Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Europska unija

Europska unija Ujedinjeni u različitosti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2013., 23:44   #121
Quote:
master_mind_ kaže: Pogledaj post
Ne, u međunarodnoj politici ne postoje lobiji i prijateljstva. Ti si nacionalist koji si zabrijao zbog svoje zaostalosti.


sarkastičan sam
Ne kužim.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 22:46   #122
http://www.blesk.cz/clanek/video-sra...pro-blesk.html



Genijalno! Ovaj imitator Milosa & Karla bi trebao dobiti Nobela za ovo.
Thresholder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 02:47   #123
haha

Zemana je skinuo savršeno, Schw. glumi malo čak preživahno
__________________
Exorbitant Prices Must Diminish
narog is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 14:49   #124
Snažna eksplozija razorila uredsku zgradu u ulici Divaldeni središtu Praga - u neposrednoj blizini Nacionalnog kazališta, Filmske akademije FAMU i Fakulteta društvenih znanosti Sveučilišta u Pragu.

Po posljednjim podacima više od 50 osoba je ozljeđeno, nekoliko ih je u kritičnom stanju.

Sumnja se da su eksploziju uzrokovale neispravne plinske instalacije, ali praška policija (Glasnogovornik Tomaš Hulan) je za sada odbila bezuvjetno isključiti i mogućnost terorističkog napada rekavši kako je "još prerano za isključenje bilo kojeg mogućeg razloga, te da se u situacijama poput današnje u istragu automatizmom uključuje i Direkcija za suzbijanje terorizma češkog Ministarstva unutarnjih poslova".

http://news.sky.com/story/1084307/pr...dozens-injured

.

Zadnje uređivanje PowerLock : 29.04.2013. at 14:55.
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 15:29   #125
To su garant ameri zamijenili Češku za Čečeniju

Plin zna biti gadna stvar, nadam se da nema poginulih.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 22:43   #126
Je li češki predsjednik bio pijan na državnoj ceremoniji?

U Češkoj se posljednjih dana vodi rasprava je li njihov predsjednik Miloš Zeman bio pijan tijekom ceremonijalnog prikazivanja dragulja češke krune u Vladislavskoj dvorani Starog kraljevskog dvorca, piše Telegraph.

U prošlosti Zeman nije krio da voli zaviriti u čašicu. No u ovoj prigodi rijetkog i vrlo službenog javnog prikazivanja dragulja prošlog tjedna, njegov ured inzistira da je bio bolestan i da je samo trebao dan ili dva odmora pa da je zato teturao i posrtao, što je vidljivo i na snimci.

Snimka je u Češkoj ubrzo postala pravi hit, a predsjednik predmet 'sprdnje' na društvenim mrežama. Česi, poznati po tome da popiju najviše piva po glavi stanovnika godišnje, su na svoje profile počeli stavlja svoje slike u barovima sa sloganima tipa - "Evo i ja sam se zarazio".

Strastveni pušač i ljubitelj masne hrane, 68-godišnji Zeman, je često promicao kulturu pijenja alkohola. U jednoj prilici je hvalio legendarnog Winstona Churchilla zbog toga što je volio whiskey te objasnio da je Adolf Hitler bio vegetarijanac i antialkoholičar, a "znate kako je on završio". Tijekom kampanje 1996. godine je Zeman rekao da autobus koji ga prevozi zemljom "ide na gorivo i Becherovku". Dvije godine kasnije je postao premijer.

Video: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Qvdw3i0vSnQ

Vecernji je dao i anketu da ljudi glasaju jeli bio ili nije za = 131, protiv = 38, svi komentatori da je bio.
Za mene nema dvojbe, tako se i ja ponasam kada malo vise zavirim u casicu, ali da predsjednik jedne zemlje dođe mrtav pijan u javnost, za to nemam rijeci, to je za svaku osudu, da je popio malo vise sa prijateljima u drustvu to je ok, ali takav se pojaviti u javnosti, teturati tako da te vidi cijela zemlja...

