su to nasljedile mogu se time uistinu baviti...."
ali ovo dalje sto sam ti napisala ziva je istina... dozivjela sam to...btw. nasljedila sam to od jedne pokojne osobe iz familije... hmm bavis li se magijom??? mislim ovaj tvoj argument na moj komentar ukazuje da da
alive_soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 12:39   #266
Quote:
alive_soul kaže: Pogledaj post
mozda sam u krivu s ovime "1. ona je to nasljedila od nekoga iz familije tko je bas nju odabrao a da se time bavio prije nego je umro, jer jedino osobe koje su to nasljedile mogu se time uistinu baviti...."
ali ovo dalje sto sam ti napisala ziva je istina... dozivjela sam to...btw. nasljedila sam to od jedne pokojne osobe iz familije... hmm bavis li se magijom??? mislim ovaj tvoj argument na moj komentar ukazuje da da
eto netrebas odgovor znas ga i sama....

ja sam samo prvo citiro jer me to ubolo u oci pa se s tim nisam slago...
Mag888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:34.