Evo ga popljuvali i britanci jos vise nego nas vecernji u svojem clanku
http://www.dailymail.co.uk/news/arti...-occasion.html
FedererFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 00:07   #127
Definitivno izgleda kao da je pijan. Pogotovo onaj gubitak ravnoteže i naslanjanje na zid pri ulasku u prostoriju

Mislim da viroza ne djeluje onako na čovjeka. Samo mi nije jasno kako su ga ovi iz protokola pustili da takav hoda okolo i sramoti se

btw. ovo mi je 1000. post
šišćevap is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 00:14   #128
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post
Definitivno izgleda kao da je pijan. Pogotovo onaj gubitak ravnoteže i naslanjanje na zid pri ulasku u prostoriju

Mislim da viroza ne djeluje onako na čovjeka. Samo mi nije jasno kako su ga ovi iz protokola pustili da takav hoda okolo i sramoti se

btw. ovo mi je 1000. post
Čestitam ti na 1000. komentaru.

Sjećam se jedne predizborne ankete, gdje je velik broj Čeha zamjeralo Zeman da je pijanac.
Jadni Česi. Zadnji im je krao kemijske, a ovaj je pijanac.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 23:19   #129
Pala vlada
Češki premijer Petr Nečas dao ostavku zbog skandala!

Nečasova pomoćnica Jana Nagyova i još pet visokih bivših dužnosnika uhićeni su pod optužbama za korupciju, primanja mita i zlouporabu moći
http://www.vecernji.hr/vijesti/ceski...-clanak-570299
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 21:33   #130
Evo da podignemo temu.
Biti će izbori.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/c...du/695893.aspx

Očekuje se pobjeda ljevice, odnosno socijaldemokratska, ali mozda ce se dogoditi da se vlada nece moci formirati bez komunista.
Sv u svemu, bolje od onoga što su imali do jucer...
Tuvixer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 17:49   #131
Česima je svejedno imali ljevicu ili desnicu, ionako im je ljevica više "nacionalistička" (kandidat desnice na predsjedničkim izborima je usrao stvar kada je kritizirao protjerivanje Nijemaca i izgubio)
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 18:23   #132
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Česima je svejedno imali ljevicu ili desnicu, ionako im je ljevica više "nacionalistička" (kandidat desnice na predsjedničkim izborima je usrao stvar kada je kritizirao protjerivanje Nijemaca i izgubio)
Šta ti na svakoj temi moraš iznositi neistine?
To što je tebi svjedno, makar si u zabludi, je tvoj problem.
Tuvixer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 18:50   #133
Quote:
Tuvixer kaže: Pogledaj post
Šta ti na svakoj temi moraš iznositi neistine?
To što je tebi svjedno, makar si u zabludi, je tvoj problem.
Gdje je MC rekao neistinu?
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 18:58   #134
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Gdje je MC rekao neistinu?
Pa dobro znas sta je neistina.
hint: nije svejedno
hint: mokri snovi o nacionalizmu
Tuvixer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 19:42   #135
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Gdje je MC rekao neistinu?
Inače, češki ljevičari su nakon toga u predsjedničkoj kampanji dobili moj respekt
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 19:48   #136
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Inače, češki ljevičari su nakon toga u predsjedničkoj kampanji dobili moj respekt
taj tvoj "respekt" njima toliko znaci da ce odustati od izbora i prepustiti vlast primitivnim korumpiranim desnicarima.

Ovce vide i cuju ono sto zele vidjeti i cuti.
Tuvixer is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 21.08.2013., 23:49   #137
Svakako je zanimljivo da tamo urbane sredine redovito glasuju za desne stranke, a ruralne za lijeve.

Tako da ima nesto i u ovome sto MC kaze.
šišćevap is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 11:35   #138
Thumbs up Bravo Česi!

Prosvjedi širom Češke: Stotine na antiromskim demonstracijama, uhićeno najmanje 75 osoba

Iako od ovakvih prosvjeda nema baš nikakve koristi, barem se može vidjet da kritična masa postoji u Češkoj, što se ne može reć za ovu "našu" šupkavu bivšu jugoslavensku izdrkotinu od "države".
Tvrd0linijaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 12:45   #139
Noći dugih noževa u 21. stoljeću, najs.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 15:57   #140
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
Noći dugih noževa u 21. stoljeću, najs.
Valjda misliš Kristalna noć, iako si i tada u krivu.
Tvrd0linijaš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:13.